Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Padinska Skela - Centa timetable

friday, 05.03.2021.
04:30 05:11 (00:41)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 04:30
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 04:32
dep. 04:32
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 04:33
dep. 04:33
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 04:34
dep. 04:34
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 04:38
dep. 04:38
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 04:41
dep. 04:41
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 04:44
dep. 04:44
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 04:46
dep. 04:46
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 04:49
dep. 04:49
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 04:52
dep. 04:52
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 04:55
dep. 04:55
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
17.2 km
Centa, Trzni centar
arr. 05:03
dep. 05:03
20.9 km
arr. 05:05
dep. 05:05
22.1 km
Centa, PKB Jedinstvo
arr. 05:07
dep. 05:07
23 km
Centa, PKB Magacin
arr. 05:09
dep. 05:09
23.8 km
Centa, Center
arr. 05:11
24.5 km
05:45 06:26 (00:41)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 05:45
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 05:47
dep. 05:47
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 05:48
dep. 05:48
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 05:49
dep. 05:49
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 05:53
dep. 05:53
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 05:56
dep. 05:56
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 05:59
dep. 05:59
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 06:04
dep. 06:04
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 06:07
dep. 06:07
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 06:10
dep. 06:10
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
17.2 km
Centa, Trzni centar
arr. 06:18
dep. 06:18
20.9 km
arr. 06:20
dep. 06:20
22.1 km
Centa, PKB Jedinstvo
arr. 06:22
dep. 06:22
23 km
Centa, PKB Magacin
arr. 06:24
dep. 06:24
23.8 km
Centa, Center
arr. 06:26
24.5 km
07:15 07:56 (00:41)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 07:15
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 07:17
dep. 07:17
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 07:18
dep. 07:18
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 07:19
dep. 07:19
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 07:23
dep. 07:23
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 07:26
dep. 07:26
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 07:29
dep. 07:29
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 07:31
dep. 07:31
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 07:34
dep. 07:34
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 07:37
dep. 07:37
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:40
dep. 07:40
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:42
dep. 07:42
17.2 km
Centa, Trzni centar
arr. 07:48
dep. 07:48
20.9 km
arr. 07:50
dep. 07:50
22.1 km
Centa, PKB Jedinstvo
arr. 07:52
dep. 07:52
23 km
Centa, PKB Magacin
arr. 07:54
dep. 07:54
23.8 km
Centa, Center
arr. 07:56
24.5 km
08:40 09:21 (00:41)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 08:40
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 08:42
dep. 08:42
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 08:43
dep. 08:43
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 08:44
dep. 08:44
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 08:48
dep. 08:48
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 08:51
dep. 08:51
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 08:54
dep. 08:54
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 08:56
dep. 08:56
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 08:59
dep. 08:59
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 09:02
dep. 09:02
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:05
dep. 09:05
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 09:07
dep. 09:07
17.2 km
Centa, Trzni centar
arr. 09:13
dep. 09:13
20.9 km
arr. 09:15
dep. 09:15
22.1 km
Centa, PKB Jedinstvo
arr. 09:17
dep. 09:17
23 km
Centa, PKB Magacin
arr. 09:19
dep. 09:19
23.8 km
Centa, Center
arr. 09:21
24.5 km
09:30 09:52 (00:22)
IntersectionFaraon - Zrenjaninski put
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Intersection
dep. 09:30
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:44
dep. 09:44
12 km
arr. 09:52
20 km
09:54 10:16 (00:22)
PKBFaraon - Zrenjaninski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, PKB
dep. 09:54
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 09:55
dep. 09:55
1 km
arr. 10:16
22 km
10:00 10:41 (00:41)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 10:00
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 10:02
dep. 10:02
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 10:03
dep. 10:03
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 10:04
dep. 10:04
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 10:08
dep. 10:08
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 10:11
dep. 10:11
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 10:14
dep. 10:14
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 10:16
dep. 10:16
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 10:19
dep. 10:19
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 10:22
dep. 10:22
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 10:25
dep. 10:25
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 10:27
dep. 10:27
17.2 km
Centa, Trzni centar
arr. 10:33
dep. 10:33
20.9 km
arr. 10:35
dep. 10:35
22.1 km
Centa, PKB Jedinstvo
arr. 10:37
dep. 10:37
23 km
Centa, PKB Magacin
arr. 10:39
dep. 10:39
23.8 km
Centa, Center
arr. 10:41
24.5 km
11:05 11:25 (00:20)
Naselje TovilisteFaraon - Zrenjaninski put
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Naselje Toviliste
dep. 11:05
arr. 11:25
20 km
11:20 12:01 (00:41)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 11:20
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 11:22
dep. 11:22
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 11:23
dep. 11:23
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 11:24
dep. 11:24
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 11:28
dep. 11:28
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 11:31
dep. 11:31
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 11:34
dep. 11:34
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 11:36
dep. 11:36
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 11:39
dep. 11:39
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 11:42
dep. 11:42
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 11:45
dep. 11:45
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
17.2 km
Centa, Trzni centar
arr. 11:53
dep. 11:53
20.9 km
arr. 11:55
dep. 11:55
22.1 km
Centa, PKB Jedinstvo
arr. 11:57
dep. 11:57
23 km
Centa, PKB Magacin
arr. 11:59
dep. 11:59
23.8 km
Centa, Center
arr. 12:01
24.5 km
12:35 13:16 (00:41)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 12:35
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 12:37
dep. 12:37
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 12:38
dep. 12:38
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 12:39
dep. 12:39
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 12:43
dep. 12:43
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 12:46
dep. 12:46
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 12:49
dep. 12:49
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 12:51
dep. 12:51
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 12:54
dep. 12:54
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 12:57
dep. 12:57
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 13:00
dep. 13:00
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
17.2 km
Centa, Trzni centar
arr. 13:08
dep. 13:08
20.9 km
arr. 13:10
dep. 13:10
22.1 km
Centa, PKB Jedinstvo
arr. 13:12
dep. 13:12
23 km
Centa, PKB Magacin
arr. 13:14
dep. 13:14
23.8 km
Centa, Center
arr. 13:16
24.5 km
14:10 14:51 (00:41)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 14:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 14:13
dep. 14:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 14:14
dep. 14:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 14:18
dep. 14:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 14:21
dep. 14:21
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 14:24
dep. 14:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 14:26
dep. 14:26
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 14:29
dep. 14:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 14:32
dep. 14:32
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 14:35
dep. 14:35
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
17.2 km
Centa, Trzni centar
arr. 14:43
dep. 14:43
20.9 km
arr. 14:45
dep. 14:45
22.1 km
Centa, PKB Jedinstvo
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Centa, PKB Magacin
arr. 14:49
dep. 14:49
23.8 km
Centa, Center
arr. 14:51
24.5 km
15:30 16:11 (00:41)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 15:30
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 15:32
dep. 15:32
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 15:34
dep. 15:34
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 15:38
dep. 15:38
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 15:41
dep. 15:41
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 15:44
dep. 15:44
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 15:46
dep. 15:46
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 15:49
dep. 15:49
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 15:52
dep. 15:52
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:55
dep. 15:55
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
17.2 km
Centa, Trzni centar
arr. 16:03
dep. 16:03
20.9 km
arr. 16:05
dep. 16:05
22.1 km
Centa, PKB Jedinstvo
arr. 16:07
dep. 16:07
23 km
Centa, PKB Magacin
arr. 16:09
dep. 16:09
23.8 km
Centa, Center
arr. 16:11
24.5 km
16:50 17:31 (00:41)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 16:50
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 16:52
dep. 16:52
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 16:53
dep. 16:53
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 16:54
dep. 16:54
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 16:58
dep. 16:58
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 17:01
dep. 17:01
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 17:04
dep. 17:04
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 17:09
dep. 17:09
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 17:12
dep. 17:12
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 17:15
dep. 17:15
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
17.2 km
Centa, Trzni centar
arr. 17:23
dep. 17:23
20.9 km
arr. 17:25
dep. 17:25
22.1 km
Centa, PKB Jedinstvo
arr. 17:27
dep. 17:27
23 km
Centa, PKB Magacin
arr. 17:29
dep. 17:29
23.8 km
Centa, Center
arr. 17:31
24.5 km
18:10 18:51 (00:41)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 18:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 18:12
dep. 18:12
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 18:13
dep. 18:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 18:14
dep. 18:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 18:18
dep. 18:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 18:21
dep. 18:21
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 18:24
dep. 18:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 18:26
dep. 18:26
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 18:29
dep. 18:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 18:32
dep. 18:32
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:35
dep. 18:35
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:37
dep. 18:37
17.2 km
Centa, Trzni centar
arr. 18:43
dep. 18:43
20.9 km
arr. 18:45
dep. 18:45
22.1 km
Centa, PKB Jedinstvo
arr. 18:47
dep. 18:47
23 km
Centa, PKB Magacin
arr. 18:49
dep. 18:49
23.8 km
Centa, Center
arr. 18:51
24.5 km
19:30 20:11 (00:41)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 19:30
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 19:32
dep. 19:32
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 19:33
dep. 19:33
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 19:34
dep. 19:34
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 19:38
dep. 19:38
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 19:41
dep. 19:41
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 19:44
dep. 19:44
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 19:46
dep. 19:46
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 19:49
dep. 19:49
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 19:52
dep. 19:52
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 19:55
dep. 19:55
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
17.2 km
Centa, Trzni centar
arr. 20:03
dep. 20:03
20.9 km
arr. 20:05
dep. 20:05
22.1 km
Centa, PKB Jedinstvo
arr. 20:07
dep. 20:07
23 km
Centa, PKB Magacin
arr. 20:09
dep. 20:09
23.8 km
Centa, Center
arr. 20:11
24.5 km
21:05 21:46 (00:41)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 21:05
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 21:07
dep. 21:07
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 21:08
dep. 21:08
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 21:09
dep. 21:09
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 21:13
dep. 21:13
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 21:16
dep. 21:16
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 21:19
dep. 21:19
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 21:21
dep. 21:21
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 21:24
dep. 21:24
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 21:27
dep. 21:27
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 21:30
dep. 21:30
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 21:32
dep. 21:32
17.2 km
Centa, Trzni centar
arr. 21:38
dep. 21:38
20.9 km
arr. 21:40
dep. 21:40
22.1 km
Centa, PKB Jedinstvo
arr. 21:42
dep. 21:42
23 km
Centa, PKB Magacin
arr. 21:44
dep. 21:44
23.8 km
Centa, Center
arr. 21:46
24.5 km
22:20 23:01 (00:41)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 22:20
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 22:22
dep. 22:22
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 22:23
dep. 22:23
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 22:24
dep. 22:24
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 22:28
dep. 22:28
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 22:31
dep. 22:31
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 22:34
dep. 22:34
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 22:36
dep. 22:36
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 22:39
dep. 22:39
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 22:42
dep. 22:42
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 22:45
dep. 22:45
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
17.2 km
Centa, Trzni centar
arr. 22:53
dep. 22:53
20.9 km
arr. 22:55
dep. 22:55
22.1 km
Centa, PKB Jedinstvo
arr. 22:57
dep. 22:57
23 km
Centa, PKB Magacin
arr. 22:59
dep. 22:59
23.8 km
Centa, Center
arr. 23:01
24.5 km

Naselja Padinska Skela i Centa su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Padinska Skela je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Padinska Skela - Centa iznosi od 1,61 EUR do 1,61 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.