Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Oraovica kod Preseva - Vranje timetable

wednesday, 20.11.2019.
15:39 16:53 (01:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oraovica kod Preseva
dep. 15:39
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Cukarka
arr. 15:55
dep. 15:55
7.7 km
Zujince, P
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
14.3 km
Biljaca, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
19.7 km
Biljaca, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
18.5 km
Biljaca, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
17.7 km
Rajince, P
arr. 16:15
dep. 16:15
21.9 km
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
23.1 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
26.7 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
38 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
40.1 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
45.4 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
49.5 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
50.9 km
Oraovica kod Preseva - Vranje timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
15:39 16:53 (01:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oraovica kod Preseva
dep. 15:39
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Cukarka
arr. 15:55
dep. 15:55
7.7 km
Zujince, P
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
14.3 km
Biljaca, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
19.7 km
Biljaca, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
18.5 km
Biljaca, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
17.7 km
Rajince, P
arr. 16:15
dep. 16:15
21.9 km
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
23.1 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
26.7 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
38 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
40.1 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
45.4 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
49.5 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
50.9 km
Oraovica kod Preseva - Vranje timetable
Departures on: friday, 22.11.2019.
15:39 16:53 (01:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oraovica kod Preseva
dep. 15:39
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Cukarka
arr. 15:55
dep. 15:55
7.7 km
Zujince, P
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
14.3 km
Biljaca, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
19.7 km
Biljaca, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
18.5 km
Biljaca, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
17.7 km
Rajince, P
arr. 16:15
dep. 16:15
21.9 km
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
23.1 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
26.7 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
38 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
40.1 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
45.4 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
49.5 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
50.9 km
Oraovica kod Preseva - Vranje timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
15:39 16:53 (01:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oraovica kod Preseva
dep. 15:39
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Cukarka
arr. 15:55
dep. 15:55
7.7 km
Zujince, P
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
14.3 km
Biljaca, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
19.7 km
Biljaca, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
18.5 km
Biljaca, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
17.7 km
Rajince, P
arr. 16:15
dep. 16:15
21.9 km
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
23.1 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
26.7 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
38 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
40.1 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
45.4 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
49.5 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
50.9 km
Oraovica kod Preseva - Vranje timetable
Departures on: sunday, 24.11.2019.
15:39 16:53 (01:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oraovica kod Preseva
dep. 15:39
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Cukarka
arr. 15:55
dep. 15:55
7.7 km
Zujince, P
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
14.3 km
Biljaca, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
19.7 km
Biljaca, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
18.5 km
Biljaca, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
17.7 km
Rajince, P
arr. 16:15
dep. 16:15
21.9 km
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
23.1 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
26.7 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
38 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
40.1 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
45.4 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
49.5 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
50.9 km
Oraovica kod Preseva - Vranje timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
15:39 16:53 (01:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oraovica kod Preseva
dep. 15:39
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Cukarka
arr. 15:55
dep. 15:55
7.7 km
Zujince, P
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
14.3 km
Biljaca, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
19.7 km
Biljaca, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
18.5 km
Biljaca, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
17.7 km
Rajince, P
arr. 16:15
dep. 16:15
21.9 km
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
23.1 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
26.7 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
38 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
40.1 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
45.4 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
49.5 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
50.9 km
Oraovica kod Preseva - Vranje timetable
Departures on: tuesday, 26.11.2019.
15:39 16:53 (01:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oraovica kod Preseva
dep. 15:39
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Cukarka
arr. 15:55
dep. 15:55
7.7 km
Zujince, P
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
14.3 km
Biljaca, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
19.7 km
Biljaca, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
18.5 km
Biljaca, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
17.7 km
Rajince, P
arr. 16:15
dep. 16:15
21.9 km
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
23.1 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
26.7 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
38 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
40.1 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
45.4 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
49.5 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
50.9 km

Naselja Oraovica kod Preseva i Vranje su međusobno udaljena ~51 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 14min., a najduže 01h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Oraovica kod Preseva je u 15:39 h, dok je poslednji polazak u 15:39 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.