Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Padina kod Kovacice - Pancevo timetable

monday, 24.02.2020.
04:25 05:40 (01:15)
4Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 4
dep. 04:25
Padina kod Kovacice, 3
arr. 04:27
dep. 04:27
1.2 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 04:28
dep. 04:28
1.9 km
Kovacica, 4
arr. 04:38
dep. 04:38
9.9 km
Kovacica, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
11.2 km
Kovacica, 2
arr. 04:42
dep. 04:42
11.8 km
Kovacica, 1
arr. 04:43
dep. 04:43
12.2 km
Kovacica, Šećerana
arr. 04:46
dep. 04:46
14.1 km
Debeljaca, Moda
arr. 05:00
dep. 05:00
21.1 km
Debeljaca, I
arr. 04:58
dep. 04:58
20.4 km
Debeljaca, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
19.6 km
Crepaja, 2
arr. 05:10
dep. 05:10
29 km
Crepaja, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
29.8 km
Crepaja, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
30.5 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 05:23
dep. 05:23
37.4 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 05:25
dep. 05:25
38.8 km
arr. 05:32
dep. 05:32
44.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 05:40
48.8 km
05:50 07:30 (01:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, Center
dep. 05:50
Padina kod Kovacice, 6
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Padina kod Kovacice, 7
arr. 05:54
dep. 05:54
1 km
Padina kod Kovacice, 8
arr. 05:55
dep. 05:55
2 km
Padina kod Kovacice, 9
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Padina kod Kovacice, 10
arr. 05:59
dep. 05:59
4 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 06:01
dep. 06:01
5 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 06:03
dep. 06:03
5 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 06:04
dep. 06:04
6 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Kovacica, 5
arr. 06:11
dep. 06:11
12 km
Kovacica, 4
arr. 06:13
dep. 06:13
13 km
Kovacica, 3
arr. 06:15
dep. 06:15
14 km
Kovacica, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
15 km
Kovacica, 2
arr. 06:19
dep. 06:19
16 km
Kovacica, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
17 km
Crepaja, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
25 km
Crepaja, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
26 km
Crepaja, 1
arr. 06:30
dep. 06:30
27 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:30
46 km
06:25 07:40 (01:15)
4Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 4
dep. 06:25
Padina kod Kovacice, 3
arr. 06:27
dep. 06:27
1.2 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
1.9 km
Kovacica, 4
arr. 06:38
dep. 06:38
9.9 km
Kovacica, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
11.2 km
Kovacica, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
11.8 km
Kovacica, 1
arr. 06:43
dep. 06:43
12.2 km
Kovacica, Šećerana
arr. 06:46
dep. 06:46
14.1 km
Debeljaca, Moda
arr. 07:00
dep. 07:00
21.1 km
Debeljaca, I
arr. 06:58
dep. 06:58
20.4 km
Debeljaca, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
19.6 km
Crepaja, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
29 km
Crepaja, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
29.8 km
Crepaja, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
30.5 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 07:23
dep. 07:23
37.4 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 07:25
dep. 07:25
38.8 km
arr. 07:32
dep. 07:32
44.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:40
48.8 km
06:30 07:43 (01:13)
CenterTamis
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, Center
dep. 06:30
Padina kod Kovacice, 6
arr. 06:31
dep. 06:31
0.4 km
Padina kod Kovacice, 7
arr. 06:33
dep. 06:33
1.1 km
Padina kod Kovacice, 8
arr. 06:35
dep. 06:35
1.7 km
Padina kod Kovacice, 9
arr. 06:38
dep. 06:38
2.7 km
Padina kod Kovacice, 10
arr. 06:40
dep. 06:40
3.6 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 06:41
dep. 06:41
3.8 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 06:43
dep. 06:43
4.6 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 06:45
dep. 06:45
5.8 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
6.2 km
Kovacica, 5
arr. 06:53
dep. 06:53
13.2 km
Kovacica, 4
arr. 06:54
dep. 06:54
14 km
Kovacica, 3
arr. 06:55
dep. 06:55
14.6 km
Kovacica, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
16.9 km
Kovacica, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
17.5 km
Kovacica, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
17.9 km
Crepaja, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
28.1 km
Crepaja, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
28.9 km
Crepaja, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
29.6 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 07:22
dep. 07:22
36.5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 07:24
dep. 07:24
37.9 km
arr. 07:31
dep. 07:31
43.3 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
47.9 km
Pancevo, Tamis
arr. 07:43
49.5 km
07:50 09:05 (01:15)
4Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 4
dep. 07:50
Padina kod Kovacice, 3
arr. 07:52
dep. 07:52
1.2 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 07:53
dep. 07:53
1.9 km
Kovacica, 4
arr. 08:03
dep. 08:03
9.9 km
Kovacica, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
11.2 km
Kovacica, 2
arr. 08:07
dep. 08:07
11.8 km
Kovacica, 1
arr. 08:08
dep. 08:08
12.2 km
Kovacica, Šećerana
arr. 08:11
dep. 08:11
14.1 km
Debeljaca, Moda
arr. 08:25
dep. 08:25
21.1 km
Debeljaca, I
arr. 08:23
dep. 08:23
20.4 km
Debeljaca, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
19.6 km
Crepaja, 2
arr. 08:35
dep. 08:35
29 km
Crepaja, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
29.8 km
Crepaja, 1
arr. 08:39
dep. 08:39
30.5 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 08:48
dep. 08:48
37.4 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 08:50
dep. 08:50
38.8 km
arr. 08:57
dep. 08:57
44.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 09:05
48.8 km
10:55 12:10 (01:15)
4Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 4
dep. 10:55
Padina kod Kovacice, 3
arr. 10:57
dep. 10:57
1.2 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
1.9 km
Kovacica, 4
arr. 11:08
dep. 11:08
9.9 km
Kovacica, Center
arr. 11:11
dep. 11:11
11.2 km
Kovacica, 2
arr. 11:12
dep. 11:12
11.8 km
Kovacica, 1
arr. 11:13
dep. 11:13
12.2 km
Kovacica, Šećerana
arr. 11:16
dep. 11:16
14.1 km
Debeljaca, Moda
arr. 11:30
dep. 11:30
21.1 km
Debeljaca, I
arr. 11:28
dep. 11:28
20.4 km
Debeljaca, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
19.6 km
Crepaja, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
29 km
Crepaja, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
29.8 km
Crepaja, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
30.5 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 11:53
dep. 11:53
37.4 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 11:55
dep. 11:55
38.8 km
arr. 12:02
dep. 12:02
44.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 12:10
48.8 km
14:50 16:05 (01:15)
4Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 4
dep. 14:50
Padina kod Kovacice, 3
arr. 14:52
dep. 14:52
1.2 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 14:53
dep. 14:53
1.9 km
Kovacica, 4
arr. 15:03
dep. 15:03
9.9 km
Kovacica, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
11.2 km
Kovacica, 2
arr. 15:07
dep. 15:07
11.8 km
Kovacica, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
12.2 km
Kovacica, Šećerana
arr. 15:11
dep. 15:11
14.1 km
Debeljaca, Moda
arr. 15:25
dep. 15:25
21.1 km
Debeljaca, I
arr. 15:23
dep. 15:23
20.4 km
Debeljaca, Center
arr. 15:21
dep. 15:21
19.6 km
Crepaja, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
29 km
Crepaja, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
29.8 km
Crepaja, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
30.5 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 15:48
dep. 15:48
37.4 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 15:50
dep. 15:50
38.8 km
arr. 15:57
dep. 15:57
44.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:05
48.8 km
16:35 17:50 (01:15)
4Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 4
dep. 16:35
Padina kod Kovacice, 3
arr. 16:37
dep. 16:37
1.2 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 16:38
dep. 16:38
1.9 km
Kovacica, 4
arr. 16:48
dep. 16:48
9.9 km
Kovacica, Center
arr. 16:51
dep. 16:51
11.2 km
Kovacica, 2
arr. 16:52
dep. 16:52
11.8 km
Kovacica, 1
arr. 16:53
dep. 16:53
12.2 km
Kovacica, Šećerana
arr. 16:56
dep. 16:56
14.1 km
Debeljaca, Moda
arr. 17:10
dep. 17:10
21.1 km
Debeljaca, I
arr. 17:08
dep. 17:08
20.4 km
Debeljaca, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
19.6 km
Crepaja, 2
arr. 17:20
dep. 17:20
29 km
Crepaja, Center
arr. 17:22
dep. 17:22
29.8 km
Crepaja, 1
arr. 17:24
dep. 17:24
30.5 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 17:33
dep. 17:33
37.4 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 17:35
dep. 17:35
38.8 km
arr. 17:42
dep. 17:42
44.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:50
48.8 km
18:45 20:00 (01:15)
4Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 4
dep. 18:45
Padina kod Kovacice, 3
arr. 18:47
dep. 18:47
1.2 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 18:48
dep. 18:48
1.9 km
Kovacica, 4
arr. 18:58
dep. 18:58
9.9 km
Kovacica, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
11.2 km
Kovacica, 2
arr. 19:02
dep. 19:02
11.8 km
Kovacica, 1
arr. 19:03
dep. 19:03
12.2 km
Kovacica, Šećerana
arr. 19:06
dep. 19:06
14.1 km
Debeljaca, Moda
arr. 19:20
dep. 19:20
21.1 km
Debeljaca, I
arr. 19:18
dep. 19:18
20.4 km
Debeljaca, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
19.6 km
Crepaja, 2
arr. 19:30
dep. 19:30
29 km
Crepaja, Center
arr. 19:32
dep. 19:32
29.8 km
Crepaja, 1
arr. 19:34
dep. 19:34
30.5 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 19:43
dep. 19:43
37.4 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 19:45
dep. 19:45
38.8 km
arr. 19:52
dep. 19:52
44.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:00
48.8 km
21:05 22:20 (01:15)
4Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 4
dep. 21:05
Padina kod Kovacice, 3
arr. 21:07
dep. 21:07
1.2 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 21:08
dep. 21:08
1.9 km
Kovacica, 4
arr. 21:18
dep. 21:18
9.9 km
Kovacica, Center
arr. 21:21
dep. 21:21
11.2 km
Kovacica, 2
arr. 21:22
dep. 21:22
11.8 km
Kovacica, 1
arr. 21:23
dep. 21:23
12.2 km
Kovacica, Šećerana
arr. 21:26
dep. 21:26
14.1 km
Debeljaca, Moda
arr. 21:40
dep. 21:40
21.1 km
Debeljaca, I
arr. 21:38
dep. 21:38
20.4 km
Debeljaca, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
19.6 km
Crepaja, 2
arr. 21:50
dep. 21:50
29 km
Crepaja, Center
arr. 21:52
dep. 21:52
29.8 km
Crepaja, 1
arr. 21:54
dep. 21:54
30.5 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 22:03
dep. 22:03
37.4 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 22:05
dep. 22:05
38.8 km
arr. 22:12
dep. 22:12
44.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 22:20
48.8 km

Naselja Padina kod Kovacice i Pancevo su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 13min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Padina kod Kovacice je u 04:25 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.