Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Pancevo - Alibunar timetable

friday, 17.08.2018.
05:57 06:38 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 05:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 06:25
dep. 06:25
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 06:26
dep. 06:26
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 06:27
dep. 06:27
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 06:34
dep. 06:34
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 06:36
dep. 06:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 06:38
37.8 km
06:57 07:38 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 06:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 07:25
dep. 07:25
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 07:26
dep. 07:26
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 07:27
dep. 07:27
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 07:34
dep. 07:34
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 07:36
dep. 07:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 07:38
37.8 km
07:43 08:24 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 07:43
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 08:04
dep. 08:04
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 08:11
dep. 08:11
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 08:12
dep. 08:12
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 08:13
dep. 08:13
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 08:20
dep. 08:20
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 08:22
dep. 08:22
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 08:24
37.8 km
07:44 08:21 (00:37)
Central railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:44
arr. 07:48
dep. 07:49
3 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
21 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:14
34 km
Alibunar, Railway station
arr. 08:21
42 km
08:12 08:48 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 08:12
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 08:33
dep. 08:33
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 08:40
dep. 08:40
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 08:41
dep. 08:41
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 08:42
dep. 08:42
27.6 km
Alibunar, Intersection
arr. 08:48
34.6 km
08:57 09:38 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 08:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 09:25
dep. 09:25
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 09:26
dep. 09:26
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 09:27
dep. 09:27
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 09:34
dep. 09:34
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 09:36
dep. 09:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 09:38
37.8 km
09:27 10:08 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 09:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 09:55
dep. 09:55
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 09:56
dep. 09:56
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 09:57
dep. 09:57
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 10:04
dep. 10:04
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 10:06
dep. 10:06
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 10:08
37.8 km
10:07 10:48 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 10:07
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 10:35
dep. 10:35
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 10:36
dep. 10:36
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 10:37
dep. 10:37
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 10:44
dep. 10:44
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 10:46
dep. 10:46
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 10:48
37.8 km
10:40 11:11 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 10:40
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 11:03
dep. 11:03
25 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:11
35 km
11:02 11:43 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 11:02
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 11:30
dep. 11:30
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 11:31
dep. 11:31
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 11:32
dep. 11:32
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 11:39
dep. 11:39
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 11:41
dep. 11:41
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 11:43
37.8 km
11:28 12:07 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 11:28
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 11:49
dep. 11:49
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 11:56
dep. 11:56
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 11:57
dep. 11:57
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 11:58
dep. 11:58
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 12:05
dep. 12:05
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 12:07
36.5 km
11:57 12:38 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 11:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 12:25
dep. 12:25
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 12:26
dep. 12:26
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 12:27
dep. 12:27
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 12:34
dep. 12:34
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 12:36
dep. 12:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 12:38
37.8 km
12:19 12:56 (00:37)
Central railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:19
arr. 12:23
dep. 12:24
3 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:38
21 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
34 km
Alibunar, Railway station
arr. 12:56
42 km
12:57 13:38 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 12:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 13:25
dep. 13:25
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 13:26
dep. 13:26
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 13:27
dep. 13:27
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 13:34
dep. 13:34
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 13:36
dep. 13:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 13:38
37.8 km
13:30 14:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:30
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 13:57
dep. 13:57
25 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 13:59
dep. 13:59
26 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 14:01
dep. 14:01
27 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 14:10
36 km
13:57 14:33 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 14:25
dep. 14:25
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 14:26
dep. 14:26
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 14:27
dep. 14:27
27.6 km
Alibunar, Intersection
arr. 14:33
34.6 km
14:27 15:08 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 14:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 14:55
dep. 14:55
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 14:56
dep. 14:56
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 14:57
dep. 14:57
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 15:04
dep. 15:04
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 15:06
dep. 15:06
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:08
37.8 km
14:57 15:36 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 14:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 15:25
dep. 15:25
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 15:26
dep. 15:26
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 15:27
dep. 15:27
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 15:34
dep. 15:34
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 15:36
36.5 km
14:57 15:38 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 14:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 15:25
dep. 15:25
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 15:26
dep. 15:26
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 15:27
dep. 15:27
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 15:34
dep. 15:34
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 15:36
dep. 15:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:38
37.8 km
15:25 15:57 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 15:25
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 15:49
dep. 15:49
25 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 15:50
dep. 15:50
26 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 15:51
dep. 15:51
27 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
35 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 15:57
35 km
15:38 16:19 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 15:38
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 16:06
dep. 16:06
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 16:07
dep. 16:07
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 16:08
dep. 16:08
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 16:15
dep. 16:15
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 16:17
dep. 16:17
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 16:19
37.8 km
15:49 16:26 (00:37)
Central railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:49
arr. 15:53
dep. 15:54
3 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:08
21 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
34 km
Alibunar, Railway station
arr. 16:26
42 km
16:07 16:48 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 16:07
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 16:35
dep. 16:35
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 16:36
dep. 16:36
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 16:37
dep. 16:37
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 16:44
dep. 16:44
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 16:46
dep. 16:46
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 16:48
37.8 km
16:57 17:38 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 16:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 17:25
dep. 17:25
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 17:26
dep. 17:26
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 17:27
dep. 17:27
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 17:34
dep. 17:34
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 17:36
dep. 17:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 17:38
37.8 km
16:58 17:39 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 16:58
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 17:26
dep. 17:26
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 17:27
dep. 17:27
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 17:28
dep. 17:28
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 17:35
dep. 17:35
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 17:37
dep. 17:37
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 17:39
37.8 km
16:59 17:36 (00:37)
Central railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:59
arr. 17:03
dep. 17:04
3 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
21 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:29
34 km
Alibunar, Railway station
arr. 17:36
42 km
17:27 18:08 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 17:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 17:55
dep. 17:55
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 17:56
dep. 17:56
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 17:57
dep. 17:57
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 18:04
dep. 18:04
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 18:06
dep. 18:06
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 18:08
37.8 km
17:52 18:31 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 17:52
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 18:20
dep. 18:20
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 18:21
dep. 18:21
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 18:22
dep. 18:22
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 18:29
dep. 18:29
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 18:31
36.5 km
18:17 18:58 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 18:17
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 18:45
dep. 18:45
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 18:46
dep. 18:46
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 18:47
dep. 18:47
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 18:54
dep. 18:54
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 18:56
dep. 18:56
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 18:58
37.8 km
18:58 19:39 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 18:58
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 19:26
dep. 19:26
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 19:27
dep. 19:27
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 19:28
dep. 19:28
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 19:35
dep. 19:35
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 19:37
dep. 19:37
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
37.8 km
19:27 20:03 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 19:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 19:55
dep. 19:55
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 19:56
dep. 19:56
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 19:57
dep. 19:57
27.6 km
Alibunar, Intersection
arr. 20:03
34.6 km
19:42 20:23 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 19:42
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 20:10
dep. 20:10
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 20:11
dep. 20:11
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 20:12
dep. 20:12
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 20:19
dep. 20:19
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 20:21
dep. 20:21
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:23
37.8 km
19:57 20:38 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 19:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 20:25
dep. 20:25
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 20:26
dep. 20:26
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 20:27
dep. 20:27
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 20:34
dep. 20:34
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 20:36
dep. 20:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:38
37.8 km
20:12 20:51 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 20:12
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 20:42
dep. 20:42
27.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 20:51
36.5 km
20:55 21:36 (00:41)
Central railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:55
arr. 20:59
dep. 21:00
3 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 21:13
dep. 21:14
21 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 21:26
dep. 21:27
34 km
Alibunar, Railway station
arr. 21:36
42 km
20:57 21:38 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 20:57
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 21:25
dep. 21:25
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 21:26
dep. 21:26
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 21:27
dep. 21:27
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 21:34
dep. 21:34
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 21:36
dep. 21:36
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
37.8 km
22:27 23:08 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 22:27
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 22:48
dep. 22:48
18.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 22:55
dep. 22:55
26.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 22:56
dep. 22:56
26.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 22:57
dep. 22:57
27.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 23:04
dep. 23:04
35.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 23:06
dep. 23:06
36.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 23:08
37.8 km

Naselja Pancevo i Alibunar su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pancevo je u 05:57 h, dok je poslednji polazak u 22:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.