Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrenovac kod Pirota - Pirot timetable

tuesday, 10.12.2019.
03:07 03:39 (00:32)
IntersectionKale 1
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 03:07
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 03:13
dep. 03:13
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
19.4 km
Pirot, Kale 1
arr. 03:39
20.9 km
05:08 05:45 (00:37)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 05:08
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 05:13
dep. 05:13
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
13.5 km
Pirot, Bus station
arr. 05:45
22 km
05:27 05:56 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 05:27
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
5.6 km
Vojnjegovac
arr. 05:36
dep. 05:36
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
10.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
12.7 km
Pirot, Kale
arr. 05:52
dep. 05:52
18 km
Pirot, Bus station
arr. 05:56
19.4 km
05:42 06:11 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 05:42
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 05:46
dep. 05:46
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 05:48
dep. 05:48
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 06:11
19.4 km
06:08 06:45 (00:37)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 06:08
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
13.5 km
Pirot, Bus station
arr. 06:45
22 km
06:52 07:22 (00:30)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 06:52
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
10.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
12.7 km
Pirot, Kale
arr. 07:17
dep. 07:17
18 km
Pirot, Bus station
arr. 07:22
19.4 km
07:00 07:41 (00:41)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota
dep. 07:00
Ciniglavci, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
3 km
Ciniglavci, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
5 km
Gradiste kod Pirota
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 07:14
dep. 07:14
6.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
14 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
18.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
19.6 km
Drzina
arr. 07:24
dep. 07:24
20.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
22 km
Pirot, Petlja
arr. 07:29
dep. 07:29
22.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 07:32
dep. 07:32
25.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 07:33
dep. 07:33
26 km
Pirot, Padez
arr. 07:34
dep. 07:34
26.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 07:35
dep. 07:35
27 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 07:36
dep. 07:36
27.5 km
Pirot, Mali most
arr. 07:37
dep. 07:37
28 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 07:38
dep. 07:38
28.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 07:39
dep. 07:39
29 km
Pirot, Tigar 1
arr. 07:40
dep. 07:40
29.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 07:41
30 km
07:06 07:35 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 07:06
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
14 km
Pirot, Bus station
arr. 07:35
22 km
07:21 07:50 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 07:21
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 07:29
dep. 07:29
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
14 km
Pirot, Bus station
arr. 07:50
22 km
07:37 08:06 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 07:37
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 08:06
19.4 km
08:08 08:45 (00:37)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 08:08
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 08:21
dep. 08:21
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
13.5 km
Pirot, Bus station
arr. 08:45
22 km
08:27 08:56 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 08:27
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 08:33
dep. 08:33
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 08:56
19.4 km
09:08 09:45 (00:37)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 09:08
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 09:23
dep. 09:23
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
13.5 km
Pirot, Bus station
arr. 09:45
22 km
09:37 10:06 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 09:37
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 09:43
dep. 09:43
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 09:46
dep. 09:46
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 10:06
19.4 km
10:08 10:45 (00:37)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, subotom školskog danima u Srbiji, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 10:08
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 10:17
dep. 10:17
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 10:23
dep. 10:23
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 10:27
dep. 10:27
13.5 km
Pirot, Bus station
arr. 10:45
22 km
10:27 10:56 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 10:27
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 10:31
dep. 10:31
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 10:33
dep. 10:33
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 10:39
dep. 10:39
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 10:56
19.4 km
11:08 11:45 (00:37)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 11:08
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 11:21
dep. 11:21
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 11:23
dep. 11:23
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:27
dep. 11:27
13.5 km
Pirot, Bus station
arr. 11:45
22 km
11:37 12:06 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 11:37
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 11:46
dep. 11:46
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 12:06
19.4 km
12:00 12:35 (00:35)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 12:00
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 12:17
dep. 12:17
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
14 km
Pirot, Bus station
arr. 12:35
22 km
12:04 12:40 (00:36)
IntersectionŽukovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 12:04
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
7 km
Vojnjegovac
arr. 12:13
dep. 12:13
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
14 km
Pirot, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:35
22 km
Pirot, Kale
arr. 12:36
dep. 12:36
23 km
Pirot, Žukovo
arr. 12:40
28 km
12:37 13:06 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 12:37
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 13:06
19.4 km
13:08 13:45 (00:37)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 13:08
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
13.5 km
Pirot, Bus station
arr. 13:45
22 km
13:37 14:06 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 13:37
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 13:46
dep. 13:46
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 14:06
19.4 km
14:06 14:38 (00:32)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 14:06
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
14 km
Pirot, Bus station
arr. 14:38
22 km
14:37 15:06 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 14:37
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 15:06
19.4 km
14:40 15:20 (00:40)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota
dep. 14:40
Ciniglavci, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
5 km
Gradiste kod Pirota
arr. 14:47
dep. 14:47
6 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 14:53
dep. 14:53
13.5 km
Sukovo, Ulaz
arr. 14:52
dep. 14:52
11 km
Sukovo, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
10 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
14 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 15:01
dep. 15:01
18.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
19.6 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
22 km
Pirot, Petlja
arr. 15:08
dep. 15:08
22.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 15:11
dep. 15:11
25.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 15:12
dep. 15:12
26 km
Pirot, Padez
arr. 15:13
dep. 15:13
26.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 15:14
dep. 15:14
27 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 15:15
dep. 15:15
27.5 km
Pirot, Mali most
arr. 15:16
dep. 15:16
28 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 15:17
dep. 15:17
28.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 15:18
dep. 15:18
29 km
Pirot, Tigar 1
arr. 15:19
dep. 15:19
29.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 15:20
30 km
15:08 15:45 (00:37)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 15:08
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
13.5 km
Pirot, Bus station
arr. 15:45
22 km
15:52 16:21 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 15:52
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 16:21
19.4 km
16:08 16:45 (00:37)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 16:08
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 16:23
dep. 16:23
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
13.5 km
Pirot, Bus station
arr. 16:45
22 km
16:27 16:56 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 16:27
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 16:56
19.4 km
17:08 17:45 (00:37)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 17:08
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
13.5 km
Pirot, Bus station
arr. 17:45
22 km
17:27 17:56 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 17:27
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 17:56
19.4 km
18:08 18:45 (00:37)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 18:08
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 18:17
dep. 18:17
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
13.5 km
Pirot, Bus station
arr. 18:45
22 km
18:27 18:56 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 18:27
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 18:36
dep. 18:36
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 18:56
19.4 km
18:47 19:16 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 18:47
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 18:53
dep. 18:53
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 19:16
19.4 km
19:06 19:36 (00:30)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 19:06
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 19:21
dep. 19:21
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
14 km
Pirot, Bus station
arr. 19:36
22 km
19:22 19:51 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 19:22
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 19:31
dep. 19:31
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 19:51
19.4 km
20:08 20:45 (00:37)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 20:08
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 20:13
dep. 20:13
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 20:17
dep. 20:17
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 20:27
dep. 20:27
13.5 km
Pirot, Bus station
arr. 20:45
22 km
20:37 21:06 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 20:37
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
3.7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
5.6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 20:46
dep. 20:46
7.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 20:49
dep. 20:49
10.5 km
Pirot, Bus station
arr. 21:06
19.4 km
21:13 21:50 (00:37)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 21:13
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 21:18
dep. 21:18
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 21:22
dep. 21:22
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 21:32
dep. 21:32
13.5 km
Pirot, Bus station
arr. 21:50
22 km
22:13 22:50 (00:37)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac kod Pirota, Intersection
dep. 22:13
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:18
dep. 22:18
3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 22:22
dep. 22:22
6 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:26
dep. 22:26
9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:28
dep. 22:28
11 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 22:32
dep. 22:32
13.5 km
Pirot, Bus station
arr. 22:50
22 km

Naselja Obrenovac kod Pirota i Pirot su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac kod Pirota je u 03:07 h, dok je poslednji polazak u 22:13 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.