Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Ovča - Batajnica (Beograd) timetable

saturday, 15.12.2018.
06:22 07:19 (00:57)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 06:22
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 06:32
dep. 06:32
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:41
dep. 06:41
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 06:44
dep. 06:44
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 06:46
dep. 06:46
13 km
arr. 06:50
dep. 06:50
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 06:58
dep. 06:58
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 07:02
dep. 07:02
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 07:09
dep. 07:09
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 07:13
dep. 07:13
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 07:19
36 km
07:22 08:19 (00:57)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 07:22
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:26
dep. 07:26
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:30
dep. 07:30
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 07:32
dep. 07:32
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:41
dep. 07:41
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 07:44
dep. 07:44
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 07:46
dep. 07:46
13 km
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 07:58
dep. 07:58
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 08:02
dep. 08:02
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 08:09
dep. 08:09
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:13
dep. 08:13
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:19
36 km
08:22 09:19 (00:57)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 08:22
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 08:26
dep. 08:26
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 08:30
dep. 08:30
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 08:32
dep. 08:32
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:41
dep. 08:41
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 08:44
dep. 08:44
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 08:46
dep. 08:46
13 km
arr. 08:50
dep. 08:50
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 08:58
dep. 08:58
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 09:02
dep. 09:02
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 09:09
dep. 09:09
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 09:13
dep. 09:13
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 09:19
36 km
09:22 10:19 (00:57)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 09:22
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 09:26
dep. 09:26
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 09:30
dep. 09:30
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 09:32
dep. 09:32
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 09:41
dep. 09:41
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 09:44
dep. 09:44
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 09:46
dep. 09:46
13 km
arr. 09:50
dep. 09:50
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 09:58
dep. 09:58
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 10:02
dep. 10:02
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 10:09
dep. 10:09
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 10:13
dep. 10:13
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 10:19
36 km
10:22 11:19 (00:57)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 10:22
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 10:26
dep. 10:26
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 10:30
dep. 10:30
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 10:32
dep. 10:32
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 10:41
dep. 10:41
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 10:44
dep. 10:44
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 10:46
dep. 10:46
13 km
arr. 10:50
dep. 10:50
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 10:58
dep. 10:58
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 11:02
dep. 11:02
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 11:09
dep. 11:09
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 11:13
dep. 11:13
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 11:19
36 km
11:22 12:19 (00:57)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 11:22
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 11:26
dep. 11:26
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 11:30
dep. 11:30
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 11:32
dep. 11:32
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 11:41
dep. 11:41
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 11:44
dep. 11:44
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 11:46
dep. 11:46
13 km
arr. 11:50
dep. 11:50
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 11:58
dep. 11:58
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 12:02
dep. 12:02
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 12:09
dep. 12:09
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 12:13
dep. 12:13
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 12:19
36 km
12:22 13:19 (00:57)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 12:22
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 12:26
dep. 12:26
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 12:32
dep. 12:32
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:41
dep. 12:41
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 12:44
dep. 12:44
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 12:46
dep. 12:46
13 km
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 12:58
dep. 12:58
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 13:02
dep. 13:02
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 13:09
dep. 13:09
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 13:13
dep. 13:13
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 13:19
36 km
13:22 14:19 (00:57)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 13:22
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 13:26
dep. 13:26
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 13:30
dep. 13:30
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 13:32
dep. 13:32
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:41
dep. 13:41
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 13:44
dep. 13:44
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 13:46
dep. 13:46
13 km
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 13:58
dep. 13:58
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 14:02
dep. 14:02
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 14:09
dep. 14:09
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 14:13
dep. 14:13
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 14:19
36 km
14:22 15:19 (00:57)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 14:22
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 14:26
dep. 14:26
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 14:30
dep. 14:30
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 14:32
dep. 14:32
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 14:41
dep. 14:41
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 14:44
dep. 14:44
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 14:46
dep. 14:46
13 km
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 14:58
dep. 14:58
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:02
dep. 15:02
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:09
dep. 15:09
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:13
dep. 15:13
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:19
36 km
15:22 16:19 (00:57)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 15:22
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 15:26
dep. 15:26
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 15:30
dep. 15:30
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 15:32
dep. 15:32
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:41
dep. 15:41
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:44
dep. 15:44
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:46
dep. 15:46
13 km
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:58
dep. 15:58
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 16:02
dep. 16:02
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 16:09
dep. 16:09
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 16:13
dep. 16:13
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:19
36 km
16:22 17:19 (00:57)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 16:22
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 16:26
dep. 16:26
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 16:30
dep. 16:30
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 16:32
dep. 16:32
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 16:41
dep. 16:41
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 16:44
dep. 16:44
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 16:46
dep. 16:46
13 km
arr. 16:50
dep. 16:50
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 16:58
dep. 16:58
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 17:02
dep. 17:02
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:09
dep. 17:09
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:13
dep. 17:13
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:19
36 km
17:22 18:19 (00:57)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 17:22
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 17:26
dep. 17:26
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 17:30
dep. 17:30
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 17:32
dep. 17:32
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:41
dep. 17:41
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 17:44
dep. 17:44
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 17:46
dep. 17:46
13 km
arr. 17:50
dep. 17:50
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 17:58
dep. 17:58
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:02
dep. 18:02
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:09
dep. 18:09
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:13
dep. 18:13
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:19
36 km
18:22 19:19 (00:57)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 18:22
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 18:26
dep. 18:26
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 18:30
dep. 18:30
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 18:32
dep. 18:32
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 18:41
dep. 18:41
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 18:44
dep. 18:44
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 18:46
dep. 18:46
13 km
arr. 18:50
dep. 18:50
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:58
dep. 18:58
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 19:02
dep. 19:02
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 19:09
dep. 19:09
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 19:13
dep. 19:13
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 19:19
36 km
19:22 20:19 (00:57)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 19:22
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 19:26
dep. 19:26
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 19:30
dep. 19:30
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 19:32
dep. 19:32
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 19:41
dep. 19:41
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 19:44
dep. 19:44
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 19:46
dep. 19:46
13 km
arr. 19:50
dep. 19:50
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 20:02
dep. 20:02
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 20:09
dep. 20:09
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 20:13
dep. 20:13
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 20:19
36 km
20:22 21:19 (00:57)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 20:22
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 20:30
dep. 20:30
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 20:32
dep. 20:32
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 20:41
dep. 20:41
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 20:44
dep. 20:44
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 20:46
dep. 20:46
13 km
arr. 20:50
dep. 20:50
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 20:58
dep. 20:58
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 21:02
dep. 21:02
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 21:09
dep. 21:09
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 21:13
dep. 21:13
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 21:19
36 km

Naselja Ovča i Batajnica (Beograd) su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 57min., a najduže 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ovča je u 06:22 h, dok je poslednji polazak u 20:22 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.