Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Palic - Belgrade (Beograd) timetable

monday, 03.08.2020.
14:39 18:57 (04:18)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Palic, Center
dep. 14:39
Backi Vinogradi, Buki
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Horgos, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
20 km
arr. 15:16
dep. 15:16
34 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
38 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
45 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
48 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
55 km
Padej, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
63 km
Sajan, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
73 km
Idos, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
77 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
91 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
92 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:42
dep. 16:42
109 km
arr. 16:47
dep. 16:47
114 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 17:05
dep. 17:05
131 km
arr. 17:16
dep. 17:16
142 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
151 km
arr. 17:46
dep. 17:46
163 km
arr. 18:11
dep. 18:11
187 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
191 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
195 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:46
dep. 18:46
223 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:48
dep. 18:48
224 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:57
230 km
Palic - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: tuesday, 04.08.2020.
14:39 18:57 (04:18)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Palic, Center
dep. 14:39
Backi Vinogradi, Buki
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Horgos, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
20 km
arr. 15:16
dep. 15:16
34 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
38 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
45 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
48 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
55 km
Padej, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
63 km
Sajan, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
73 km
Idos, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
77 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
91 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
92 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:42
dep. 16:42
109 km
arr. 16:47
dep. 16:47
114 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 17:05
dep. 17:05
131 km
arr. 17:16
dep. 17:16
142 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
151 km
arr. 17:46
dep. 17:46
163 km
arr. 18:11
dep. 18:11
187 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
191 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
195 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:46
dep. 18:46
223 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:48
dep. 18:48
224 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:57
230 km
Palic - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: wednesday, 05.08.2020.
14:39 18:57 (04:18)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Palic, Center
dep. 14:39
Backi Vinogradi, Buki
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Horgos, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
20 km
arr. 15:16
dep. 15:16
34 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
38 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
45 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
48 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
55 km
Padej, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
63 km
Sajan, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
73 km
Idos, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
77 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
91 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
92 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:42
dep. 16:42
109 km
arr. 16:47
dep. 16:47
114 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 17:05
dep. 17:05
131 km
arr. 17:16
dep. 17:16
142 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
151 km
arr. 17:46
dep. 17:46
163 km
arr. 18:11
dep. 18:11
187 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
191 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
195 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:46
dep. 18:46
223 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:48
dep. 18:48
224 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:57
230 km
Palic - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: thursday, 06.08.2020.
14:39 18:57 (04:18)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Palic, Center
dep. 14:39
Backi Vinogradi, Buki
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Horgos, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
20 km
arr. 15:16
dep. 15:16
34 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
38 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
45 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
48 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
55 km
Padej, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
63 km
Sajan, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
73 km
Idos, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
77 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
91 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
92 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:42
dep. 16:42
109 km
arr. 16:47
dep. 16:47
114 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 17:05
dep. 17:05
131 km
arr. 17:16
dep. 17:16
142 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
151 km
arr. 17:46
dep. 17:46
163 km
arr. 18:11
dep. 18:11
187 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
191 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
195 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:46
dep. 18:46
223 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:48
dep. 18:48
224 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:57
230 km
Palic - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: friday, 07.08.2020.
14:39 18:57 (04:18)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Palic, Center
dep. 14:39
Backi Vinogradi, Buki
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Horgos, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
20 km
arr. 15:16
dep. 15:16
34 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
38 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
45 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
48 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
55 km
Padej, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
63 km
Sajan, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
73 km
Idos, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
77 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
91 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
92 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:42
dep. 16:42
109 km
arr. 16:47
dep. 16:47
114 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 17:05
dep. 17:05
131 km
arr. 17:16
dep. 17:16
142 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
151 km
arr. 17:46
dep. 17:46
163 km
arr. 18:11
dep. 18:11
187 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
191 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
195 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:46
dep. 18:46
223 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:48
dep. 18:48
224 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:57
230 km
Palic - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: saturday, 08.08.2020.
14:39 18:57 (04:18)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Palic, Center
dep. 14:39
Backi Vinogradi, Buki
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Horgos, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
20 km
arr. 15:16
dep. 15:16
34 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
38 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
45 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
48 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
55 km
Padej, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
63 km
Sajan, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
73 km
Idos, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
77 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
91 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
92 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:42
dep. 16:42
109 km
arr. 16:47
dep. 16:47
114 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 17:05
dep. 17:05
131 km
arr. 17:16
dep. 17:16
142 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
151 km
arr. 17:46
dep. 17:46
163 km
arr. 18:11
dep. 18:11
187 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
191 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
195 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:46
dep. 18:46
223 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:48
dep. 18:48
224 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:57
230 km
Palic - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: sunday, 09.08.2020.
14:39 18:57 (04:18)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Palic, Center
dep. 14:39
Backi Vinogradi, Buki
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Horgos, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
20 km
arr. 15:16
dep. 15:16
34 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
38 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
45 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
48 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
55 km
Padej, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
63 km
Sajan, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
73 km
Idos, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
77 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
91 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
92 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:42
dep. 16:42
109 km
arr. 16:47
dep. 16:47
114 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 17:05
dep. 17:05
131 km
arr. 17:16
dep. 17:16
142 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
151 km
arr. 17:46
dep. 17:46
163 km
arr. 18:11
dep. 18:11
187 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
191 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
195 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:46
dep. 18:46
223 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:48
dep. 18:48
224 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:57
230 km

Naselja Palic i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~230 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 18min., a najduže 04h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Palic je u 14:39 h, dok je poslednji polazak u 14:39 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Palic - Belgrade (Beograd) iznosi od 11,33 EUR do 11,33 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.