Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ostrovo kod Kostolca - Pozarevac timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:21 06:00 (00:39)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ostrovo kod Kostolca, 4
dep. 05:21
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 05:23
dep. 05:23
0.5 km
Kostolac, Vinogradi
arr. 05:25
dep. 05:25
2.7 km
Kostolac, J.E.
arr. 05:27
dep. 05:27
3.4 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 05:30
dep. 05:30
5.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 05:37
dep. 05:37
9 km
Kostolac, Pijaca
arr. 05:36
dep. 05:36
8.6 km
Kostolac, Posta
arr. 05:34
dep. 05:34
7.6 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 05:35
dep. 05:35
8.1 km
Kostolac, I
arr. 05:38
dep. 05:38
9.9 km
Klenovnik, I
arr. 05:42
dep. 05:42
11.1 km
Klenovnik, S
arr. 05:43
dep. 05:43
11.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 05:44
dep. 05:44
12.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 05:45
dep. 05:45
13.5 km
Cirikovac, II
arr. 05:46
dep. 05:46
14.3 km
Cirikovac, S
arr. 05:47
dep. 05:47
14.9 km
Cirikovac, I
arr. 05:48
dep. 05:48
15.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 05:49
dep. 05:49
16.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 05:50
dep. 05:50
17 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 05:51
dep. 05:51
17.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 05:52
dep. 05:52
17.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 05:53
dep. 05:53
18.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 05:54
dep. 05:54
18.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 05:55
dep. 05:55
19.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 05:56
dep. 05:56
19.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:00
20.8 km
08:10 09:00 (00:50)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ostrovo kod Kostolca, 1
dep. 08:10
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
0.5 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 08:18
dep. 08:18
0.9 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 08:19
dep. 08:19
1.4 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 08:20
dep. 08:20
1.9 km
Kostolac, I
arr. 08:41
dep. 08:41
10.9 km
Klenovnik, I
arr. 08:42
dep. 08:42
12.1 km
Klenovnik, S
arr. 08:43
dep. 08:43
12.9 km
Klenovnik, P.K.
arr. 08:44
dep. 08:44
13.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 08:45
dep. 08:45
14.5 km
Cirikovac, II
arr. 08:46
dep. 08:46
15.3 km
Cirikovac, S
arr. 08:47
dep. 08:47
16 km
Cirikovac, I
arr. 08:48
dep. 08:48
16.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
17.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 08:50
dep. 08:50
18 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 08:51
dep. 08:51
18.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 08:52
dep. 08:52
18.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 08:53
dep. 08:53
19.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
19.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 08:55
dep. 08:55
20.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:56
dep. 08:56
20.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:00
21.5 km
13:20 14:15 (00:55)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ostrovo kod Kostolca, 1
dep. 13:20
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 13:26
dep. 13:26
0.5 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 13:28
dep. 13:28
0.9 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 13:29
dep. 13:29
1.4 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 13:30
dep. 13:30
1.9 km
Kostolac, I
arr. 13:53
dep. 13:53
10.9 km
Klenovnik, I
arr. 13:54
dep. 13:54
12.1 km
Klenovnik, S
arr. 13:55
dep. 13:55
12.9 km
Klenovnik, P.K.
arr. 13:56
dep. 13:56
13.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 13:57
dep. 13:57
14.5 km
Cirikovac, II
arr. 13:58
dep. 13:58
15.3 km
Cirikovac, S
arr. 13:59
dep. 13:59
16 km
Cirikovac, I
arr. 14:00
dep. 14:00
16.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
17.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 14:04
dep. 14:04
18 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 14:05
dep. 14:05
18.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 14:06
dep. 14:06
18.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 14:07
dep. 14:07
19.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 14:08
dep. 14:08
19.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 14:09
dep. 14:09
20.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:11
dep. 14:11
20.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:15
21.5 km
16:10 17:00 (00:50)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ostrovo kod Kostolca, 1
dep. 16:10
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 16:16
dep. 16:16
0.5 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 16:18
dep. 16:18
0.9 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 16:19
dep. 16:19
1.4 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 16:20
dep. 16:20
1.9 km
Kostolac, I
arr. 16:41
dep. 16:41
10.9 km
Klenovnik, I
arr. 16:42
dep. 16:42
12.1 km
Klenovnik, S
arr. 16:43
dep. 16:43
12.9 km
Klenovnik, P.K.
arr. 16:44
dep. 16:44
13.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 16:45
dep. 16:45
14.5 km
Cirikovac, II
arr. 16:46
dep. 16:46
15.3 km
Cirikovac, S
arr. 16:47
dep. 16:47
16 km
Cirikovac, I
arr. 16:48
dep. 16:48
16.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 16:49
dep. 16:49
17.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 16:50
dep. 16:50
18 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 16:51
dep. 16:51
18.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 16:52
dep. 16:52
18.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 16:53
dep. 16:53
19.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 16:54
dep. 16:54
19.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 16:55
dep. 16:55
20.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:56
dep. 16:56
20.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:00
21.5 km
20:00 20:50 (00:50)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ostrovo kod Kostolca, 1
dep. 20:00
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 20:06
dep. 20:06
0.5 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 20:08
dep. 20:08
0.9 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 20:09
dep. 20:09
1.4 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 20:10
dep. 20:10
1.9 km
Kostolac, I
arr. 20:31
dep. 20:31
10.9 km
Klenovnik, I
arr. 20:32
dep. 20:32
12.1 km
Klenovnik, S
arr. 20:33
dep. 20:33
12.9 km
Klenovnik, P.K.
arr. 20:34
dep. 20:34
13.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 20:35
dep. 20:35
14.5 km
Cirikovac, II
arr. 20:36
dep. 20:36
15.3 km
Cirikovac, S
arr. 20:37
dep. 20:37
16 km
Cirikovac, I
arr. 20:38
dep. 20:38
16.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 20:39
dep. 20:39
17.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 20:40
dep. 20:40
18 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 20:41
dep. 20:41
18.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 20:42
dep. 20:42
18.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 20:43
dep. 20:43
19.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 20:44
dep. 20:44
19.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 20:45
dep. 20:45
20.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 20:46
dep. 20:46
20.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:50
21.5 km
Ostrovo kod Kostolca - Pozarevac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:21 06:00 (00:39)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ostrovo kod Kostolca, 4
dep. 05:21
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 05:23
dep. 05:23
0.5 km
Kostolac, Vinogradi
arr. 05:25
dep. 05:25
2.7 km
Kostolac, J.E.
arr. 05:27
dep. 05:27
3.4 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 05:30
dep. 05:30
5.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 05:37
dep. 05:37
9 km
Kostolac, Pijaca
arr. 05:36
dep. 05:36
8.6 km
Kostolac, Posta
arr. 05:34
dep. 05:34
7.6 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 05:35
dep. 05:35
8.1 km
Kostolac, I
arr. 05:38
dep. 05:38
9.9 km
Klenovnik, I
arr. 05:42
dep. 05:42
11.1 km
Klenovnik, S
arr. 05:43
dep. 05:43
11.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 05:44
dep. 05:44
12.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 05:45
dep. 05:45
13.5 km
Cirikovac, II
arr. 05:46
dep. 05:46
14.3 km
Cirikovac, S
arr. 05:47
dep. 05:47
14.9 km
Cirikovac, I
arr. 05:48
dep. 05:48
15.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 05:49
dep. 05:49
16.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 05:50
dep. 05:50
17 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 05:51
dep. 05:51
17.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 05:52
dep. 05:52
17.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 05:53
dep. 05:53
18.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 05:54
dep. 05:54
18.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 05:55
dep. 05:55
19.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 05:56
dep. 05:56
19.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:00
20.8 km
08:10 09:00 (00:50)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ostrovo kod Kostolca, 1
dep. 08:10
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
0.5 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 08:18
dep. 08:18
0.9 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 08:19
dep. 08:19
1.4 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 08:20
dep. 08:20
1.9 km
Kostolac, I
arr. 08:41
dep. 08:41
10.9 km
Klenovnik, I
arr. 08:42
dep. 08:42
12.1 km
Klenovnik, S
arr. 08:43
dep. 08:43
12.9 km
Klenovnik, P.K.
arr. 08:44
dep. 08:44
13.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 08:45
dep. 08:45
14.5 km
Cirikovac, II
arr. 08:46
dep. 08:46
15.3 km
Cirikovac, S
arr. 08:47
dep. 08:47
16 km
Cirikovac, I
arr. 08:48
dep. 08:48
16.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
17.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 08:50
dep. 08:50
18 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 08:51
dep. 08:51
18.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 08:52
dep. 08:52
18.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 08:53
dep. 08:53
19.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
19.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 08:55
dep. 08:55
20.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:56
dep. 08:56
20.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:00
21.5 km
13:20 14:15 (00:55)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ostrovo kod Kostolca, 1
dep. 13:20
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 13:26
dep. 13:26
0.5 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 13:28
dep. 13:28
0.9 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 13:29
dep. 13:29
1.4 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 13:30
dep. 13:30
1.9 km
Kostolac, I
arr. 13:53
dep. 13:53
10.9 km
Klenovnik, I
arr. 13:54
dep. 13:54
12.1 km
Klenovnik, S
arr. 13:55
dep. 13:55
12.9 km
Klenovnik, P.K.
arr. 13:56
dep. 13:56
13.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 13:57
dep. 13:57
14.5 km
Cirikovac, II
arr. 13:58
dep. 13:58
15.3 km
Cirikovac, S
arr. 13:59
dep. 13:59
16 km
Cirikovac, I
arr. 14:00
dep. 14:00
16.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
17.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 14:04
dep. 14:04
18 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 14:05
dep. 14:05
18.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 14:06
dep. 14:06
18.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 14:07
dep. 14:07
19.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 14:08
dep. 14:08
19.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 14:09
dep. 14:09
20.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:11
dep. 14:11
20.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:15
21.5 km
16:10 17:00 (00:50)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ostrovo kod Kostolca, 1
dep. 16:10
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 16:16
dep. 16:16
0.5 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 16:18
dep. 16:18
0.9 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 16:19
dep. 16:19
1.4 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 16:20
dep. 16:20
1.9 km
Kostolac, I
arr. 16:41
dep. 16:41
10.9 km
Klenovnik, I
arr. 16:42
dep. 16:42
12.1 km
Klenovnik, S
arr. 16:43
dep. 16:43
12.9 km
Klenovnik, P.K.
arr. 16:44
dep. 16:44
13.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 16:45
dep. 16:45
14.5 km
Cirikovac, II
arr. 16:46
dep. 16:46
15.3 km
Cirikovac, S
arr. 16:47
dep. 16:47
16 km
Cirikovac, I
arr. 16:48
dep. 16:48
16.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 16:49
dep. 16:49
17.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 16:50
dep. 16:50
18 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 16:51
dep. 16:51
18.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 16:52
dep. 16:52
18.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 16:53
dep. 16:53
19.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 16:54
dep. 16:54
19.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 16:55
dep. 16:55
20.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:56
dep. 16:56
20.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:00
21.5 km
20:00 20:50 (00:50)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ostrovo kod Kostolca, 1
dep. 20:00
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 20:06
dep. 20:06
0.5 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 20:08
dep. 20:08
0.9 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 20:09
dep. 20:09
1.4 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 20:10
dep. 20:10
1.9 km
Kostolac, I
arr. 20:31
dep. 20:31
10.9 km
Klenovnik, I
arr. 20:32
dep. 20:32
12.1 km
Klenovnik, S
arr. 20:33
dep. 20:33
12.9 km
Klenovnik, P.K.
arr. 20:34
dep. 20:34
13.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 20:35
dep. 20:35
14.5 km
Cirikovac, II
arr. 20:36
dep. 20:36
15.3 km
Cirikovac, S
arr. 20:37
dep. 20:37
16 km
Cirikovac, I
arr. 20:38
dep. 20:38
16.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 20:39
dep. 20:39
17.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 20:40
dep. 20:40
18 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 20:41
dep. 20:41
18.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 20:42
dep. 20:42
18.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 20:43
dep. 20:43
19.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 20:44
dep. 20:44
19.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 20:45
dep. 20:45
20.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 20:46
dep. 20:46
20.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:50
21.5 km

Naselja Ostrovo kod Kostolca i Pozarevac su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ostrovo kod Kostolca je u 05:21 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.