Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Odzaci - Belgrade (Beograd) timetable

thursday, 28.05.2020.
06:50 10:20 (03:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Odzaci, Bus station
dep. 06:50
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
41 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
48 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
57 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
59 km
arr. 08:10
dep. 08:10
68 km
arr. 08:30
dep. 08:35
83 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
90 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
96 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
106 km
arr. 09:04
dep. 09:04
120 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
120 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
130 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
137 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
143 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
159 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
163 km
Odzaci - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: friday, 29.05.2020.
06:50 10:20 (03:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Odzaci, Bus station
dep. 06:50
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
41 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
48 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
57 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
59 km
arr. 08:10
dep. 08:10
68 km
arr. 08:30
dep. 08:35
83 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
90 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
96 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
106 km
arr. 09:04
dep. 09:04
120 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
120 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
130 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
137 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
143 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
159 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
163 km
Odzaci - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: saturday, 30.05.2020.
06:50 10:20 (03:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Odzaci, Bus station
dep. 06:50
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
41 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
48 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
57 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
59 km
arr. 08:10
dep. 08:10
68 km
arr. 08:30
dep. 08:35
83 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
90 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
96 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
106 km
arr. 09:04
dep. 09:04
120 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
120 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
130 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
137 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
143 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
159 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
163 km
Odzaci - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: sunday, 31.05.2020.
06:50 10:20 (03:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Odzaci, Bus station
dep. 06:50
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
41 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
48 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
57 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
59 km
arr. 08:10
dep. 08:10
68 km
arr. 08:30
dep. 08:35
83 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
90 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
96 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
106 km
arr. 09:04
dep. 09:04
120 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
120 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
130 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
137 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
143 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
159 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
163 km
Odzaci - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: monday, 01.06.2020.
06:50 10:20 (03:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Odzaci, Bus station
dep. 06:50
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
41 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
48 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
57 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
59 km
arr. 08:10
dep. 08:10
68 km
arr. 08:30
dep. 08:35
83 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
90 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
96 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
106 km
arr. 09:04
dep. 09:04
120 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
120 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
130 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
137 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
143 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
159 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
163 km
11:25 14:25 (03:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Odzaci, Bus station
dep. 11:25
arr. 11:35
dep. 11:35
8 km
Parage, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
14 km
Silbas, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
22 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
34 km
Rumenka, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
48 km
arr. 12:30
dep. 12:45
59 km
Petrovaradin
arr. 12:55
dep. 12:55
65 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
72 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
86 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
96 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
106 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
113 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
119 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
133 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:25
139 km
Odzaci - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: tuesday, 02.06.2020.
06:50 10:20 (03:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Odzaci, Bus station
dep. 06:50
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
41 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
48 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
57 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
59 km
arr. 08:10
dep. 08:10
68 km
arr. 08:30
dep. 08:35
83 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
90 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
96 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
106 km
arr. 09:04
dep. 09:04
120 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
120 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
130 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
137 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
143 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
159 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
163 km

Naselja Odzaci i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~160 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 03h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Odzaci je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 11:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.