Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Osipaonica - Smederevo timetable

thursday, 20.02.2020.
04:21 05:10 (00:49)
MlinJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 04:21
Osipaonica, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 04:27
dep. 04:27
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 04:30
dep. 04:30
6 km
Mala Krsna
arr. 04:32
dep. 04:32
7 km
Vranovo
arr. 04:35
dep. 04:35
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 04:40
dep. 04:40
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 04:44
dep. 04:44
14 km
Radinac, Center
arr. 04:46
dep. 04:46
15 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 04:50
dep. 04:50
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 04:52
dep. 04:52
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 04:54
dep. 04:54
19 km
Smederevo, Senjak
arr. 04:56
dep. 04:56
20 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 04:58
dep. 04:58
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
22 km
Smederevo, Prevoz
arr. 05:06
dep. 05:06
25 km
Smederevo, Jugovo
arr. 05:10
27 km
04:53 05:43 (00:50)
MlinStara Zelezara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 04:53
Osipaonica, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 04:58
dep. 04:58
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:01
dep. 05:01
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:04
dep. 05:04
6 km
Mala Krsna
arr. 05:07
dep. 05:07
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:09
dep. 05:09
8 km
Vranovo
arr. 05:11
dep. 05:11
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:17
dep. 05:17
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 05:18
dep. 05:18
14 km
Radinac, Center
arr. 05:21
dep. 05:21
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:25
dep. 05:25
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:27
dep. 05:27
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:29
dep. 05:29
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:31
dep. 05:31
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:33
dep. 05:33
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:35
dep. 05:35
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:37
dep. 05:37
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
22 km
Smederevo, Stara Zelezara
arr. 05:43
24 km
05:14 05:50 (00:36)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 05:14
Osipaonica, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:20
dep. 05:20
4 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
5 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
6 km
Mala Krsna
arr. 05:25
dep. 05:25
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:27
dep. 05:27
8 km
Vranovo
arr. 05:28
dep. 05:28
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
10 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:36
dep. 05:36
13 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Radinac, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:40
dep. 05:40
16 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:41
dep. 05:41
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:43
dep. 05:43
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:45
dep. 05:45
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:46
dep. 05:46
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:47
dep. 05:47
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:48
dep. 05:48
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:50
22 km
05:14 05:55 (00:41)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 05:14
Osipaonica, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
5 km
Mala Krsna
arr. 05:27
dep. 05:27
9 km
Vranovo
arr. 05:30
dep. 05:30
13 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:33
dep. 05:33
14 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:35
dep. 05:35
18 km
Radinac, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
20 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:42
dep. 05:42
21 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:44
dep. 05:44
22 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:46
dep. 05:46
24 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:48
dep. 05:48
25 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:50
dep. 05:50
28 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:52
dep. 05:52
29 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:53
dep. 05:53
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:55
34 km
05:51 06:30 (00:39)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 05:51
Osipaonica, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
6 km
Mala Krsna
arr. 06:02
dep. 06:02
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:04
dep. 06:04
8 km
Vranovo
arr. 06:06
dep. 06:06
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:13
dep. 06:13
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:14
dep. 06:14
14 km
Radinac, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:17
dep. 06:17
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:19
dep. 06:19
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:27
dep. 06:27
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
22 km
05:54 06:38 (00:44)
MlinJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 05:54
Osipaonica, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
6 km
Mala Krsna
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Vranovo
arr. 06:08
dep. 06:08
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:16
dep. 06:16
14 km
Radinac, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
15 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:20
dep. 06:20
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
19 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:26
dep. 06:26
20 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:35
dep. 06:35
25 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:38
27 km
06:04 06:50 (00:46)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 06:04
Osipaonica, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:09
dep. 06:09
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Mala Krsna
arr. 06:18
dep. 06:18
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:20
dep. 06:20
8 km
Vranovo
arr. 06:22
dep. 06:22
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:28
dep. 06:28
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:29
dep. 06:29
14 km
Radinac, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:36
dep. 06:36
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:38
dep. 06:38
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:40
dep. 06:40
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:42
dep. 06:42
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:44
dep. 06:44
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:46
dep. 06:46
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
22 km
06:16 06:58 (00:42)
MlinJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 06:16
Osipaonica, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
6 km
Mala Krsna
arr. 06:27
dep. 06:27
7 km
Vranovo
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:37
dep. 06:37
14 km
Radinac, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
15 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:42
dep. 06:42
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
19 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
20 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
22 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
dep. 06:55
25 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:58
27 km
06:34 07:15 (00:41)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 06:34
Osipaonica, Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:41
dep. 06:41
4 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
5 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
6 km
Mala Krsna
arr. 06:47
dep. 06:47
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:49
dep. 06:49
8 km
Vranovo
arr. 06:50
dep. 06:50
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
10 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:56
dep. 06:56
13 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:58
dep. 06:58
14 km
Radinac, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:02
dep. 07:02
16 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:03
dep. 07:03
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:05
dep. 07:05
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:07
dep. 07:07
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:09
dep. 07:09
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:11
dep. 07:11
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:13
dep. 07:13
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:15
22 km
06:51 07:30 (00:39)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 06:51
Osipaonica, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:56
dep. 06:56
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Mala Krsna
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:04
dep. 07:04
8 km
Vranovo
arr. 07:06
dep. 07:06
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:13
dep. 07:13
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:14
dep. 07:14
14 km
Radinac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:17
dep. 07:17
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:19
dep. 07:19
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:22
dep. 07:22
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:24
dep. 07:24
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:26
dep. 07:26
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:27
dep. 07:27
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:30
22 km
07:20 07:59 (00:39)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 07:20
Osipaonica, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
5 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Mala Krsna
arr. 07:31
dep. 07:31
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:33
dep. 07:33
8 km
Vranovo
arr. 07:35
dep. 07:35
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
10 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:42
dep. 07:42
13 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:43
dep. 07:43
14 km
Radinac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:46
dep. 07:46
16 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:48
dep. 07:48
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:51
dep. 07:51
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:53
dep. 07:53
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:56
dep. 07:56
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:57
dep. 07:57
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:59
22 km
07:36 08:15 (00:39)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 07:36
Osipaonica, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
6 km
Mala Krsna
arr. 07:47
dep. 07:47
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:49
dep. 07:49
8 km
Vranovo
arr. 07:51
dep. 07:51
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:58
dep. 07:58
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:59
dep. 07:59
14 km
Radinac, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 08:02
dep. 08:02
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 08:04
dep. 08:04
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 08:07
dep. 08:07
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:09
dep. 08:09
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:11
dep. 08:11
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:12
dep. 08:12
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 08:13
dep. 08:13
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:15
22 km
08:14 08:50 (00:36)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 08:14
Osipaonica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
4 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
5 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
6 km
Mala Krsna
arr. 08:25
dep. 08:25
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 08:27
dep. 08:27
8 km
Vranovo
arr. 08:28
dep. 08:28
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
10 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 08:36
dep. 08:36
13 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 08:37
dep. 08:37
14 km
Radinac, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 08:41
dep. 08:41
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 08:43
dep. 08:43
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:45
dep. 08:45
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:46
dep. 08:46
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:47
dep. 08:47
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 08:48
dep. 08:48
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:50
22 km
09:14 09:50 (00:36)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 09:14
Osipaonica, Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:20
dep. 09:20
4 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
5 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:23
dep. 09:23
6 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:27
dep. 09:27
8 km
Vranovo
arr. 09:28
dep. 09:28
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
10 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:36
dep. 09:36
13 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:37
dep. 09:37
14 km
Radinac, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 09:40
dep. 09:40
16 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 09:41
dep. 09:41
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 09:43
dep. 09:43
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:45
dep. 09:45
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:46
dep. 09:46
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:47
dep. 09:47
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 09:48
dep. 09:48
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:50
22 km
09:18 09:40 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica
dep. 09:18
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
9 km
Radinac, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
13 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
18 km
09:36 10:15 (00:39)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 09:36
Osipaonica, Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:41
dep. 09:41
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:46
dep. 09:46
6 km
Mala Krsna
arr. 09:47
dep. 09:47
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:49
dep. 09:49
8 km
Vranovo
arr. 09:51
dep. 09:51
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:58
dep. 09:58
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:59
dep. 09:59
14 km
Radinac, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:02
dep. 10:02
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:04
dep. 10:04
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:07
dep. 10:07
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:09
dep. 10:09
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:11
dep. 10:11
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:12
dep. 10:12
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:13
dep. 10:13
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
22 km
10:09 10:55 (00:46)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 10:09
Osipaonica, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
6 km
Mala Krsna
arr. 10:23
dep. 10:23
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:25
dep. 10:25
8 km
Vranovo
arr. 10:27
dep. 10:27
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:33
dep. 10:33
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 10:34
dep. 10:34
14 km
Radinac, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:41
dep. 10:41
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:43
dep. 10:43
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:45
dep. 10:45
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:47
dep. 10:47
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:49
dep. 10:49
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:51
dep. 10:51
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:53
dep. 10:53
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:55
22 km
10:26 11:10 (00:44)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 10:26
Osipaonica, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 10:34
dep. 10:34
4 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
5 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:38
dep. 10:38
6 km
Mala Krsna
arr. 10:40
dep. 10:40
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:42
dep. 10:42
8 km
Vranovo
arr. 10:45
dep. 10:45
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
10 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:53
dep. 10:53
13 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 10:54
dep. 10:54
14 km
Radinac, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:58
dep. 10:58
16 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:59
dep. 10:59
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 11:02
dep. 11:02
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:04
dep. 11:04
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:06
dep. 11:06
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:07
dep. 11:07
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 11:08
dep. 11:08
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:10
22 km
10:54 11:30 (00:36)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 10:54
Osipaonica, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 11:00
dep. 11:00
4 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
5 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
6 km
Mala Krsna
arr. 11:05
dep. 11:05
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:07
dep. 11:07
8 km
Vranovo
arr. 11:08
dep. 11:08
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
10 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 11:16
dep. 11:16
13 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 11:17
dep. 11:17
14 km
Radinac, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 11:20
dep. 11:20
16 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 11:21
dep. 11:21
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 11:23
dep. 11:23
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:25
dep. 11:25
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:26
dep. 11:26
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:27
dep. 11:27
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 11:28
dep. 11:28
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:30
22 km
12:12 12:55 (00:43)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 12:12
Osipaonica, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
4 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
6 km
Mala Krsna
arr. 12:25
dep. 12:25
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:27
dep. 12:27
8 km
Vranovo
arr. 12:29
dep. 12:29
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
10 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:33
dep. 12:33
13 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:34
dep. 12:34
14 km
Radinac, Center
arr. 12:36
dep. 12:36
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 12:38
dep. 12:38
16 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:39
dep. 12:39
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:42
dep. 12:42
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:45
dep. 12:45
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:48
dep. 12:48
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:50
dep. 12:50
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:52
dep. 12:52
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 12:55
22 km
12:21 13:10 (00:49)
MlinJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 12:21
Osipaonica, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:30
dep. 12:30
6 km
Mala Krsna
arr. 12:32
dep. 12:32
7 km
Vranovo
arr. 12:35
dep. 12:35
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:44
dep. 12:44
14 km
Radinac, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
15 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:50
dep. 12:50
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:52
dep. 12:52
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
19 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
20 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
22 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
dep. 13:06
25 km
Smederevo, Jugovo
arr. 13:10
27 km
12:36 13:15 (00:39)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 12:36
Osipaonica, Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:41
dep. 12:41
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
6 km
Mala Krsna
arr. 12:47
dep. 12:47
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:49
dep. 12:49
8 km
Vranovo
arr. 12:51
dep. 12:51
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:58
dep. 12:58
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:59
dep. 12:59
14 km
Radinac, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 13:02
dep. 13:02
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:04
dep. 13:04
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 13:07
dep. 13:07
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:09
dep. 13:09
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:11
dep. 13:11
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:12
dep. 13:12
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 13:13
dep. 13:13
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:15
22 km
12:36 13:15 (00:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Railway station
dep. 12:36
Osipaonica, Stajaliste
arr. 12:38
dep. 12:39
2 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:43
4 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:50
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:55
12 km
Radinac, Railway station
arr. 13:02
dep. 13:03
14 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 13:08
dep. 13:09
18 km
Smederevo, Railway station
arr. 13:15
22 km
13:24 14:10 (00:46)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 13:24
Osipaonica, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:29
dep. 13:29
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
6 km
Mala Krsna
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Vranovo
arr. 13:42
dep. 13:42
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 13:48
dep. 13:48
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 13:49
dep. 13:49
14 km
Radinac, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
15 km
Landol, Landolski put 2
arr. 13:56
dep. 13:56
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:58
dep. 13:58
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:00
dep. 14:00
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:02
dep. 14:02
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:04
dep. 14:04
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:06
dep. 14:06
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:08
dep. 14:08
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:10
22 km
13:39 14:25 (00:46)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 13:39
Osipaonica, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
6 km
Mala Krsna
arr. 13:53
dep. 13:53
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:55
dep. 13:55
8 km
Vranovo
arr. 13:57
dep. 13:57
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:03
dep. 14:03
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:04
dep. 14:04
14 km
Radinac, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:11
dep. 14:11
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:13
dep. 14:13
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:15
dep. 14:15
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:17
dep. 14:17
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:19
dep. 14:19
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:21
dep. 14:21
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:23
dep. 14:23
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:25
22 km
13:45 14:30 (00:45)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 13:45
Osipaonica, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:49
dep. 13:49
4 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
6 km
Mala Krsna
arr. 13:58
dep. 13:58
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:00
dep. 14:00
8 km
Vranovo
arr. 14:02
dep. 14:02
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:07
dep. 14:07
13 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:08
dep. 14:08
14 km
Radinac, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:16
dep. 14:16
16 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:18
dep. 14:18
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:22
dep. 14:22
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:24
dep. 14:24
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:26
dep. 14:26
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
22 km
13:51 14:30 (00:39)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 13:51
Osipaonica, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
6 km
Mala Krsna
arr. 14:02
dep. 14:02
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:04
dep. 14:04
8 km
Vranovo
arr. 14:06
dep. 14:06
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:13
dep. 14:13
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:14
dep. 14:14
14 km
Radinac, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:17
dep. 14:17
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:19
dep. 14:19
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:22
dep. 14:22
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:24
dep. 14:24
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:26
dep. 14:26
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:27
dep. 14:27
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
22 km
14:19 15:05 (00:46)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 14:19
Osipaonica, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 14:24
dep. 14:24
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Mala Krsna
arr. 14:33
dep. 14:33
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Vranovo
arr. 14:37
dep. 14:37
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:43
dep. 14:43
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:44
dep. 14:44
14 km
Radinac, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:51
dep. 14:51
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:53
dep. 14:53
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:55
dep. 14:55
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:57
dep. 14:57
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:59
dep. 14:59
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:01
dep. 15:01
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:03
dep. 15:03
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:05
22 km
14:49 15:30 (00:41)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 14:49
Osipaonica, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Mala Krsna
arr. 15:02
dep. 15:02
9 km
Vranovo
arr. 15:05
dep. 15:05
13 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
14 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 15:10
dep. 15:10
18 km
Radinac, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
20 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:17
dep. 15:17
21 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:19
dep. 15:19
22 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:21
dep. 15:21
24 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:23
dep. 15:23
25 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:25
dep. 15:25
28 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:27
dep. 15:27
29 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:28
dep. 15:28
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:30
34 km
15:18 16:00 (00:42)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 15:18
Osipaonica, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
5 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
6 km
Mala Krsna
arr. 15:30
dep. 15:30
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:32
dep. 15:32
8 km
Vranovo
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
10 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 15:38
dep. 15:38
13 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Radinac, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:43
dep. 15:43
16 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:46
dep. 15:46
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:48
dep. 15:48
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:54
dep. 15:54
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:57
dep. 15:57
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:00
22 km
15:51 16:30 (00:39)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 15:51
Osipaonica, Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:56
dep. 15:56
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
6 km
Mala Krsna
arr. 16:02
dep. 16:02
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 16:04
dep. 16:04
8 km
Vranovo
arr. 16:06
dep. 16:06
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:13
dep. 16:13
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 16:14
dep. 16:14
14 km
Radinac, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 16:17
dep. 16:17
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:19
dep. 16:19
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:22
dep. 16:22
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:24
dep. 16:24
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 16:26
dep. 16:26
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:27
dep. 16:27
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:28
dep. 16:28
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:30
22 km
16:14 16:58 (00:44)
MlinJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 16:14
Osipaonica, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
6 km
Mala Krsna
arr. 16:24
dep. 16:24
7 km
Vranovo
arr. 16:27
dep. 16:27
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:34
dep. 16:34
14 km
Radinac, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
15 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:40
dep. 16:40
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:42
dep. 16:42
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
19 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
20 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
22 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
dep. 16:55
25 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:58
27 km
16:51 17:30 (00:39)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 16:51
Osipaonica, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 16:56
dep. 16:56
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:01
dep. 17:01
6 km
Mala Krsna
arr. 17:02
dep. 17:02
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:04
dep. 17:04
8 km
Vranovo
arr. 17:06
dep. 17:06
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:13
dep. 17:13
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 17:14
dep. 17:14
14 km
Radinac, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 17:17
dep. 17:17
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:19
dep. 17:19
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:22
dep. 17:22
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:24
dep. 17:24
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:26
dep. 17:26
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:27
dep. 17:27
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:28
dep. 17:28
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
22 km
17:21 18:07 (00:46)
MlinJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 17:21
Osipaonica, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Mala Krsna
arr. 17:32
dep. 17:32
7 km
Vranovo
arr. 17:35
dep. 17:35
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:44
dep. 17:44
14 km
Radinac, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
15 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:50
dep. 17:50
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:52
dep. 17:52
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
19 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
20 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
22 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
dep. 18:04
25 km
Smederevo, Jugovo
arr. 18:07
27 km
17:36 18:15 (00:39)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 17:36
Osipaonica, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:41
dep. 17:41
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:46
dep. 17:46
6 km
Mala Krsna
arr. 17:47
dep. 17:47
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:49
dep. 17:49
8 km
Vranovo
arr. 17:51
dep. 17:51
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:58
dep. 17:58
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 17:59
dep. 17:59
14 km
Radinac, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
15 km
Landol, Landolski put 2
arr. 18:02
dep. 18:02
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:04
dep. 18:04
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:07
dep. 18:07
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:09
dep. 18:09
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:11
dep. 18:11
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:12
dep. 18:12
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:13
dep. 18:13
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:15
22 km
17:51 18:30 (00:39)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 17:51
Osipaonica, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:56
dep. 17:56
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
6 km
Mala Krsna
arr. 18:02
dep. 18:02
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:04
dep. 18:04
8 km
Vranovo
arr. 18:06
dep. 18:06
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:13
dep. 18:13
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:14
dep. 18:14
14 km
Radinac, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:17
dep. 18:17
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:19
dep. 18:19
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:22
dep. 18:22
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:24
dep. 18:24
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:26
dep. 18:26
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:27
dep. 18:27
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:28
dep. 18:28
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:30
22 km
17:54 18:40 (00:46)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 17:54
Osipaonica, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:59
dep. 17:59
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
6 km
Mala Krsna
arr. 18:08
dep. 18:08
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:10
dep. 18:10
8 km
Vranovo
arr. 18:12
dep. 18:12
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:18
dep. 18:18
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:19
dep. 18:19
14 km
Radinac, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:26
dep. 18:26
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:28
dep. 18:28
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:30
dep. 18:30
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:32
dep. 18:32
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:34
dep. 18:34
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:36
dep. 18:36
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:38
dep. 18:38
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:40
22 km
18:25 19:00 (00:35)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 18:25
Osipaonica, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
4 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
5 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:33
dep. 18:33
6 km
Mala Krsna
arr. 18:35
dep. 18:35
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:37
dep. 18:37
8 km
Vranovo
arr. 18:38
dep. 18:38
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
10 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:45
dep. 18:45
13 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:47
dep. 18:47
14 km
Radinac, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:50
dep. 18:50
16 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:51
dep. 18:51
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:53
dep. 18:53
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:55
dep. 18:55
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:56
dep. 18:56
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:57
dep. 18:57
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:58
dep. 18:58
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:00
22 km
20:30 21:16 (00:46)
MlinStara Zelezara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 20:30
Osipaonica, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 20:35
dep. 20:35
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 20:41
dep. 20:41
6 km
Mala Krsna
arr. 20:44
dep. 20:44
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 20:46
dep. 20:46
8 km
Vranovo
arr. 20:48
dep. 20:48
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 20:54
dep. 20:54
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 20:55
dep. 20:55
14 km
Radinac, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 21:02
dep. 21:02
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 21:04
dep. 21:04
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 21:06
dep. 21:06
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:08
dep. 21:08
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:10
dep. 21:10
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:12
dep. 21:12
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 21:14
dep. 21:14
21 km
Smederevo, Stara Zelezara
arr. 21:16
22 km
21:21 22:00 (00:39)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osipaonica, Mlin
dep. 21:21
Osipaonica, Intersection
arr. 21:24
dep. 21:24
2 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 21:26
dep. 21:26
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
4 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:31
dep. 21:31
6 km
Mala Krsna
arr. 21:32
dep. 21:32
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 21:34
dep. 21:34
8 km
Vranovo
arr. 21:36
dep. 21:36
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 21:43
dep. 21:43
13.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 21:44
dep. 21:44
14 km
Radinac, Center
arr. 21:46
dep. 21:46
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 21:47
dep. 21:47
15.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 21:49
dep. 21:49
16.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 21:52
dep. 21:52
18 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:54
dep. 21:54
19 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:56
dep. 21:56
20 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:57
dep. 21:57
20.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 21:58
dep. 21:58
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 22:00
22 km

Naselja Osipaonica i Smederevo su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Osipaonica je u 04:21 h, dok je poslednji polazak u 21:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.