Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ovca - Mladenovac timetable

tuesday, 25.01.2022.
15:52 17:40 (01:48)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:52
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:56
dep. 15:56
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:59
dep. 16:00
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:02
dep. 16:02
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:07
dep. 16:08
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:11
dep. 16:11
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:13
dep. 16:13
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:20
dep. 16:21
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:24
dep. 16:24
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:26
dep. 16:26
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:29
dep. 16:31
28 km
Ripanj, Kolonija
arr. 16:43
dep. 16:43
36 km
Ripanj, Railway station
arr. 16:46
dep. 16:47
36 km
Ripanj, Klenje
arr. 16:52
dep. 16:52
40 km
Ripanj, Tunel
arr. 16:59
dep. 16:59
45 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 17:15
dep. 17:15
51 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 17:28
dep. 17:28
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 17:35
dep. 17:35
65 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:40
72 km
16:35 18:17 (01:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 16:35
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:39
dep. 16:39
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:42
dep. 16:43
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:45
dep. 16:45
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:50
dep. 16:51
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:54
dep. 16:54
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:56
dep. 16:56
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:03
dep. 17:04
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 17:07
dep. 17:07
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 17:09
dep. 17:09
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 17:12
dep. 17:13
28 km
Ripanj, Kolonija
arr. 17:25
dep. 17:25
36 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:29
36 km
Ripanj, Klenje
arr. 17:34
dep. 17:35
40 km
Ripanj, Tunel
arr. 17:41
dep. 17:41
45 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 17:51
dep. 17:51
51 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 18:06
dep. 18:06
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
65 km
Mladenovac, Railway station
arr. 18:17
72 km
Ovca - Mladenovac timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
15:52 17:40 (01:48)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:52
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:56
dep. 15:56
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:59
dep. 16:00
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:02
dep. 16:02
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:07
dep. 16:08
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:11
dep. 16:11
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:13
dep. 16:13
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:20
dep. 16:21
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:24
dep. 16:24
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:26
dep. 16:26
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:29
dep. 16:31
28 km
Ripanj, Kolonija
arr. 16:43
dep. 16:43
36 km
Ripanj, Railway station
arr. 16:46
dep. 16:47
36 km
Ripanj, Klenje
arr. 16:52
dep. 16:52
40 km
Ripanj, Tunel
arr. 16:59
dep. 16:59
45 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 17:15
dep. 17:15
51 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 17:28
dep. 17:28
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 17:35
dep. 17:35
65 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:40
72 km
16:35 18:17 (01:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 16:35
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:39
dep. 16:39
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:42
dep. 16:43
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:45
dep. 16:45
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:50
dep. 16:51
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:54
dep. 16:54
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:56
dep. 16:56
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:03
dep. 17:04
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 17:07
dep. 17:07
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 17:09
dep. 17:09
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 17:12
dep. 17:13
28 km
Ripanj, Kolonija
arr. 17:25
dep. 17:25
36 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:29
36 km
Ripanj, Klenje
arr. 17:34
dep. 17:35
40 km
Ripanj, Tunel
arr. 17:41
dep. 17:41
45 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 17:51
dep. 17:51
51 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 18:06
dep. 18:06
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
65 km
Mladenovac, Railway station
arr. 18:17
72 km
Ovca - Mladenovac timetable
Departures on: thursday, 27.01.2022.
15:52 17:40 (01:48)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:52
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:56
dep. 15:56
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:59
dep. 16:00
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:02
dep. 16:02
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:07
dep. 16:08
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:11
dep. 16:11
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:13
dep. 16:13
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:20
dep. 16:21
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:24
dep. 16:24
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:26
dep. 16:26
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:29
dep. 16:31
28 km
Ripanj, Kolonija
arr. 16:43
dep. 16:43
36 km
Ripanj, Railway station
arr. 16:46
dep. 16:47
36 km
Ripanj, Klenje
arr. 16:52
dep. 16:52
40 km
Ripanj, Tunel
arr. 16:59
dep. 16:59
45 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 17:15
dep. 17:15
51 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 17:28
dep. 17:28
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 17:35
dep. 17:35
65 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:40
72 km
16:35 18:17 (01:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 16:35
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:39
dep. 16:39
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:42
dep. 16:43
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:45
dep. 16:45
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:50
dep. 16:51
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:54
dep. 16:54
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:56
dep. 16:56
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:03
dep. 17:04
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 17:07
dep. 17:07
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 17:09
dep. 17:09
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 17:12
dep. 17:13
28 km
Ripanj, Kolonija
arr. 17:25
dep. 17:25
36 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:29
36 km
Ripanj, Klenje
arr. 17:34
dep. 17:35
40 km
Ripanj, Tunel
arr. 17:41
dep. 17:41
45 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 17:51
dep. 17:51
51 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 18:06
dep. 18:06
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
65 km
Mladenovac, Railway station
arr. 18:17
72 km
Ovca - Mladenovac timetable
Departures on: friday, 28.01.2022.
15:52 17:40 (01:48)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:52
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:56
dep. 15:56
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:59
dep. 16:00
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:02
dep. 16:02
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:07
dep. 16:08
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:11
dep. 16:11
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:13
dep. 16:13
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:20
dep. 16:21
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:24
dep. 16:24
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:26
dep. 16:26
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:29
dep. 16:31
28 km
Ripanj, Kolonija
arr. 16:43
dep. 16:43
36 km
Ripanj, Railway station
arr. 16:46
dep. 16:47
36 km
Ripanj, Klenje
arr. 16:52
dep. 16:52
40 km
Ripanj, Tunel
arr. 16:59
dep. 16:59
45 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 17:15
dep. 17:15
51 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 17:28
dep. 17:28
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 17:35
dep. 17:35
65 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:40
72 km
16:35 18:17 (01:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 16:35
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:39
dep. 16:39
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:42
dep. 16:43
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:45
dep. 16:45
12 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:50
dep. 16:51
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:54
dep. 16:54
12 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:56
dep. 16:56
12 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:03
dep. 17:04
22 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 17:07
dep. 17:07
24 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 17:09
dep. 17:09
25 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 17:12
dep. 17:13
28 km
Ripanj, Kolonija
arr. 17:25
dep. 17:25
36 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:29
36 km
Ripanj, Klenje
arr. 17:34
dep. 17:35
40 km
Ripanj, Tunel
arr. 17:41
dep. 17:41
45 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 17:51
dep. 17:51
51 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 18:06
dep. 18:06
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
65 km
Mladenovac, Railway station
arr. 18:17
72 km

Naselja Ovca i Mladenovac su međusobno udaljena ~72 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 42min., a najduže 01h i 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ovca je u 15:52 h, dok je poslednji polazak u 16:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.