Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Osecina Varosica - Klinci timetable

saturday, 30.09.2023.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Osecina Varosica - Klinci timetable
Departures on: monday, 02.10.2023.
13:55 15:01 (01:06)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osecina Varosica, Center
dep. 13:55
Osecina Selo, Gvozdeni most
arr. 14:00
dep. 14:00
3.3 km
Dragijevica, Kafana
arr. 14:03
dep. 14:03
6.4 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 14:07
dep. 14:07
9.6 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 14:13
dep. 14:13
14.1 km
Kamenica kod Valjeva, Jakova vodenica
arr. 14:17
dep. 14:17
16.8 km
Pricevic, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
19.4 km
Beomuzevic, Putareva kuca
arr. 14:21
dep. 14:21
20.5 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 14:23
dep. 14:23
21.9 km
Zlataric, Ribari
arr. 14:28
dep. 14:28
25.7 km
arr. 14:34
dep. 14:34
29.9 km
arr. 14:38
dep. 14:38
32.7 km
arr. 14:55
dep. 14:55
37.5 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 14:57
dep. 14:57
38.1 km
Klinci
arr. 15:01
41.9 km
19:10 20:16 (01:06)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osecina Varosica, Center
dep. 19:10
Osecina Selo, Gvozdeni most
arr. 19:15
dep. 19:15
3.3 km
Dragijevica, Kafana
arr. 19:18
dep. 19:18
6.4 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 19:22
dep. 19:22
9.6 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 19:28
dep. 19:28
14.1 km
Kamenica kod Valjeva, Jakova vodenica
arr. 19:32
dep. 19:32
16.8 km
Pricevic, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
19.4 km
Beomuzevic, Putareva kuca
arr. 19:36
dep. 19:36
20.5 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 19:38
dep. 19:38
21.9 km
Zlataric, Ribari
arr. 19:43
dep. 19:43
25.7 km
arr. 19:49
dep. 19:49
29.9 km
arr. 19:53
dep. 19:53
32.7 km
arr. 20:10
dep. 20:10
37.5 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 20:12
dep. 20:12
38.1 km
Klinci
arr. 20:16
41.9 km
Osecina Varosica - Klinci timetable
Departures on: tuesday, 03.10.2023.
13:55 15:01 (01:06)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osecina Varosica, Center
dep. 13:55
Osecina Selo, Gvozdeni most
arr. 14:00
dep. 14:00
3.3 km
Dragijevica, Kafana
arr. 14:03
dep. 14:03
6.4 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 14:07
dep. 14:07
9.6 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 14:13
dep. 14:13
14.1 km
Kamenica kod Valjeva, Jakova vodenica
arr. 14:17
dep. 14:17
16.8 km
Pricevic, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
19.4 km
Beomuzevic, Putareva kuca
arr. 14:21
dep. 14:21
20.5 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 14:23
dep. 14:23
21.9 km
Zlataric, Ribari
arr. 14:28
dep. 14:28
25.7 km
arr. 14:34
dep. 14:34
29.9 km
arr. 14:38
dep. 14:38
32.7 km
arr. 14:55
dep. 14:55
37.5 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 14:57
dep. 14:57
38.1 km
Klinci
arr. 15:01
41.9 km
19:10 20:16 (01:06)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osecina Varosica, Center
dep. 19:10
Osecina Selo, Gvozdeni most
arr. 19:15
dep. 19:15
3.3 km
Dragijevica, Kafana
arr. 19:18
dep. 19:18
6.4 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 19:22
dep. 19:22
9.6 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 19:28
dep. 19:28
14.1 km
Kamenica kod Valjeva, Jakova vodenica
arr. 19:32
dep. 19:32
16.8 km
Pricevic, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
19.4 km
Beomuzevic, Putareva kuca
arr. 19:36
dep. 19:36
20.5 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 19:38
dep. 19:38
21.9 km
Zlataric, Ribari
arr. 19:43
dep. 19:43
25.7 km
arr. 19:49
dep. 19:49
29.9 km
arr. 19:53
dep. 19:53
32.7 km
arr. 20:10
dep. 20:10
37.5 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 20:12
dep. 20:12
38.1 km
Klinci
arr. 20:16
41.9 km
Osecina Varosica - Klinci timetable
Departures on: wednesday, 04.10.2023.
13:55 15:01 (01:06)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osecina Varosica, Center
dep. 13:55
Osecina Selo, Gvozdeni most
arr. 14:00
dep. 14:00
3.3 km
Dragijevica, Kafana
arr. 14:03
dep. 14:03
6.4 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 14:07
dep. 14:07
9.6 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 14:13
dep. 14:13
14.1 km
Kamenica kod Valjeva, Jakova vodenica
arr. 14:17
dep. 14:17
16.8 km
Pricevic, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
19.4 km
Beomuzevic, Putareva kuca
arr. 14:21
dep. 14:21
20.5 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 14:23
dep. 14:23
21.9 km
Zlataric, Ribari
arr. 14:28
dep. 14:28
25.7 km
arr. 14:34
dep. 14:34
29.9 km
arr. 14:38
dep. 14:38
32.7 km
arr. 14:55
dep. 14:55
37.5 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 14:57
dep. 14:57
38.1 km
Klinci
arr. 15:01
41.9 km
19:10 20:16 (01:06)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osecina Varosica, Center
dep. 19:10
Osecina Selo, Gvozdeni most
arr. 19:15
dep. 19:15
3.3 km
Dragijevica, Kafana
arr. 19:18
dep. 19:18
6.4 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 19:22
dep. 19:22
9.6 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 19:28
dep. 19:28
14.1 km
Kamenica kod Valjeva, Jakova vodenica
arr. 19:32
dep. 19:32
16.8 km
Pricevic, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
19.4 km
Beomuzevic, Putareva kuca
arr. 19:36
dep. 19:36
20.5 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 19:38
dep. 19:38
21.9 km
Zlataric, Ribari
arr. 19:43
dep. 19:43
25.7 km
arr. 19:49
dep. 19:49
29.9 km
arr. 19:53
dep. 19:53
32.7 km
arr. 20:10
dep. 20:10
37.5 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 20:12
dep. 20:12
38.1 km
Klinci
arr. 20:16
41.9 km
Osecina Varosica - Klinci timetable
Departures on: thursday, 05.10.2023.
13:55 15:01 (01:06)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osecina Varosica, Center
dep. 13:55
Osecina Selo, Gvozdeni most
arr. 14:00
dep. 14:00
3.3 km
Dragijevica, Kafana
arr. 14:03
dep. 14:03
6.4 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 14:07
dep. 14:07
9.6 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 14:13
dep. 14:13
14.1 km
Kamenica kod Valjeva, Jakova vodenica
arr. 14:17
dep. 14:17
16.8 km
Pricevic, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
19.4 km
Beomuzevic, Putareva kuca
arr. 14:21
dep. 14:21
20.5 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 14:23
dep. 14:23
21.9 km
Zlataric, Ribari
arr. 14:28
dep. 14:28
25.7 km
arr. 14:34
dep. 14:34
29.9 km
arr. 14:38
dep. 14:38
32.7 km
arr. 14:55
dep. 14:55
37.5 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 14:57
dep. 14:57
38.1 km
Klinci
arr. 15:01
41.9 km
19:10 20:16 (01:06)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osecina Varosica, Center
dep. 19:10
Osecina Selo, Gvozdeni most
arr. 19:15
dep. 19:15
3.3 km
Dragijevica, Kafana
arr. 19:18
dep. 19:18
6.4 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 19:22
dep. 19:22
9.6 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 19:28
dep. 19:28
14.1 km
Kamenica kod Valjeva, Jakova vodenica
arr. 19:32
dep. 19:32
16.8 km
Pricevic, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
19.4 km
Beomuzevic, Putareva kuca
arr. 19:36
dep. 19:36
20.5 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 19:38
dep. 19:38
21.9 km
Zlataric, Ribari
arr. 19:43
dep. 19:43
25.7 km
arr. 19:49
dep. 19:49
29.9 km
arr. 19:53
dep. 19:53
32.7 km
arr. 20:10
dep. 20:10
37.5 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 20:12
dep. 20:12
38.1 km
Klinci
arr. 20:16
41.9 km

Naselja Osecina Varosica i Klinci su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 06min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Osecina Varosica je u 13:55 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.