Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Paracin - Bor timetable

sunday, 23.02.2020.
12:55 14:45 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 12:55
Izvor kod Paracina
arr. 13:08
dep. 13:08
14 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
34 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 13:42
dep. 13:42
39 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 13:43
dep. 13:43
41 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 13:46
dep. 13:46
44 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 13:49
dep. 13:49
46 km
Boljevac, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
53 km
Valakonje, Magistrala
arr. 14:08
dep. 14:08
60 km
Savinac kod Boljevca
arr. 14:15
dep. 14:15
66 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 14:17
dep. 14:17
68 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:20
dep. 14:20
71 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 14:21
dep. 14:21
72 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
76 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
87 km
arr. 14:41
dep. 14:41
89 km
Bor, Bus station
arr. 14:45
93 km
17:40 19:30 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 17:40
Izvor kod Paracina
arr. 17:53
dep. 17:53
14 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
34 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 18:27
dep. 18:27
39 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 18:28
dep. 18:28
41 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 18:31
dep. 18:31
44 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 18:34
dep. 18:34
46 km
Boljevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
53 km
Valakonje, Magistrala
arr. 18:53
dep. 18:53
60 km
Savinac kod Boljevca
arr. 19:00
dep. 19:00
66 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 19:03
dep. 19:03
68 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 19:05
dep. 19:05
71 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
72 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 19:09
dep. 19:09
76 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
87 km
arr. 19:25
dep. 19:25
89 km
Bor, Bus station
arr. 19:30
93 km
18:45 20:37 (01:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 18:45
Donja Mutnica
arr. 19:05
dep. 19:05
14.1 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:08
dep. 19:08
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:31
dep. 19:31
40.4 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
42.3 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
43.2 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 19:36
dep. 19:36
45.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:45
52.7 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
61.7 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
70.2 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
72.8 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
74.9 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
85.2 km
arr. 20:27
dep. 20:27
88.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
89.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
89.9 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
90.3 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
90.9 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
93.4 km
Paracin - Bor timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
12:55 14:45 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 12:55
Izvor kod Paracina
arr. 13:08
dep. 13:08
14 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
34 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 13:42
dep. 13:42
39 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 13:43
dep. 13:43
41 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 13:46
dep. 13:46
44 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 13:49
dep. 13:49
46 km
Boljevac, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
53 km
Valakonje, Magistrala
arr. 14:08
dep. 14:08
60 km
Savinac kod Boljevca
arr. 14:15
dep. 14:15
66 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 14:17
dep. 14:17
68 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:20
dep. 14:20
71 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 14:21
dep. 14:21
72 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
76 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
87 km
arr. 14:41
dep. 14:41
89 km
Bor, Bus station
arr. 14:45
93 km
17:40 19:30 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 17:40
Izvor kod Paracina
arr. 17:53
dep. 17:53
14 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
34 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 18:27
dep. 18:27
39 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 18:28
dep. 18:28
41 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 18:31
dep. 18:31
44 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 18:34
dep. 18:34
46 km
Boljevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
53 km
Valakonje, Magistrala
arr. 18:53
dep. 18:53
60 km
Savinac kod Boljevca
arr. 19:00
dep. 19:00
66 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 19:03
dep. 19:03
68 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 19:05
dep. 19:05
71 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
72 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 19:09
dep. 19:09
76 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
87 km
arr. 19:25
dep. 19:25
89 km
Bor, Bus station
arr. 19:30
93 km
18:45 20:37 (01:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 18:45
Donja Mutnica
arr. 19:05
dep. 19:05
14.1 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:08
dep. 19:08
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:31
dep. 19:31
40.4 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
42.3 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
43.2 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 19:36
dep. 19:36
45.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:45
52.7 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
61.7 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
70.2 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
72.8 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
74.9 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
85.2 km
arr. 20:27
dep. 20:27
88.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
89.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
89.9 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
90.3 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
90.9 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
93.4 km
Paracin - Bor timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
12:55 14:45 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 12:55
Izvor kod Paracina
arr. 13:08
dep. 13:08
14 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
34 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 13:42
dep. 13:42
39 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 13:43
dep. 13:43
41 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 13:46
dep. 13:46
44 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 13:49
dep. 13:49
46 km
Boljevac, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
53 km
Valakonje, Magistrala
arr. 14:08
dep. 14:08
60 km
Savinac kod Boljevca
arr. 14:15
dep. 14:15
66 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 14:17
dep. 14:17
68 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:20
dep. 14:20
71 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 14:21
dep. 14:21
72 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
76 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
87 km
arr. 14:41
dep. 14:41
89 km
Bor, Bus station
arr. 14:45
93 km
17:40 19:30 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 17:40
Izvor kod Paracina
arr. 17:53
dep. 17:53
14 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
34 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 18:27
dep. 18:27
39 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 18:28
dep. 18:28
41 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 18:31
dep. 18:31
44 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 18:34
dep. 18:34
46 km
Boljevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
53 km
Valakonje, Magistrala
arr. 18:53
dep. 18:53
60 km
Savinac kod Boljevca
arr. 19:00
dep. 19:00
66 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 19:03
dep. 19:03
68 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 19:05
dep. 19:05
71 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
72 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 19:09
dep. 19:09
76 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
87 km
arr. 19:25
dep. 19:25
89 km
Bor, Bus station
arr. 19:30
93 km
18:45 20:37 (01:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 18:45
Donja Mutnica
arr. 19:05
dep. 19:05
14.1 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:08
dep. 19:08
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:31
dep. 19:31
40.4 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
42.3 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
43.2 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 19:36
dep. 19:36
45.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:45
52.7 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
61.7 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
70.2 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
72.8 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
74.9 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
85.2 km
arr. 20:27
dep. 20:27
88.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
89.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
89.9 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
90.3 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
90.9 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
93.4 km

Naselja Paracin i Bor su međusobno udaljena ~94 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 01h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 12:55 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.