Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Obrenovac - Zabrezje timetable

monday, 20.08.2018.
05:20 05:35 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:20
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 05:23
dep. 05:23
1.1 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 05:26
dep. 05:26
1.9 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 05:28
dep. 05:28
2.5 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 05:29
dep. 05:29
3.1 km
Zabrezje, Posta
arr. 05:31
dep. 05:31
3.6 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 05:33
dep. 05:33
4.3 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 05:35
5 km
06:25 06:40 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:25
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 06:28
dep. 06:28
1.1 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 06:31
dep. 06:31
1.9 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 06:33
dep. 06:33
2.5 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 06:34
dep. 06:34
3.1 km
Zabrezje, Posta
arr. 06:36
dep. 06:36
3.6 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 06:38
dep. 06:38
4.3 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 06:40
5 km
08:30 08:45 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 08:30
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 08:33
dep. 08:33
1.1 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 08:36
dep. 08:36
1.9 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 08:38
dep. 08:38
2.5 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 08:39
dep. 08:39
3.1 km
Zabrezje, Posta
arr. 08:41
dep. 08:41
3.6 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 08:43
dep. 08:43
4.3 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 08:45
5 km
09:30 09:45 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:30
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 09:33
dep. 09:33
1.1 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 09:36
dep. 09:36
1.9 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 09:38
dep. 09:38
2.5 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 09:39
dep. 09:39
3.1 km
Zabrezje, Posta
arr. 09:41
dep. 09:41
3.6 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 09:43
dep. 09:43
4.3 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 09:45
5 km
12:45 13:00 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 12:45
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 12:48
dep. 12:48
1.1 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 12:51
dep. 12:51
1.9 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 12:53
dep. 12:53
2.5 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 12:54
dep. 12:54
3.1 km
Zabrezje, Posta
arr. 12:56
dep. 12:56
3.6 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 12:58
dep. 12:58
4.3 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 13:00
5 km
15:30 15:45 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:30
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 15:36
dep. 15:36
1.9 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 15:38
dep. 15:38
2.5 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 15:39
dep. 15:39
3.1 km
Zabrezje, Posta
arr. 15:41
dep. 15:41
3.6 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 15:43
dep. 15:43
4.3 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 15:45
5 km
17:00 17:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:00
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 17:03
dep. 17:03
1.1 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 17:06
dep. 17:06
1.9 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 17:08
dep. 17:08
2.5 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 17:09
dep. 17:09
3.1 km
Zabrezje, Posta
arr. 17:11
dep. 17:11
3.6 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 17:13
dep. 17:13
4.3 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 17:15
5 km
21:15 21:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: school-holidays (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:15
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 21:18
dep. 21:18
1.1 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 21:21
dep. 21:21
1.9 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 21:23
dep. 21:23
2.5 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 21:24
dep. 21:24
3.1 km
Zabrezje, Posta
arr. 21:26
dep. 21:26
3.6 km
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 21:28
dep. 21:28
4.3 km
Zabrezje, Okretnica
arr. 21:30
5 km

Naselja Obrenovac i Zabrezje su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.