Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Ovcar Banja - Vrnjacka Banja timetable

wednesday, 19.02.2020.
08:40 10:20 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 08:40
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
17 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
57 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
78 km
15:50 17:35 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 15:50
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
8 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
26 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
30 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
36 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
45 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
64 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
65 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
66 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
74 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
78 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
81 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
85 km
16:45 18:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 16:45
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
17 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
58 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
85 km
Ovcar Banja - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
08:40 10:20 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 08:40
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
17 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
57 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
78 km
15:50 17:35 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 15:50
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
8 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
26 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
30 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
36 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
45 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
64 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
65 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
66 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
74 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
78 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
81 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
85 km
16:45 18:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 16:45
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
17 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
58 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
85 km
Ovcar Banja - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
08:40 10:20 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 08:40
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
17 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
57 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
78 km
15:50 17:35 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 15:50
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
8 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
26 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
30 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
36 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
45 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
64 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
65 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
66 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
74 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
78 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
81 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
85 km
16:45 18:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 16:45
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
17 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
58 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
85 km

Naselja Ovcar Banja i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~83 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ovcar Banja je u 08:40 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Ovcar Banja - Vrnjacka Banja iznosi od 3,88 EUR do 3,88 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.