Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ovcar Banja - Pozega timetable

monday, 24.02.2020.
06:47 07:30 (00:43)
Manastir VavedenjeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
dep. 06:47
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 06:53
dep. 06:53
4 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 06:55
dep. 06:55
5 km
Ovcar Banja, Planinarski dom
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Ovcar Banja
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
11 km
Jelen Do
arr. 07:10
dep. 07:10
15 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 07:11
dep. 07:11
16 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 07:18
dep. 07:18
21 km
Lucani, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
19 km
Gugalj
arr. 07:22
dep. 07:22
24 km
Gugalj, Jeminska stena
arr. 07:24
dep. 07:24
25 km
Pozega, Bus station
arr. 07:30
29 km
07:24 07:42 (00:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja, Railway station
dep. 07:24
Jelen Do, Railway station
arr. 07:30
dep. 07:30
4 km
arr. 07:32
dep. 07:33
10 km
Gugalj, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
arr. 07:37
dep. 07:37
16 km
Pozega, Railway station
arr. 07:42
23 km
08:35 08:55 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 08:35
Jelen Do
arr. 08:45
dep. 08:45
7 km
Pozega, Bus station
arr. 08:55
17 km
09:40 10:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 09:40
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
9 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
13 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
19 km
10:57 11:15 (00:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja, Railway station
dep. 10:57
Jelen Do, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:03
4 km
arr. 11:05
dep. 11:06
10 km
Gugalj, Railway station
arr. 11:08
dep. 11:08
12 km
arr. 11:10
dep. 11:10
16 km
Pozega, Railway station
arr. 11:15
23 km
11:15 11:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 11:15
Pozega, Bus station
arr. 11:35
19 km
11:47 12:30 (00:43)
Manastir VavedenjeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
dep. 11:47
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 11:53
dep. 11:53
4 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Ovcar Banja, Planinarski dom
arr. 11:58
dep. 11:58
7 km
Ovcar Banja
arr. 12:00
dep. 12:00
8 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
11 km
Jelen Do
arr. 12:10
dep. 12:10
15 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 12:11
dep. 12:11
16 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 12:18
dep. 12:18
21 km
Lucani, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Gugalj
arr. 12:22
dep. 12:22
24 km
Gugalj, Jeminska stena
arr. 12:24
dep. 12:24
25 km
Pozega, Bus station
arr. 12:30
29 km
13:15 13:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 13:15
Jelen Do
arr. 13:25
dep. 13:25
9 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 13:30
dep. 13:30
13 km
Pozega, Bus station
arr. 13:45
20 km
13:32 13:50 (00:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja, Railway station
dep. 13:32
Jelen Do, Railway station
arr. 13:38
dep. 13:38
4 km
arr. 13:40
dep. 13:41
10 km
Gugalj, Railway station
arr. 13:43
dep. 13:43
12 km
arr. 13:45
dep. 13:45
16 km
Pozega, Railway station
arr. 13:50
23 km
14:30 14:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 14:30
Pozega, Bus station
arr. 14:55
19 km
15:15 15:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 15:15
Jelen Do
arr. 15:25
dep. 15:25
9 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:30
dep. 15:30
13 km
Pozega, Bus station
arr. 15:45
20 km
16:06 16:24 (00:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja, Railway station
dep. 16:06
Jelen Do, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:12
4 km
arr. 16:14
dep. 16:15
10 km
Gugalj, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:17
12 km
arr. 16:19
dep. 16:19
16 km
Pozega, Railway station
arr. 16:24
23 km
16:32 17:15 (00:43)
Manastir VavedenjeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
dep. 16:32
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 16:38
dep. 16:38
4 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Ovcar Banja, Planinarski dom
arr. 16:43
dep. 16:43
7 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
8 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
15 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 16:56
dep. 16:56
16 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 17:03
dep. 17:03
21 km
Lucani, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
19 km
Gugalj
arr. 17:07
dep. 17:07
24 km
Gugalj, Jeminska stena
arr. 17:09
dep. 17:09
25 km
Pozega, Bus station
arr. 17:15
29 km
16:45 17:05 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 16:45
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
9 km
Pozega, Bus station
arr. 17:05
19 km
18:10 18:35 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 18:10
Jelen Do
arr. 18:20
dep. 18:20
9 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 18:25
dep. 18:25
13 km
Pozega, Bus station
arr. 18:35
19 km
18:19 18:37 (00:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja, Railway station
dep. 18:19
Jelen Do, Railway station
arr. 18:25
dep. 18:25
4 km
arr. 18:27
dep. 18:28
10 km
Gugalj, Railway station
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
arr. 18:32
dep. 18:32
16 km
Pozega, Railway station
arr. 18:37
23 km
18:27 18:52 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja
dep. 18:27
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
9 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
13 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
19 km
20:02 20:20 (00:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ovcar Banja, Railway station
dep. 20:02
Jelen Do, Railway station
arr. 20:08
dep. 20:08
4 km
arr. 20:10
dep. 20:11
10 km
Gugalj, Railway station
arr. 20:13
dep. 20:13
12 km
arr. 20:15
dep. 20:15
16 km
Pozega, Railway station
arr. 20:20
23 km

Naselja Ovcar Banja i Pozega su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ovcar Banja je u 06:47 h, dok je poslednji polazak u 20:02 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Ovcar Banja - Pozega iznosi od 1,73 EUR do 1,73 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.