Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pancevo - Dobrica timetable

thursday, 20.02.2020.
13:27 14:34 (01:07)
Bus stationUgao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
18.6 km
arr. 13:55
dep. 13:55
26.1 km
arr. 13:56
dep. 13:56
26.9 km
arr. 13:57
dep. 13:57
27.6 km
arr. 14:04
dep. 14:04
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
36.5 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 14:12
dep. 14:12
43 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 14:22
dep. 14:22
50.6 km
Novi Kozjak
arr. 14:29
dep. 14:29
57.1 km
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
arr. 14:34
62.2 km
Pancevo - Dobrica timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
13:27 14:34 (01:07)
Bus stationUgao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
18.6 km
arr. 13:55
dep. 13:55
26.1 km
arr. 13:56
dep. 13:56
26.9 km
arr. 13:57
dep. 13:57
27.6 km
arr. 14:04
dep. 14:04
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
36.5 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 14:12
dep. 14:12
43 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 14:22
dep. 14:22
50.6 km
Novi Kozjak
arr. 14:29
dep. 14:29
57.1 km
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
arr. 14:34
62.2 km
Pancevo - Dobrica timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
13:27 14:34 (01:07)
Bus stationUgao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
18.6 km
arr. 13:55
dep. 13:55
26.1 km
arr. 13:56
dep. 13:56
26.9 km
arr. 13:57
dep. 13:57
27.6 km
arr. 14:04
dep. 14:04
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
36.5 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 14:12
dep. 14:12
43 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 14:22
dep. 14:22
50.6 km
Novi Kozjak
arr. 14:29
dep. 14:29
57.1 km
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
arr. 14:34
62.2 km
Pancevo - Dobrica timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
20:27 21:34 (01:07)
Bus stationUgao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 20:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
18.6 km
arr. 20:55
dep. 20:55
26.1 km
arr. 20:56
dep. 20:56
26.9 km
arr. 20:57
dep. 20:57
27.6 km
arr. 21:04
dep. 21:04
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 21:06
dep. 21:06
36.5 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 21:12
dep. 21:12
43 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 21:22
dep. 21:22
50.6 km
Novi Kozjak
arr. 21:29
dep. 21:29
57.1 km
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
arr. 21:34
62.2 km
Pancevo - Dobrica timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
13:27 14:34 (01:07)
Bus stationUgao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
18.6 km
arr. 13:55
dep. 13:55
26.1 km
arr. 13:56
dep. 13:56
26.9 km
arr. 13:57
dep. 13:57
27.6 km
arr. 14:04
dep. 14:04
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
36.5 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 14:12
dep. 14:12
43 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 14:22
dep. 14:22
50.6 km
Novi Kozjak
arr. 14:29
dep. 14:29
57.1 km
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
arr. 14:34
62.2 km
Pancevo - Dobrica timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
13:27 14:34 (01:07)
Bus stationUgao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
18.6 km
arr. 13:55
dep. 13:55
26.1 km
arr. 13:56
dep. 13:56
26.9 km
arr. 13:57
dep. 13:57
27.6 km
arr. 14:04
dep. 14:04
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
36.5 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 14:12
dep. 14:12
43 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 14:22
dep. 14:22
50.6 km
Novi Kozjak
arr. 14:29
dep. 14:29
57.1 km
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
arr. 14:34
62.2 km
Pancevo - Dobrica timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
13:27 14:34 (01:07)
Bus stationUgao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
18.6 km
arr. 13:55
dep. 13:55
26.1 km
arr. 13:56
dep. 13:56
26.9 km
arr. 13:57
dep. 13:57
27.6 km
arr. 14:04
dep. 14:04
35.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
36.5 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 14:12
dep. 14:12
43 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 14:22
dep. 14:22
50.6 km
Novi Kozjak
arr. 14:29
dep. 14:29
57.1 km
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
arr. 14:34
62.2 km

Naselja Pancevo i Dobrica su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 07min., a najduže 01h i 07min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pancevo je u 13:27 h, dok je poslednji polazak u 20:27 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pancevo - Dobrica iznosi od 5,87 EUR do 5,87 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.