Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Okruglica kod Svrljiga - Svrljig timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:34 06:15 (00:41)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Svrljiga, Center
dep. 05:34
Crnoljevica, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
3 km
Beloinje, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
19.4 km
Burdimo, 1
arr. 05:56
dep. 05:56
13.9 km
Burdimo
arr. 05:53
dep. 05:53
12.2 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
14.9 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
21 km
Svrljig, Cetkara
arr. 06:08
dep. 06:08
24.6 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 06:10
dep. 06:10
25 km
Svrljig, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
26.2 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:15
27.1 km
06:17 06:50 (00:33)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Svrljiga, Center
dep. 06:17
Crnoljevica, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
3 km
Beloinje, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
9.3 km
Ribare kod Svrljiga
arr. 06:31
dep. 06:31
6.3 km
Svrljig, Cetkara
arr. 06:43
dep. 06:43
15.3 km
Svrljig, Pijaca
arr. 06:46
dep. 06:46
16.9 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:50
17.8 km
12:00 12:25 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Svrljiga, Center
dep. 12:00
Crnoljevica, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
3 km
Beloinje, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
22.4 km
Ribare kod Svrljiga
arr. 12:14
dep. 12:14
22 km
Svrljig, Cetkara
arr. 12:19
dep. 12:19
22.5 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 12:20
dep. 12:20
22.9 km
Svrljig, Pijaca
arr. 12:21
dep. 12:21
27.5 km
Svrljig, Bus station
arr. 12:25
28.4 km
14:32 14:50 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Svrljiga, Center
dep. 14:32
Crnoljevica, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Beloinje, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
20.7 km
Svrljig, Cetkara
arr. 14:42
dep. 14:42
24.6 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 14:44
dep. 14:44
25 km
Svrljig, Pijaca
arr. 14:46
dep. 14:46
26.2 km
Svrljig, Bus station
arr. 14:50
27.1 km
18:59 19:30 (00:31)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when classes are held in the afternoon.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
Okruglica kod Svrljiga - Svrljig timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:34 06:15 (00:41)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Svrljiga, Center
dep. 05:34
Crnoljevica, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
3 km
Beloinje, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
19.4 km
Burdimo, 1
arr. 05:56
dep. 05:56
13.9 km
Burdimo
arr. 05:53
dep. 05:53
12.2 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
14.9 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
21 km
Svrljig, Cetkara
arr. 06:08
dep. 06:08
24.6 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 06:10
dep. 06:10
25 km
Svrljig, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
26.2 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:15
27.1 km
06:17 06:50 (00:33)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Svrljiga, Center
dep. 06:17
Crnoljevica, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
3 km
Beloinje, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
9.3 km
Ribare kod Svrljiga
arr. 06:31
dep. 06:31
6.3 km
Svrljig, Cetkara
arr. 06:43
dep. 06:43
15.3 km
Svrljig, Pijaca
arr. 06:46
dep. 06:46
16.9 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:50
17.8 km
08:55 09:10 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Svrljiga, Center
dep. 08:55
Crnoljevica, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
3 km
Beloinje, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
6.3 km
Svrljig, Cetkara
arr. 09:04
dep. 09:04
7.2 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 09:05
dep. 09:05
7.6 km
Svrljig, Pijaca
arr. 09:07
dep. 09:07
8.8 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:10
9.7 km
08:55 09:10 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Svrljiga, Center
dep. 08:55
Crnoljevica, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
3 km
Beloinje, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
6.3 km
Svrljig, Cetkara
arr. 09:04
dep. 09:04
7.2 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 09:05
dep. 09:05
7.6 km
Svrljig, Pijaca
arr. 09:07
dep. 09:07
8.8 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:10
9.7 km
12:00 12:25 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Svrljiga, Center
dep. 12:00
Crnoljevica, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
3 km
Beloinje, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
22.4 km
Ribare kod Svrljiga
arr. 12:14
dep. 12:14
22 km
Svrljig, Cetkara
arr. 12:19
dep. 12:19
22.5 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 12:20
dep. 12:20
22.9 km
Svrljig, Pijaca
arr. 12:21
dep. 12:21
27.5 km
Svrljig, Bus station
arr. 12:25
28.4 km
15:13 15:30 (00:17)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Svrljiga, Center
dep. 15:13
Crnoljevica, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
3 km
Beloinje, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
21 km
Svrljig, Cetkara
arr. 15:22
dep. 15:22
24.6 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 15:24
dep. 15:24
25 km
Svrljig, Pijaca
arr. 15:26
dep. 15:26
26.2 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:30
27.1 km
18:59 19:30 (00:31)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when classes are held in the afternoon.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station

Naselja Okruglica kod Svrljiga i Svrljig su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Okruglica kod Svrljiga je u 05:34 h, dok je poslednji polazak u 18:59 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.