Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Paligrace - Nis timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:36 06:20 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Center
dep. 05:36
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 05:38
dep. 05:38
0.4 km
Vele Polje, Skola
arr. 05:42
dep. 05:42
1.9 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 05:48
dep. 05:48
5.1 km
Paljina, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Bercinac, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
8.6 km
Bercinac, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
9.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:57
dep. 05:57
10.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:58
dep. 05:58
11.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:03
dep. 06:03
12.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
13.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:06
dep. 06:06
14.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
16.5 km
Donji Komren, Komren
arr. 06:14
dep. 06:14
19.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:16
dep. 06:16
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
22.1 km
08:01 08:45 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Center
dep. 08:01
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 08:03
dep. 08:03
0.4 km
Vele Polje, Skola
arr. 08:07
dep. 08:07
1.9 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
5.1 km
Paljina, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
7 km
Bercinac, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
8.6 km
Bercinac, Ulaz
arr. 08:20
dep. 08:20
9.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:22
dep. 08:22
10.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:23
dep. 08:23
11.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:28
dep. 08:28
12.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
13.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 08:31
dep. 08:31
14.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
16.5 km
Donji Komren, Komren
arr. 08:39
dep. 08:39
19.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 08:41
dep. 08:41
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 08:45
22.1 km
14:31 15:15 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Center
dep. 14:31
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 14:33
dep. 14:33
0.4 km
Vele Polje, Skola
arr. 14:37
dep. 14:37
1.9 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
5.1 km
Paljina, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
7 km
Bercinac, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
8.6 km
Bercinac, Ulaz
arr. 14:50
dep. 14:50
9.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:52
dep. 14:52
10.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:53
dep. 14:53
11.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:58
dep. 14:58
12.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
13.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:01
dep. 15:01
14.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
16.5 km
Donji Komren, Komren
arr. 15:09
dep. 15:09
19.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:11
dep. 15:11
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
22.1 km
Paligrace - Nis timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
05:36 06:20 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Center
dep. 05:36
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 05:38
dep. 05:38
0.4 km
Vele Polje, Skola
arr. 05:42
dep. 05:42
1.9 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 05:48
dep. 05:48
5.1 km
Paljina, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Bercinac, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
8.6 km
Bercinac, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
9.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:57
dep. 05:57
10.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:58
dep. 05:58
11.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:03
dep. 06:03
12.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
13.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:06
dep. 06:06
14.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
16.5 km
Donji Komren, Komren
arr. 06:14
dep. 06:14
19.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:16
dep. 06:16
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
22.1 km
08:01 08:45 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Center
dep. 08:01
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 08:03
dep. 08:03
0.4 km
Vele Polje, Skola
arr. 08:07
dep. 08:07
1.9 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
5.1 km
Paljina, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
7 km
Bercinac, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
8.6 km
Bercinac, Ulaz
arr. 08:20
dep. 08:20
9.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:22
dep. 08:22
10.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:23
dep. 08:23
11.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:28
dep. 08:28
12.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
13.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 08:31
dep. 08:31
14.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
16.5 km
Donji Komren, Komren
arr. 08:39
dep. 08:39
19.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 08:41
dep. 08:41
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 08:45
22.1 km
14:31 15:15 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Center
dep. 14:31
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 14:33
dep. 14:33
0.4 km
Vele Polje, Skola
arr. 14:37
dep. 14:37
1.9 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
5.1 km
Paljina, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
7 km
Bercinac, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
8.6 km
Bercinac, Ulaz
arr. 14:50
dep. 14:50
9.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:52
dep. 14:52
10.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:53
dep. 14:53
11.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:58
dep. 14:58
12.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
13.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:01
dep. 15:01
14.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
16.5 km
Donji Komren, Komren
arr. 15:09
dep. 15:09
19.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:11
dep. 15:11
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
22.1 km
Paligrace - Nis timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:36 06:20 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Center
dep. 05:36
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 05:38
dep. 05:38
0.4 km
Vele Polje, Skola
arr. 05:42
dep. 05:42
1.9 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 05:48
dep. 05:48
5.1 km
Paljina, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Bercinac, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
8.6 km
Bercinac, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
9.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:57
dep. 05:57
10.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:58
dep. 05:58
11.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:03
dep. 06:03
12.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
13.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:06
dep. 06:06
14.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
16.5 km
Donji Komren, Komren
arr. 06:14
dep. 06:14
19.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:16
dep. 06:16
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
22.1 km
08:01 08:45 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Center
dep. 08:01
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 08:03
dep. 08:03
0.4 km
Vele Polje, Skola
arr. 08:07
dep. 08:07
1.9 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
5.1 km
Paljina, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
7 km
Bercinac, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
8.6 km
Bercinac, Ulaz
arr. 08:20
dep. 08:20
9.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:22
dep. 08:22
10.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:23
dep. 08:23
11.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:28
dep. 08:28
12.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
13.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 08:31
dep. 08:31
14.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
16.5 km
Donji Komren, Komren
arr. 08:39
dep. 08:39
19.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 08:41
dep. 08:41
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 08:45
22.1 km
14:31 15:15 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paligrace, Center
dep. 14:31
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 14:33
dep. 14:33
0.4 km
Vele Polje, Skola
arr. 14:37
dep. 14:37
1.9 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
5.1 km
Paljina, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
7 km
Bercinac, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
8.6 km
Bercinac, Ulaz
arr. 14:50
dep. 14:50
9.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:52
dep. 14:52
10.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:53
dep. 14:53
11.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:58
dep. 14:58
12.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
13.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:01
dep. 15:01
14.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
16.5 km
Donji Komren, Komren
arr. 15:09
dep. 15:09
19.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:11
dep. 15:11
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
22.1 km

Naselja Paligrace i Nis su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paligrace je u 05:36 h, dok je poslednji polazak u 14:31 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.