Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ovca - Resnik (Beograd) timetable

thursday, 22.04.2021.
05:55 06:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 05:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 05:59
dep. 05:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:02
dep. 06:03
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:05
dep. 06:05
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:10
dep. 06:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:23
dep. 06:24
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:29
dep. 06:29
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:32
26 km
06:21 06:58 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 13.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 06:21
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:28
dep. 06:29
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:31
dep. 06:31
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:36
dep. 06:37
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:40
dep. 06:40
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:42
dep. 06:42
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:49
dep. 06:50
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:53
dep. 06:53
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:55
dep. 06:55
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:58
25 km
06:55 07:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 06:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:59
dep. 06:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:02
dep. 07:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:05
dep. 07:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:10
dep. 07:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:14
dep. 07:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:16
dep. 07:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:23
dep. 07:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:27
dep. 07:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:29
dep. 07:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:32
25 km
07:21 07:58 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 07:21
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:25
dep. 07:25
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:28
dep. 07:29
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:31
dep. 07:31
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:36
dep. 07:37
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:42
dep. 07:42
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:49
dep. 07:50
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:53
dep. 07:53
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:55
dep. 07:55
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:58
25 km
07:55 08:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 07:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:59
dep. 07:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:02
dep. 08:03
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:05
dep. 08:05
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:10
dep. 08:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:14
dep. 08:14
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:16
dep. 08:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:23
dep. 08:24
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 08:27
dep. 08:27
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 08:29
dep. 08:29
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 08:32
26 km
08:21 08:58 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 08:21
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 08:25
dep. 08:25
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:28
dep. 08:29
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:31
dep. 08:31
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:36
dep. 08:37
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:42
dep. 08:42
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:49
dep. 08:50
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 08:53
dep. 08:53
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 08:55
dep. 08:55
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 08:58
25 km
08:55 09:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 08:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 08:59
dep. 08:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 09:02
dep. 09:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 09:05
dep. 09:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 09:10
dep. 09:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 09:14
dep. 09:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 09:16
dep. 09:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 09:23
dep. 09:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 09:27
dep. 09:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 09:29
dep. 09:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 09:32
25 km
09:55 10:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 09:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 09:59
dep. 09:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 10:02
dep. 10:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 10:05
dep. 10:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 10:10
dep. 10:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 10:14
dep. 10:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 10:16
dep. 10:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 10:23
dep. 10:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 10:27
dep. 10:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 10:29
dep. 10:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 10:32
25 km
10:55 11:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 10:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 10:59
dep. 10:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 11:02
dep. 11:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 11:05
dep. 11:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 11:10
dep. 11:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 11:14
dep. 11:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 11:16
dep. 11:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 11:23
dep. 11:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 11:27
dep. 11:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 11:29
dep. 11:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 11:32
25 km
11:55 12:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 11:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 11:59
dep. 11:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 12:02
dep. 12:03
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 12:05
dep. 12:05
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 12:10
dep. 12:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 12:14
dep. 12:14
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 12:16
dep. 12:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:23
dep. 12:24
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 12:27
dep. 12:27
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 12:29
dep. 12:29
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 12:32
26 km
12:55 13:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 12:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 12:59
dep. 12:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 13:02
dep. 13:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 13:10
dep. 13:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 13:14
dep. 13:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 13:16
dep. 13:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:23
dep. 13:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 13:27
dep. 13:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 13:29
dep. 13:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 13:32
25 km
13:55 14:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 13:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 13:59
dep. 13:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 14:02
dep. 14:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 14:05
dep. 14:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 14:10
dep. 14:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 14:14
dep. 14:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 14:16
dep. 14:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 14:23
dep. 14:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 14:27
dep. 14:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 14:29
dep. 14:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 14:32
25 km
14:55 15:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 14:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 14:59
dep. 14:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:02
dep. 15:03
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:05
dep. 15:05
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:10
dep. 15:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:14
dep. 15:14
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:16
dep. 15:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:23
dep. 15:24
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 15:29
dep. 15:29
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:32
26 km
15:21 15:58 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:21
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:28
dep. 15:29
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:36
dep. 15:37
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:49
dep. 15:50
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 15:53
dep. 15:53
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:58
28 km
15:55 16:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:59
dep. 15:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:02
dep. 16:03
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:05
dep. 16:05
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:10
dep. 16:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:14
dep. 16:14
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:16
dep. 16:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:23
dep. 16:24
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:27
dep. 16:27
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:29
dep. 16:29
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:32
26 km
16:21 16:58 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 16:21
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:28
dep. 16:29
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:31
dep. 16:31
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:36
dep. 16:37
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:40
dep. 16:40
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:42
dep. 16:42
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:49
dep. 16:50
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:53
dep. 16:53
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:55
dep. 16:55
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:58
28 km
16:55 17:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 16:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:59
dep. 16:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:02
dep. 17:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:05
dep. 17:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:10
dep. 17:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:14
dep. 17:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:16
dep. 17:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:23
dep. 17:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 17:27
dep. 17:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 17:29
dep. 17:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 17:32
25 km
17:55 18:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 17:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:59
dep. 17:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 18:02
dep. 18:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 18:05
dep. 18:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:10
dep. 18:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 18:14
dep. 18:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 18:16
dep. 18:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 18:23
dep. 18:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 18:27
dep. 18:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 18:29
dep. 18:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 18:32
25 km
18:55 19:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 18:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 18:59
dep. 18:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 19:02
dep. 19:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 19:05
dep. 19:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 19:10
dep. 19:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 19:14
dep. 19:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 19:16
dep. 19:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:23
dep. 19:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 19:27
dep. 19:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 19:29
dep. 19:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 19:32
25 km
19:55 20:32 (00:37)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 19:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 19:59
dep. 19:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 20:02
dep. 20:03
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 20:05
dep. 20:05
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 20:10
dep. 20:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 20:14
dep. 20:14
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 20:16
dep. 20:16
13 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 20:23
dep. 20:24
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 20:27
dep. 20:27
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 20:29
dep. 20:29
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 20:32
25 km

Naselja Ovca i Resnik (Beograd) su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ovca je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.