Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Okruglica kod Svrljiga - Svrljig timetable

tuesday, 16.07.2019.
05:34 06:15 (00:41)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Svrljiga
dep. 05:34
Crnoljevica
arr. 05:37
dep. 05:37
3 km
Beloinje
arr. 06:04
dep. 06:04
19.4 km
Burdimo, 1
arr. 05:56
dep. 05:56
13.9 km
Burdimo
arr. 05:53
dep. 05:53
12.2 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
14.9 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
21 km
Svrljig, Cetkara
arr. 06:08
dep. 06:08
24.6 km
Svrljig, T. kombinat
arr. 06:10
dep. 06:10
25 km
Svrljig, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
26.2 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:15
27.1 km
Okruglica kod Svrljiga - Svrljig timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
05:34 06:15 (00:41)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Svrljiga
dep. 05:34
Crnoljevica
arr. 05:37
dep. 05:37
3 km
Beloinje
arr. 06:04
dep. 06:04
19.4 km
Burdimo, 1
arr. 05:56
dep. 05:56
13.9 km
Burdimo
arr. 05:53
dep. 05:53
12.2 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
14.9 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
21 km
Svrljig, Cetkara
arr. 06:08
dep. 06:08
24.6 km
Svrljig, T. kombinat
arr. 06:10
dep. 06:10
25 km
Svrljig, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
26.2 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:15
27.1 km
Okruglica kod Svrljiga - Svrljig timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
05:34 06:15 (00:41)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Svrljiga
dep. 05:34
Crnoljevica
arr. 05:37
dep. 05:37
3 km
Beloinje
arr. 06:04
dep. 06:04
19.4 km
Burdimo, 1
arr. 05:56
dep. 05:56
13.9 km
Burdimo
arr. 05:53
dep. 05:53
12.2 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
14.9 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
21 km
Svrljig, Cetkara
arr. 06:08
dep. 06:08
24.6 km
Svrljig, T. kombinat
arr. 06:10
dep. 06:10
25 km
Svrljig, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
26.2 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:15
27.1 km
08:55 09:10 (00:15)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Thursday.
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Svrljiga
dep. 08:55
Crnoljevica
arr. 08:58
dep. 08:58
3 km
Beloinje
arr. 09:01
dep. 09:01
5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
6.3 km
Svrljig, Cetkara
arr. 09:04
dep. 09:04
7.2 km
Svrljig, T. kombinat
arr. 09:05
dep. 09:05
7.6 km
Svrljig, Pijaca
arr. 09:07
dep. 09:07
8.8 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:10
9.7 km
08:55 09:10 (00:15)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Monday, Thursday.
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Svrljiga
dep. 08:55
Crnoljevica
arr. 08:58
dep. 08:58
3 km
Beloinje
arr. 09:01
dep. 09:01
5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
6.3 km
Svrljig, Cetkara
arr. 09:04
dep. 09:04
7.2 km
Svrljig, T. kombinat
arr. 09:05
dep. 09:05
7.6 km
Svrljig, Pijaca
arr. 09:07
dep. 09:07
8.8 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:10
9.7 km
15:13 15:30 (00:17)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Thursday.
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Svrljiga
dep. 15:13
Crnoljevica
arr. 15:16
dep. 15:16
3 km
Beloinje
arr. 15:19
dep. 15:19
5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
21 km
Svrljig, Cetkara
arr. 15:22
dep. 15:22
24.6 km
Svrljig, T. kombinat
arr. 15:24
dep. 15:24
25 km
Svrljig, Pijaca
arr. 15:26
dep. 15:26
26.2 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:30
27.1 km
Okruglica kod Svrljiga - Svrljig timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:34 06:15 (00:41)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Svrljiga
dep. 05:34
Crnoljevica
arr. 05:37
dep. 05:37
3 km
Beloinje
arr. 06:04
dep. 06:04
19.4 km
Burdimo, 1
arr. 05:56
dep. 05:56
13.9 km
Burdimo
arr. 05:53
dep. 05:53
12.2 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
14.9 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
21 km
Svrljig, Cetkara
arr. 06:08
dep. 06:08
24.6 km
Svrljig, T. kombinat
arr. 06:10
dep. 06:10
25 km
Svrljig, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
26.2 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:15
27.1 km

Naselja Okruglica kod Svrljiga i Svrljig su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Okruglica kod Svrljiga je u 05:34 h, dok je poslednji polazak u 15:13 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.