Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ovca - Resnik (Beograd) timetable

tuesday, 25.01.2022.
05:52 06:29 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 05:52
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 05:56
dep. 05:56
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 05:59
dep. 06:00
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:02
dep. 06:02
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:07
dep. 06:08
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:11
dep. 06:11
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:13
dep. 06:13
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:20
dep. 06:21
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:24
dep. 06:24
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:26
dep. 06:26
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:29
25 km
06:22 06:59 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 06:22
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:29
dep. 06:30
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:37
dep. 06:38
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:41
dep. 06:41
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:43
dep. 06:43
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:50
dep. 06:51
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:54
dep. 06:54
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:56
dep. 06:56
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:59
26 km
06:55 07:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 06:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:59
dep. 06:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:02
dep. 07:03
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:05
dep. 07:05
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:10
dep. 07:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:14
dep. 07:14
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:16
dep. 07:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:23
dep. 07:24
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:27
dep. 07:27
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:29
dep. 07:29
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:32
26 km
07:21 07:58 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 07:21
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:25
dep. 07:25
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:28
dep. 07:29
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:31
dep. 07:31
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:36
dep. 07:37
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:42
dep. 07:42
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:49
dep. 07:50
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:53
dep. 07:53
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:55
dep. 07:55
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:58
25 km
07:52 08:29 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 07:52
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:56
dep. 07:56
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:59
dep. 08:00
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:02
dep. 08:02
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:07
dep. 08:08
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:13
dep. 08:13
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:20
dep. 08:21
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 08:24
dep. 08:24
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 08:26
dep. 08:26
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 08:29
26 km
08:21 08:58 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 08:21
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 08:25
dep. 08:25
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:28
dep. 08:29
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:31
dep. 08:31
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:36
dep. 08:37
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:42
dep. 08:42
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:49
dep. 08:50
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 08:53
dep. 08:53
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 08:55
dep. 08:55
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 08:58
25 km
08:55 09:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 08:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 08:59
dep. 08:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 09:02
dep. 09:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 09:05
dep. 09:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 09:10
dep. 09:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 09:14
dep. 09:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 09:16
dep. 09:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 09:23
dep. 09:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 09:27
dep. 09:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 09:29
dep. 09:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 09:32
25 km
09:55 10:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 09:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 09:58
dep. 09:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 10:02
dep. 10:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 10:04
dep. 10:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 10:10
dep. 10:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 10:14
dep. 10:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 10:16
dep. 10:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 10:23
dep. 10:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 10:27
dep. 10:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 10:29
dep. 10:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 10:32
25 km
10:55 11:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 10:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 10:58
dep. 10:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 11:02
dep. 11:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 11:05
dep. 11:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 11:11
dep. 11:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 11:13
dep. 11:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 11:15
dep. 11:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 11:23
dep. 11:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 11:26
dep. 11:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 11:29
dep. 11:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 11:32
25 km
11:52 12:29 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 11:52
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 11:56
dep. 11:56
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 11:59
dep. 12:00
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 12:02
dep. 12:02
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 12:07
dep. 12:08
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 12:11
dep. 12:11
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 12:13
dep. 12:13
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:20
dep. 12:21
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 12:24
dep. 12:24
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 12:26
dep. 12:26
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 12:29
26 km
12:52 13:29 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 12:52
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 12:56
dep. 12:56
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 12:59
dep. 13:00
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 13:02
dep. 13:02
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 13:07
dep. 13:08
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 13:11
dep. 13:11
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 13:13
dep. 13:13
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:20
dep. 13:21
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 13:24
dep. 13:24
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 13:26
dep. 13:26
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 13:29
26 km
13:55 14:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 13:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 13:59
dep. 13:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 14:02
dep. 14:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 14:05
dep. 14:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 14:10
dep. 14:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 14:14
dep. 14:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 14:16
dep. 14:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 14:23
dep. 14:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 14:27
dep. 14:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 14:29
dep. 14:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 14:32
25 km
14:55 15:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 14:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 14:59
dep. 14:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:02
dep. 15:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:05
dep. 15:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:10
dep. 15:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:14
dep. 15:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:16
dep. 15:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:23
dep. 15:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 15:27
dep. 15:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 15:29
dep. 15:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:32
25 km
15:22 15:59 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:22
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:26
dep. 15:26
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:29
dep. 15:30
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:37
dep. 15:38
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:41
dep. 15:41
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:43
dep. 15:43
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:50
dep. 15:51
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 15:54
dep. 15:54
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 15:56
dep. 15:56
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:59
26 km
15:52 16:29 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:52
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:56
dep. 15:56
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:59
dep. 16:00
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:02
dep. 16:02
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:07
dep. 16:08
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:11
dep. 16:11
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:13
dep. 16:13
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:20
dep. 16:21
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:24
dep. 16:24
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:26
dep. 16:26
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:29
28 km
16:07 16:44 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 16:07
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:11
dep. 16:11
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:14
dep. 16:15
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:17
dep. 16:17
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:22
dep. 16:23
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:26
dep. 16:26
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:28
dep. 16:28
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:35
dep. 16:36
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:39
dep. 16:39
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:41
dep. 16:41
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:44
26 km
16:35 17:12 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 16:35
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:39
dep. 16:39
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:42
dep. 16:43
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:45
dep. 16:45
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:50
dep. 16:51
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:54
dep. 16:54
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:56
dep. 16:56
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:03
dep. 17:04
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 17:07
dep. 17:07
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 17:09
dep. 17:09
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 17:12
28 km
16:55 17:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 16:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:59
dep. 16:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:02
dep. 17:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:05
dep. 17:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:10
dep. 17:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:14
dep. 17:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:16
dep. 17:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:23
dep. 17:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 17:27
dep. 17:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 17:29
dep. 17:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 17:32
25 km
17:55 18:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 17:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:59
dep. 17:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 18:02
dep. 18:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 18:05
dep. 18:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:10
dep. 18:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 18:14
dep. 18:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 18:16
dep. 18:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 18:23
dep. 18:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 18:27
dep. 18:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 18:29
dep. 18:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 18:32
25 km
18:55 19:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 18:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 18:59
dep. 18:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 19:02
dep. 19:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 19:05
dep. 19:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 19:10
dep. 19:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 19:14
dep. 19:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 19:16
dep. 19:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:23
dep. 19:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 19:27
dep. 19:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 19:29
dep. 19:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 19:32
25 km
19:55 20:31 (00:36)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 19:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 19:59
dep. 19:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 20:02
dep. 20:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 20:04
dep. 20:04
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 20:10
dep. 20:10
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 20:13
dep. 20:13
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 20:15
dep. 20:15
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 20:22
dep. 20:23
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 20:26
dep. 20:26
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 20:28
dep. 20:28
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 20:31
25 km

Naselja Ovca i Resnik (Beograd) su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ovca je u 05:52 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.