Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pancevo - Izbiste timetable

tuesday, 18.02.2020.
08:57 09:59 (01:02)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 08:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
18.6 km
arr. 09:25
dep. 09:25
26.1 km
arr. 09:26
dep. 09:26
26.9 km
arr. 09:27
dep. 09:27
27.6 km
arr. 09:34
dep. 09:34
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 09:38
dep. 09:38
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 09:43
dep. 09:43
42 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 09:48
dep. 09:48
46.7 km
arr. 09:55
dep. 09:55
53.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 09:59
57.3 km
10:40 11:30 (00:50)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 10:40
arr. 11:03
dep. 11:03
25 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:11
dep. 11:11
35 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 11:16
dep. 11:16
41 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 11:20
dep. 11:20
46 km
arr. 11:26
dep. 11:26
53 km
Izbiste, Crkva
arr. 11:30
57 km
14:27 15:29 (01:02)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 14:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
18.6 km
arr. 14:55
dep. 14:55
26.1 km
arr. 14:56
dep. 14:56
26.9 km
arr. 14:57
dep. 14:57
27.6 km
arr. 15:04
dep. 15:04
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:06
dep. 15:06
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:08
dep. 15:08
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 15:13
dep. 15:13
42 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 15:18
dep. 15:18
46.7 km
arr. 15:25
dep. 15:25
53.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 15:29
57.3 km
15:25 16:20 (00:55)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 15:25
arr. 15:49
dep. 15:49
25 km
arr. 15:50
dep. 15:50
26 km
arr. 15:51
dep. 15:51
27 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
35 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:04
dep. 16:04
40.5 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:09
dep. 16:09
45.2 km
arr. 16:16
dep. 16:16
52.4 km
Izbiste, Crkva
arr. 16:20
55.8 km
19:42 20:44 (01:02)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 19:42
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
18.6 km
arr. 20:10
dep. 20:10
26.1 km
arr. 20:11
dep. 20:11
26.9 km
arr. 20:12
dep. 20:12
27.6 km
arr. 20:19
dep. 20:19
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:21
dep. 20:21
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:23
dep. 20:23
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:28
dep. 20:28
42 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 20:33
dep. 20:33
46.7 km
arr. 20:40
dep. 20:40
53.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 20:44
57.3 km
20:12 21:14 (01:02)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 20:12
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
18.6 km
arr. 20:42
dep. 20:42
27.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:51
dep. 20:51
36.5 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:58
dep. 20:58
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:03
dep. 21:03
46.7 km
arr. 21:10
dep. 21:10
53.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 21:14
57.3 km
Pancevo - Izbiste timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
08:57 09:59 (01:02)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 08:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
18.6 km
arr. 09:25
dep. 09:25
26.1 km
arr. 09:26
dep. 09:26
26.9 km
arr. 09:27
dep. 09:27
27.6 km
arr. 09:34
dep. 09:34
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 09:38
dep. 09:38
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 09:43
dep. 09:43
42 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 09:48
dep. 09:48
46.7 km
arr. 09:55
dep. 09:55
53.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 09:59
57.3 km
10:40 11:30 (00:50)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 10:40
arr. 11:03
dep. 11:03
25 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:11
dep. 11:11
35 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 11:16
dep. 11:16
41 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 11:20
dep. 11:20
46 km
arr. 11:26
dep. 11:26
53 km
Izbiste, Crkva
arr. 11:30
57 km
14:27 15:29 (01:02)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 14:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
18.6 km
arr. 14:55
dep. 14:55
26.1 km
arr. 14:56
dep. 14:56
26.9 km
arr. 14:57
dep. 14:57
27.6 km
arr. 15:04
dep. 15:04
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:06
dep. 15:06
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:08
dep. 15:08
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 15:13
dep. 15:13
42 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 15:18
dep. 15:18
46.7 km
arr. 15:25
dep. 15:25
53.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 15:29
57.3 km
15:25 16:20 (00:55)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 15:25
arr. 15:49
dep. 15:49
25 km
arr. 15:50
dep. 15:50
26 km
arr. 15:51
dep. 15:51
27 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
35 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:04
dep. 16:04
40.5 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:09
dep. 16:09
45.2 km
arr. 16:16
dep. 16:16
52.4 km
Izbiste, Crkva
arr. 16:20
55.8 km
19:42 20:44 (01:02)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 19:42
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
18.6 km
arr. 20:10
dep. 20:10
26.1 km
arr. 20:11
dep. 20:11
26.9 km
arr. 20:12
dep. 20:12
27.6 km
arr. 20:19
dep. 20:19
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:21
dep. 20:21
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:23
dep. 20:23
37.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:28
dep. 20:28
42 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 20:33
dep. 20:33
46.7 km
arr. 20:40
dep. 20:40
53.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 20:44
57.3 km
20:12 21:14 (01:02)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 20:12
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
18.6 km
arr. 20:42
dep. 20:42
27.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:51
dep. 20:51
36.5 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:58
dep. 20:58
42 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:03
dep. 21:03
46.7 km
arr. 21:10
dep. 21:10
53.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 21:14
57.3 km

Naselja Pancevo i Izbiste su međusobno udaljena ~57 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pancevo je u 08:57 h, dok je poslednji polazak u 20:12 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pancevo - Izbiste iznosi od 5,68 EUR do 5,68 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.