Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Osecina - Valjevo timetable

tuesday, 19.02.2019.
06:36 07:45 (01:09)
Jadar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Osecina, Jadar
dep. 06:36
Osecina, AS
arr. 06:39
dep. 06:39
2.3 km
Osecina, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
2.9 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 06:44
dep. 06:44
5.9 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 06:47
dep. 06:47
8.8 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 06:51
dep. 06:51
12 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 06:57
dep. 06:57
15.8 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 07:01
dep. 07:01
18.8 km
Pricevic
arr. 07:04
dep. 07:04
21.4 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 07:07
dep. 07:07
23.8 km
Zlataric, Ribari
arr. 07:11
dep. 07:11
28 km
Valjevo, Kazneno popravni dom
arr. 07:15
dep. 07:15
32.1 km
Valjevo, Jadar
arr. 07:19
dep. 07:19
34.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:26
36.5 km
07:20 08:20 (01:00)
Jadar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Osecina, Jadar
dep. 07:20
Osecina, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
3 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 07:35
dep. 07:35
6 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 07:40
dep. 07:40
9 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 07:45
dep. 07:45
12 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 07:50
dep. 07:50
16 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Pricevic
arr. 07:57
dep. 07:57
22 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 08:00
dep. 08:00
23 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 08:03
dep. 08:03
25 km
Zlataric, Ribari
arr. 08:05
dep. 08:05
29 km
Valjevo, Kazneno popravni dom
arr. 08:10
dep. 08:10
33 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:20
37 km
08:45 09:45 (01:00)
Jadar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Osecina, Jadar
dep. 08:45
Osecina, Center
arr. 08:50
dep. 09:05
3 km
Dragijevica
arr. 09:15
dep. 09:15
9 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:18
dep. 09:18
12 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:22
dep. 09:22
16 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
22 km
Zlataric, Ribari
arr. 09:37
dep. 09:37
29 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:45
37 km
08:55 09:40 (00:45)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Osecina, AS
dep. 08:55
Valjevo, Bus station
arr. 09:40
34.8 km
13:55 14:57 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Osecina, Center
dep. 13:55
Osecina, Gvozdeni most
arr. 14:00
dep. 14:00
3.3 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 14:03
dep. 14:03
6.4 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 14:07
dep. 14:07
9.6 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 14:13
dep. 14:13
14.1 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 14:17
dep. 14:17
16.8 km
Pricevic
arr. 14:20
dep. 14:20
19.4 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 14:21
dep. 14:21
20.5 km
Valjevo, Mokro Brdo
arr. 14:23
dep. 14:23
21.9 km
Valjevo, Kasarna Kadinjaca
arr. 14:38
dep. 14:38
32.7 km
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 14:55
dep. 14:55
37.5 km
Valjevo, Intersection
arr. 14:57
38.1 km
14:55 15:35 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Osecina, Center
dep. 14:55
Osladic, Kamenoresci
arr. 15:08
dep. 15:08
9 km
Kamenica kod Valjeva, Katića Put
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 15:12
dep. 15:12
13 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 15:16
dep. 15:16
16 km
Pricevic
arr. 15:20
dep. 15:20
19 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
20 km
Valjevo, Mokro Brdo
arr. 15:23
dep. 15:23
22 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:35
34 km
16:00 17:00 (01:00)
Jadar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Osecina, Jadar
dep. 16:00
Osecina, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
3 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 16:15
dep. 16:15
6 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 16:25
dep. 16:25
12 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 16:30
dep. 16:30
16 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 16:35
dep. 16:35
19 km
Pricevic
arr. 16:37
dep. 16:37
22 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 16:40
dep. 16:40
23 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 16:43
dep. 16:43
25 km
Zlataric, Ribari
arr. 16:45
dep. 16:45
29 km
Valjevo, Kazneno popravni dom
arr. 16:50
dep. 16:50
33 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:00
37 km
16:45 17:45 (01:00)
Jadar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Osecina, Jadar
dep. 16:45
Osecina, Center
arr. 16:50
dep. 17:05
3 km
Dragijevica
arr. 17:15
dep. 17:15
9 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 17:18
dep. 17:18
12 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 17:22
dep. 17:22
16 km
Pricevic
arr. 17:30
dep. 17:30
22 km
Zlataric, Ribari
arr. 17:37
dep. 17:37
29 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:45
37 km
19:10 20:12 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Osecina, Center
dep. 19:10
Osecina, Gvozdeni most
arr. 19:15
dep. 19:15
3.3 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 19:18
dep. 19:18
6.4 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 19:22
dep. 19:22
9.6 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 19:28
dep. 19:28
14.1 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 19:32
dep. 19:32
16.8 km
Pricevic
arr. 19:35
dep. 19:35
19.4 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 19:36
dep. 19:36
20.5 km
Valjevo, Mokro Brdo
arr. 19:38
dep. 19:38
21.9 km
Valjevo, Kasarna Kadinjaca
arr. 19:53
dep. 19:53
32.7 km
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 20:10
dep. 20:10
37.5 km
Valjevo, Intersection
arr. 20:12
38.1 km

Naselja Osecina i Valjevo su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 09min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Osecina je u 06:36 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.