Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Pancevo - Opovo timetable

saturday, 04.07.2020.
03:40 04:30 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 03:40
arr. 03:50
dep. 03:50
5 km
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 03:59
dep. 03:59
12 km
Glogonj, Center
arr. 04:10
dep. 04:10
20.8 km
Sefkerin, 1
arr. 04:14
dep. 04:14
24 km
Sefkerin, Center
arr. 04:16
dep. 04:16
24.9 km
Sefkerin, 2
arr. 04:18
dep. 04:18
25.4 km
Opovo, Beli breg
arr. 04:23
dep. 04:23
29.6 km
Opovo, 1
arr. 04:25
dep. 04:25
30.6 km
Opovo, Bus station
arr. 04:30
32.9 km
05:00 05:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:10
dep. 05:10
5 km
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 05:19
dep. 05:19
12 km
Glogonj, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
20.8 km
Sefkerin, 1
arr. 05:34
dep. 05:34
24 km
Sefkerin, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
24.9 km
Sefkerin, 2
arr. 05:38
dep. 05:38
25.4 km
Opovo, Beli breg
arr. 05:43
dep. 05:43
29.6 km
Opovo, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
30.6 km
Opovo, Bus station
arr. 05:50
32.9 km
06:30 07:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
12 km
Glogonj, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
20.8 km
Sefkerin, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
24 km
Sefkerin, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
24.9 km
Sefkerin, 2
arr. 07:08
dep. 07:08
25.4 km
Opovo, Beli breg
arr. 07:13
dep. 07:13
29.6 km
Opovo, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
30.6 km
Opovo, Bus station
arr. 07:20
32.9 km
07:00 07:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 07:00
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 07:45
32 km
08:00 08:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 08:00
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 08:45
32 km
09:00 09:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 09:00
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 09:45
32 km
10:00 10:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 10:00
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 10:45
32 km
10:00 10:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 10:00
arr. 10:05
dep. 10:05
5 km
Sefkerin, 1
arr. 10:40
dep. 10:40
25 km
Sefkerin, Center
arr. 10:41
dep. 10:41
26 km
Sefkerin, 2
arr. 10:42
dep. 10:42
27 km
Opovo, Beli breg
arr. 10:47
dep. 10:47
31 km
Opovo, 1
arr. 10:49
dep. 10:49
32 km
Opovo, Bus station
arr. 10:50
33 km
11:45 12:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 11:45
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
12 km
Glogonj, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
20.8 km
Sefkerin, 1
arr. 12:19
dep. 12:19
24 km
Sefkerin, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
24.9 km
Sefkerin, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
25.4 km
Opovo, Beli breg
arr. 12:28
dep. 12:28
29.6 km
Opovo, 1
arr. 12:30
dep. 12:30
30.6 km
Opovo, Bus station
arr. 12:35
32.9 km
12:10 12:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 12:10
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 12:55
32 km
14:30 15:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
12 km
Glogonj, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
20.8 km
Sefkerin, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
24 km
Sefkerin, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
24.9 km
Sefkerin, 2
arr. 15:08
dep. 15:08
25.4 km
Opovo, Beli breg
arr. 15:13
dep. 15:13
29.6 km
Opovo, 1
arr. 15:15
dep. 15:15
30.6 km
Opovo, Bus station
arr. 15:20
32.9 km
16:15 17:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 16:15
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 17:00
32 km
18:15 19:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 18:15
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 19:00
32 km
19:30 20:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:40
dep. 19:40
5 km
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 19:49
dep. 19:49
12 km
Glogonj, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
20.8 km
Sefkerin, 1
arr. 20:04
dep. 20:04
24 km
Sefkerin, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
24.9 km
Sefkerin, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
25.4 km
Opovo, Beli breg
arr. 20:13
dep. 20:13
29.6 km
Opovo, 1
arr. 20:15
dep. 20:15
30.6 km
Opovo, Bus station
arr. 20:20
32.9 km
20:15 21:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 20:15
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 20:35
dep. 20:35
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 21:00
32 km
21:15 22:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 21:15
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 21:35
dep. 21:35
11.5 km
Glogonj, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
20.3 km
Sefkerin, Center
arr. 21:50
dep. 21:50
24.4 km
Opovo, Bus station
arr. 22:00
32 km
22:30 23:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 22:30
arr. 22:40
dep. 22:40
5 km
Jabuka kod Panceva, Center
arr. 22:49
dep. 22:49
12 km
Glogonj, Center
arr. 23:00
dep. 23:00
20.8 km
Sefkerin, 1
arr. 23:04
dep. 23:04
24 km
Sefkerin, Center
arr. 23:06
dep. 23:06
24.9 km
Sefkerin, 2
arr. 23:08
dep. 23:08
25.4 km
Opovo, Beli breg
arr. 23:13
dep. 23:13
29.6 km
Opovo, 1
arr. 23:15
dep. 23:15
30.6 km
Opovo, Bus station
arr. 23:20
32.9 km

Naselja Pancevo i Opovo su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pancevo je u 03:40 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.