Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Osanica - Zagubica timetable

saturday, 25.06.2022.
09:16 09:55 (00:39)
CeretarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osanica, Ceretar
dep. 09:16
Osanica, Suvi bunar
arr. 09:20
dep. 09:20
2 km
Osanica, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
6 km
Osanica, Trstene bare
arr. 09:31
dep. 09:31
8 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
10 km
Izvarica, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
11 km
Vukovac, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
13 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 09:47
dep. 09:47
16 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 09:49
dep. 09:49
17 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 09:51
dep. 09:51
18 km
Zagubica, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
19 km
Zagubica, Bus station
arr. 09:55
20 km
16:49 17:15 (00:26)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osanica, Intersection
dep. 16:49
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
4 km
Izvarica, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
7 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 17:08
dep. 17:08
10 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 17:09
dep. 17:09
11 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 17:11
dep. 17:11
12 km
Zagubica, 1
arr. 17:13
dep. 17:13
14 km
Zagubica, Bus station
arr. 17:15
14 km
20:28 21:22 (00:54)
IntersectionElektroistok
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osanica, Intersection
dep. 20:28
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
4 km
Izvarica, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
7 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 20:43
dep. 20:43
10 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
11 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
14 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
17 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
19 km
Zagubica, Beljavina
arr. 20:57
dep. 20:57
21 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
27 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
28 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
32 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
38 km
Osanica - Zagubica timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
09:16 09:55 (00:39)
CeretarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osanica, Ceretar
dep. 09:16
Osanica, Suvi bunar
arr. 09:20
dep. 09:20
2 km
Osanica, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
6 km
Osanica, Trstene bare
arr. 09:31
dep. 09:31
8 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
10 km
Izvarica, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
11 km
Vukovac, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
13 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 09:47
dep. 09:47
16 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 09:49
dep. 09:49
17 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 09:51
dep. 09:51
18 km
Zagubica, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
19 km
Zagubica, Bus station
arr. 09:55
20 km
15:10 15:55 (00:45)
CeretarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osanica, Ceretar
dep. 15:10
Osanica, Suvi bunar
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Osanica, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Osanica, Trstene bare
arr. 15:31
dep. 15:31
8 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
10 km
Izvarica, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Vukovac, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 15:47
dep. 15:47
16 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 15:49
dep. 15:49
17 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 15:51
dep. 15:51
18 km
Zagubica, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
19 km
Zagubica, Bus station
arr. 15:55
20 km
20:28 21:22 (00:54)
IntersectionElektroistok
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osanica, Intersection
dep. 20:28
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
4 km
Izvarica, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
7 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 20:43
dep. 20:43
10 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
11 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
14 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
17 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
19 km
Zagubica, Beljavina
arr. 20:57
dep. 20:57
21 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
27 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
28 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
32 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
38 km
Osanica - Zagubica timetable
Departures on: monday, 27.06.2022.
06:45 07:10 (00:25)
SBus station
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osanica, S
dep. 06:45
Osanica, Fabrika
arr. 06:47
dep. 06:47
1.1 km
Osanica, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
2.5 km
Osanica, Trstene bare
arr. 06:52
dep. 06:52
3.6 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
5.3 km
Izvarica, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
6.4 km
Vukovac, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
8.1 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 07:02
dep. 07:02
11 km
Milatovac kod Zagubice, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
Suvi Do kod Zagubice, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
14.4 km
Zagubica, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
15.1 km
Zagubica, Bus station
arr. 07:10
15.8 km
06:51 07:30 (00:39)
CeretarBus station
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osanica, Ceretar
dep. 06:51
Osanica, Suvi bunar
arr. 06:55
dep. 06:55
2.3 km
Osanica, Intersection
arr. 07:13
dep. 07:13
9.9 km
Osanica, Fabrika
arr. 07:11
dep. 07:11
8.7 km
Osanica, S
arr. 07:08
dep. 07:08
7.6 km
Osanica, Trstene bare
arr. 07:17
dep. 07:17
11.2 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
12.8 km
Izvarica, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
13.9 km
Vukovac, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
15.7 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 07:24
dep. 07:24
18.5 km
Milatovac kod Zagubice, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
19.5 km
Suvi Do kod Zagubice, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
21.9 km
Zagubica, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
22.7 km
Zagubica, Bus station
arr. 07:30
23.5 km
09:16 09:55 (00:39)
CeretarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osanica, Ceretar
dep. 09:16
Osanica, Suvi bunar
arr. 09:20
dep. 09:20
2 km
Osanica, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
6 km
Osanica, Trstene bare
arr. 09:31
dep. 09:31
8 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
10 km
Izvarica, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
11 km
Vukovac, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
13 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 09:47
dep. 09:47
16 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 09:49
dep. 09:49
17 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 09:51
dep. 09:51
18 km
Zagubica, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
19 km
Zagubica, Bus station
arr. 09:55
20 km
12:31 13:10 (00:39)
CeretarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osanica, Ceretar
dep. 12:31
Osanica, Suvi bunar
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Osanica, Intersection
arr. 12:42
dep. 12:42
6 km
Osanica, Trstene bare
arr. 12:46
dep. 12:46
8 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Izvarica, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
11 km
Vukovac, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
13 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 13:02
dep. 13:02
16 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 13:04
dep. 13:04
17 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 13:06
dep. 13:06
18 km
Zagubica, 1
arr. 13:08
dep. 13:08
19 km
Zagubica, Bus station
arr. 13:10
20 km
14:42 15:20 (00:38)
CeretarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osanica, Ceretar
dep. 14:42
Osanica, Suvi bunar
arr. 14:45
dep. 14:45
1.5 km
Osanica, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
4.6 km
Osanica, S
arr. 14:55
dep. 14:55
6.9 km
Osanica, Trstene bare
arr. 15:01
dep. 15:01
10.5 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
12.2 km
Izvarica, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
13.2 km
Vukovac, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
15 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 15:12
dep. 15:12
17.9 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 15:14
dep. 15:14
18.9 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 15:16
dep. 15:16
21.3 km
Zagubica, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
22.1 km
Zagubica, Bus station
arr. 15:20
23 km
16:49 17:15 (00:26)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osanica, Intersection
dep. 16:49
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
4 km
Izvarica, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
7 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 17:08
dep. 17:08
10 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 17:09
dep. 17:09
11 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 17:11
dep. 17:11
12 km
Zagubica, 1
arr. 17:13
dep. 17:13
14 km
Zagubica, Bus station
arr. 17:15
14 km
17:46 18:15 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osanica, Intersection
dep. 17:46
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
4 km
Izvarica, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 18:05
dep. 18:05
10 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 18:06
dep. 18:06
11 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 18:08
dep. 18:08
12 km
Zagubica, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
13 km
Zagubica, Bus station
arr. 18:15
14 km
20:28 21:22 (00:54)
IntersectionElektroistok
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osanica, Intersection
dep. 20:28
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
4 km
Izvarica, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
7 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 20:43
dep. 20:43
10 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
11 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
14 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
17 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
19 km
Zagubica, Beljavina
arr. 20:57
dep. 20:57
21 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
27 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
28 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
32 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
38 km

Naselja Osanica i Zagubica su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Osanica je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 20:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.