Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pale - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 27.02.2020.
07:30 16:15 (08:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pale, Bus station
dep. 07:30
Sokolac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
37 km
Rogatica, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
71 km
Novo Goražde (Srpsko Goražde), Center
arr. 09:20
dep. 09:20
93 km
Ustipraca, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
100 km
Visegrad, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
128 km
Donje Vardiste, Border crossing (BA)
arr. 10:35
dep. 10:35
187.9 km
Kotroman, Border crossing (RS)
arr. 11:00
dep. 11:00
188 km
Uzice, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
204 km
Pozega, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:50
220 km
Cacak, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:40
264 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
286 km
Ljig, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
328 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
408 km
08:50 15:35 (06:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pale, Bus station
dep. 08:50
Sokolac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
36 km
Han Pijesak, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
65 km
Vlasenica, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
87 km
Zvornik, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:05
145 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 12:20
dep. 12:20
148.9 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 12:35
dep. 12:35
149 km
Loznica, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
176 km
Sabac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
229 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:35
315 km
10:30 17:45 (07:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 01.01.2021.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Pale, Bus station
dep. 10:30
Sokolac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
30 km
Han Pijesak, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
85 km
Vlasenica, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
91 km
Milici, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
109 km
Drinjaca, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
111 km
Zvornik, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
116 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 14:30
dep. 14:30
131 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 14:35
dep. 14:35
162 km
Sabac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
223 km
arr. 16:45
dep. 16:45
259 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:45
289 km
12:00 19:10 (07:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pale, Bus station
dep. 12:00
Sumbulovac, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
11 km
Mokro, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Sokolac, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:50
36 km
Han Pijesak, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
65 km
Vlasenica, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
87 km
Milici, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
105 km
Nova Kasaba, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
119 km
Drinjaca, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
128 km
Zvornik, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
148 km
Karakaj, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
154 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 15:57
dep. 15:57
154.9 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 16:00
dep. 16:00
155 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:15
dep. 16:15
169 km
Loznica, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
176 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:53
dep. 16:53
201 km
Sabac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
229 km
arr. 17:40
dep. 17:40
249 km
arr. 18:01
dep. 18:01
260 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:10
319 km
13:30 20:10 (06:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pale, Bus station
dep. 13:30
Mokro, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Sokolac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
36 km
Zljebovi, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
48 km
Mrkalji, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
62 km
Han Pijesak, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
65 km
Partizan polje, Cadevica
arr. 15:00
dep. 15:00
75 km
Vlasenica, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
87 km
Milici, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
102 km
Nova Kasaba, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
109 km
Konjevici, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
114 km
Drinjaca, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
121 km
Zvornik, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
134 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 16:10
dep. 16:10
137.9 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 16:20
dep. 16:20
138 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 17:00
dep. 17:00
141 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 17:06
dep. 17:06
148 km
Loznica, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
155 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
172 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
180 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
208 km
arr. 19:02
dep. 19:02
239 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:10
294 km
16:00 21:50 (05:50)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pale, Bus station
dep. 16:00
Sokolac, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
36 km
Han Pijesak, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
65 km
Vlasenica, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
87 km
Milici, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
105 km
Zvornik, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
148 km
Karakaj, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
154 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 18:52
dep. 18:52
154.1 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 18:55
dep. 18:55
155 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:50
319 km
22:30 04:30 (06:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pale, Bus station
dep. 22:30
Sokolac, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
36 km
Han Pijesak, Center
arr. 00:00
dep. 00:00
65 km
Vlasenica, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
87 km
Zvornik, Bus station
arr. 01:20
dep. 01:20
143 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 01:25
dep. 01:25
148.9 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 01:35
dep. 01:35
149 km
Loznica, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
176 km
Sabac, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
229 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:30
315 km

Naselja Pale i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~323 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 50min., a najduže 08h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pale je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pale - Beograd (Belgrade) iznosi od 18,92 EUR do 18,92 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.