Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Padina kod Kovacice - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 24.09.2018.
04:50 06:15 (01:25)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 2
dep. 04:50
Padina kod Kovacice, 5
arr. 04:59
dep. 04:59
3 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 05:01
dep. 05:01
4 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
5 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 05:05
dep. 05:05
6 km
Kovacica, Mešaona
arr. 05:11
dep. 05:11
14 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 05:12
dep. 05:12
15 km
Kovacica, 7
arr. 05:13
dep. 05:13
16 km
Kovacica, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
17 km
Kovacica, 2
arr. 05:17
dep. 05:17
18 km
Kovacica, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
19 km
Crepaja, 2
arr. 05:30
dep. 05:30
30 km
Crepaja, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
31 km
Crepaja, 1
arr. 05:34
dep. 05:34
32 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 05:50
dep. 05:50
42 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:15
59 km
05:00 06:20 (01:20)
2
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 2
dep. 05:00
Padina kod Kovacice, 5
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 05:10
dep. 05:10
4 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 05:13
dep. 05:13
5 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
6 km
Kovacica, 5
arr. 05:20
dep. 05:20
13 km
Kovacica, 4
arr. 05:21
dep. 05:21
13.5 km
Kovacica, 3
arr. 05:22
dep. 05:22
14 km
Kovacica, 7
arr. 05:23
dep. 05:23
15 km
Kovacica, Center
arr. 05:25
dep. 05:25
16 km
Kovacica, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
17 km
Kovacica, 1
arr. 05:30
dep. 05:30
18 km
Crepaja, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
29 km
Crepaja, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
30 km
Crepaja, 1
arr. 05:44
dep. 05:44
31 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 05:55
dep. 05:55
39 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:20
59 km
05:05 06:25 (01:20)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 2
dep. 05:05
Padina kod Kovacice, 5
arr. 05:12
dep. 05:12
3 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 05:15
dep. 05:15
4 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 05:18
dep. 05:18
5 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
6 km
Kovacica, 5
arr. 05:25
dep. 05:25
13 km
Kovacica, 4
arr. 05:26
dep. 05:26
13.5 km
Kovacica, 3
arr. 05:27
dep. 05:27
14 km
Kovacica, 7
arr. 05:28
dep. 05:28
15 km
Kovacica, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
16 km
Kovacica, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
17 km
Kovacica, 1
arr. 05:35
dep. 05:35
18 km
Crepaja, 2
arr. 05:45
dep. 05:45
29 km
Crepaja, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
30 km
Crepaja, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
31 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 06:00
dep. 06:00
39 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:25
59 km
05:10 06:30 (01:20)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 2
dep. 05:10
Padina kod Kovacice, 5
arr. 05:13
dep. 05:13
1 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 05:16
dep. 05:16
2 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 05:19
dep. 05:19
3 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 05:22
dep. 05:22
4 km
Kovacica, 7
arr. 05:30
dep. 05:30
13 km
Kovacica, 6
arr. 05:31
dep. 05:31
14 km
Kovacica, 5
arr. 05:33
dep. 05:33
15 km
Kovacica, 4
arr. 05:35
dep. 05:35
16 km
Kovacica, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
17 km
Kovacica, 2
arr. 05:38
dep. 05:38
18 km
Kovacica, 1
arr. 05:40
dep. 05:40
19 km
Crepaja, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
29 km
Crepaja, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
30 km
Crepaja, 1
arr. 05:53
dep. 05:53
31 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 06:05
dep. 06:05
39 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:30
59 km
05:15 06:35 (01:20)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 2
dep. 05:15
Padina kod Kovacice, 6
arr. 05:17
dep. 05:17
1 km
Padina kod Kovacice, 7
arr. 05:18
dep. 05:18
2 km
Padina kod Kovacice, 8
arr. 05:20
dep. 05:20
2 km
Padina kod Kovacice, 9
arr. 05:21
dep. 05:21
3 km
Padina kod Kovacice, 10
arr. 05:23
dep. 05:23
3 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 05:25
dep. 05:25
4 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 05:27
dep. 05:27
5 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 05:28
dep. 05:28
5 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 05:30
dep. 05:30
6 km
Kovacica, 5
arr. 05:35
dep. 05:35
13 km
Kovacica, 4
arr. 05:36
dep. 05:36
13 km
Kovacica, 3
arr. 05:38
dep. 05:38
14 km
Kovacica, 7
arr. 05:41
dep. 05:41
15 km
Kovacica, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
16 km
Kovacica, 2
arr. 05:43
dep. 05:43
17 km
Kovacica, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Crepaja, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
29 km
Crepaja, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
30 km
Crepaja, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 06:10
dep. 06:10
39 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:35
59 km
05:30 06:55 (01:25)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 2
dep. 05:30
Padina kod Kovacice, 5
arr. 05:39
dep. 05:39
3 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 05:41
dep. 05:41
4 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
6 km
Kovacica, Mešaona
arr. 05:51
dep. 05:51
14 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 05:52
dep. 05:52
15 km
Kovacica, 7
arr. 05:53
dep. 05:53
16 km
Kovacica, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
17 km
Kovacica, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
18 km
Kovacica, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
19 km
Crepaja, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
30 km
Crepaja, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
31 km
Crepaja, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
32 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 06:30
dep. 06:30
42 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:55
59 km
05:40 07:00 (01:20)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 2
dep. 05:40
Padina kod Kovacice, 6
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Padina kod Kovacice, 7
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Padina kod Kovacice, 8
arr. 05:45
dep. 05:45
2 km
Padina kod Kovacice, 9
arr. 05:46
dep. 05:46
3 km
Padina kod Kovacice, 10
arr. 05:48
dep. 05:48
3 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 05:50
dep. 05:50
4 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 05:52
dep. 05:52
5 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 05:53
dep. 05:53
5 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Kovacica, 5
arr. 06:00
dep. 06:00
13 km
Kovacica, 4
arr. 06:01
dep. 06:01
13 km
Kovacica, 3
arr. 06:02
dep. 06:02
14 km
Kovacica, 7
arr. 06:03
dep. 06:03
15 km
Kovacica, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
16 km
Kovacica, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
17 km
Kovacica, 1
arr. 06:10
dep. 06:10
18 km
Crepaja, 2
arr. 06:20
dep. 06:20
29 km
Crepaja, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
30 km
Crepaja, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
31 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 06:35
dep. 06:35
39 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 07:00
59 km
05:50 08:10 (02:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, Center
dep. 05:50
Padina kod Kovacice, 6
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Padina kod Kovacice, 7
arr. 05:54
dep. 05:54
1 km
Padina kod Kovacice, 8
arr. 05:55
dep. 05:55
2 km
Padina kod Kovacice, 9
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Padina kod Kovacice, 10
arr. 05:59
dep. 05:59
4 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 06:01
dep. 06:01
5 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 06:03
dep. 06:03
5 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 06:04
dep. 06:04
6 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Kovacica, 5
arr. 06:11
dep. 06:11
12 km
Kovacica, 4
arr. 06:13
dep. 06:13
13 km
Kovacica, 3
arr. 06:15
dep. 06:15
14 km
Kovacica, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
15 km
Kovacica, 2
arr. 06:19
dep. 06:19
16 km
Kovacica, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
17 km
Crepaja, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
25 km
Crepaja, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
26 km
Crepaja, 1
arr. 06:30
dep. 06:30
27 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
46 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:50
dep. 07:50
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:10
69 km
06:05 07:30 (01:25)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 2
dep. 06:05
Padina kod Kovacice, 5
arr. 06:14
dep. 06:14
3 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 06:16
dep. 06:16
4 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 06:19
dep. 06:19
5 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Kovacica, Mešaona
arr. 06:26
dep. 06:26
14 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 06:27
dep. 06:27
15 km
Kovacica, 7
arr. 06:28
dep. 06:28
16 km
Kovacica, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
17 km
Kovacica, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
18 km
Kovacica, 1
arr. 06:34
dep. 06:34
19 km
Crepaja, 2
arr. 06:45
dep. 06:45
30 km
Crepaja, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
31 km
Crepaja, 1
arr. 06:49
dep. 06:49
32 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 07:05
dep. 07:05
42 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 07:30
59 km
06:30 07:55 (01:25)
5
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 5
dep. 06:30
Padina kod Kovacice, 4
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 06:34
dep. 06:34
4 km
Padina kod Kovacice, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
5 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Kovacica, 5
arr. 06:46
dep. 06:46
12 km
Kovacica, 4
arr. 06:48
dep. 06:48
13 km
Kovacica, 3
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Kovacica, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Kovacica, 2
arr. 06:54
dep. 06:54
15 km
Kovacica, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
16 km
Crepaja, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
25 km
Crepaja, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
26 km
Crepaja, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
27 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 07:15
dep. 07:15
36 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
46 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 07:55
64 km
06:30 08:10 (01:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, Center
dep. 06:30
Padina kod Kovacice, 6
arr. 06:31
dep. 06:31
0.4 km
Padina kod Kovacice, 7
arr. 06:33
dep. 06:33
1.1 km
Padina kod Kovacice, 8
arr. 06:35
dep. 06:35
1.7 km
Padina kod Kovacice, 9
arr. 06:38
dep. 06:38
2.7 km
Padina kod Kovacice, 10
arr. 06:40
dep. 06:40
3.6 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 06:41
dep. 06:41
3.8 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 06:43
dep. 06:43
4.6 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 06:45
dep. 06:45
5.8 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
6.2 km
Kovacica, 5
arr. 06:53
dep. 06:53
13.2 km
Kovacica, 4
arr. 06:54
dep. 06:54
14 km
Kovacica, 3
arr. 06:55
dep. 06:55
14.6 km
Kovacica, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
16.9 km
Kovacica, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
17.5 km
Kovacica, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
17.9 km
Crepaja, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
28.1 km
Crepaja, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
28.9 km
Crepaja, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
29.6 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 07:22
dep. 07:22
36.5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 07:24
dep. 07:24
37.9 km
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 07:31
dep. 07:31
43.3 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
47.9 km
Pancevo, Tamis
arr. 07:43
dep. 07:43
49.5 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:58
dep. 07:58
64 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:10
67.7 km
06:45 08:05 (01:20)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 2
dep. 06:45
Padina kod Kovacice, 5
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 06:58
dep. 06:58
5 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
6 km
Kovacica, 5
arr. 07:05
dep. 07:05
13 km
Kovacica, 4
arr. 07:06
dep. 07:06
13.5 km
Kovacica, 3
arr. 07:07
dep. 07:07
14 km
Kovacica, 7
arr. 07:08
dep. 07:08
15 km
Kovacica, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Kovacica, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
17 km
Kovacica, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
18 km
Crepaja, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
29 km
Crepaja, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
30 km
Crepaja, 1
arr. 07:29
dep. 07:29
31 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 07:40
dep. 07:40
39 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 08:05
59 km
07:15 08:35 (01:20)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Kovacice, 2
dep. 07:15
Padina kod Kovacice, 5
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 07:21
dep. 07:21
2 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 07:24
dep. 07:24
3 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
4 km
Kovacica, 7
arr. 07:35
dep. 07:35
13 km
Kovacica, 6
arr. 07:38
dep. 07:38
14 km
Kovacica, 5
arr. 07:40
dep. 07:40
15 km
Kovacica, 4
arr. 07:42
dep. 07:42
16 km
Kovacica, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
17 km
Kovacica, 2
arr. 07:46
dep. 07:46
18 km
Kovacica, 1
arr. 07:48
dep. 07:48
19 km
Crepaja, 2
arr. 07:55
dep. 07:55
29 km
Crepaja, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
30 km
Crepaja, 1
arr. 08:00
dep. 08:00
31 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 08:10
dep. 08:10
39 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 08:35
59 km

Naselja Padina kod Kovacice i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~61 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Padina kod Kovacice je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 07:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.