Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ovca - Batajnica (Beograd) timetable

friday, 23.04.2021.
06:10 07:09 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 06:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:14
dep. 06:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:17
dep. 06:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:20
dep. 06:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:25
dep. 06:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:29
dep. 06:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:31
dep. 06:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 06:33
dep. 06:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 06:41
dep. 06:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 06:46
dep. 06:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 06:52
dep. 06:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:58
dep. 06:58
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 07:09
36 km
07:10 08:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 07:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:14
dep. 07:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:17
dep. 07:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:25
dep. 07:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:29
dep. 07:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:31
dep. 07:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 07:33
dep. 07:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 07:41
dep. 07:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 07:46
dep. 07:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 07:52
dep. 07:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 07:58
dep. 08:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:14
36 km
07:43 08:47 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 07:43
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:47
dep. 07:47
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:50
dep. 07:51
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:53
dep. 07:53
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:58
dep. 07:59
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:02
dep. 08:02
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:04
dep. 08:04
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 08:06
dep. 08:07
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 08:14
dep. 08:20
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 08:24
dep. 08:24
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 08:30
dep. 08:30
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:36
dep. 08:36
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:47
36 km
08:10 09:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 08:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 08:14
dep. 08:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:17
dep. 08:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:20
dep. 08:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:25
dep. 08:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:29
dep. 08:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:31
dep. 08:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 08:33
dep. 08:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 08:41
dep. 08:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 08:46
dep. 08:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 08:52
dep. 08:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:58
dep. 09:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 09:14
36 km
09:10 10:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 09:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 09:14
dep. 09:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 09:17
dep. 09:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 09:20
dep. 09:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 09:25
dep. 09:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 09:29
dep. 09:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 09:31
dep. 09:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 09:41
dep. 09:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 09:46
dep. 09:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 09:52
dep. 09:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 09:58
dep. 10:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 10:14
36 km
10:10 11:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 10:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 10:17
dep. 10:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 10:20
dep. 10:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 10:25
dep. 10:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 10:29
dep. 10:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 10:31
dep. 10:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 10:33
dep. 10:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 10:41
dep. 10:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 10:46
dep. 10:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 10:52
dep. 10:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 10:58
dep. 11:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 11:14
36 km
11:10 12:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 11:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 11:14
dep. 11:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 11:17
dep. 11:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 11:20
dep. 11:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 11:25
dep. 11:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 11:29
dep. 11:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 11:31
dep. 11:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 11:33
dep. 11:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 11:41
dep. 11:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 11:46
dep. 11:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 11:52
dep. 11:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 11:58
dep. 12:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 12:14
36 km
12:10 13:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 12:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 12:14
dep. 12:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 12:17
dep. 12:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 12:20
dep. 12:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 12:25
dep. 12:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 12:29
dep. 12:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 12:31
dep. 12:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 12:33
dep. 12:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 12:41
dep. 12:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 12:46
dep. 12:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 12:52
dep. 12:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 12:58
dep. 13:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 13:14
36 km
13:10 14:09 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 13:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 13:14
dep. 13:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 13:17
dep. 13:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 13:20
dep. 13:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 13:25
dep. 13:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 13:29
dep. 13:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 13:31
dep. 13:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 13:33
dep. 13:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 13:41
dep. 13:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 13:46
dep. 13:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 13:52
dep. 13:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 13:58
dep. 13:58
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 14:09
36 km
14:10 15:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 14:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 14:14
dep. 14:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 14:17
dep. 14:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 14:20
dep. 14:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 14:25
dep. 14:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 14:29
dep. 14:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 14:31
dep. 14:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 14:33
dep. 14:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 14:41
dep. 14:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 14:46
dep. 14:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 14:52
dep. 14:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 14:58
dep. 15:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:14
36 km
15:10 16:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:14
dep. 15:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:17
dep. 15:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:20
dep. 15:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:25
dep. 15:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:29
dep. 15:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:31
dep. 15:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 15:33
dep. 15:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 15:41
dep. 15:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 15:46
dep. 15:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:52
dep. 15:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:58
dep. 16:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:14
36 km
15:43 16:47 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:43
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:47
dep. 15:47
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:50
dep. 15:51
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:53
dep. 15:53
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:58
dep. 15:59
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:02
dep. 16:02
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:04
dep. 16:04
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 16:06
dep. 16:07
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 16:14
dep. 16:20
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 16:24
dep. 16:24
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 16:36
dep. 16:36
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:47
36 km
16:10 17:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 16:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:14
dep. 16:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:17
dep. 16:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:20
dep. 16:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:25
dep. 16:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:31
dep. 16:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 16:33
dep. 16:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 16:46
dep. 16:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 16:52
dep. 16:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 16:58
dep. 17:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:14
36 km
16:30 17:47 (01:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 16:30
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:34
dep. 16:34
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:37
dep. 16:38
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:40
dep. 16:40
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:45
dep. 16:46
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:49
dep. 16:49
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:51
dep. 16:51
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 16:53
dep. 16:54
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 17:01
dep. 17:20
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 17:24
dep. 17:24
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:36
dep. 17:36
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:47
36 km
17:10 18:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 17:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:14
dep. 17:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:17
dep. 17:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:25
dep. 17:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:31
dep. 17:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 17:46
dep. 17:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:52
dep. 17:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:58
dep. 18:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:14
36 km
18:10 19:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 18:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 18:14
dep. 18:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 18:17
dep. 18:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 18:20
dep. 18:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:25
dep. 18:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 18:29
dep. 18:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 18:31
dep. 18:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 18:33
dep. 18:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 18:41
dep. 18:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 18:46
dep. 18:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:52
dep. 18:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:58
dep. 19:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 19:14
36 km
18:43 19:47 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 18:43
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 18:47
dep. 18:47
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 18:50
dep. 18:51
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 18:53
dep. 18:53
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:58
dep. 18:59
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 19:02
dep. 19:02
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 19:04
dep. 19:04
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 19:06
dep. 19:07
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 19:14
dep. 19:20
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 19:24
dep. 19:24
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 19:30
dep. 19:30
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 19:36
dep. 19:36
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 19:47
36 km
19:10 20:14 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 19:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 19:14
dep. 19:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 19:17
dep. 19:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 19:20
dep. 19:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 19:25
dep. 19:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 19:29
dep. 19:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 19:31
dep. 19:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 19:33
dep. 19:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 19:46
dep. 19:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 19:52
dep. 19:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 19:58
dep. 20:03
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 20:14
36 km
20:10 21:09 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 20:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 20:14
dep. 20:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 20:17
dep. 20:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 20:20
dep. 20:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 20:25
dep. 20:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 20:31
dep. 20:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 20:33
dep. 20:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 20:41
dep. 20:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 20:46
dep. 20:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 20:52
dep. 20:52
23 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 20:58
dep. 20:58
28 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 21:09
36 km

Naselja Ovca i Batajnica (Beograd) su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 59min., a najduže 01h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ovca je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.