Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pancevo - Nikolinci timetable

thursday, 27.02.2020.
05:57 06:48 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 05:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
18.6 km
arr. 06:25
dep. 06:25
26.1 km
arr. 06:26
dep. 06:26
26.9 km
arr. 06:27
dep. 06:27
27.6 km
arr. 06:34
dep. 06:34
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 06:36
dep. 06:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 06:38
dep. 06:38
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 06:43
dep. 06:43
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 06:48
46.7 km
06:57 07:48 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 06:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
18.6 km
arr. 07:25
dep. 07:25
26.1 km
arr. 07:26
dep. 07:26
26.9 km
arr. 07:27
dep. 07:27
27.6 km
arr. 07:34
dep. 07:34
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 07:36
dep. 07:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 07:38
dep. 07:38
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 07:43
dep. 07:43
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 07:48
46.7 km
07:43 08:34 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 07:43
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 08:04
dep. 08:04
18.6 km
arr. 08:11
dep. 08:11
26.1 km
arr. 08:12
dep. 08:12
26.9 km
arr. 08:13
dep. 08:13
27.6 km
arr. 08:20
dep. 08:20
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 08:22
dep. 08:22
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 08:24
dep. 08:24
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 08:29
dep. 08:29
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 08:34
46.7 km
07:43 08:40 (00:57)
Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:43
arr. 07:47
dep. 07:48
3 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 08:01
dep. 08:02
21 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:13
34 km
Alibunar, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:29
42 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
49 km
Nikolinci, Railway station
arr. 08:40
53 km
08:12 09:01 (00:49)
Bus stationGlavna 44
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 08:12
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 08:33
dep. 08:33
18.6 km
arr. 08:40
dep. 08:40
26.1 km
arr. 08:41
dep. 08:41
26.9 km
arr. 08:42
dep. 08:42
27.6 km
Alibunar, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
34.6 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 08:56
dep. 08:56
41.1 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 09:01
45.8 km
08:57 09:48 (00:51)
Bus stationGlavna 44
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 08:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
18.6 km
arr. 09:25
dep. 09:25
26.1 km
arr. 09:26
dep. 09:26
26.9 km
arr. 09:27
dep. 09:27
27.6 km
arr. 09:34
dep. 09:34
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 09:38
dep. 09:38
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 09:43
dep. 09:43
42 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 09:48
46.7 km
09:27 10:18 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 09:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
18.6 km
arr. 09:55
dep. 09:55
26.1 km
arr. 09:56
dep. 09:56
26.9 km
arr. 09:57
dep. 09:57
27.6 km
arr. 10:04
dep. 10:04
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 10:06
dep. 10:06
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 10:08
dep. 10:08
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:13
dep. 10:13
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 10:18
46.7 km
10:07 10:58 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 10:07
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
18.6 km
arr. 10:35
dep. 10:35
26.1 km
arr. 10:36
dep. 10:36
26.9 km
arr. 10:37
dep. 10:37
27.6 km
arr. 10:44
dep. 10:44
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 10:46
dep. 10:46
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 10:48
dep. 10:48
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:53
dep. 10:53
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 10:58
46.7 km
10:40 11:20 (00:40)
Bus stationGlavna 44
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 10:40
arr. 11:03
dep. 11:03
25 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:11
dep. 11:11
35 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 11:16
dep. 11:16
41 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 11:20
46 km
11:02 11:53 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 11:02
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
18.6 km
arr. 11:30
dep. 11:30
26.1 km
arr. 11:31
dep. 11:31
26.9 km
arr. 11:32
dep. 11:32
27.6 km
arr. 11:39
dep. 11:39
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:41
dep. 11:41
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 11:43
dep. 11:43
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 11:48
dep. 11:48
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 11:53
46.7 km
11:57 12:48 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 11:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
18.6 km
arr. 12:25
dep. 12:25
26.1 km
arr. 12:26
dep. 12:26
26.9 km
arr. 12:27
dep. 12:27
27.6 km
arr. 12:34
dep. 12:34
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 12:36
dep. 12:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 12:38
dep. 12:38
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 12:43
dep. 12:43
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 12:48
46.7 km
12:19 13:08 (00:49)
Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:19
arr. 12:23
dep. 12:24
3 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:38
21 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
34 km
Alibunar, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:57
42 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 13:03
dep. 13:04
49 km
Nikolinci, Railway station
arr. 13:08
53 km
12:57 13:48 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 12:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
18.6 km
arr. 13:25
dep. 13:25
26.1 km
arr. 13:26
dep. 13:26
26.9 km
arr. 13:27
dep. 13:27
27.6 km
arr. 13:34
dep. 13:34
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 13:36
dep. 13:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 13:38
dep. 13:38
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 13:43
dep. 13:43
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 13:48
46.7 km
13:57 14:46 (00:49)
Bus stationGlavna 44
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
18.6 km
arr. 14:25
dep. 14:25
26.1 km
arr. 14:26
dep. 14:26
26.9 km
arr. 14:27
dep. 14:27
27.6 km
Alibunar, Intersection
arr. 14:33
dep. 14:33
34.6 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 14:41
dep. 14:41
41.1 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 14:46
45.8 km
14:27 15:18 (00:51)
Bus stationGlavna 44
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 14:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
18.6 km
arr. 14:55
dep. 14:55
26.1 km
arr. 14:56
dep. 14:56
26.9 km
arr. 14:57
dep. 14:57
27.6 km
arr. 15:04
dep. 15:04
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:06
dep. 15:06
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:08
dep. 15:08
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 15:13
dep. 15:13
42 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 15:18
46.7 km
14:57 15:48 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 14:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
18.6 km
arr. 15:25
dep. 15:25
26.1 km
arr. 15:26
dep. 15:26
26.9 km
arr. 15:27
dep. 15:27
27.6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:38
dep. 15:38
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 15:43
dep. 15:43
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 15:48
46.7 km
15:25 16:09 (00:44)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 15:25
arr. 15:49
dep. 15:49
25 km
arr. 15:50
dep. 15:50
26 km
arr. 15:51
dep. 15:51
27 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
35 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:04
dep. 16:04
40.5 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:09
45.2 km
15:38 16:29 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 15:38
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
18.6 km
arr. 16:06
dep. 16:06
26.1 km
arr. 16:07
dep. 16:07
26.9 km
arr. 16:08
dep. 16:08
27.6 km
arr. 16:15
dep. 16:15
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 16:19
dep. 16:19
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:24
dep. 16:24
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:29
46.7 km
15:58 16:47 (00:49)
Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:58
arr. 16:02
dep. 16:03
3 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
21 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
34 km
Alibunar, Railway station
arr. 16:35
dep. 16:36
42 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:43
49 km
Nikolinci, Railway station
arr. 16:47
53 km
16:07 16:58 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 16:07
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
18.6 km
arr. 16:35
dep. 16:35
26.1 km
arr. 16:36
dep. 16:36
26.9 km
arr. 16:37
dep. 16:37
27.6 km
arr. 16:44
dep. 16:44
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 16:46
dep. 16:46
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 16:48
dep. 16:48
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:53
dep. 16:53
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:58
46.7 km
16:57 17:48 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 16:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
18.6 km
arr. 17:25
dep. 17:25
26.1 km
arr. 17:26
dep. 17:26
26.9 km
arr. 17:27
dep. 17:27
27.6 km
arr. 17:34
dep. 17:34
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 17:36
dep. 17:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 17:38
dep. 17:38
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 17:43
dep. 17:43
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 17:48
46.7 km
17:09 17:58 (00:49)
Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:09
arr. 17:13
dep. 17:14
3 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
21 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:39
34 km
Alibunar, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
42 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
49 km
Nikolinci, Railway station
arr. 17:58
53 km
17:27 18:18 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 17:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
18.6 km
arr. 17:55
dep. 17:55
26.1 km
arr. 17:56
dep. 17:56
26.9 km
arr. 17:57
dep. 17:57
27.6 km
arr. 18:04
dep. 18:04
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 18:06
dep. 18:06
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 18:08
dep. 18:08
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 18:13
dep. 18:13
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 18:18
46.7 km
18:17 19:08 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 18:17
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
18.6 km
arr. 18:45
dep. 18:45
26.1 km
arr. 18:46
dep. 18:46
26.9 km
arr. 18:47
dep. 18:47
27.6 km
arr. 18:54
dep. 18:54
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 18:56
dep. 18:56
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 18:58
dep. 18:58
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:03
dep. 19:03
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:08
46.7 km
18:58 19:49 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 18:58
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
18.6 km
arr. 19:26
dep. 19:26
26.1 km
arr. 19:27
dep. 19:27
26.9 km
arr. 19:28
dep. 19:28
27.6 km
arr. 19:35
dep. 19:35
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
46.7 km
19:27 20:16 (00:49)
Bus stationGlavna 44
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 19:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
18.6 km
arr. 19:55
dep. 19:55
26.1 km
arr. 19:56
dep. 19:56
26.9 km
arr. 19:57
dep. 19:57
27.6 km
Alibunar, Intersection
arr. 20:03
dep. 20:03
34.6 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:11
dep. 20:11
41.1 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 20:16
45.8 km
19:42 20:33 (00:51)
Bus stationGlavna 44
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 19:42
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
18.6 km
arr. 20:10
dep. 20:10
26.1 km
arr. 20:11
dep. 20:11
26.9 km
arr. 20:12
dep. 20:12
27.6 km
arr. 20:19
dep. 20:19
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:21
dep. 20:21
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:23
dep. 20:23
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:28
dep. 20:28
42 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 20:33
46.7 km
19:57 20:48 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 19:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
18.6 km
arr. 20:25
dep. 20:25
26.1 km
arr. 20:26
dep. 20:26
26.9 km
arr. 20:27
dep. 20:27
27.6 km
arr. 20:34
dep. 20:34
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:36
dep. 20:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:38
dep. 20:38
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:43
dep. 20:43
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 20:48
46.7 km
20:12 21:03 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 20:12
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
18.6 km
arr. 20:42
dep. 20:42
27.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:51
dep. 20:51
36.5 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:58
dep. 20:58
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:03
46.7 km
20:57 21:48 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 20:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
18.6 km
arr. 21:25
dep. 21:25
26.1 km
arr. 21:26
dep. 21:26
26.9 km
arr. 21:27
dep. 21:27
27.6 km
arr. 21:34
dep. 21:34
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
dep. 21:38
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 21:43
dep. 21:43
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:48
46.7 km
21:19 22:08 (00:49)
Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:19
arr. 21:23
dep. 21:24
3 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 21:37
dep. 21:38
21 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 21:48
dep. 21:49
34 km
Alibunar, Railway station
arr. 21:56
dep. 21:57
42 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:04
49 km
Nikolinci, Railway station
arr. 22:08
53 km
22:27 23:18 (00:51)
Bus stationGlavna 49
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 22:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 22:48
dep. 22:48
18.6 km
arr. 22:55
dep. 22:55
26.1 km
arr. 22:56
dep. 22:56
26.9 km
arr. 22:57
dep. 22:57
27.6 km
arr. 23:04
dep. 23:04
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 23:06
dep. 23:06
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 23:08
dep. 23:08
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 23:13
dep. 23:13
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 23:18
46.7 km

Naselja Pancevo i Nikolinci su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pancevo je u 05:57 h, dok je poslednji polazak u 22:27 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pancevo - Nikolinci iznosi od 4,37 EUR do 4,41 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.