Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrovac - Backa Palanka timetable

thursday, 20.02.2020.
05:16 05:30 (00:14)
Raskrsnica Kralja Petra I - DunavskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:16
Obrovac, Center
arr. 05:17
dep. 05:17
0.5 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 05:18
dep. 05:18
1.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 05:21
dep. 05:21
4.3 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 05:22
dep. 05:22
5.1 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 05:25
dep. 05:25
7.8 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 05:26
dep. 05:26
8.3 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 05:30
9.7 km
06:21 06:35 (00:14)
Raskrsnica Kralja Petra I - DunavskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:21
Obrovac, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
0.5 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 06:23
dep. 06:23
1.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 06:26
dep. 06:26
4.3 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 06:27
dep. 06:27
5.1 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 06:30
dep. 06:30
7.8 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 06:31
dep. 06:31
8.3 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 06:35
9.7 km
07:06 07:20 (00:14)
Raskrsnica Kralja Petra I - DunavskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:06
Obrovac, Center
arr. 07:07
dep. 07:07
0.5 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 07:08
dep. 07:08
1.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 07:11
dep. 07:11
4.3 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 07:12
dep. 07:12
5.1 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 07:15
dep. 07:15
7.8 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 07:16
dep. 07:16
8.3 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:20
9.7 km
10:12 10:34 (00:22)
CenterGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrovac, Center
dep. 10:12
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 10:16
dep. 10:16
3.8 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 10:17
dep. 10:17
4.6 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 10:20
dep. 10:20
7.3 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 10:21
dep. 10:21
7.8 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
9.2 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 10:33
dep. 10:33
10 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 10:34
10.8 km
12:00 12:15 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrovac, Center
dep. 12:00
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:15
7 km
13:11 13:25 (00:14)
Raskrsnica Kralja Petra I - DunavskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:11
Obrovac, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
0.5 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 13:13
dep. 13:13
1.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 13:16
dep. 13:16
4.3 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 13:17
dep. 13:17
5.1 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 13:20
dep. 13:20
7.8 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 13:21
dep. 13:21
8.3 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 13:25
9.7 km
14:36 14:50 (00:14)
Raskrsnica Kralja Petra I - DunavskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:36
Obrovac, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
0.5 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 14:38
dep. 14:38
1.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 14:41
dep. 14:41
4.3 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 14:42
dep. 14:42
5.1 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 14:45
dep. 14:45
7.8 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 14:46
dep. 14:46
8.3 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 14:50
9.7 km
15:16 15:30 (00:14)
Raskrsnica Kralja Petra I - DunavskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:16
Obrovac, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 15:21
dep. 15:21
4.3 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:22
dep. 15:22
5.1 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:25
dep. 15:25
7.8 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 15:26
dep. 15:26
8.3 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:30
9.7 km
15:45 15:55 (00:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrovac, Center
dep. 15:45
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:55
9 km
16:09 16:21 (00:12)
Raskrsnica Kralja Petra I - DunavskaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:09
Obrovac, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
0.5 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 16:12
dep. 16:12
1.6 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 16:15
dep. 16:15
4.5 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 16:16
dep. 16:16
5.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 16:19
dep. 16:19
9.2 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:21
10.3 km
17:06 17:20 (00:14)
Raskrsnica Kralja Petra I - DunavskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:06
Obrovac, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
0.5 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 17:08
dep. 17:08
1.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 17:11
dep. 17:11
4.3 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 17:12
dep. 17:12
5.1 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 17:15
dep. 17:15
7.8 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 17:16
dep. 17:16
8.3 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 17:20
9.7 km
19:46 20:00 (00:14)
Raskrsnica Kralja Petra I - DunavskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:46
Obrovac, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
0.5 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 19:48
dep. 19:48
1.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 19:51
dep. 19:51
4.3 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 19:52
dep. 19:52
5.1 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 19:55
dep. 19:55
7.8 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 19:56
dep. 19:56
8.3 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 20:00
9.7 km
21:21 21:35 (00:14)
Raskrsnica Kralja Petra I - DunavskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:21
Obrovac, Center
arr. 21:22
dep. 21:22
0.5 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 21:23
dep. 21:23
1.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 21:26
dep. 21:26
4.3 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 21:27
dep. 21:27
5.1 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 21:30
dep. 21:30
7.8 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 21:31
dep. 21:31
8.3 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 21:35
9.7 km

Naselja Obrovac i Backa Palanka su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrovac je u 05:16 h, dok je poslednji polazak u 21:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.