Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ovca - Mladenovac timetable

thursday, 22.04.2021.
15:21 16:58 (01:37)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:21
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:28
dep. 15:29
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:36
dep. 15:37
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:49
dep. 15:50
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 15:53
dep. 15:53
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:58
dep. 15:59
28 km
Ripanj, Kolonija
arr. 16:11
dep. 16:11
36 km
Ripanj, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:15
36 km
Ripanj, Klenje
arr. 16:20
dep. 16:21
40 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
51 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:45
dep. 16:46
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
65 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:58
72 km
16:21 17:58 (01:37)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 16:21
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:28
dep. 16:29
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:31
dep. 16:31
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:36
dep. 16:37
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:40
dep. 16:40
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:42
dep. 16:42
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:49
dep. 16:50
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:53
dep. 16:53
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:55
dep. 16:55
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:58
dep. 16:59
28 km
Ripanj, Kolonija
arr. 17:11
dep. 17:11
36 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:15
36 km
Ripanj, Klenje
arr. 17:20
dep. 17:21
40 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:37
51 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 17:45
dep. 17:46
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
65 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:58
72 km
Ovca - Mladenovac timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
15:21 16:58 (01:37)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:21
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:28
dep. 15:29
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:36
dep. 15:37
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:49
dep. 15:50
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 15:53
dep. 15:53
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:58
dep. 15:59
28 km
Ripanj, Kolonija
arr. 16:11
dep. 16:11
36 km
Ripanj, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:15
36 km
Ripanj, Klenje
arr. 16:20
dep. 16:21
40 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
51 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:45
dep. 16:46
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
65 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:58
72 km
16:21 17:58 (01:37)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 16:21
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:28
dep. 16:29
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:31
dep. 16:31
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:36
dep. 16:37
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:40
dep. 16:40
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:42
dep. 16:42
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:49
dep. 16:50
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:53
dep. 16:53
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:55
dep. 16:55
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:58
dep. 16:59
28 km
Ripanj, Kolonija
arr. 17:11
dep. 17:11
36 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:15
36 km
Ripanj, Klenje
arr. 17:20
dep. 17:21
40 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:37
51 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 17:45
dep. 17:46
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
65 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:58
72 km
Ovca - Mladenovac timetable
Departures on: saturday, 24.04.2021.
15:21 16:58 (01:37)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:21
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:28
dep. 15:29
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:36
dep. 15:37
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:49
dep. 15:50
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 15:53
dep. 15:53
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:58
dep. 15:59
28 km
Ripanj, Kolonija
arr. 16:11
dep. 16:11
36 km
Ripanj, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:15
36 km
Ripanj, Klenje
arr. 16:20
dep. 16:21
40 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
51 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:45
dep. 16:46
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
65 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:58
72 km
Ovca - Mladenovac timetable
Departures on: sunday, 25.04.2021.
15:21 16:58 (01:37)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:21
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:28
dep. 15:29
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:36
dep. 15:37
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:49
dep. 15:50
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 15:53
dep. 15:53
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:58
dep. 15:59
28 km
Ripanj, Kolonija
arr. 16:11
dep. 16:11
36 km
Ripanj, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:15
36 km
Ripanj, Klenje
arr. 16:20
dep. 16:21
40 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
51 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:45
dep. 16:46
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
65 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:58
72 km
Ovca - Mladenovac timetable
Departures on: monday, 26.04.2021.
15:21 16:58 (01:37)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:21
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:28
dep. 15:29
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:36
dep. 15:37
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:49
dep. 15:50
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 15:53
dep. 15:53
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:58
dep. 15:59
28 km
Ripanj, Kolonija
arr. 16:11
dep. 16:11
36 km
Ripanj, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:15
36 km
Ripanj, Klenje
arr. 16:20
dep. 16:21
40 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
51 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:45
dep. 16:46
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
65 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:58
72 km
16:21 17:58 (01:37)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 16:21
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:28
dep. 16:29
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:31
dep. 16:31
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:36
dep. 16:37
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:40
dep. 16:40
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:42
dep. 16:42
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:49
dep. 16:50
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:53
dep. 16:53
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:55
dep. 16:55
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:58
dep. 16:59
28 km
Ripanj, Kolonija
arr. 17:11
dep. 17:11
36 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:15
36 km
Ripanj, Klenje
arr. 17:20
dep. 17:21
40 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:37
51 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 17:45
dep. 17:46
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
65 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:58
72 km

Naselja Ovca i Mladenovac su međusobno udaljena ~72 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 37min., a najduže 01h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ovca je u 15:21 h, dok je poslednji polazak u 16:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.