Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Ovča - Borca timetable

saturday, 23.02.2019.
04:30 04:52 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:30
arr. 04:31
dep. 04:31
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 04:34
dep. 04:34
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 04:35
dep. 04:35
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 04:36
dep. 04:36
2.8 km
arr. 04:37
dep. 04:37
3.3 km
Ovča, Center
arr. 04:38
dep. 04:38
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 04:39
dep. 04:39
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 04:40
dep. 04:40
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 04:41
dep. 04:41
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 04:42
dep. 04:42
5.7 km
arr. 04:43
dep. 04:43
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 04:44
dep. 04:44
6.7 km
arr. 04:45
dep. 04:45
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 04:47
dep. 04:47
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 04:48
dep. 04:48
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 04:49
dep. 04:49
9 km
Borca, Intersection
arr. 04:50
dep. 04:50
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 04:51
dep. 04:51
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 04:52
10.7 km
05:05 05:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:05
arr. 05:06
dep. 05:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 05:08
dep. 05:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 05:09
dep. 05:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 05:10
dep. 05:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 05:11
dep. 05:11
2.8 km
arr. 05:12
dep. 05:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 05:13
dep. 05:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 05:14
dep. 05:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 05:15
dep. 05:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 05:16
dep. 05:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 05:17
dep. 05:17
5.7 km
arr. 05:18
dep. 05:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 05:19
dep. 05:19
6.7 km
arr. 05:20
dep. 05:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 05:22
dep. 05:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 05:23
dep. 05:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 05:24
dep. 05:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
9.5 km
arr. 05:26
dep. 05:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 05:27
dep. 05:27
10.2 km
arr. 05:28
dep. 05:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 05:29
dep. 05:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 05:30
dep. 05:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 05:32
11.8 km
05:17 05:39 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:17
arr. 05:18
dep. 05:18
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 05:20
dep. 05:20
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 05:21
dep. 05:21
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 05:22
dep. 05:22
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 05:23
dep. 05:23
2.8 km
arr. 05:24
dep. 05:24
3.3 km
Ovča, Center
arr. 05:25
dep. 05:25
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 05:26
dep. 05:26
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 05:27
dep. 05:27
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 05:28
dep. 05:28
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 05:29
dep. 05:29
5.7 km
arr. 05:30
dep. 05:30
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 05:31
dep. 05:31
6.7 km
arr. 05:32
dep. 05:32
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 05:34
dep. 05:34
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 05:35
dep. 05:35
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 05:36
dep. 05:36
9 km
Borca, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 05:38
dep. 05:38
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 05:39
10.7 km
05:58 06:20 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:58
arr. 05:59
dep. 05:59
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 06:01
dep. 06:01
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 06:02
dep. 06:02
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 06:03
dep. 06:03
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 06:04
dep. 06:04
2.8 km
arr. 06:05
dep. 06:05
3.3 km
Ovča, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 06:08
dep. 06:08
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 06:09
dep. 06:09
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 06:10
dep. 06:10
5.7 km
arr. 06:11
dep. 06:11
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 06:12
dep. 06:12
6.7 km
arr. 06:13
dep. 06:13
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 06:15
dep. 06:15
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 06:16
dep. 06:16
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Borca, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 06:19
dep. 06:19
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 06:20
10.7 km
06:05 06:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:05
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 06:08
dep. 06:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 06:09
dep. 06:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 06:10
dep. 06:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 06:11
dep. 06:11
2.8 km
arr. 06:12
dep. 06:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 06:14
dep. 06:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 06:15
dep. 06:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 06:16
dep. 06:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 06:17
dep. 06:17
5.7 km
arr. 06:18
dep. 06:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 06:19
dep. 06:19
6.7 km
arr. 06:20
dep. 06:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 06:22
dep. 06:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 06:23
dep. 06:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 06:24
dep. 06:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
9.5 km
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 06:27
dep. 06:27
10.2 km
arr. 06:28
dep. 06:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 06:29
dep. 06:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 06:30
dep. 06:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 06:32
11.8 km
06:38 07:00 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:38
arr. 06:39
dep. 06:39
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 06:41
dep. 06:41
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 06:42
dep. 06:42
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 06:43
dep. 06:43
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 06:44
dep. 06:44
2.8 km
arr. 06:45
dep. 06:45
3.3 km
Ovča, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 06:48
dep. 06:48
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 06:49
dep. 06:49
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 06:50
dep. 06:50
5.7 km
arr. 06:51
dep. 06:51
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 06:52
dep. 06:52
6.7 km
arr. 06:53
dep. 06:53
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 06:55
dep. 06:55
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 06:56
dep. 06:56
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Borca, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 06:59
dep. 06:59
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 07:00
10.7 km
07:05 07:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:05
arr. 07:06
dep. 07:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 07:08
dep. 07:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 07:09
dep. 07:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 07:10
dep. 07:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 07:11
dep. 07:11
2.8 km
arr. 07:12
dep. 07:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 07:14
dep. 07:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 07:15
dep. 07:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 07:16
dep. 07:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 07:17
dep. 07:17
5.7 km
arr. 07:18
dep. 07:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 07:19
dep. 07:19
6.7 km
arr. 07:20
dep. 07:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 07:22
dep. 07:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 07:23
dep. 07:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 07:24
dep. 07:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
9.5 km
arr. 07:26
dep. 07:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 07:27
dep. 07:27
10.2 km
arr. 07:28
dep. 07:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 07:29
dep. 07:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 07:30
dep. 07:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 07:32
11.8 km
07:18 07:40 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:18
arr. 07:19
dep. 07:19
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 07:21
dep. 07:21
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 07:22
dep. 07:22
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 07:23
dep. 07:23
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 07:24
dep. 07:24
2.8 km
arr. 07:25
dep. 07:25
3.3 km
Ovča, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 07:27
dep. 07:27
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 07:28
dep. 07:28
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 07:29
dep. 07:29
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 07:30
dep. 07:30
5.7 km
arr. 07:31
dep. 07:31
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 07:32
dep. 07:32
6.7 km
arr. 07:33
dep. 07:33
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 07:35
dep. 07:35
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 07:36
dep. 07:36
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 07:37
dep. 07:37
9 km
Borca, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 07:39
dep. 07:39
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 07:40
10.7 km
07:58 08:20 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:58
arr. 07:59
dep. 07:59
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 08:01
dep. 08:01
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 08:02
dep. 08:02
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 08:03
dep. 08:03
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 08:04
dep. 08:04
2.8 km
arr. 08:05
dep. 08:05
3.3 km
Ovča, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 08:08
dep. 08:08
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 08:09
dep. 08:09
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 08:10
dep. 08:10
5.7 km
arr. 08:11
dep. 08:11
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 08:12
dep. 08:12
6.7 km
arr. 08:13
dep. 08:13
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 08:15
dep. 08:15
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 08:16
dep. 08:16
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 08:17
dep. 08:17
9 km
Borca, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 08:19
dep. 08:19
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 08:20
10.7 km
08:05 08:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:05
arr. 08:06
dep. 08:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 08:08
dep. 08:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 08:09
dep. 08:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 08:10
dep. 08:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 08:11
dep. 08:11
2.8 km
arr. 08:12
dep. 08:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 08:13
dep. 08:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 08:14
dep. 08:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 08:15
dep. 08:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 08:16
dep. 08:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 08:17
dep. 08:17
5.7 km
arr. 08:18
dep. 08:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 08:19
dep. 08:19
6.7 km
arr. 08:20
dep. 08:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 08:22
dep. 08:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 08:23
dep. 08:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 08:24
dep. 08:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
9.5 km
arr. 08:26
dep. 08:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 08:27
dep. 08:27
10.2 km
arr. 08:28
dep. 08:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 08:29
dep. 08:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 08:30
dep. 08:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 08:32
11.8 km
08:38 09:00 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:38
arr. 08:39
dep. 08:39
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 08:41
dep. 08:41
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 08:42
dep. 08:42
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 08:43
dep. 08:43
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 08:44
dep. 08:44
2.8 km
arr. 08:45
dep. 08:45
3.3 km
Ovča, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 08:47
dep. 08:47
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 08:48
dep. 08:48
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 08:49
dep. 08:49
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 08:50
dep. 08:50
5.7 km
arr. 08:51
dep. 08:51
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 08:52
dep. 08:52
6.7 km
arr. 08:53
dep. 08:53
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 08:55
dep. 08:55
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 08:56
dep. 08:56
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 08:57
dep. 08:57
9 km
Borca, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 08:59
dep. 08:59
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 09:00
10.7 km
09:05 09:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:05
arr. 09:06
dep. 09:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 09:08
dep. 09:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 09:09
dep. 09:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 09:10
dep. 09:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 09:11
dep. 09:11
2.8 km
arr. 09:12
dep. 09:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 09:13
dep. 09:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 09:14
dep. 09:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 09:15
dep. 09:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 09:16
dep. 09:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 09:17
dep. 09:17
5.7 km
arr. 09:18
dep. 09:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 09:19
dep. 09:19
6.7 km
arr. 09:20
dep. 09:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 09:22
dep. 09:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 09:23
dep. 09:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 09:24
dep. 09:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
9.5 km
arr. 09:26
dep. 09:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 09:27
dep. 09:27
10.2 km
arr. 09:28
dep. 09:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 09:29
dep. 09:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 09:30
dep. 09:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 09:32
11.8 km
09:18 09:40 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:18
arr. 09:19
dep. 09:19
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 09:21
dep. 09:21
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 09:22
dep. 09:22
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 09:23
dep. 09:23
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 09:24
dep. 09:24
2.8 km
arr. 09:25
dep. 09:25
3.3 km
Ovča, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 09:27
dep. 09:27
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 09:28
dep. 09:28
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 09:29
dep. 09:29
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 09:30
dep. 09:30
5.7 km
arr. 09:31
dep. 09:31
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 09:32
dep. 09:32
6.7 km
arr. 09:33
dep. 09:33
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 09:35
dep. 09:35
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 09:36
dep. 09:36
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 09:37
dep. 09:37
9 km
Borca, Intersection
arr. 09:38
dep. 09:38
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 09:39
dep. 09:39
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 09:40
10.7 km
09:58 10:20 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:58
arr. 09:59
dep. 09:59
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 10:01
dep. 10:01
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 10:02
dep. 10:02
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 10:03
dep. 10:03
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 10:04
dep. 10:04
2.8 km
arr. 10:05
dep. 10:05
3.3 km
Ovča, Center
arr. 10:06
dep. 10:06
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 10:07
dep. 10:07
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 10:08
dep. 10:08
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 10:09
dep. 10:09
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 10:10
dep. 10:10
5.7 km
arr. 10:11
dep. 10:11
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 10:12
dep. 10:12
6.7 km
arr. 10:13
dep. 10:13
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 10:15
dep. 10:15
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 10:16
dep. 10:16
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 10:17
dep. 10:17
9 km
Borca, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 10:19
dep. 10:19
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 10:20
10.7 km
10:05 10:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:05
arr. 10:06
dep. 10:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 10:08
dep. 10:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 10:09
dep. 10:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 10:10
dep. 10:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 10:11
dep. 10:11
2.8 km
arr. 10:12
dep. 10:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 10:14
dep. 10:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 10:15
dep. 10:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 10:16
dep. 10:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 10:17
dep. 10:17
5.7 km
arr. 10:18
dep. 10:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 10:19
dep. 10:19
6.7 km
arr. 10:20
dep. 10:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 10:22
dep. 10:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 10:23
dep. 10:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 10:24
dep. 10:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 10:25
dep. 10:25
9.5 km
arr. 10:26
dep. 10:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 10:27
dep. 10:27
10.2 km
arr. 10:28
dep. 10:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 10:29
dep. 10:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 10:30
dep. 10:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 10:32
11.8 km
10:38 11:00 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:38
arr. 10:39
dep. 10:39
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 10:41
dep. 10:41
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 10:42
dep. 10:42
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 10:43
dep. 10:43
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 10:44
dep. 10:44
2.8 km
arr. 10:45
dep. 10:45
3.3 km
Ovča, Center
arr. 10:46
dep. 10:46
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 10:47
dep. 10:47
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 10:48
dep. 10:48
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 10:49
dep. 10:49
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 10:50
dep. 10:50
5.7 km
arr. 10:51
dep. 10:51
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 10:52
dep. 10:52
6.7 km
arr. 10:53
dep. 10:53
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 10:55
dep. 10:55
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 10:56
dep. 10:56
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 10:57
dep. 10:57
9 km
Borca, Intersection
arr. 10:58
dep. 10:58
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 10:59
dep. 10:59
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 11:00
10.7 km
11:05 11:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:05
arr. 11:06
dep. 11:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 11:08
dep. 11:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 11:09
dep. 11:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 11:10
dep. 11:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 11:11
dep. 11:11
2.8 km
arr. 11:12
dep. 11:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 11:13
dep. 11:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 11:14
dep. 11:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 11:15
dep. 11:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 11:16
dep. 11:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 11:17
dep. 11:17
5.7 km
arr. 11:18
dep. 11:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 11:19
dep. 11:19
6.7 km
arr. 11:20
dep. 11:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 11:22
dep. 11:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 11:23
dep. 11:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 11:24
dep. 11:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
9.5 km
arr. 11:26
dep. 11:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 11:27
dep. 11:27
10.2 km
arr. 11:28
dep. 11:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 11:29
dep. 11:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 11:30
dep. 11:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 11:32
11.8 km
11:18 11:40 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:18
arr. 11:19
dep. 11:19
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 11:21
dep. 11:21
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 11:22
dep. 11:22
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 11:23
dep. 11:23
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 11:24
dep. 11:24
2.8 km
arr. 11:25
dep. 11:25
3.3 km
Ovča, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 11:27
dep. 11:27
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 11:28
dep. 11:28
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 11:29
dep. 11:29
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 11:30
dep. 11:30
5.7 km
arr. 11:31
dep. 11:31
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 11:32
dep. 11:32
6.7 km
arr. 11:33
dep. 11:33
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 11:35
dep. 11:35
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 11:36
dep. 11:36
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 11:37
dep. 11:37
9 km
Borca, Intersection
arr. 11:38
dep. 11:38
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 11:39
dep. 11:39
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 11:40
10.7 km
11:58 12:20 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:58
arr. 11:59
dep. 11:59
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 12:01
dep. 12:01
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 12:02
dep. 12:02
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 12:03
dep. 12:03
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 12:04
dep. 12:04
2.8 km
arr. 12:05
dep. 12:05
3.3 km
Ovča, Center
arr. 12:06
dep. 12:06
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 12:08
dep. 12:08
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 12:09
dep. 12:09
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 12:10
dep. 12:10
5.7 km
arr. 12:11
dep. 12:11
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 12:12
dep. 12:12
6.7 km
arr. 12:13
dep. 12:13
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 12:15
dep. 12:15
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 12:16
dep. 12:16
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 12:17
dep. 12:17
9 km
Borca, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 12:19
dep. 12:19
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 12:20
10.7 km
12:05 12:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:05
arr. 12:06
dep. 12:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 12:08
dep. 12:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 12:09
dep. 12:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 12:10
dep. 12:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 12:11
dep. 12:11
2.8 km
arr. 12:12
dep. 12:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 12:15
dep. 12:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 12:16
dep. 12:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 12:17
dep. 12:17
5.7 km
arr. 12:18
dep. 12:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 12:19
dep. 12:19
6.7 km
arr. 12:20
dep. 12:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 12:22
dep. 12:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 12:23
dep. 12:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 12:24
dep. 12:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
9.5 km
arr. 12:26
dep. 12:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 12:27
dep. 12:27
10.2 km
arr. 12:28
dep. 12:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 12:29
dep. 12:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 12:30
dep. 12:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 12:32
11.8 km
12:38 13:00 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:38
arr. 12:39
dep. 12:39
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 12:41
dep. 12:41
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 12:42
dep. 12:42
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 12:43
dep. 12:43
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 12:44
dep. 12:44
2.8 km
arr. 12:45
dep. 12:45
3.3 km
Ovča, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 12:47
dep. 12:47
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 12:48
dep. 12:48
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 12:49
dep. 12:49
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 12:50
dep. 12:50
5.7 km
arr. 12:51
dep. 12:51
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 12:52
dep. 12:52
6.7 km
arr. 12:53
dep. 12:53
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 12:55
dep. 12:55
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 12:56
dep. 12:56
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 12:57
dep. 12:57
9 km
Borca, Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 12:59
dep. 12:59
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 13:00
10.7 km
13:05 13:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:05
arr. 13:06
dep. 13:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 13:08
dep. 13:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 13:09
dep. 13:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 13:10
dep. 13:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 13:11
dep. 13:11
2.8 km
arr. 13:12
dep. 13:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 13:14
dep. 13:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 13:15
dep. 13:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 13:16
dep. 13:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 13:17
dep. 13:17
5.7 km
arr. 13:18
dep. 13:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 13:19
dep. 13:19
6.7 km
arr. 13:20
dep. 13:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 13:22
dep. 13:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 13:23
dep. 13:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 13:24
dep. 13:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
9.5 km
arr. 13:26
dep. 13:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 13:27
dep. 13:27
10.2 km
arr. 13:28
dep. 13:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 13:29
dep. 13:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 13:30
dep. 13:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 13:32
11.8 km
13:18 13:40 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:18
arr. 13:19
dep. 13:19
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 13:21
dep. 13:21
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 13:22
dep. 13:22
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 13:23
dep. 13:23
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 13:24
dep. 13:24
2.8 km
arr. 13:25
dep. 13:25
3.3 km
Ovča, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 13:27
dep. 13:27
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 13:28
dep. 13:28
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 13:29
dep. 13:29
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 13:30
dep. 13:30
5.7 km
arr. 13:31
dep. 13:31
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 13:32
dep. 13:32
6.7 km
arr. 13:33
dep. 13:33
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 13:35
dep. 13:35
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 13:36
dep. 13:36
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Borca, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 13:39
dep. 13:39
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 13:40
10.7 km
13:58 14:20 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:58
arr. 13:59
dep. 13:59
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 14:01
dep. 14:01
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 14:02
dep. 14:02
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 14:03
dep. 14:03
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 14:04
dep. 14:04
2.8 km
arr. 14:05
dep. 14:05
3.3 km
Ovča, Center
arr. 14:06
dep. 14:06
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 14:08
dep. 14:08
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 14:09
dep. 14:09
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 14:10
dep. 14:10
5.7 km
arr. 14:11
dep. 14:11
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 14:12
dep. 14:12
6.7 km
arr. 14:13
dep. 14:13
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 14:15
dep. 14:15
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 14:16
dep. 14:16
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 14:17
dep. 14:17
9 km
Borca, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:19
dep. 14:19
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 14:20
10.7 km
14:05 14:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:05
arr. 14:06
dep. 14:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 14:08
dep. 14:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 14:09
dep. 14:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 14:10
dep. 14:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 14:11
dep. 14:11
2.8 km
arr. 14:12
dep. 14:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 14:13
dep. 14:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 14:14
dep. 14:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 14:15
dep. 14:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 14:16
dep. 14:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 14:17
dep. 14:17
5.7 km
arr. 14:18
dep. 14:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 14:19
dep. 14:19
6.7 km
arr. 14:20
dep. 14:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 14:22
dep. 14:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 14:23
dep. 14:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 14:24
dep. 14:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
9.5 km
arr. 14:26
dep. 14:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 14:27
dep. 14:27
10.2 km
arr. 14:28
dep. 14:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 14:29
dep. 14:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 14:30
dep. 14:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 14:32
11.8 km
14:38 15:00 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:38
arr. 14:39
dep. 14:39
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 14:41
dep. 14:41
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 14:42
dep. 14:42
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 14:43
dep. 14:43
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 14:44
dep. 14:44
2.8 km
arr. 14:45
dep. 14:45
3.3 km
Ovča, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 14:47
dep. 14:47
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 14:48
dep. 14:48
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 14:49
dep. 14:49
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 14:50
dep. 14:50
5.7 km
arr. 14:51
dep. 14:51
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 14:52
dep. 14:52
6.7 km
arr. 14:53
dep. 14:53
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 14:55
dep. 14:55
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 14:56
dep. 14:56
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 14:57
dep. 14:57
9 km
Borca, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:59
dep. 14:59
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 15:00
10.7 km
15:05 15:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:05
arr. 15:06
dep. 15:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 15:08
dep. 15:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 15:09
dep. 15:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 15:10
dep. 15:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 15:11
dep. 15:11
2.8 km
arr. 15:12
dep. 15:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 15:13
dep. 15:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 15:14
dep. 15:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 15:15
dep. 15:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 15:16
dep. 15:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 15:17
dep. 15:17
5.7 km
arr. 15:18
dep. 15:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 15:19
dep. 15:19
6.7 km
arr. 15:20
dep. 15:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 15:22
dep. 15:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 15:23
dep. 15:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 15:24
dep. 15:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
9.5 km
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 15:27
dep. 15:27
10.2 km
arr. 15:28
dep. 15:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 15:29
dep. 15:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 15:30
dep. 15:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 15:32
11.8 km
15:18 15:40 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:18
arr. 15:19
dep. 15:19
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 15:21
dep. 15:21
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 15:22
dep. 15:22
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 15:23
dep. 15:23
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 15:24
dep. 15:24
2.8 km
arr. 15:25
dep. 15:25
3.3 km
Ovča, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 15:27
dep. 15:27
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 15:28
dep. 15:28
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 15:29
dep. 15:29
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 15:30
dep. 15:30
5.7 km
arr. 15:31
dep. 15:31
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 15:32
dep. 15:32
6.7 km
arr. 15:33
dep. 15:33
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 15:35
dep. 15:35
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 15:36
dep. 15:36
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 15:37
dep. 15:37
9 km
Borca, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 15:39
dep. 15:39
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 15:40
10.7 km
15:58 16:20 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:58
arr. 15:59
dep. 15:59
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 16:01
dep. 16:01
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 16:02
dep. 16:02
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 16:03
dep. 16:03
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 16:04
dep. 16:04
2.8 km
arr. 16:05
dep. 16:05
3.3 km
Ovča, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 16:08
dep. 16:08
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 16:09
dep. 16:09
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 16:10
dep. 16:10
5.7 km
arr. 16:11
dep. 16:11
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 16:12
dep. 16:12
6.7 km
arr. 16:13
dep. 16:13
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 16:15
dep. 16:15
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 16:16
dep. 16:16
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 16:17
dep. 16:17
9 km
Borca, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 16:19
dep. 16:19
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 16:20
10.7 km
16:05 16:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:05
arr. 16:06
dep. 16:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 16:08
dep. 16:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 16:09
dep. 16:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 16:10
dep. 16:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 16:11
dep. 16:11
2.8 km
arr. 16:12
dep. 16:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 16:15
dep. 16:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 16:16
dep. 16:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 16:17
dep. 16:17
5.7 km
arr. 16:18
dep. 16:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 16:19
dep. 16:19
6.7 km
arr. 16:20
dep. 16:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 16:22
dep. 16:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 16:23
dep. 16:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 16:24
dep. 16:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
9.5 km
arr. 16:26
dep. 16:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 16:27
dep. 16:27
10.2 km
arr. 16:28
dep. 16:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 16:29
dep. 16:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 16:30
dep. 16:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 16:32
11.8 km
16:38 17:00 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:38
arr. 16:39
dep. 16:39
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 16:41
dep. 16:41
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 16:42
dep. 16:42
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 16:43
dep. 16:43
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 16:44
dep. 16:44
2.8 km
arr. 16:45
dep. 16:45
3.3 km
Ovča, Center
arr. 16:46
dep. 16:46
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 16:47
dep. 16:47
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 16:48
dep. 16:48
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 16:49
dep. 16:49
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 16:50
dep. 16:50
5.7 km
arr. 16:51
dep. 16:51
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 16:52
dep. 16:52
6.7 km
arr. 16:53
dep. 16:53
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 16:55
dep. 16:55
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 16:56
dep. 16:56
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 16:57
dep. 16:57
9 km
Borca, Intersection
arr. 16:58
dep. 16:58
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 16:59
dep. 16:59
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 17:00
10.7 km
17:05 17:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:05
arr. 17:06
dep. 17:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 17:08
dep. 17:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 17:09
dep. 17:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 17:10
dep. 17:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 17:11
dep. 17:11
2.8 km
arr. 17:12
dep. 17:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 17:14
dep. 17:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 17:15
dep. 17:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 17:16
dep. 17:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 17:17
dep. 17:17
5.7 km
arr. 17:18
dep. 17:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 17:19
dep. 17:19
6.7 km
arr. 17:20
dep. 17:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 17:22
dep. 17:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 17:23
dep. 17:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 17:24
dep. 17:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 17:25
dep. 17:25
9.5 km
arr. 17:26
dep. 17:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 17:27
dep. 17:27
10.2 km
arr. 17:28
dep. 17:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 17:29
dep. 17:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 17:30
dep. 17:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 17:32
11.8 km
17:18 17:40 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:18
arr. 17:19
dep. 17:19
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 17:21
dep. 17:21
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 17:22
dep. 17:22
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 17:23
dep. 17:23
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 17:24
dep. 17:24
2.8 km
arr. 17:25
dep. 17:25
3.3 km
Ovča, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 17:27
dep. 17:27
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 17:28
dep. 17:28
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 17:29
dep. 17:29
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 17:30
dep. 17:30
5.7 km
arr. 17:31
dep. 17:31
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 17:32
dep. 17:32
6.7 km
arr. 17:33
dep. 17:33
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 17:35
dep. 17:35
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 17:36
dep. 17:36
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 17:37
dep. 17:37
9 km
Borca, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 17:39
dep. 17:39
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 17:40
10.7 km
17:58 18:20 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:58
arr. 17:59
dep. 17:59
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 18:01
dep. 18:01
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 18:02
dep. 18:02
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 18:03
dep. 18:03
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 18:04
dep. 18:04
2.8 km
arr. 18:05
dep. 18:05
3.3 km
Ovča, Center
arr. 18:06
dep. 18:06
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 18:08
dep. 18:08
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 18:09
dep. 18:09
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 18:10
dep. 18:10
5.7 km
arr. 18:11
dep. 18:11
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 18:12
dep. 18:12
6.7 km
arr. 18:13
dep. 18:13
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 18:15
dep. 18:15
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 18:16
dep. 18:16
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 18:17
dep. 18:17
9 km
Borca, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 18:19
dep. 18:19
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 18:20
10.7 km
18:05 18:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:05
arr. 18:06
dep. 18:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 18:08
dep. 18:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 18:09
dep. 18:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 18:10
dep. 18:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 18:11
dep. 18:11
2.8 km
arr. 18:12
dep. 18:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 18:14
dep. 18:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 18:15
dep. 18:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 18:16
dep. 18:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 18:17
dep. 18:17
5.7 km
arr. 18:18
dep. 18:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 18:19
dep. 18:19
6.7 km
arr. 18:20
dep. 18:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 18:22
dep. 18:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 18:23
dep. 18:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 18:24
dep. 18:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
9.5 km
arr. 18:26
dep. 18:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 18:27
dep. 18:27
10.2 km
arr. 18:28
dep. 18:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 18:29
dep. 18:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 18:30
dep. 18:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 18:32
11.8 km
18:38 19:00 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:38
arr. 18:39
dep. 18:39
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 18:41
dep. 18:41
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 18:42
dep. 18:42
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 18:43
dep. 18:43
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 18:44
dep. 18:44
2.8 km
arr. 18:45
dep. 18:45
3.3 km
Ovča, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 18:47
dep. 18:47
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 18:48
dep. 18:48
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 18:49
dep. 18:49
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 18:50
dep. 18:50
5.7 km
arr. 18:51
dep. 18:51
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 18:52
dep. 18:52
6.7 km
arr. 18:53
dep. 18:53
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 18:55
dep. 18:55
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 18:56
dep. 18:56
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 18:57
dep. 18:57
9 km
Borca, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 18:59
dep. 18:59
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 19:00
10.7 km
19:05 19:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:05
arr. 19:06
dep. 19:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 19:08
dep. 19:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 19:09
dep. 19:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 19:10
dep. 19:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 19:11
dep. 19:11
2.8 km
arr. 19:12
dep. 19:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 19:14
dep. 19:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 19:15
dep. 19:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 19:16
dep. 19:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 19:17
dep. 19:17
5.7 km
arr. 19:18
dep. 19:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 19:19
dep. 19:19
6.7 km
arr. 19:20
dep. 19:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 19:22
dep. 19:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 19:23
dep. 19:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 19:24
dep. 19:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
9.5 km
arr. 19:26
dep. 19:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 19:27
dep. 19:27
10.2 km
arr. 19:28
dep. 19:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 19:29
dep. 19:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 19:30
dep. 19:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 19:32
11.8 km
19:18 19:40 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:18
arr. 19:19
dep. 19:19
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 19:21
dep. 19:21
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 19:22
dep. 19:22
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 19:23
dep. 19:23
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 19:24
dep. 19:24
2.8 km
arr. 19:25
dep. 19:25
3.3 km
Ovča, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 19:27
dep. 19:27
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 19:28
dep. 19:28
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 19:29
dep. 19:29
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 19:30
dep. 19:30
5.7 km
arr. 19:31
dep. 19:31
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 19:32
dep. 19:32
6.7 km
arr. 19:33
dep. 19:33
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 19:35
dep. 19:35
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 19:36
dep. 19:36
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 19:37
dep. 19:37
9 km
Borca, Intersection
arr. 19:38
dep. 19:38
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 19:39
dep. 19:39
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 19:40
10.7 km
19:58 20:20 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:58
arr. 19:59
dep. 19:59
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 20:01
dep. 20:01
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 20:02
dep. 20:02
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 20:03
dep. 20:03
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 20:04
dep. 20:04
2.8 km
arr. 20:05
dep. 20:05
3.3 km
Ovča, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 20:07
dep. 20:07
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 20:08
dep. 20:08
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 20:09
dep. 20:09
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 20:10
dep. 20:10
5.7 km
arr. 20:11
dep. 20:11
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 20:12
dep. 20:12
6.7 km
arr. 20:13
dep. 20:13
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 20:15
dep. 20:15
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 20:16
dep. 20:16
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 20:17
dep. 20:17
9 km
Borca, Intersection
arr. 20:18
dep. 20:18
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 20:19
dep. 20:19
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 20:20
10.7 km
20:05 20:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:05
arr. 20:06
dep. 20:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 20:08
dep. 20:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 20:09
dep. 20:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 20:10
dep. 20:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 20:11
dep. 20:11
2.8 km
arr. 20:12
dep. 20:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 20:14
dep. 20:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 20:15
dep. 20:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 20:16
dep. 20:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 20:17
dep. 20:17
5.7 km
arr. 20:18
dep. 20:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 20:19
dep. 20:19
6.7 km
arr. 20:20
dep. 20:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 20:22
dep. 20:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 20:23
dep. 20:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 20:24
dep. 20:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
9.5 km
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 20:27
dep. 20:27
10.2 km
arr. 20:28
dep. 20:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 20:29
dep. 20:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 20:30
dep. 20:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 20:32
11.8 km
20:38 21:00 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:38
arr. 20:39
dep. 20:39
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 20:41
dep. 20:41
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 20:42
dep. 20:42
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 20:43
dep. 20:43
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 20:44
dep. 20:44
2.8 km
arr. 20:45
dep. 20:45
3.3 km
Ovča, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 20:47
dep. 20:47
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 20:48
dep. 20:48
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 20:49
dep. 20:49
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 20:50
dep. 20:50
5.7 km
arr. 20:51
dep. 20:51
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 20:52
dep. 20:52
6.7 km
arr. 20:53
dep. 20:53
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 20:55
dep. 20:55
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 20:56
dep. 20:56
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 20:57
dep. 20:57
9 km
Borca, Intersection
arr. 20:58
dep. 20:58
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 20:59
dep. 20:59
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 21:00
10.7 km
21:05 21:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:05
arr. 21:06
dep. 21:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 21:08
dep. 21:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 21:09
dep. 21:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 21:10
dep. 21:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 21:11
dep. 21:11
2.8 km
arr. 21:12
dep. 21:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 21:13
dep. 21:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 21:14
dep. 21:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 21:15
dep. 21:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 21:16
dep. 21:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 21:17
dep. 21:17
5.7 km
arr. 21:18
dep. 21:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 21:19
dep. 21:19
6.7 km
arr. 21:20
dep. 21:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 21:22
dep. 21:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 21:23
dep. 21:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 21:24
dep. 21:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 21:25
dep. 21:25
9.5 km
arr. 21:26
dep. 21:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 21:27
dep. 21:27
10.2 km
arr. 21:28
dep. 21:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 21:29
dep. 21:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 21:30
dep. 21:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 21:32
11.8 km
21:20 21:42 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:20
arr. 21:21
dep. 21:21
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 21:23
dep. 21:23
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 21:24
dep. 21:24
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 21:25
dep. 21:25
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 21:26
dep. 21:26
2.8 km
arr. 21:27
dep. 21:27
3.3 km
Ovča, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 21:29
dep. 21:29
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 21:30
dep. 21:30
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 21:31
dep. 21:31
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 21:32
dep. 21:32
5.7 km
arr. 21:33
dep. 21:33
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 21:34
dep. 21:34
6.7 km
arr. 21:35
dep. 21:35
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 21:37
dep. 21:37
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 21:38
dep. 21:38
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 21:39
dep. 21:39
9 km
Borca, Intersection
arr. 21:40
dep. 21:40
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 21:41
dep. 21:41
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 21:42
10.7 km
22:05 22:27 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:05
arr. 22:06
dep. 22:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 22:08
dep. 22:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 22:09
dep. 22:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 22:10
dep. 22:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 22:11
dep. 22:11
2.8 km
arr. 22:12
dep. 22:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 22:13
dep. 22:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 22:14
dep. 22:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 22:15
dep. 22:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 22:16
dep. 22:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 22:17
dep. 22:17
5.7 km
arr. 22:18
dep. 22:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 22:19
dep. 22:19
6.7 km
arr. 22:20
dep. 22:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 22:22
dep. 22:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 22:23
dep. 22:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 22:24
dep. 22:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 22:25
dep. 22:25
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 22:26
dep. 22:26
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 22:27
10.7 km
22:05 22:32 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:05
arr. 22:06
dep. 22:06
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 22:08
dep. 22:08
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 22:09
dep. 22:09
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 22:10
dep. 22:10
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 22:11
dep. 22:11
2.8 km
arr. 22:12
dep. 22:12
3.3 km
Ovča, Center
arr. 22:13
dep. 22:13
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 22:14
dep. 22:14
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 22:15
dep. 22:15
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 22:16
dep. 22:16
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 22:17
dep. 22:17
5.7 km
arr. 22:18
dep. 22:18
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 22:19
dep. 22:19
6.7 km
arr. 22:20
dep. 22:20
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 22:22
dep. 22:22
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 22:23
dep. 22:23
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 22:24
dep. 22:24
9 km
Borca, Intersection
arr. 22:25
dep. 22:25
9.5 km
arr. 22:26
dep. 22:26
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 22:27
dep. 22:27
10.2 km
arr. 22:28
dep. 22:28
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 22:29
dep. 22:29
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 22:30
dep. 22:30
11.4 km
Borca, 3
arr. 22:32
11.8 km
22:50 23:12 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:50
arr. 22:51
dep. 22:51
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 22:53
dep. 22:53
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 22:54
dep. 22:54
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 22:55
dep. 22:55
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 22:56
dep. 22:56
2.8 km
arr. 22:57
dep. 22:57
3.3 km
Ovča, Center
arr. 22:58
dep. 22:58
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 22:59
dep. 22:59
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 23:00
dep. 23:00
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 23:01
dep. 23:01
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 23:02
dep. 23:02
5.7 km
arr. 23:03
dep. 23:03
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 23:04
dep. 23:04
6.7 km
arr. 23:05
dep. 23:05
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 23:07
dep. 23:07
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 23:08
dep. 23:08
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 23:09
dep. 23:09
9 km
Borca, Intersection
arr. 23:10
dep. 23:10
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 23:11
dep. 23:11
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 23:12
10.7 km
23:10 23:37 (00:27)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 23:10
arr. 23:11
dep. 23:11
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 23:13
dep. 23:13
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 23:14
dep. 23:14
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 23:15
dep. 23:15
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 23:16
dep. 23:16
2.8 km
arr. 23:17
dep. 23:17
3.3 km
Ovča, Center
arr. 23:18
dep. 23:18
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 23:19
dep. 23:19
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 23:20
dep. 23:20
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 23:21
dep. 23:21
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 23:22
dep. 23:22
5.7 km
arr. 23:23
dep. 23:23
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 23:24
dep. 23:24
6.7 km
arr. 23:25
dep. 23:25
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 23:27
dep. 23:27
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 23:28
dep. 23:28
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 23:29
dep. 23:29
9 km
Borca, Intersection
arr. 23:30
dep. 23:30
9.5 km
arr. 23:31
dep. 23:31
10 km
Borca, Milana Ajvaza
arr. 23:32
dep. 23:32
10.2 km
arr. 23:33
dep. 23:33
10.5 km
Borca, Kombinatova
arr. 23:34
dep. 23:34
11 km
Borca, Bele Bartoka
arr. 23:35
dep. 23:35
11.4 km
Borca, 3
arr. 23:37
11.8 km
23:35 23:57 (00:22)
Zel. stanica - okretnica
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 23:35
arr. 23:36
dep. 23:36
0.5 km
Ovča, Njegoseva
arr. 23:38
dep. 23:38
1.7 km
Ovča, Bolja
arr. 23:39
dep. 23:39
2.1 km
Ovča, Nicu Rada
arr. 23:40
dep. 23:40
2.4 km
Ovča, Beogradska
arr. 23:41
dep. 23:41
2.8 km
arr. 23:42
dep. 23:42
3.3 km
Ovča, Center
arr. 23:43
dep. 23:43
3.7 km
Ovča, Ulaz
arr. 23:44
dep. 23:44
4 km
Ovča, Izlaz
arr. 23:45
dep. 23:45
4.6 km
Ovča, Agro-koka
arr. 23:46
dep. 23:46
5.2 km
Borca, Atovi
arr. 23:47
dep. 23:47
5.7 km
arr. 23:48
dep. 23:48
6.2 km
Borca, Efeska
arr. 23:49
dep. 23:49
6.7 km
arr. 23:50
dep. 23:50
7.2 km
Borca, Mirgorodska
arr. 23:52
dep. 23:52
7.9 km
Borca, Put za Ovcu
arr. 23:53
dep. 23:53
8.4 km
Borca, Popova bara
arr. 23:54
dep. 23:54
9 km
Borca, Intersection
arr. 23:55
dep. 23:55
9.5 km
Borca, Sebes mokri
arr. 23:56
dep. 23:56
10.1 km
Borca, Sebeska reka
arr. 23:57
10.7 km

Naselja Ovča i Borca su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ovča je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.