Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pancevo - Padina kod Kovacice timetable

monday, 24.02.2020.
04:50 05:54 (01:04)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 04:50
arr. 04:59
dep. 04:59
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 05:07
dep. 05:07
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 05:09
dep. 05:09
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 05:15
dep. 05:15
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 05:17
dep. 05:17
20.2 km
Kovacica, Šećerana
arr. 05:24
dep. 05:24
28.4 km
Kovacica, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
30.2 km
Kovacica, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
30.7 km
Kovacica, Center
arr. 05:28
dep. 05:28
31.3 km
Kovacica, 3
arr. 05:31
dep. 05:31
32.6 km
Kovacica, 4
arr. 05:32
dep. 05:32
33.2 km
Kovacica, 5
arr. 05:33
dep. 05:33
33.9 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
40.6 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 05:41
dep. 05:41
41.2 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 05:42
dep. 05:42
41.8 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 05:43
dep. 05:43
42.6 km
Padina kod Kovacice, 10
arr. 05:44
dep. 05:44
42.9 km
Padina kod Kovacice, 9
arr. 05:46
dep. 05:46
43.8 km
Padina kod Kovacice, 8
arr. 05:48
dep. 05:48
44.8 km
Padina kod Kovacice, 7
arr. 05:50
dep. 05:50
45.4 km
Padina kod Kovacice, 6
arr. 05:53
dep. 05:53
46.1 km
Padina kod Kovacice, Center
arr. 05:54
46.4 km
05:05 06:18 (01:13)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 05:05
arr. 05:14
dep. 05:14
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 05:22
dep. 05:22
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 05:24
dep. 05:24
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 05:34
dep. 05:34
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 05:36
dep. 05:36
20.2 km
Debeljaca, I
arr. 05:47
dep. 05:47
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
29.7 km
Kovacica, Šećerana
arr. 05:56
dep. 05:56
35.1 km
Kovacica, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
36.9 km
Kovacica, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
37.4 km
Kovacica, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
38 km
Kovacica, 3
arr. 06:04
dep. 06:04
39.3 km
Kovacica, 4
arr. 06:05
dep. 06:05
39.9 km
Kovacica, 5
arr. 06:06
dep. 06:06
40.6 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
47.3 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 06:16
dep. 06:16
47.8 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 06:17
dep. 06:17
48.4 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 06:18
49 km
05:20 06:20 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 05:20
arr. 05:29
dep. 05:29
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 05:39
dep. 05:39
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 05:41
dep. 05:41
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
20.2 km
Kovacica, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
30.8 km
Kovacica, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
31.3 km
Kovacica, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
31.9 km
Kovacica, 3
arr. 06:07
dep. 06:07
33.2 km
Kovacica, 4
arr. 06:08
dep. 06:08
33.8 km
Kovacica, 5
arr. 06:09
dep. 06:09
34.5 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
41.2 km
Padina kod Kovacice, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
42.1 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 06:20
42.7 km
06:20 07:33 (01:13)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 06:20
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 06:37
dep. 06:37
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 06:39
dep. 06:39
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 06:51
dep. 06:51
20.2 km
Debeljaca, I
arr. 07:02
dep. 07:02
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
29.7 km
Kovacica, Šećerana
arr. 07:11
dep. 07:11
35.1 km
Kovacica, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
36.9 km
Kovacica, 2
arr. 07:15
dep. 07:15
37.4 km
Kovacica, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
38 km
Kovacica, 3
arr. 07:19
dep. 07:19
39.3 km
Kovacica, 4
arr. 07:20
dep. 07:20
39.9 km
Kovacica, 5
arr. 07:21
dep. 07:21
40.6 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
47.3 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 07:31
dep. 07:31
47.8 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 07:32
dep. 07:32
48.4 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 07:33
49 km
09:15 10:28 (01:13)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 09:15
arr. 09:24
dep. 09:24
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 09:32
dep. 09:32
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 09:34
dep. 09:34
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 09:43
dep. 09:43
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 09:46
dep. 09:46
20.2 km
Debeljaca, I
arr. 09:57
dep. 09:57
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
29.7 km
Kovacica, Šećerana
arr. 10:06
dep. 10:06
35.1 km
Kovacica, 1
arr. 10:09
dep. 10:09
36.9 km
Kovacica, 2
arr. 10:10
dep. 10:10
37.4 km
Kovacica, Center
arr. 10:11
dep. 10:11
38 km
Kovacica, 3
arr. 10:14
dep. 10:14
39.3 km
Kovacica, 4
arr. 10:15
dep. 10:15
39.9 km
Kovacica, 5
arr. 10:16
dep. 10:16
40.6 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 10:25
dep. 10:25
47.3 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 10:26
dep. 10:26
47.8 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 10:27
dep. 10:27
48.4 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 10:28
49 km
13:20 14:18 (00:58)
Bus station5
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:20
arr. 13:23
dep. 13:23
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 13:33
dep. 13:33
10 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 13:35
dep. 13:35
13 km
Crepaja, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
19 km
Crepaja, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
20 km
Crepaja, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
21 km
Kovacica, Šećerana
arr. 13:53
dep. 13:53
26 km
Kovacica, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
29 km
Kovacica, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
30 km
Kovacica, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
31 km
Kovacica, 3
arr. 14:00
dep. 14:00
32 km
Kovacica, 4
arr. 14:02
dep. 14:02
33 km
Kovacica, 5
arr. 14:04
dep. 14:04
34 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 14:13
dep. 14:13
39 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 14:15
dep. 14:15
40 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 14:17
dep. 14:17
41 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 14:18
42 km
17:15 18:28 (01:13)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 17:15
arr. 17:24
dep. 17:24
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 17:32
dep. 17:32
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 17:34
dep. 17:34
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 17:43
dep. 17:43
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 17:46
dep. 17:46
20.2 km
Debeljaca, I
arr. 17:57
dep. 17:57
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
29.7 km
Kovacica, Šećerana
arr. 18:06
dep. 18:06
35.1 km
Kovacica, 1
arr. 18:09
dep. 18:09
36.9 km
Kovacica, 2
arr. 18:10
dep. 18:10
37.4 km
Kovacica, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
38 km
Kovacica, 3
arr. 18:14
dep. 18:14
39.3 km
Kovacica, 4
arr. 18:15
dep. 18:15
39.9 km
Kovacica, 5
arr. 18:16
dep. 18:16
40.6 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 18:25
dep. 18:25
47.3 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 18:26
dep. 18:26
47.8 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 18:27
dep. 18:27
48.4 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 18:28
49 km
19:30 20:43 (01:13)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:39
dep. 19:39
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 19:47
dep. 19:47
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 19:49
dep. 19:49
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 19:58
dep. 19:58
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 20:01
dep. 20:01
20.2 km
Debeljaca, I
arr. 20:12
dep. 20:12
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 20:14
dep. 20:14
29.7 km
Kovacica, Šećerana
arr. 20:21
dep. 20:21
35.1 km
Kovacica, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
36.9 km
Kovacica, 2
arr. 20:25
dep. 20:25
37.4 km
Kovacica, Center
arr. 20:26
dep. 20:26
38 km
Kovacica, 3
arr. 20:29
dep. 20:29
39.3 km
Kovacica, 4
arr. 20:30
dep. 20:30
39.9 km
Kovacica, 5
arr. 20:31
dep. 20:31
40.6 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 20:40
dep. 20:40
47.3 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 20:41
dep. 20:41
47.8 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 20:42
dep. 20:42
48.4 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 20:43
49 km
22:30 23:43 (01:13)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 22:30
arr. 22:39
dep. 22:39
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 22:47
dep. 22:47
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 22:49
dep. 22:49
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 22:58
dep. 22:58
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 22:59
dep. 22:59
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 23:01
dep. 23:01
20.2 km
Debeljaca, I
arr. 23:12
dep. 23:12
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 23:14
dep. 23:14
29.7 km
Kovacica, Šećerana
arr. 23:21
dep. 23:21
35.1 km
Kovacica, 1
arr. 23:24
dep. 23:24
36.9 km
Kovacica, 2
arr. 23:25
dep. 23:25
37.4 km
Kovacica, Center
arr. 23:26
dep. 23:26
38 km
Kovacica, 3
arr. 23:29
dep. 23:29
39.3 km
Kovacica, 4
arr. 23:30
dep. 23:30
39.9 km
Kovacica, 5
arr. 23:31
dep. 23:31
40.6 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 23:40
dep. 23:40
47.3 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 23:41
dep. 23:41
47.8 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 23:42
dep. 23:42
48.4 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 23:43
49 km

Naselja Pancevo i Padina kod Kovacice su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pancevo je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.