Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Orljane - Nis timetable

sunday, 23.02.2020.
05:12 05:42 (00:30)
MajdanBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orljane, Majdan
dep. 05:12
Malosiste, Center
arr. 05:18
dep. 05:18
3 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 05:22
dep. 05:22
5 km
Belotinac, A.
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 05:27
dep. 05:27
9 km
arr. 05:36
dep. 05:36
16 km
arr. 05:39
dep. 05:39
18 km
Nis, Bus station
arr. 05:42
20 km
05:32 06:10 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orljane
dep. 05:32
Orljane, Majdan
arr. 05:34
dep. 05:34
1 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 05:36
dep. 05:36
2.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 05:39
dep. 05:39
3.5 km
Malosiste, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
4.3 km
Capljinac
arr. 05:45
dep. 05:45
5.8 km
Belotinac
arr. 05:49
dep. 05:49
7.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 05:52
dep. 05:52
9 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
13.2 km
arr. 06:01
dep. 06:01
14.2 km
Nis, Biljur
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Nis, Bus station
arr. 06:10
16.5 km
06:04 06:35 (00:31)
MajdanBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orljane, Majdan
dep. 06:04
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:06
dep. 06:06
1.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:09
dep. 06:09
2.5 km
Malosiste, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
3.4 km
Malosiste, Anče
arr. 06:12
dep. 06:12
4.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
5.9 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
6.7 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:21
dep. 06:21
10.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
12.3 km
arr. 06:26
dep. 06:26
13.2 km
Nis, Biljur
arr. 06:29
dep. 06:29
14.3 km
Nis, Bus station
arr. 06:35
15.8 km
06:29 07:02 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orljane
dep. 06:29
Orljane, Majdan
arr. 06:31
dep. 06:31
1 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:33
dep. 06:33
2.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:36
dep. 06:36
3.5 km
Malosiste, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
4.3 km
Malosiste, Anče
arr. 06:39
dep. 06:39
5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
6.7 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
7.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:48
dep. 06:48
11.3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
13 km
arr. 06:53
dep. 06:53
14 km
Nis, Biljur
arr. 06:56
dep. 06:56
14.8 km
Nis, Bus station
arr. 07:02
16.3 km
06:39 07:10 (00:31)
MajdanBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orljane, Majdan
dep. 06:39
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:41
dep. 06:41
1.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:44
dep. 06:44
2.5 km
Malosiste, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
3.3 km
Malosiste, Anče
arr. 06:47
dep. 06:47
4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
5.7 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
6.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:58
dep. 06:58
10.3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
12 km
arr. 07:03
dep. 07:03
13 km
Nis, Biljur
arr. 07:05
dep. 07:05
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 07:10
15.3 km
08:10 08:40 (00:30)
MajdanBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orljane, Majdan
dep. 08:10
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 08:12
dep. 08:12
1 km
Malosiste, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
3.5 km
Malosiste, Anče
arr. 08:18
dep. 08:18
4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
6 km
Belotinac, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
7 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 08:28
dep. 08:28
11 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
11.5 km
arr. 08:35
dep. 08:35
12 km
arr. 08:36
dep. 08:36
14 km
Nis, Biljur
arr. 08:37
dep. 08:37
15 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
16 km
12:08 12:40 (00:32)
MajdanBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orljane, Majdan
dep. 12:08
Orljane, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
1 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 12:12
dep. 12:12
2 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 12:14
dep. 12:14
4 km
Malosiste, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
5 km
Malosiste, Anče
arr. 12:18
dep. 12:18
6 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
Belotinac, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
8 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
12 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
13 km
arr. 12:35
dep. 12:35
14 km
Nis, Biljur
arr. 12:37
dep. 12:37
15 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
17 km
13:41 14:10 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orljane
dep. 13:41
Orljane, Majdan
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:45
dep. 13:45
2.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:47
dep. 13:47
3.5 km
Malosiste, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
4.3 km
Malosiste, Anče
arr. 13:49
dep. 13:49
5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
6.7 km
Belotinac, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
7.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:58
dep. 13:58
11.3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
13 km
arr. 14:03
dep. 14:03
14 km
Nis, Biljur
arr. 14:05
dep. 14:05
14.8 km
Nis, Bus station
arr. 14:10
16.3 km
16:01 16:30 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orljane
dep. 16:01
Orljane, Majdan
arr. 16:03
dep. 16:03
1 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:05
dep. 16:05
2.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:07
dep. 16:07
3.5 km
Malosiste, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
4.3 km
Malosiste, Anče
arr. 16:09
dep. 16:09
5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
6.7 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
7.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:18
dep. 16:18
11.3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
13 km
arr. 16:23
dep. 16:23
14 km
Nis, Biljur
arr. 16:25
dep. 16:25
14.8 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
16.3 km
16:59 17:30 (00:31)
MajdanBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orljane, Majdan
dep. 16:59
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 17:01
dep. 17:01
1.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 17:04
dep. 17:04
2.5 km
Malosiste, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
3.3 km
Malosiste, Anče
arr. 17:07
dep. 17:07
4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
5.7 km
Belotinac, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
6.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 17:18
dep. 17:18
10.3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
12 km
arr. 17:23
dep. 17:23
13 km
Nis, Biljur
arr. 17:25
dep. 17:25
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 17:30
15.3 km
18:21 18:50 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orljane
dep. 18:21
Orljane, Majdan
arr. 18:23
dep. 18:23
1 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 18:25
dep. 18:25
2.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 18:27
dep. 18:27
3.5 km
Malosiste, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
4.3 km
Malosiste, Anče
arr. 18:29
dep. 18:29
5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
6.7 km
Belotinac, Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
7.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 18:38
dep. 18:38
11.3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
13 km
arr. 18:43
dep. 18:43
14 km
Nis, Biljur
arr. 18:45
dep. 18:45
14.8 km
Nis, Bus station
arr. 18:50
16.3 km

Naselja Orljane i Nis su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Orljane je u 05:12 h, dok je poslednji polazak u 18:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.