Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Pancevo - Opovo timetable

monday, 20.08.2018.
00:00 00:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 00:00
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 00:10
dep. 00:10
4.9 km
Sefkerin, 1
arr. 00:32
dep. 00:32
23.9 km
Sefkerin, Center
arr. 00:34
dep. 00:34
24.8 km
Sefkerin, 2
arr. 00:35
dep. 00:35
25.3 km
Opovo, Beli breg
arr. 00:39
dep. 00:39
29.5 km
Opovo, 1
arr. 00:41
dep. 00:41
30.5 km
Opovo, Bus station
arr. 00:45
32.8 km
05:00 05:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 05:00
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 05:10
dep. 05:10
5 km
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 05:19
dep. 05:19
12 km
Glogonj, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
20.8 km
Sefkerin, 1
arr. 05:34
dep. 05:34
24 km
Sefkerin, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
24.9 km
Sefkerin, 2
arr. 05:38
dep. 05:38
25.4 km
Opovo, Beli breg
arr. 05:43
dep. 05:43
29.6 km
Opovo, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
30.6 km
Opovo, Bus station
arr. 05:50
32.9 km
05:40 06:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 05:40
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
12 km
Glogonj, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
20.8 km
Sefkerin, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
24 km
Sefkerin, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
24.9 km
Sefkerin, 2
arr. 06:18
dep. 06:18
25.4 km
Opovo, Beli breg
arr. 06:23
dep. 06:23
29.6 km
Opovo, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
30.6 km
Opovo, Bus station
arr. 06:30
32.9 km
06:30 07:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 06:30
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
12 km
Glogonj, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
20.8 km
Sefkerin, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
24 km
Sefkerin, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
24.9 km
Sefkerin, 2
arr. 07:08
dep. 07:08
25.4 km
Opovo, Beli breg
arr. 07:13
dep. 07:13
29.6 km
Opovo, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
30.6 km
Opovo, Bus station
arr. 07:20
32.9 km
07:00 07:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 07:00
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 07:45
32 km
08:00 08:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 08:00
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 08:45
32 km
09:00 09:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 09:00
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 09:45
32 km
10:00 10:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 10:00
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 10:45
32 km
11:00 11:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 11:00
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 11:19
dep. 11:19
12 km
Glogonj, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
20.8 km
Sefkerin, 1
arr. 11:34
dep. 11:34
24 km
Sefkerin, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
24.9 km
Sefkerin, 2
arr. 11:38
dep. 11:38
25.4 km
Opovo, Beli breg
arr. 11:43
dep. 11:43
29.6 km
Opovo, 1
arr. 11:45
dep. 11:45
30.6 km
Opovo, Bus station
arr. 11:50
32.9 km
12:10 12:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 12:10
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 12:55
32 km
13:30 14:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:30
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 13:40
dep. 13:40
5 km
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
12 km
Glogonj, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
20.8 km
Sefkerin, 1
arr. 14:04
dep. 14:04
24 km
Sefkerin, Center
arr. 14:06
dep. 14:06
24.9 km
Sefkerin, 2
arr. 14:08
dep. 14:08
25.4 km
Opovo, Beli breg
arr. 14:13
dep. 14:13
29.6 km
Opovo, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
30.6 km
Opovo, Bus station
arr. 14:20
32.9 km
14:20 14:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 14:20
Opovo, Bus station
arr. 14:55
32 km
14:30 15:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 14:30
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
12 km
Glogonj, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
20.8 km
Sefkerin, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
24 km
Sefkerin, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
24.9 km
Sefkerin, 2
arr. 15:08
dep. 15:08
25.4 km
Opovo, Beli breg
arr. 15:13
dep. 15:13
29.6 km
Opovo, 1
arr. 15:15
dep. 15:15
30.6 km
Opovo, Bus station
arr. 15:20
32.9 km
15:30 16:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 15:30
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
12 km
Glogonj, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
20.8 km
Sefkerin, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
24 km
Sefkerin, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
24.9 km
Sefkerin, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
25.4 km
Opovo, Beli breg
arr. 16:13
dep. 16:13
29.6 km
Opovo, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
30.6 km
Opovo, Bus station
arr. 16:20
32.9 km
16:15 17:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 16:15
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 17:00
32 km
17:00 17:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 17:00
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 17:10
dep. 17:10
5 km
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
12 km
Glogonj, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
20.8 km
Sefkerin, 1
arr. 17:34
dep. 17:34
24 km
Sefkerin, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
24.9 km
Sefkerin, 2
arr. 17:38
dep. 17:38
25.4 km
Opovo, Beli breg
arr. 17:43
dep. 17:43
29.6 km
Opovo, 1
arr. 17:45
dep. 17:45
30.6 km
Opovo, Bus station
arr. 17:50
32.9 km
18:15 19:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 18:15
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 19:00
32 km
19:30 20:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 19:30
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 19:40
dep. 19:40
5 km
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 19:49
dep. 19:49
12 km
Glogonj, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
20.8 km
Sefkerin, 1
arr. 20:04
dep. 20:04
24 km
Sefkerin, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
24.9 km
Sefkerin, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
25.4 km
Opovo, Beli breg
arr. 20:13
dep. 20:13
29.6 km
Opovo, 1
arr. 20:15
dep. 20:15
30.6 km
Opovo, Bus station
arr. 20:20
32.9 km
20:15 21:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 20:15
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 20:35
dep. 20:35
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 21:00
32 km
21:15 22:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 21:15
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 21:35
dep. 21:35
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 21:50
dep. 21:50
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 22:00
32 km
22:30 23:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 22:30
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 22:40
dep. 22:40
5 km
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 22:49
dep. 22:49
12 km
Glogonj, Center
arr. 23:00
dep. 23:00
20.8 km
Sefkerin, 1
arr. 23:04
dep. 23:04
24 km
Sefkerin, Center
arr. 23:06
dep. 23:06
24.9 km
Sefkerin, 2
arr. 23:08
dep. 23:08
25.4 km
Opovo, Beli breg
arr. 23:13
dep. 23:13
29.6 km
Opovo, 1
arr. 23:15
dep. 23:15
30.6 km
Opovo, Bus station
arr. 23:20
32.9 km

Naselja Pancevo i Opovo su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pancevo je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.