Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ovca - Batajnica (Beograd) timetable

tuesday, 25.01.2022.
17:10 18:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 17:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:14
dep. 17:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:17
dep. 17:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:25
dep. 17:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:31
dep. 17:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 17:46
dep. 17:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:52
dep. 17:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:58
dep. 18:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:14
36 km
Ovca - Batajnica (Beograd) timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
17:10 18:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 17:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:14
dep. 17:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:17
dep. 17:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:25
dep. 17:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:31
dep. 17:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 17:46
dep. 17:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:52
dep. 17:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:58
dep. 18:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:14
36 km
Ovca - Batajnica (Beograd) timetable
Departures on: thursday, 27.01.2022.
17:10 18:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 17:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:14
dep. 17:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:17
dep. 17:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:25
dep. 17:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:31
dep. 17:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 17:46
dep. 17:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:52
dep. 17:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:58
dep. 18:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:14
36 km
Ovca - Batajnica (Beograd) timetable
Departures on: friday, 28.01.2022.
17:10 18:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 17:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:14
dep. 17:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:17
dep. 17:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:25
dep. 17:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:31
dep. 17:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 17:46
dep. 17:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:52
dep. 17:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:58
dep. 18:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:14
36 km
Ovca - Batajnica (Beograd) timetable
Departures on: saturday, 29.01.2022.
17:10 18:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 17:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:14
dep. 17:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:17
dep. 17:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:25
dep. 17:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:31
dep. 17:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 17:46
dep. 17:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:52
dep. 17:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:58
dep. 18:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:14
36 km
Ovca - Batajnica (Beograd) timetable
Departures on: sunday, 30.01.2022.
17:10 18:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 17:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:14
dep. 17:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:17
dep. 17:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:25
dep. 17:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:31
dep. 17:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 17:46
dep. 17:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:52
dep. 17:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:58
dep. 18:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:14
36 km
Ovca - Batajnica (Beograd) timetable
Departures on: monday, 31.01.2022.
17:10 18:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 17:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:14
dep. 17:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:17
dep. 17:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:25
dep. 17:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:31
dep. 17:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 17:46
dep. 17:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:52
dep. 17:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:58
dep. 18:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:14
36 km

Naselja Ovca i Batajnica (Beograd) su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 04min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ovca je u 17:10 h, dok je poslednji polazak u 17:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.