Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Paracin - Kraljevo timetable

monday, 13.07.2020.
08:45 11:15 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 08:45
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
38 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
54.4 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
68.1 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
78.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
dep. 10:33
80.2 km
Vrnjci, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
81.2 km
Vrnjci, Stančići
arr. 10:38
dep. 10:38
82.6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 10:41
dep. 10:41
84.8 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 10:42
dep. 10:42
85.5 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Tominac
arr. 10:45
dep. 10:45
87.5 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 10:46
dep. 10:46
88.5 km
Podunavci, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
90.3 km
Vranesi
arr. 10:50
dep. 10:50
92.3 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 10:52
dep. 10:52
93.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 10:53
dep. 10:53
94.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:55
dep. 10:55
95.9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
96.8 km
Ratina, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
98 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:59
dep. 10:59
98.8 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:00
dep. 11:00
99.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:01
dep. 11:01
100.4 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:04
dep. 11:04
101.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:15
105.4 km
09:09 12:29 (03:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 09:09
arr. 09:25
dep. 09:26
9 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
12 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
18 km
Lucina, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
20 km
Stalac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
23 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
25 km
Mrzenica, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:59
27 km
Dedina, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
36 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:16
dep. 10:17
40 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
44 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:41
47 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
56 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
63 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
71 km
arr. 11:39
dep. 11:40
79 km
Lipova, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
83 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 11:54
dep. 11:55
85 km
Podunavci, Railway station
arr. 11:59
dep. 12:00
87 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
93 km
Ratina, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:17
96 km
Sirca, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
100 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:29
103 km
19:13 22:34 (27:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 19:13
arr. 19:29
dep. 19:30
9 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:35
12 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:44
18 km
Lucina, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
20 km
Stalac, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:53
23 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
25 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
27 km
Dedina, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
36 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
40 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:38
44 km
Kosevi, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
47 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
56 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
63 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:30
dep. 21:31
71 km
arr. 21:44
dep. 21:45
79 km
Lipova, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:54
83 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 21:59
dep. 22:00
85 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:04
dep. 22:05
87 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:13
dep. 22:14
93 km
Ratina, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
96 km
Sirca, Railway station
arr. 22:28
dep. 22:29
100 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:34
103 km
Paracin - Kraljevo timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
09:09 12:29 (03:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 09:09
arr. 09:25
dep. 09:26
9 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
12 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
18 km
Lucina, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
20 km
Stalac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
23 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
25 km
Mrzenica, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:59
27 km
Dedina, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
36 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:16
dep. 10:17
40 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
44 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:41
47 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
56 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
63 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
71 km
arr. 11:39
dep. 11:40
79 km
Lipova, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
83 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 11:54
dep. 11:55
85 km
Podunavci, Railway station
arr. 11:59
dep. 12:00
87 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
93 km
Ratina, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:17
96 km
Sirca, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
100 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:29
103 km
19:13 22:34 (27:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 19:13
arr. 19:29
dep. 19:30
9 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:35
12 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:44
18 km
Lucina, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
20 km
Stalac, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:53
23 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
25 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
27 km
Dedina, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
36 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
40 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:38
44 km
Kosevi, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
47 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
56 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
63 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:30
dep. 21:31
71 km
arr. 21:44
dep. 21:45
79 km
Lipova, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:54
83 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 21:59
dep. 22:00
85 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:04
dep. 22:05
87 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:13
dep. 22:14
93 km
Ratina, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
96 km
Sirca, Railway station
arr. 22:28
dep. 22:29
100 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:34
103 km
Paracin - Kraljevo timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
09:09 12:29 (03:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 09:09
arr. 09:25
dep. 09:26
9 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
12 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
18 km
Lucina, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
20 km
Stalac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
23 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
25 km
Mrzenica, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:59
27 km
Dedina, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
36 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:16
dep. 10:17
40 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
44 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:41
47 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
56 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
63 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
71 km
arr. 11:39
dep. 11:40
79 km
Lipova, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
83 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 11:54
dep. 11:55
85 km
Podunavci, Railway station
arr. 11:59
dep. 12:00
87 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
93 km
Ratina, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:17
96 km
Sirca, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
100 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:29
103 km
19:13 22:34 (27:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 19:13
arr. 19:29
dep. 19:30
9 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:35
12 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:44
18 km
Lucina, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
20 km
Stalac, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:53
23 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
25 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
27 km
Dedina, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
36 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
40 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:38
44 km
Kosevi, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
47 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
56 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
63 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:30
dep. 21:31
71 km
arr. 21:44
dep. 21:45
79 km
Lipova, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:54
83 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 21:59
dep. 22:00
85 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:04
dep. 22:05
87 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:13
dep. 22:14
93 km
Ratina, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
96 km
Sirca, Railway station
arr. 22:28
dep. 22:29
100 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:34
103 km

Naselja Paracin i Kraljevo su međusobno udaljena ~104 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 27h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 08:45 h, dok je poslednji polazak u 19:13 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.