Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Paligrace - Nis timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:36 06:20 (00:44)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Center
dep. 05:36
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 05:38
dep. 05:38
0.4 km
Vele Polje, Skola
arr. 05:42
dep. 05:42
1.9 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 05:48
dep. 05:48
5.1 km
Paljina, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Bercinac, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
8.6 km
Bercinac, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
9.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:57
dep. 05:57
10.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:58
dep. 05:58
11.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:03
dep. 06:03
12.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
13.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:06
dep. 06:06
14.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
16.5 km
Donji Komren, Komren
arr. 06:14
dep. 06:14
19.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:16
dep. 06:16
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
22.1 km
05:37 06:30 (00:53)
Strugara - mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Strugara - mlin
dep. 05:37
Paligrace, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
0.5 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 05:39
dep. 05:39
0.8 km
Vele Polje, Selo
arr. 05:48
dep. 05:48
2.3 km
Vele Polje, Skola
arr. 05:49
dep. 05:49
2.8 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 05:52
dep. 05:52
3.4 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
5.5 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
6 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 06:05
dep. 06:05
6.6 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 06:07
dep. 06:07
7 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
7.5 km
Paljina, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
9.4 km
Bercinac, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
10.9 km
Bercinac, Ulaz
arr. 06:11
dep. 06:11
11.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 06:12
dep. 06:12
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:14
dep. 06:14
12.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:17
dep. 06:17
13.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 06:18
dep. 06:18
14.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:19
dep. 06:19
15 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 06:20
dep. 06:20
15.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:21
dep. 06:21
16.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:22
dep. 06:22
16.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:23
dep. 06:23
17.6 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:24
dep. 06:24
18.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
18.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:26
dep. 06:26
19.4 km
arr. 06:27
dep. 06:27
21.4 km
Nis, MIN
arr. 06:28
dep. 06:28
22.3 km
Nis, DIN
arr. 06:29
dep. 06:29
23.1 km
Nis, Bus station
arr. 06:30
24.3 km
06:20 07:10 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Center
dep. 06:20
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 06:21
dep. 06:21
0.4 km
Vele Polje, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
1.5 km
Vele Polje, Selo
arr. 06:24
dep. 06:24
1.8 km
Vele Polje, Skola
arr. 06:25
dep. 06:25
2.3 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 06:31
dep. 06:31
2.9 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 06:33
dep. 06:33
5.5 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 06:34
dep. 06:34
6.1 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 06:35
dep. 06:35
6.5 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
7 km
Paljina, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
8.9 km
Bercinac, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
10.4 km
Bercinac, Ulaz
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 06:44
dep. 06:44
11.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:45
dep. 06:45
12.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:48
dep. 06:48
12.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 06:50
dep. 06:50
13.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:52
dep. 06:52
14.5 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 06:53
dep. 06:53
15.4 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:54
dep. 06:54
15.8 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:56
dep. 06:56
16.4 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:57
dep. 06:57
17.1 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:58
dep. 06:58
17.7 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
18.2 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:04
dep. 07:04
18.9 km
arr. 07:05
dep. 07:05
20.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 07:06
dep. 07:06
21.4 km
Nis, MIN
arr. 07:08
dep. 07:08
21.8 km
Nis, DIN
arr. 07:09
dep. 07:09
22.6 km
Nis, Bus station
arr. 07:10
23.8 km
08:01 08:45 (00:44)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Center
dep. 08:01
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 08:03
dep. 08:03
0.4 km
Vele Polje, Skola
arr. 08:07
dep. 08:07
1.9 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
5.1 km
Paljina, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
7 km
Bercinac, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
8.6 km
Bercinac, Ulaz
arr. 08:20
dep. 08:20
9.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:22
dep. 08:22
10.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:23
dep. 08:23
11.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:28
dep. 08:28
12.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
13.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 08:31
dep. 08:31
14.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
16.5 km
Donji Komren, Komren
arr. 08:39
dep. 08:39
19.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 08:41
dep. 08:41
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 08:45
22.1 km
08:07 09:00 (00:53)
Strugara - mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Strugara - mlin
dep. 08:07
Paligrace, Center
arr. 08:08
dep. 08:08
0.5 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 08:09
dep. 08:09
0.8 km
Vele Polje, Selo
arr. 08:18
dep. 08:18
2.3 km
Vele Polje, Skola
arr. 08:19
dep. 08:19
2.8 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 08:22
dep. 08:22
3.4 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
5.5 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 08:34
dep. 08:34
6 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 08:35
dep. 08:35
6.6 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 08:37
dep. 08:37
7 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
7.5 km
Paljina, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
9.4 km
Bercinac, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
10.9 km
Bercinac, Ulaz
arr. 08:41
dep. 08:41
11.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 08:42
dep. 08:42
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:44
dep. 08:44
12.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:47
dep. 08:47
13.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 08:48
dep. 08:48
14.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:49
dep. 08:49
15 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 08:50
dep. 08:50
15.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 08:51
dep. 08:51
16.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 08:52
dep. 08:52
16.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 08:53
dep. 08:53
17.6 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 08:54
dep. 08:54
18.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
18.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 08:56
dep. 08:56
19.4 km
arr. 08:57
dep. 08:57
21.4 km
Nis, MIN
arr. 08:58
dep. 08:58
22.3 km
Nis, DIN
arr. 08:59
dep. 08:59
23.1 km
Nis, Bus station
arr. 09:00
24.3 km
09:02 09:55 (00:53)
Strugara - mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Strugara - mlin
dep. 09:02
Paligrace, Center
arr. 09:03
dep. 09:03
0.5 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 09:04
dep. 09:04
0.8 km
Vele Polje, Selo
arr. 09:13
dep. 09:13
2.3 km
Vele Polje, Skola
arr. 09:14
dep. 09:14
2.8 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
3.4 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
5.5 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 09:29
dep. 09:29
6 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 09:30
dep. 09:30
6.6 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 09:32
dep. 09:32
7 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 09:33
dep. 09:33
7.5 km
Paljina, Intersection
arr. 09:34
dep. 09:34
9.4 km
Bercinac, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
10.9 km
Bercinac, Ulaz
arr. 09:36
dep. 09:36
11.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 09:37
dep. 09:37
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 09:39
dep. 09:39
12.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 09:42
dep. 09:42
13.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 09:43
dep. 09:43
14.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 09:44
dep. 09:44
15 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 09:45
dep. 09:45
15.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 09:46
dep. 09:46
16.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 09:47
dep. 09:47
16.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 09:48
dep. 09:48
17.6 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 09:49
dep. 09:49
18.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 09:50
dep. 09:50
18.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 09:51
dep. 09:51
19.4 km
arr. 09:52
dep. 09:52
21.4 km
Nis, MIN
arr. 09:53
dep. 09:53
22.3 km
Nis, DIN
arr. 09:54
dep. 09:54
23.1 km
Nis, Bus station
arr. 09:55
24.3 km
11:47 12:40 (00:53)
Strugara - mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Strugara - mlin
dep. 11:47
Paligrace, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
0.5 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 11:49
dep. 11:49
0.8 km
Vele Polje, Selo
arr. 11:58
dep. 11:58
2.3 km
Vele Polje, Skola
arr. 11:59
dep. 11:59
2.8 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 12:02
dep. 12:02
3.4 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
5.5 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 12:14
dep. 12:14
6 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 12:15
dep. 12:15
6.6 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 12:17
dep. 12:17
7 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
7.5 km
Paljina, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
9.4 km
Bercinac, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
10.9 km
Bercinac, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
11.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 12:22
dep. 12:22
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:24
dep. 12:24
12.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:27
dep. 12:27
13.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 12:28
dep. 12:28
14.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:29
dep. 12:29
15 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 12:30
dep. 12:30
15.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 12:31
dep. 12:31
16.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 12:32
dep. 12:32
16.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 12:33
dep. 12:33
17.6 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 12:34
dep. 12:34
18.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
18.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 12:36
dep. 12:36
19.4 km
arr. 12:37
dep. 12:37
21.4 km
Nis, MIN
arr. 12:38
dep. 12:38
22.3 km
Nis, DIN
arr. 12:39
dep. 12:39
23.1 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
24.3 km
13:42 14:35 (00:53)
Strugara - mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Strugara - mlin
dep. 13:42
Paligrace, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
0.5 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 13:44
dep. 13:44
0.8 km
Vele Polje, Selo
arr. 13:53
dep. 13:53
2.3 km
Vele Polje, Skola
arr. 13:54
dep. 13:54
2.8 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 13:57
dep. 13:57
3.4 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
5.5 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 14:09
dep. 14:09
6 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 14:10
dep. 14:10
6.6 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 14:12
dep. 14:12
7 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 14:13
dep. 14:13
7.5 km
Paljina, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
9.4 km
Bercinac, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
10.9 km
Bercinac, Ulaz
arr. 14:16
dep. 14:16
11.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 14:17
dep. 14:17
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:19
dep. 14:19
12.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:22
dep. 14:22
13.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 14:23
dep. 14:23
14.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 14:25
dep. 14:25
15.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 14:26
dep. 14:26
16.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 14:27
dep. 14:27
16.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 14:28
dep. 14:28
17.6 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 14:29
dep. 14:29
18.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
18.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 14:31
dep. 14:31
19.4 km
arr. 14:32
dep. 14:32
21.4 km
Nis, MIN
arr. 14:33
dep. 14:33
22.3 km
Nis, DIN
arr. 14:34
dep. 14:34
23.1 km
Nis, Bus station
arr. 14:35
24.3 km
14:30 15:20 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Center
dep. 14:30
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
0.4 km
Vele Polje, Intersection
arr. 14:33
dep. 14:33
1.5 km
Vele Polje, Selo
arr. 14:34
dep. 14:34
1.8 km
Vele Polje, Skola
arr. 14:35
dep. 14:35
2.3 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 14:41
dep. 14:41
2.9 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
5 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 14:43
dep. 14:43
5.5 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 14:44
dep. 14:44
6.1 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 14:45
dep. 14:45
6.5 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
7 km
Paljina, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
8.9 km
Bercinac, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
10.4 km
Bercinac, Ulaz
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 14:54
dep. 14:54
11.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:55
dep. 14:55
12.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:58
dep. 14:58
12.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 15:00
dep. 15:00
13.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:02
dep. 15:02
14.5 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 15:03
dep. 15:03
15.4 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 15:04
dep. 15:04
15.8 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 15:06
dep. 15:06
16.4 km
Camurlija, Eurometal
arr. 15:07
dep. 15:07
17.1 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 15:08
dep. 15:08
17.7 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
18.2 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:14
dep. 15:14
18.9 km
arr. 15:15
dep. 15:15
20.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 15:16
dep. 15:16
21.4 km
Nis, MIN
arr. 15:18
dep. 15:18
21.8 km
Nis, DIN
arr. 15:19
dep. 15:19
22.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:20
23.8 km
14:31 15:15 (00:44)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Center
dep. 14:31
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 14:33
dep. 14:33
0.4 km
Vele Polje, Skola
arr. 14:37
dep. 14:37
1.9 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
5.1 km
Paljina, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
7 km
Bercinac, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
8.6 km
Bercinac, Ulaz
arr. 14:50
dep. 14:50
9.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:52
dep. 14:52
10.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:53
dep. 14:53
11.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:58
dep. 14:58
12.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
13.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:01
dep. 15:01
14.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
16.5 km
Donji Komren, Komren
arr. 15:09
dep. 15:09
19.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:11
dep. 15:11
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
22.1 km
17:02 17:55 (00:53)
Strugara - mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Strugara - mlin
dep. 17:02
Paligrace, Center
arr. 17:03
dep. 17:03
0.5 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 17:04
dep. 17:04
0.8 km
Vele Polje, Selo
arr. 17:13
dep. 17:13
2.3 km
Vele Polje, Skola
arr. 17:14
dep. 17:14
2.8 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 17:17
dep. 17:17
3.4 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
5.5 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 17:29
dep. 17:29
6 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 17:30
dep. 17:30
6.6 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 17:32
dep. 17:32
7 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
7.5 km
Paljina, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
9.4 km
Bercinac, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
10.9 km
Bercinac, Ulaz
arr. 17:36
dep. 17:36
11.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 17:37
dep. 17:37
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 17:39
dep. 17:39
12.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:42
dep. 17:42
13.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 17:43
dep. 17:43
14.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 17:44
dep. 17:44
15 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 17:45
dep. 17:45
15.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 17:46
dep. 17:46
16.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 17:47
dep. 17:47
16.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 17:48
dep. 17:48
17.6 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 17:49
dep. 17:49
18.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
18.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 17:51
dep. 17:51
19.4 km
arr. 17:52
dep. 17:52
21.4 km
Nis, MIN
arr. 17:53
dep. 17:53
22.3 km
Nis, DIN
arr. 17:54
dep. 17:54
23.1 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
24.3 km
19:32 20:25 (00:53)
Strugara - mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Strugara - mlin
dep. 19:32
Paligrace, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
0.5 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 19:34
dep. 19:34
0.8 km
Vele Polje, Selo
arr. 19:43
dep. 19:43
2.3 km
Vele Polje, Skola
arr. 19:44
dep. 19:44
2.8 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 19:47
dep. 19:47
3.4 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 19:51
dep. 19:51
5.5 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 19:59
dep. 19:59
6 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 20:00
dep. 20:00
6.6 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 20:02
dep. 20:02
7 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 20:03
dep. 20:03
7.5 km
Paljina, Intersection
arr. 20:04
dep. 20:04
9.4 km
Bercinac, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
10.9 km
Bercinac, Ulaz
arr. 20:06
dep. 20:06
11.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 20:07
dep. 20:07
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:09
dep. 20:09
12.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:12
dep. 20:12
13.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 20:13
dep. 20:13
14.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:14
dep. 20:14
15 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 20:15
dep. 20:15
15.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 20:16
dep. 20:16
16.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 20:17
dep. 20:17
16.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 20:18
dep. 20:18
17.6 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 20:19
dep. 20:19
18.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:20
dep. 20:20
18.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 20:21
dep. 20:21
19.4 km
arr. 20:22
dep. 20:22
21.4 km
Nis, MIN
arr. 20:23
dep. 20:23
22.3 km
Nis, DIN
arr. 20:24
dep. 20:24
23.1 km
Nis, Bus station
arr. 20:25
24.3 km
20:25 21:15 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Center
dep. 20:25
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 20:26
dep. 20:26
0.4 km
Vele Polje, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
1.5 km
Vele Polje, Selo
arr. 20:29
dep. 20:29
1.8 km
Vele Polje, Skola
arr. 20:30
dep. 20:30
2.3 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 20:36
dep. 20:36
2.9 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 20:37
dep. 20:37
5 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 20:38
dep. 20:38
5.5 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 20:39
dep. 20:39
6.1 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 20:40
dep. 20:40
6.5 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
7 km
Paljina, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
8.9 km
Bercinac, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
10.4 km
Bercinac, Ulaz
arr. 20:48
dep. 20:48
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 20:49
dep. 20:49
11.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:50
dep. 20:50
12.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:53
dep. 20:53
12.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 20:55
dep. 20:55
13.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:57
dep. 20:57
14.5 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 20:58
dep. 20:58
15.4 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 20:59
dep. 20:59
15.8 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 21:01
dep. 21:01
16.4 km
Camurlija, Eurometal
arr. 21:02
dep. 21:02
17.1 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 21:03
dep. 21:03
17.7 km
Camurlija, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
18.2 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 21:09
dep. 21:09
18.9 km
arr. 21:10
dep. 21:10
20.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 21:11
dep. 21:11
21.4 km
Nis, MIN
arr. 21:13
dep. 21:13
21.8 km
Nis, DIN
arr. 21:14
dep. 21:14
22.6 km
Nis, Bus station
arr. 21:15
23.8 km
22:02 22:55 (00:53)
Strugara - mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Strugara - mlin
dep. 22:02
Paligrace, Center
arr. 22:03
dep. 22:03
0.5 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 22:04
dep. 22:04
0.8 km
Vele Polje, Selo
arr. 22:13
dep. 22:13
2.3 km
Vele Polje, Skola
arr. 22:14
dep. 22:14
2.8 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 22:17
dep. 22:17
3.4 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 22:21
dep. 22:21
5.5 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 22:29
dep. 22:29
6 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 22:30
dep. 22:30
6.6 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 22:32
dep. 22:32
7 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 22:33
dep. 22:33
7.5 km
Paljina, Intersection
arr. 22:34
dep. 22:34
9.4 km
Bercinac, Center
arr. 22:35
dep. 22:35
10.9 km
Bercinac, Ulaz
arr. 22:36
dep. 22:36
11.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 22:37
dep. 22:37
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 22:39
dep. 22:39
12.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 22:42
dep. 22:42
13.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 22:43
dep. 22:43
14.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 22:44
dep. 22:44
15 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 22:45
dep. 22:45
15.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 22:46
dep. 22:46
16.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 22:47
dep. 22:47
16.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 22:48
dep. 22:48
17.6 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 22:49
dep. 22:49
18.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 22:50
dep. 22:50
18.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 22:51
dep. 22:51
19.4 km
arr. 22:52
dep. 22:52
21.4 km
Nis, MIN
arr. 22:53
dep. 22:53
22.3 km
Nis, DIN
arr. 22:54
dep. 22:54
23.1 km
Nis, Bus station
arr. 22:55
24.3 km

Naselja Paligrace i Nis su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paligrace je u 05:36 h, dok je poslednji polazak u 22:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.