Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Padinska Skela - Vrbovsko (Padinska skela) timetable

monday, 15.07.2019.
04:00 04:21 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 04:00
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 04:01
dep. 04:01
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 04:02
dep. 04:02
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 04:03
dep. 04:03
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 04:07
dep. 04:07
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 04:10
dep. 04:10
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 04:12
dep. 04:12
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 04:13
dep. 04:13
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 04:15
dep. 04:15
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 04:19
dep. 04:19
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 04:21
13.6 km
05:10 05:31 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 05:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 05:11
dep. 05:11
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 05:12
dep. 05:12
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 05:13
dep. 05:13
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 05:17
dep. 05:17
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 05:20
dep. 05:20
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 05:22
dep. 05:22
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 05:23
dep. 05:23
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 05:25
dep. 05:25
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 05:29
dep. 05:29
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 05:30
dep. 05:30
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 05:31
13.6 km
06:00 06:21 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 06:00
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 06:02
dep. 06:02
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 06:03
dep. 06:03
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 06:12
dep. 06:12
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 06:13
dep. 06:13
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 06:15
dep. 06:15
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 06:19
dep. 06:19
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 06:20
dep. 06:20
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 06:21
13.6 km
07:05 07:26 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 07:05
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 07:06
dep. 07:06
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 07:07
dep. 07:07
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 07:08
dep. 07:08
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 07:12
dep. 07:12
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 07:15
dep. 07:15
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 07:17
dep. 07:17
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 07:18
dep. 07:18
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 07:20
dep. 07:20
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 07:24
dep. 07:24
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 07:25
dep. 07:25
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 07:26
13.6 km
08:10 08:31 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 08:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 08:11
dep. 08:11
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 08:12
dep. 08:12
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 08:13
dep. 08:13
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 08:17
dep. 08:17
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 08:20
dep. 08:20
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 08:22
dep. 08:22
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 08:23
dep. 08:23
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 08:25
dep. 08:25
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 08:29
dep. 08:29
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 08:30
dep. 08:30
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 08:31
13.6 km
09:00 09:21 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 09:00
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 09:01
dep. 09:01
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 09:02
dep. 09:02
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 09:03
dep. 09:03
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 09:07
dep. 09:07
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 09:10
dep. 09:10
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 09:12
dep. 09:12
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 09:13
dep. 09:13
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 09:15
dep. 09:15
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 09:19
dep. 09:19
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 09:20
dep. 09:20
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 09:21
13.6 km
10:05 10:26 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 10:05
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 10:06
dep. 10:06
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 10:07
dep. 10:07
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 10:08
dep. 10:08
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 10:12
dep. 10:12
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 10:15
dep. 10:15
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 10:17
dep. 10:17
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 10:18
dep. 10:18
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 10:20
dep. 10:20
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 10:24
dep. 10:24
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 10:25
dep. 10:25
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 10:26
13.6 km
10:55 11:16 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 10:55
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 10:56
dep. 10:56
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 10:57
dep. 10:57
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 10:58
dep. 10:58
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 11:02
dep. 11:02
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 11:05
dep. 11:05
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 11:07
dep. 11:07
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 11:08
dep. 11:08
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 11:10
dep. 11:10
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 11:14
dep. 11:14
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 11:15
dep. 11:15
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 11:16
13.6 km
12:00 12:21 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 12:00
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 12:01
dep. 12:01
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 12:02
dep. 12:02
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 12:03
dep. 12:03
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 12:12
dep. 12:12
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 12:13
dep. 12:13
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 12:15
dep. 12:15
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 12:19
dep. 12:19
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 12:20
dep. 12:20
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 12:21
13.6 km
13:15 13:36 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 13:15
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 13:16
dep. 13:16
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 13:17
dep. 13:17
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 13:18
dep. 13:18
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 13:27
dep. 13:27
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 13:28
dep. 13:28
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 13:30
dep. 13:30
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 13:34
dep. 13:34
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 13:35
dep. 13:35
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 13:36
13.6 km
14:20 14:41 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 14:20
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 14:21
dep. 14:21
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 14:22
dep. 14:22
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 14:23
dep. 14:23
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 14:27
dep. 14:27
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 14:32
dep. 14:32
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 14:33
dep. 14:33
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 14:35
dep. 14:35
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 14:39
dep. 14:39
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 14:40
dep. 14:40
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 14:41
13.6 km
15:25 15:46 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 15:25
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 15:26
dep. 15:26
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 15:27
dep. 15:27
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 15:28
dep. 15:28
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 15:32
dep. 15:32
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 15:37
dep. 15:37
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 15:38
dep. 15:38
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 15:40
dep. 15:40
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 15:44
dep. 15:44
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 15:45
dep. 15:45
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 15:46
13.6 km
16:15 16:36 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 16:15
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 16:16
dep. 16:16
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 16:17
dep. 16:17
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 16:18
dep. 16:18
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 16:22
dep. 16:22
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 16:25
dep. 16:25
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 16:27
dep. 16:27
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 16:28
dep. 16:28
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 16:30
dep. 16:30
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 16:34
dep. 16:34
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 16:35
dep. 16:35
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 16:36
13.6 km
17:20 17:41 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 17:20
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 17:21
dep. 17:21
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 17:22
dep. 17:22
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 17:23
dep. 17:23
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 17:27
dep. 17:27
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 17:32
dep. 17:32
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 17:33
dep. 17:33
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 17:35
dep. 17:35
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 17:39
dep. 17:39
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 17:40
dep. 17:40
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 17:41
13.6 km
18:25 18:46 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 18:25
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 18:26
dep. 18:26
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 18:27
dep. 18:27
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 18:28
dep. 18:28
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 18:32
dep. 18:32
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 18:35
dep. 18:35
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 18:37
dep. 18:37
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 18:38
dep. 18:38
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 18:40
dep. 18:40
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 18:44
dep. 18:44
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 18:45
dep. 18:45
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 18:46
13.6 km
19:30 19:51 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 19:30
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 19:31
dep. 19:31
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 19:32
dep. 19:32
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 19:33
dep. 19:33
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 19:37
dep. 19:37
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 19:40
dep. 19:40
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 19:42
dep. 19:42
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 19:43
dep. 19:43
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 19:45
dep. 19:45
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 19:49
dep. 19:49
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 19:50
dep. 19:50
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 19:51
13.6 km
20:20 20:41 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 20:20
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 20:21
dep. 20:21
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 20:22
dep. 20:22
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 20:23
dep. 20:23
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 20:27
dep. 20:27
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 20:32
dep. 20:32
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 20:33
dep. 20:33
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 20:35
dep. 20:35
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 20:39
dep. 20:39
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 20:40
dep. 20:40
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 20:41
13.6 km
21:25 21:46 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 21:25
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 21:26
dep. 21:26
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 21:27
dep. 21:27
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 21:28
dep. 21:28
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 21:32
dep. 21:32
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 21:35
dep. 21:35
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 21:37
dep. 21:37
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 21:38
dep. 21:38
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 21:40
dep. 21:40
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 21:44
dep. 21:44
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 21:45
dep. 21:45
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 21:46
13.6 km
22:30 22:51 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 22:30
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 22:31
dep. 22:31
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 22:32
dep. 22:32
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 22:33
dep. 22:33
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 22:37
dep. 22:37
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 22:40
dep. 22:40
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 22:42
dep. 22:42
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 22:43
dep. 22:43
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 22:45
dep. 22:45
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 22:49
dep. 22:49
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 22:50
dep. 22:50
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 22:51
13.6 km
23:35 23:56 (00:21)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 23:35
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 23:36
dep. 23:36
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 23:37
dep. 23:37
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 23:38
dep. 23:38
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 23:42
dep. 23:42
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 23:45
dep. 23:45
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 23:47
dep. 23:47
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 23:48
dep. 23:48
8.9 km
Besni Fok (Padinska skela), Ambulanta
arr. 23:50
dep. 23:50
9.7 km
Vrbovsko (Padinska skela), Vodovodna stanica
arr. 23:54
dep. 23:54
12.8 km
Vrbovsko (Padinska skela), Ulaz
arr. 23:55
dep. 23:55
13.2 km
Vrbovsko (Padinska skela), Okretnica
arr. 23:56
13.6 km

Naselja Padinska Skela i Vrbovsko (Padinska skela) su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Padinska Skela je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.