Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Ovča - Batajnica (Beograd) timetable

friday, 17.08.2018.
06:15 07:13 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 06:15
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 06:22
dep. 06:22
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 06:24
dep. 06:24
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:33
dep. 06:33
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 06:36
dep. 06:36
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 06:38
dep. 06:38
13 km
arr. 06:42
dep. 06:42
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 06:54
dep. 06:54
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 07:13
36 km
07:15 08:13 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 07:15
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:19
dep. 07:19
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:22
dep. 07:22
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 07:24
dep. 07:24
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:33
dep. 07:33
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 07:36
dep. 07:36
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 07:38
dep. 07:38
13 km
arr. 07:42
dep. 07:42
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 07:50
dep. 07:50
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 07:54
dep. 07:54
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 08:01
dep. 08:01
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:06
dep. 08:06
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:13
36 km
08:15 09:13 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 08:15
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 08:19
dep. 08:19
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 08:22
dep. 08:22
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 08:24
dep. 08:24
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:33
dep. 08:33
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 08:36
dep. 08:36
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 08:38
dep. 08:38
13 km
arr. 08:42
dep. 08:42
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 08:50
dep. 08:50
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 09:01
dep. 09:01
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 09:06
dep. 09:06
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 09:13
36 km
09:15 10:13 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 09:15
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 09:19
dep. 09:19
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 09:22
dep. 09:22
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 09:24
dep. 09:24
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 09:33
dep. 09:33
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 09:36
dep. 09:36
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 09:38
dep. 09:38
13 km
arr. 09:42
dep. 09:42
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 09:50
dep. 09:50
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 09:54
dep. 09:54
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 10:01
dep. 10:01
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 10:06
dep. 10:06
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 10:13
36 km
10:15 11:13 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 10:15
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 10:19
dep. 10:19
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 10:22
dep. 10:22
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 10:24
dep. 10:24
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 10:33
dep. 10:33
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 10:36
dep. 10:36
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 10:38
dep. 10:38
13 km
arr. 10:42
dep. 10:42
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 10:50
dep. 10:50
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 10:54
dep. 10:54
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 11:01
dep. 11:01
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 11:06
dep. 11:06
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 11:13
36 km
11:15 12:13 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 11:15
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 11:19
dep. 11:19
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 11:22
dep. 11:22
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 11:24
dep. 11:24
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 11:33
dep. 11:33
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 11:36
dep. 11:36
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 11:38
dep. 11:38
13 km
arr. 11:42
dep. 11:42
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 11:50
dep. 11:50
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 11:54
dep. 11:54
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 12:01
dep. 12:01
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 12:06
dep. 12:06
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 12:13
36 km
12:15 13:13 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 12:15
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 12:19
dep. 12:19
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 12:22
dep. 12:22
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 12:24
dep. 12:24
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:33
dep. 12:33
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 12:36
dep. 12:36
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 12:38
dep. 12:38
13 km
arr. 12:42
dep. 12:42
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 12:50
dep. 12:50
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 12:54
dep. 12:54
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 13:01
dep. 13:01
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 13:06
dep. 13:06
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 13:13
36 km
13:15 14:13 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 13:15
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 13:22
dep. 13:22
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 13:24
dep. 13:24
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:33
dep. 13:33
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 13:36
dep. 13:36
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 13:38
dep. 13:38
13 km
arr. 13:42
dep. 13:42
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 13:50
dep. 13:50
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 13:54
dep. 13:54
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 14:01
dep. 14:01
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 14:06
dep. 14:06
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 14:13
36 km
14:15 15:13 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 14:15
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 14:19
dep. 14:19
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 14:22
dep. 14:22
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 14:33
dep. 14:33
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 14:36
dep. 14:36
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 14:38
dep. 14:38
13 km
arr. 14:42
dep. 14:42
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 14:50
dep. 14:50
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 14:54
dep. 14:54
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:01
dep. 15:01
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:06
dep. 15:06
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:13
36 km
15:15 16:13 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 15:15
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 15:19
dep. 15:19
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 15:22
dep. 15:22
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 15:24
dep. 15:24
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:33
dep. 15:33
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:36
dep. 15:36
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:38
dep. 15:38
13 km
arr. 15:42
dep. 15:42
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:50
dep. 15:50
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:54
dep. 15:54
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 16:01
dep. 16:01
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 16:06
dep. 16:06
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:13
36 km
16:15 17:13 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 16:15
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 16:19
dep. 16:19
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 16:22
dep. 16:22
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 16:24
dep. 16:24
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 16:33
dep. 16:33
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 16:36
dep. 16:36
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 16:38
dep. 16:38
13 km
arr. 16:42
dep. 16:42
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 16:50
dep. 16:50
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 16:54
dep. 16:54
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:01
dep. 17:01
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:06
dep. 17:06
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:13
36 km
17:15 18:13 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 17:15
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 17:19
dep. 17:19
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 17:22
dep. 17:22
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 17:24
dep. 17:24
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:33
dep. 17:33
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 17:36
dep. 17:36
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 17:38
dep. 17:38
13 km
arr. 17:42
dep. 17:42
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 17:50
dep. 17:50
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 17:54
dep. 17:54
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:01
dep. 18:01
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:06
dep. 18:06
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:13
36 km
18:15 19:13 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 18:15
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 18:19
dep. 18:19
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 18:22
dep. 18:22
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 18:24
dep. 18:24
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 18:33
dep. 18:33
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 18:36
dep. 18:36
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 18:38
dep. 18:38
13 km
arr. 18:42
dep. 18:42
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:50
dep. 18:50
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:54
dep. 18:54
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 19:01
dep. 19:01
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 19:06
dep. 19:06
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 19:13
36 km
19:15 20:13 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 19:15
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 19:19
dep. 19:19
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 19:22
dep. 19:22
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 19:24
dep. 19:24
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 19:33
dep. 19:33
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 19:36
dep. 19:36
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 19:38
dep. 19:38
13 km
arr. 19:42
dep. 19:42
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:50
dep. 19:50
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 19:54
dep. 19:54
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 20:01
dep. 20:01
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 20:06
dep. 20:06
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 20:13
36 km
20:15 21:13 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 20:15
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 20:19
dep. 20:19
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 20:22
dep. 20:22
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 20:24
dep. 20:24
8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 20:33
dep. 20:33
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 20:36
dep. 20:36
12 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 20:38
dep. 20:38
13 km
arr. 20:42
dep. 20:42
14 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 20:50
dep. 20:50
16 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 20:54
dep. 20:54
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 21:01
dep. 21:01
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 21:06
dep. 21:06
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 21:13
36 km

Naselja Ovča i Batajnica (Beograd) su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ovča je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.