Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Paracin - Cuprija timetable

thursday, 27.02.2020.
04:58 05:04 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 04:58
Cuprija, Railway station
arr. 05:04
8 km
05:00 05:15 (00:15)
Bus stationCentar - Novi dom
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 05:00
Cuprija, Slavija
arr. 05:10
dep. 05:10
5 km
Cuprija, Partizan
arr. 05:13
dep. 05:13
6 km
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 05:15
7 km
05:30 05:55 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:30
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 05:37
dep. 05:37
2 km
Paracin, Stadion
arr. 05:39
dep. 05:39
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 05:47
dep. 05:47
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 05:49
dep. 05:49
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 05:53
dep. 05:53
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 05:55
9 km
05:40 06:05 (00:25)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:40
arr. 05:41
dep. 05:41
0.1 km
arr. 05:43
dep. 05:43
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 05:44
dep. 05:44
1 km
Paracin, Stadion
arr. 05:45
dep. 05:45
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 05:55
dep. 05:55
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 05:56
dep. 05:56
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 05:58
dep. 05:58
10.5 km
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 06:03
dep. 06:03
11.5 km
arr. 06:05
12 km
05:45 06:00 (00:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 05:45
Cuprija, Bus station
arr. 06:00
10 km
06:00 06:25 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 06:07
dep. 06:07
2 km
Paracin, Stadion
arr. 06:09
dep. 06:09
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 06:19
dep. 06:19
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:21
dep. 06:21
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 06:23
dep. 06:23
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 06:25
9 km
06:10 06:30 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 06:10
Cuprija, Bus station
arr. 06:30
9.9 km
06:15 06:35 (00:20)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:15
arr. 06:16
dep. 06:16
0.1 km
arr. 06:17
dep. 06:17
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 06:18
dep. 06:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Paracin, Met. naselje
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 06:31
dep. 06:31
9.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
arr. 06:33
dep. 06:33
10.5 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 06:34
dep. 06:34
11 km
arr. 06:35
11.5 km
06:30 06:55 (00:25)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:30
arr. 06:31
dep. 06:31
0.1 km
arr. 06:32
dep. 06:32
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 06:33
dep. 06:33
1 km
Paracin, Stadion
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 06:46
dep. 06:46
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:48
dep. 06:48
10.5 km
arr. 06:50
dep. 06:50
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 06:52
dep. 06:52
11.5 km
arr. 06:55
12 km
06:40 07:00 (00:20)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 06:43
dep. 06:43
2 km
Paracin, Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 06:53
dep. 06:53
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:55
dep. 06:55
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 06:57
dep. 06:57
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 07:00
9 km
06:40 07:00 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 06:40
Cuprija, Bus station
arr. 07:00
9.9 km
06:45 07:05 (00:20)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 06:51
dep. 06:51
2 km
Paracin, Stadion
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 06:58
dep. 06:58
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 07:03
dep. 07:03
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 07:05
9 km
07:00 07:22 (00:22)
Bus stationCentar - Novi dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 07:00
Cuprija, Slavija
arr. 07:10
dep. 07:10
6.8 km
Cuprija, Partizan
arr. 07:18
dep. 07:18
7.5 km
Cuprija, Centar - Jugobanka
arr. 07:20
dep. 07:20
8.1 km
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 07:22
8.7 km
07:15 07:35 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 07:15
Cuprija, Bus station
arr. 07:35
9.9 km
07:15 07:40 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:15
arr. 07:16
dep. 07:16
0 km
Paracin, Stamparija
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 07:29
dep. 07:29
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 07:30
dep. 07:30
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:32
dep. 07:32
10 km
Cuprija, Partizan
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 07:37
dep. 07:37
12 km
arr. 07:40
12 km
07:30 07:55 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 07:37
dep. 07:37
2 km
Paracin, Stadion
arr. 07:39
dep. 07:39
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 07:47
dep. 07:47
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 07:49
dep. 07:49
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:51
dep. 07:51
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 07:53
dep. 07:53
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 07:55
9 km
07:40 08:05 (00:25)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
arr. 07:41
dep. 07:41
0.1 km
arr. 07:43
dep. 07:43
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 07:44
dep. 07:44
1 km
Paracin, Stadion
arr. 07:45
dep. 07:45
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 07:55
dep. 07:55
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 07:56
dep. 07:56
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:58
dep. 07:58
10.5 km
arr. 08:00
dep. 08:00
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 08:03
dep. 08:03
11.5 km
arr. 08:05
12 km
08:00 08:25 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
arr. 08:03
dep. 08:03
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 08:07
dep. 08:07
2 km
Paracin, Stadion
arr. 08:09
dep. 08:09
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 08:17
dep. 08:17
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 08:19
dep. 08:19
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:21
dep. 08:21
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 08:23
dep. 08:23
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 08:25
9 km
08:05 08:11 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 08:05
Cuprija, Railway station
arr. 08:11
8 km
08:15 08:21 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 08:15
Cuprija, Railway station
arr. 08:21
8 km
08:15 08:35 (00:20)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:15
arr. 08:16
dep. 08:16
0.1 km
arr. 08:17
dep. 08:17
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 08:18
dep. 08:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 08:20
dep. 08:20
2 km
Paracin, Met. naselje
arr. 08:30
dep. 08:30
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 08:31
dep. 08:31
9.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:32
dep. 08:32
10 km
arr. 08:33
dep. 08:33
10.5 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 08:34
dep. 08:34
11 km
arr. 08:35
11.5 km
08:20 08:43 (00:23)
Bus stationLamela - Idea
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 08:20
Cuprija, Slavija
arr. 08:35
dep. 08:35
5 km
Cuprija, Partizan
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 08:43
7 km
08:30 08:55 (00:25)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:30
arr. 08:31
dep. 08:31
0.1 km
arr. 08:32
dep. 08:32
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 08:33
dep. 08:33
1 km
Paracin, Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 08:44
dep. 08:44
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 08:46
dep. 08:46
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:48
dep. 08:48
10.5 km
arr. 08:50
dep. 08:50
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 08:52
dep. 08:52
11.5 km
arr. 08:55
12 km
08:40 09:00 (00:20)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:40
arr. 08:42
dep. 08:42
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 08:43
dep. 08:43
2 km
Paracin, Stadion
arr. 08:45
dep. 08:45
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 08:52
dep. 08:52
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 08:53
dep. 08:53
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:55
dep. 08:55
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 08:57
dep. 08:57
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 09:00
9 km
08:45 09:05 (00:20)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:45
arr. 08:48
dep. 08:48
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 08:51
dep. 08:51
2 km
Paracin, Stadion
arr. 08:53
dep. 08:53
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 08:58
dep. 08:58
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 09:00
dep. 09:00
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 09:02
dep. 09:02
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 09:03
dep. 09:03
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 09:05
9 km
09:00 09:22 (00:22)
Bus stationCentar - Novi dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 09:00
Cuprija, Slavija
arr. 09:10
dep. 09:10
6.8 km
Cuprija, Partizan
arr. 09:18
dep. 09:18
7.5 km
Cuprija, Centar - Jugobanka
arr. 09:20
dep. 09:20
8.1 km
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 09:22
8.7 km
09:15 09:40 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:15
arr. 09:16
dep. 09:16
0 km
Paracin, Stamparija
arr. 09:18
dep. 09:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 09:20
dep. 09:20
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 09:29
dep. 09:29
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 09:30
dep. 09:30
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 09:32
dep. 09:32
10 km
Cuprija, Partizan
arr. 09:34
dep. 09:34
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 09:37
dep. 09:37
12 km
arr. 09:40
12 km
09:30 09:55 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
arr. 09:33
dep. 09:33
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 09:37
dep. 09:37
2 km
Paracin, Stadion
arr. 09:39
dep. 09:39
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 09:47
dep. 09:47
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 09:49
dep. 09:49
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 09:51
dep. 09:51
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 09:53
dep. 09:53
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 09:55
9 km
09:31 09:37 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 09:31
Cuprija, Railway station
arr. 09:37
8 km
09:40 10:05 (00:25)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:40
arr. 09:41
dep. 09:41
0.1 km
arr. 09:43
dep. 09:43
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 09:44
dep. 09:44
1 km
Paracin, Stadion
arr. 09:45
dep. 09:45
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 09:55
dep. 09:55
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 09:56
dep. 09:56
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 09:58
dep. 09:58
10.5 km
arr. 10:00
dep. 10:00
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 10:03
dep. 10:03
11.5 km
arr. 10:05
12 km
09:50 10:10 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 09:50
Cuprija, Bus station
arr. 10:10
9.9 km
10:00 10:15 (00:15)
Bus stationLamela - Idea
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:00
Cuprija, Slavija
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Cuprija, Partizan
arr. 10:13
dep. 10:13
6 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 10:15
7 km
10:00 10:25 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 10:07
dep. 10:07
2 km
Paracin, Stadion
arr. 10:09
dep. 10:09
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 10:17
dep. 10:17
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 10:19
dep. 10:19
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 10:21
dep. 10:21
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 10:23
dep. 10:23
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 10:25
9 km
10:15 10:35 (00:20)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:15
arr. 10:16
dep. 10:16
0.1 km
arr. 10:17
dep. 10:17
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 10:18
dep. 10:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 10:20
dep. 10:20
2 km
Paracin, Met. naselje
arr. 10:30
dep. 10:30
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 10:31
dep. 10:31
9.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 10:32
dep. 10:32
10 km
arr. 10:33
dep. 10:33
10.5 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 10:34
dep. 10:34
11 km
arr. 10:35
11.5 km
10:30 10:55 (00:25)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
arr. 10:31
dep. 10:31
0.1 km
arr. 10:32
dep. 10:32
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 10:33
dep. 10:33
1 km
Paracin, Stadion
arr. 10:35
dep. 10:35
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 10:44
dep. 10:44
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 10:46
dep. 10:46
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 10:48
dep. 10:48
10.5 km
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 10:52
dep. 10:52
11.5 km
arr. 10:55
12 km
10:40 11:00 (00:20)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
arr. 10:42
dep. 10:42
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 10:43
dep. 10:43
2 km
Paracin, Stadion
arr. 10:45
dep. 10:45
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 10:52
dep. 10:52
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 10:53
dep. 10:53
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 10:55
dep. 10:55
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 10:57
dep. 10:57
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 11:00
9 km
10:45 11:00 (00:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:45
Cuprija, Bus station
arr. 11:00
9 km
10:45 11:05 (00:20)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:45
arr. 10:48
dep. 10:48
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 10:51
dep. 10:51
2 km
Paracin, Stadion
arr. 10:53
dep. 10:53
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 10:58
dep. 10:58
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 11:00
dep. 11:00
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:02
dep. 11:02
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 11:03
dep. 11:03
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 11:05
9 km
10:59 11:10 (00:11)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:59
Cuprija, Bus station
arr. 11:10
8 km
11:00 11:22 (00:22)
Bus stationCentar - Novi dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 11:00
Cuprija, Slavija
arr. 11:10
dep. 11:10
6.8 km
Cuprija, Partizan
arr. 11:18
dep. 11:18
7.5 km
Cuprija, Centar - Jugobanka
arr. 11:20
dep. 11:20
8.1 km
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 11:22
8.7 km
11:15 11:40 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
arr. 11:16
dep. 11:16
0 km
Paracin, Stamparija
arr. 11:18
dep. 11:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 11:20
dep. 11:20
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 11:29
dep. 11:29
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 11:30
dep. 11:30
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:32
dep. 11:32
10 km
Cuprija, Partizan
arr. 11:34
dep. 11:34
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 11:37
dep. 11:37
12 km
arr. 11:40
12 km
11:30 11:55 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
arr. 11:33
dep. 11:33
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 11:37
dep. 11:37
2 km
Paracin, Stadion
arr. 11:39
dep. 11:39
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 11:47
dep. 11:47
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 11:49
dep. 11:49
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:51
dep. 11:51
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 11:53
dep. 11:53
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 11:55
9 km
11:40 12:05 (00:25)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:40
arr. 11:41
dep. 11:41
0.1 km
arr. 11:43
dep. 11:43
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 11:44
dep. 11:44
1 km
Paracin, Stadion
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 11:55
dep. 11:55
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 11:56
dep. 11:56
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:58
dep. 11:58
10.5 km
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 12:03
dep. 12:03
11.5 km
arr. 12:05
12 km
12:00 12:25 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 12:07
dep. 12:07
2 km
Paracin, Stadion
arr. 12:09
dep. 12:09
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 12:17
dep. 12:17
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 12:19
dep. 12:19
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:21
dep. 12:21
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 12:23
dep. 12:23
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 12:25
9 km
12:15 12:35 (00:20)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:15
arr. 12:16
dep. 12:16
0.1 km
arr. 12:17
dep. 12:17
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Paracin, Met. naselje
arr. 12:30
dep. 12:30
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 12:31
dep. 12:31
9.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:32
dep. 12:32
10 km
arr. 12:33
dep. 12:33
10.5 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 12:34
dep. 12:34
11 km
arr. 12:35
11.5 km
12:30 12:55 (00:25)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
arr. 12:31
dep. 12:31
0.1 km
arr. 12:32
dep. 12:32
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Paracin, Stadion
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 12:44
dep. 12:44
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:48
dep. 12:48
10.5 km
arr. 12:50
dep. 12:50
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 12:52
dep. 12:52
11.5 km
arr. 12:55
12 km
12:40 13:00 (00:20)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:40
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Paracin, Stadion
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 12:52
dep. 12:52
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 12:53
dep. 12:53
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:55
dep. 12:55
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 12:57
dep. 12:57
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 13:00
9 km
12:45 13:05 (00:20)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
arr. 12:48
dep. 12:48
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Paracin, Stadion
arr. 12:53
dep. 12:53
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 12:58
dep. 12:58
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 13:00
dep. 13:00
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:02
dep. 13:02
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 13:03
dep. 13:03
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 13:05
9 km
13:00 13:22 (00:22)
Bus stationCentar - Novi dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 13:00
Cuprija, Slavija
arr. 13:10
dep. 13:10
6.8 km
Cuprija, Partizan
arr. 13:18
dep. 13:18
7.5 km
Cuprija, Centar - Jugobanka
arr. 13:20
dep. 13:20
8.1 km
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 13:22
8.7 km
13:05 13:25 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 13:05
Cuprija, Bus station
arr. 13:25
9.9 km
13:15 13:40 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:15
arr. 13:16
dep. 13:16
0 km
Paracin, Stamparija
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 13:20
dep. 13:20
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 13:29
dep. 13:29
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 13:30
dep. 13:30
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:32
dep. 13:32
10 km
Cuprija, Partizan
arr. 13:34
dep. 13:34
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 13:37
dep. 13:37
12 km
arr. 13:40
12 km
13:30 13:55 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 13:37
dep. 13:37
2 km
Paracin, Stadion
arr. 13:39
dep. 13:39
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 13:47
dep. 13:47
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 13:49
dep. 13:49
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:51
dep. 13:51
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 13:55
9 km
13:40 14:05 (00:25)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
arr. 13:41
dep. 13:41
0.1 km
arr. 13:43
dep. 13:43
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 13:44
dep. 13:44
1 km
Paracin, Stadion
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 13:55
dep. 13:55
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 13:56
dep. 13:56
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:58
dep. 13:58
10.5 km
arr. 14:00
dep. 14:00
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 14:03
dep. 14:03
11.5 km
arr. 14:05
12 km
13:44 13:55 (00:11)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 13:44
Cuprija, Bus station
arr. 13:55
8 km
14:00 14:10 (00:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 14:00
Cuprija, Bus station
arr. 14:10
9 km
14:00 14:25 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 14:07
dep. 14:07
2 km
Paracin, Stadion
arr. 14:09
dep. 14:09
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 14:17
dep. 14:17
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 14:19
dep. 14:19
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:21
dep. 14:21
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 14:25
9 km
14:15 14:35 (00:20)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:15
arr. 14:16
dep. 14:16
0.1 km
arr. 14:17
dep. 14:17
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 14:18
dep. 14:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
Paracin, Met. naselje
arr. 14:30
dep. 14:30
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 14:31
dep. 14:31
9.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:32
dep. 14:32
10 km
arr. 14:33
dep. 14:33
10.5 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 14:34
dep. 14:34
11 km
arr. 14:35
11.5 km
14:30 14:50 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 14:30
Cuprija, Bus station
arr. 14:50
9.9 km
14:30 14:55 (00:25)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
arr. 14:31
dep. 14:31
0.1 km
arr. 14:32
dep. 14:32
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Paracin, Stadion
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 14:44
dep. 14:44
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 14:46
dep. 14:46
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:48
dep. 14:48
10.5 km
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 14:52
dep. 14:52
11.5 km
arr. 14:55
12 km
14:31 14:37 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 14:31
Cuprija, Railway station
arr. 14:37
8 km
14:40 15:00 (00:20)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 14:43
dep. 14:43
2 km
Paracin, Stadion
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 14:52
dep. 14:52
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 14:53
dep. 14:53
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:55
dep. 14:55
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 14:57
dep. 14:57
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 15:00
9 km
14:45 15:05 (00:20)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
arr. 14:48
dep. 14:48
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 14:51
dep. 14:51
2 km
Paracin, Stadion
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 14:58
dep. 14:58
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 15:00
dep. 15:00
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:02
dep. 15:02
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 15:03
dep. 15:03
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 15:05
9 km
15:00 15:22 (00:22)
Bus stationCentar - Novi dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 15:00
Cuprija, Slavija
arr. 15:10
dep. 15:10
6.8 km
Cuprija, Partizan
arr. 15:18
dep. 15:18
7.5 km
Cuprija, Centar - Jugobanka
arr. 15:20
dep. 15:20
8.1 km
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 15:22
8.7 km
15:10 15:20 (00:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 15:10
Cuprija, Bus station
arr. 15:20
8 km
15:15 15:40 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
arr. 15:16
dep. 15:16
0 km
Paracin, Stamparija
arr. 15:18
dep. 15:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 15:20
dep. 15:20
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 15:29
dep. 15:29
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Cuprija, Partizan
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 15:37
dep. 15:37
12 km
arr. 15:40
12 km
15:30 15:55 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 15:37
dep. 15:37
2 km
Paracin, Stadion
arr. 15:39
dep. 15:39
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 15:49
dep. 15:49
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:51
dep. 15:51
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 15:53
dep. 15:53
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 15:55
9 km
15:40 16:05 (00:25)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:40
arr. 15:41
dep. 15:41
0.1 km
arr. 15:43
dep. 15:43
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 15:44
dep. 15:44
1 km
Paracin, Stadion
arr. 15:45
dep. 15:45
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 15:55
dep. 15:55
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 15:56
dep. 15:56
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:58
dep. 15:58
10.5 km
arr. 16:00
dep. 16:00
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 16:03
dep. 16:03
11.5 km
arr. 16:05
12 km
15:41 15:52 (00:11)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 15:41
Cuprija, Bus station
arr. 15:52
8 km
15:41 16:01 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 15:41
Cuprija, Bus station
arr. 16:01
9.9 km
16:00 16:25 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
arr. 16:03
dep. 16:03
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 16:07
dep. 16:07
2 km
Paracin, Stadion
arr. 16:09
dep. 16:09
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 16:17
dep. 16:17
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 16:19
dep. 16:19
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 16:21
dep. 16:21
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 16:23
dep. 16:23
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 16:25
9 km
16:15 16:30 (00:15)
Bus stationCentar - Novi dom
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: business days, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 16:15
Cuprija, Slavija
arr. 16:25
dep. 16:25
5 km
Cuprija, Partizan
arr. 16:28
dep. 16:28
6 km
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 16:30
7 km
16:15 16:35 (00:20)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
arr. 16:16
dep. 16:16
0.1 km
arr. 16:17
dep. 16:17
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 16:18
dep. 16:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 16:20
dep. 16:20
2 km
Paracin, Met. naselje
arr. 16:30
dep. 16:30
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 16:31
dep. 16:31
9.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 16:32
dep. 16:32
10 km
arr. 16:33
dep. 16:33
10.5 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 16:34
dep. 16:34
11 km
arr. 16:35
11.5 km
16:29 16:40 (00:11)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 16:29
Cuprija, Bus station
arr. 16:40
8 km
16:30 16:55 (00:25)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
arr. 16:31
dep. 16:31
0.1 km
arr. 16:32
dep. 16:32
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 16:33
dep. 16:33
1 km
Paracin, Stadion
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 16:44
dep. 16:44
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 16:46
dep. 16:46
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 16:48
dep. 16:48
10.5 km
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 16:52
dep. 16:52
11.5 km
arr. 16:55
12 km
16:40 17:00 (00:20)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:40
arr. 16:42
dep. 16:42
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 16:43
dep. 16:43
2 km
Paracin, Stadion
arr. 16:45
dep. 16:45
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 16:52
dep. 16:52
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 16:53
dep. 16:53
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 16:55
dep. 16:55
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 16:57
dep. 16:57
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 17:00
9 km
16:45 17:05 (00:20)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:45
arr. 16:48
dep. 16:48
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 16:51
dep. 16:51
2 km
Paracin, Stadion
arr. 16:53
dep. 16:53
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 16:58
dep. 16:58
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 17:00
dep. 17:00
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 17:02
dep. 17:02
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 17:03
dep. 17:03
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 17:05
9 km
17:30 17:55 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 17:37
dep. 17:37
2 km
Paracin, Stadion
arr. 17:39
dep. 17:39
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 17:47
dep. 17:47
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 17:49
dep. 17:49
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 17:51
dep. 17:51
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 17:53
dep. 17:53
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 17:55
9 km
17:47 17:53 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 17:47
Cuprija, Railway station
arr. 17:53
8 km
18:00 18:25 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
arr. 18:03
dep. 18:03
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 18:07
dep. 18:07
2 km
Paracin, Stadion
arr. 18:09
dep. 18:09
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 18:17
dep. 18:17
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 18:19
dep. 18:19
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 18:21
dep. 18:21
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 18:23
dep. 18:23
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 18:25
9 km
18:07 18:13 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 18:07
Cuprija, Railway station
arr. 18:13
8 km
18:11 18:25 (00:14)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 18:11
Cuprija, Bus station
arr. 18:25
10 km
18:30 18:55 (00:25)
Mesna zajednica XI kongresLamela - Kasina - Juhor - Sindikat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
arr. 18:31
dep. 18:31
0.1 km
arr. 18:32
dep. 18:32
0.4 km
Paracin, Stamparija
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
Paracin, Stadion
arr. 18:35
dep. 18:35
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 18:44
dep. 18:44
9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 18:48
dep. 18:48
10.5 km
arr. 18:50
dep. 18:50
11 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 18:52
dep. 18:52
11.5 km
arr. 18:55
12 km
18:45 19:05 (00:20)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:45
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 18:51
dep. 18:51
2 km
Paracin, Stadion
arr. 18:53
dep. 18:53
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 18:58
dep. 18:58
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 19:00
dep. 19:00
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 19:02
dep. 19:02
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 19:03
dep. 19:03
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 19:05
9 km
18:55 19:15 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 18:55
Cuprija, Bus station
arr. 19:15
9.9 km
18:57 19:03 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 18:57
Cuprija, Railway station
arr. 19:03
8 km
19:30 19:55 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
arr. 19:33
dep. 19:33
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 19:37
dep. 19:37
2 km
Paracin, Stadion
arr. 19:39
dep. 19:39
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 19:47
dep. 19:47
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 19:49
dep. 19:49
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 19:51
dep. 19:51
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 19:53
dep. 19:53
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 19:55
9 km
20:00 20:25 (00:25)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
arr. 20:03
dep. 20:03
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 20:07
dep. 20:07
2 km
Paracin, Stadion
arr. 20:09
dep. 20:09
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 20:17
dep. 20:17
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 20:19
dep. 20:19
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 20:21
dep. 20:21
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 20:23
dep. 20:23
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 20:25
9 km
20:50 21:10 (00:20)
Vardar - Tri seljakaLamela - Idea
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:50
arr. 20:53
dep. 20:53
1 km
Paracin, Stamparija
arr. 20:56
dep. 20:56
2 km
Paracin, Stadion
arr. 20:58
dep. 20:58
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 21:03
dep. 21:03
5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 21:05
dep. 21:05
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 21:07
dep. 21:07
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 21:08
dep. 21:08
8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 21:10
9 km
21:57 22:03 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 21:57
Cuprija, Railway station
arr. 22:03
8 km
22:15 22:35 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 22:15
Cuprija, Bus station
arr. 22:35
9.9 km
Paracin - Cuprija timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
02:09 02:20 (00:11)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 05.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 02:09
Cuprija, Bus station
arr. 02:20
8 km

Naselja Paracin i Cuprija su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 02:09 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.