Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrenovac - Vukicevica timetable

thursday, 20.02.2020.
02:50 03:40 (00:50)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 02:50
Obrenovac, Nasa skola
arr. 02:53
dep. 02:53
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 02:54
dep. 02:54
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 02:55
dep. 02:55
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 02:56
dep. 02:56
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 02:58
dep. 02:58
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 03:00
dep. 03:00
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 03:02
dep. 03:02
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 03:04
dep. 03:04
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 03:05
dep. 03:05
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 03:07
dep. 03:07
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 03:08
dep. 03:08
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 03:09
dep. 03:09
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 03:10
dep. 03:10
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 03:11
dep. 03:11
14.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 03:12
dep. 03:12
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 03:14
dep. 03:14
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 03:16
dep. 03:16
17 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 03:17
dep. 03:17
18.3 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 03:19
dep. 03:19
19.3 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 03:21
dep. 03:21
20.7 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 03:23
dep. 03:23
22 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 03:25
dep. 03:25
23.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 03:26
dep. 03:26
24.2 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 03:27
dep. 03:27
24.7 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 03:29
dep. 03:29
25.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 03:31
dep. 03:31
27 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina kuca
arr. 03:32
dep. 03:32
28.2 km
Orasac kod Obrenovca, Mikići
arr. 03:34
dep. 03:34
29.1 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 03:35
dep. 03:35
30 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 03:36
dep. 03:36
30.6 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 03:37
dep. 03:37
31.6 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 03:38
dep. 03:38
32.3 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 03:40
33.6 km
03:57 04:45 (00:48)
Nasa skolaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 03:57
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 03:58
dep. 03:58
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 03:59
dep. 03:59
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 04:00
dep. 04:00
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 04:02
dep. 04:02
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 04:04
dep. 04:04
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 04:08
dep. 04:08
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 04:10
dep. 04:10
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 04:12
dep. 04:12
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 04:13
dep. 04:13
9.5 km
Stubline, Center
arr. 04:14
dep. 04:14
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 04:16
dep. 04:16
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 04:18
dep. 04:18
12.5 km
Piroman, Center
arr. 04:20
dep. 04:20
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 04:21
dep. 04:21
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 04:30
dep. 04:30
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 04:32
dep. 04:32
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 04:33
dep. 04:33
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 04:34
dep. 04:34
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 04:36
dep. 04:36
25 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 04:38
dep. 04:38
26 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 04:40
dep. 04:40
27 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 04:42
dep. 04:42
28 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 04:43
dep. 04:43
28.7 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 04:45
30 km
04:50 05:30 (00:40)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 04:50
Obrenovac, Nasa skola
arr. 04:53
dep. 04:53
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 04:55
dep. 04:55
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 04:56
dep. 04:56
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 04:57
dep. 04:57
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 04:59
dep. 04:59
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 05:01
dep. 05:01
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 05:03
dep. 05:03
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 05:05
dep. 05:05
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 05:07
dep. 05:07
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 05:09
dep. 05:09
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 05:11
dep. 05:11
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 05:12
dep. 05:12
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 05:13
dep. 05:13
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 05:14
dep. 05:14
14.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 05:15
dep. 05:15
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 05:17
dep. 05:17
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 05:19
dep. 05:19
17 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina Kuća
arr. 05:21
dep. 05:21
18.2 km
Orasac kod Obrenovca, Mikići
arr. 05:23
dep. 05:23
19.1 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 05:24
dep. 05:24
20 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 05:25
dep. 05:25
20.6 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 05:27
dep. 05:27
21.6 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 05:28
dep. 05:28
22.3 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 05:30
23.6 km
05:42 06:30 (00:48)
Nasa skolaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 05:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:43
dep. 05:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 05:44
dep. 05:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 05:45
dep. 05:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:47
dep. 05:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 05:49
dep. 05:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 05:53
dep. 05:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 05:55
dep. 05:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 05:57
dep. 05:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 05:58
dep. 05:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 06:01
dep. 06:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 06:03
dep. 06:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 06:06
dep. 06:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 06:15
dep. 06:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 06:17
dep. 06:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 06:18
dep. 06:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 06:19
dep. 06:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 06:21
dep. 06:21
25 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 06:23
dep. 06:23
26 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 06:25
dep. 06:25
27 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 06:27
dep. 06:27
28 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 06:28
dep. 06:28
28.7 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 06:30
30 km
06:42 07:30 (00:48)
Nasa skolaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 06:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:43
dep. 06:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 06:44
dep. 06:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 06:45
dep. 06:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:47
dep. 06:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 06:49
dep. 06:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:53
dep. 06:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 06:55
dep. 06:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 06:57
dep. 06:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 06:58
dep. 06:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 07:01
dep. 07:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 07:03
dep. 07:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 07:06
dep. 07:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 07:15
dep. 07:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 07:17
dep. 07:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 07:18
dep. 07:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 07:19
dep. 07:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 07:21
dep. 07:21
25 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 07:23
dep. 07:23
26 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 07:25
dep. 07:25
27 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 07:27
dep. 07:27
28 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 07:28
dep. 07:28
28.7 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 07:30
30 km
07:42 08:30 (00:48)
Nasa skolaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 07:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 07:43
dep. 07:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 07:44
dep. 07:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 07:45
dep. 07:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:47
dep. 07:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 07:49
dep. 07:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 07:53
dep. 07:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 07:55
dep. 07:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 07:57
dep. 07:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 07:58
dep. 07:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 08:01
dep. 08:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 08:03
dep. 08:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 08:06
dep. 08:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 08:15
dep. 08:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 08:17
dep. 08:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 08:18
dep. 08:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 08:19
dep. 08:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 08:21
dep. 08:21
25 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 08:23
dep. 08:23
26 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 08:25
dep. 08:25
27 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 08:27
dep. 08:27
28 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 08:28
dep. 08:28
28.7 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 08:30
30 km
08:42 09:30 (00:48)
Nasa skolaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 08:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 08:43
dep. 08:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 08:44
dep. 08:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 08:45
dep. 08:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 08:49
dep. 08:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:53
dep. 08:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 08:55
dep. 08:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 08:57
dep. 08:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 08:58
dep. 08:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 09:01
dep. 09:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 09:03
dep. 09:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 09:06
dep. 09:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 09:15
dep. 09:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 09:17
dep. 09:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 09:18
dep. 09:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 09:19
dep. 09:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 09:21
dep. 09:21
25 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 09:23
dep. 09:23
26 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 09:25
dep. 09:25
27 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 09:27
dep. 09:27
28 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 09:28
dep. 09:28
28.7 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 09:30
30 km
09:00 09:40 (00:40)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 09:03
dep. 09:03
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:05
dep. 09:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 09:06
dep. 09:06
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 09:07
dep. 09:07
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:09
dep. 09:09
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 09:11
dep. 09:11
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 09:13
dep. 09:13
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 09:15
dep. 09:15
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 09:17
dep. 09:17
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 09:19
dep. 09:19
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 09:21
dep. 09:21
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 09:22
dep. 09:22
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 09:23
dep. 09:23
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 09:24
dep. 09:24
14.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 09:25
dep. 09:25
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 09:27
dep. 09:27
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 09:29
dep. 09:29
17 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina Kuća
arr. 09:31
dep. 09:31
18.2 km
Orasac kod Obrenovca, Mikići
arr. 09:33
dep. 09:33
19.1 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 09:34
dep. 09:34
20 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 09:35
dep. 09:35
20.6 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 09:37
dep. 09:37
21.6 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 09:38
dep. 09:38
22.3 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 09:40
23.6 km
09:42 10:30 (00:48)
Nasa skolaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 09:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:43
dep. 09:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 09:44
dep. 09:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 09:45
dep. 09:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:47
dep. 09:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 09:49
dep. 09:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:53
dep. 09:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 09:55
dep. 09:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 09:57
dep. 09:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 09:58
dep. 09:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 10:01
dep. 10:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 10:03
dep. 10:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 10:06
dep. 10:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 10:15
dep. 10:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 10:17
dep. 10:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 10:18
dep. 10:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 10:19
dep. 10:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 10:21
dep. 10:21
25 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 10:23
dep. 10:23
26 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 10:25
dep. 10:25
27 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 10:27
dep. 10:27
28 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 10:28
dep. 10:28
28.7 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 10:30
30 km
10:08 10:39 (00:31)
TopoliceProdavnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 10:08
Zvecka, Rampa
arr. 10:17
dep. 10:17
6 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 10:20
dep. 10:20
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 10:27
dep. 10:27
14 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
20 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 10:39
22 km
11:00 11:40 (00:40)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 11:03
dep. 11:03
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 11:05
dep. 11:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 11:06
dep. 11:06
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 11:07
dep. 11:07
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:09
dep. 11:09
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 11:11
dep. 11:11
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 11:13
dep. 11:13
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 11:17
dep. 11:17
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 11:19
dep. 11:19
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 11:21
dep. 11:21
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 11:22
dep. 11:22
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 11:23
dep. 11:23
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 11:24
dep. 11:24
14.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 11:25
dep. 11:25
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 11:27
dep. 11:27
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 11:29
dep. 11:29
17 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina Kuća
arr. 11:31
dep. 11:31
18.2 km
Orasac kod Obrenovca, Mikići
arr. 11:33
dep. 11:33
19.1 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 11:34
dep. 11:34
20 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 11:35
dep. 11:35
20.6 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 11:37
dep. 11:37
21.6 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 11:38
dep. 11:38
22.3 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 11:40
23.6 km
11:42 12:30 (00:48)
Nasa skolaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 11:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 11:43
dep. 11:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 11:44
dep. 11:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 11:45
dep. 11:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:47
dep. 11:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 11:49
dep. 11:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:53
dep. 11:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 11:55
dep. 11:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 11:57
dep. 11:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 11:58
dep. 11:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 12:03
dep. 12:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 12:06
dep. 12:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 12:15
dep. 12:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 12:17
dep. 12:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 12:18
dep. 12:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 12:19
dep. 12:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 12:21
dep. 12:21
25 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 12:23
dep. 12:23
26 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 12:25
dep. 12:25
27 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 12:27
dep. 12:27
28 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 12:28
dep. 12:28
28.7 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 12:30
30 km
13:30 14:15 (00:45)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 13:33
dep. 13:33
1.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 13:34
dep. 13:34
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 13:35
dep. 13:35
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 13:37
dep. 13:37
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 13:41
dep. 13:41
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 13:43
dep. 13:43
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 13:47
dep. 13:47
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 13:48
dep. 13:48
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 13:51
dep. 13:51
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 13:52
dep. 13:52
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 13:53
dep. 13:53
14.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 13:54
dep. 13:54
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 13:56
dep. 13:56
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
17 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina kuca
arr. 14:00
dep. 14:00
18.2 km
Orasac kod Obrenovca, Vasici
arr. 14:01
dep. 14:01
18.9 km
Orasac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 14:03
dep. 14:03
20.2 km
Orasac kod Obrenovca, Vasici
arr. 14:05
dep. 14:05
21.5 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina kuca
arr. 14:07
dep. 14:07
22.2 km
Orasac kod Obrenovca, Mikići
arr. 14:08
dep. 14:08
23.1 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 14:09
dep. 14:09
24 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 14:10
dep. 14:10
24.6 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 14:12
dep. 14:12
25.6 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 14:13
dep. 14:13
26.3 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 14:15
27.6 km
14:42 15:30 (00:48)
Nasa skolaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 14:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 14:43
dep. 14:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 14:44
dep. 14:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 14:45
dep. 14:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:47
dep. 14:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 14:49
dep. 14:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:53
dep. 14:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 14:55
dep. 14:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 14:57
dep. 14:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 14:58
dep. 14:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 15:01
dep. 15:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 15:03
dep. 15:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 15:06
dep. 15:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 15:15
dep. 15:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 15:17
dep. 15:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 15:18
dep. 15:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 15:19
dep. 15:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 15:21
dep. 15:21
25 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 15:23
dep. 15:23
26 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 15:25
dep. 15:25
27 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 15:27
dep. 15:27
28 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 15:28
dep. 15:28
28.7 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 15:30
30 km
14:48 15:19 (00:31)
TopoliceProdavnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 14:48
Zvecka, Rampa
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 15:00
dep. 15:00
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 15:07
dep. 15:07
14 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 15:17
dep. 15:17
20 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 15:19
22 km
15:30 16:34 (01:04)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 15:33
dep. 15:33
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 15:35
dep. 15:35
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 15:36
dep. 15:36
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 15:38
dep. 15:38
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 15:41
dep. 15:41
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 15:43
dep. 15:43
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 15:45
dep. 15:45
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 15:47
dep. 15:47
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 15:49
dep. 15:49
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 15:51
dep. 15:51
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 15:53
dep. 15:53
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 15:54
dep. 15:54
14.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 15:55
dep. 15:55
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 15:56
dep. 15:56
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
17 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina kuca
arr. 16:01
dep. 16:01
18.2 km
Orasac kod Obrenovca, Vasici
arr. 16:02
dep. 16:02
18.9 km
Orasac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 16:05
dep. 16:05
20.2 km
Orasac kod Obrenovca, Vasici
arr. 16:07
dep. 16:07
21.5 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina kuca
arr. 16:08
dep. 16:08
22.5 km
Orasac kod Obrenovca, Farma - okretnica
arr. 16:14
dep. 16:14
24.2 km
Orasac kod Obrenovca, Mikići
arr. 16:19
dep. 16:19
26.1 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 16:21
dep. 16:21
27 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 16:22
dep. 16:22
27.6 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 16:23
dep. 16:23
28.6 km
Vukicevica, Arsenovica brdo
arr. 16:25
dep. 16:25
29.4 km
Vukicevica, 2
arr. 16:26
dep. 16:26
30.2 km
arr. 16:27
dep. 16:27
30.9 km
Vukicevica, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
31.6 km
Vukicevica, Arsenovica brdo
arr. 16:29
dep. 16:29
32.4 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 16:31
dep. 16:31
33.2 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 16:32
dep. 16:32
33.9 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 16:34
35.2 km
15:50 16:19 (00:29)
Bus stationProdavnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:50
Zvecka, Rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
5 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 16:07
dep. 16:07
12 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 16:17
dep. 16:17
18 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 16:19
20 km
16:42 17:30 (00:48)
Nasa skolaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 16:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:43
dep. 16:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 16:44
dep. 16:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 16:45
dep. 16:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:47
dep. 16:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 16:49
dep. 16:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:53
dep. 16:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 16:55
dep. 16:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 16:57
dep. 16:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 16:58
dep. 16:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 17:03
dep. 17:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 17:06
dep. 17:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 17:15
dep. 17:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 17:17
dep. 17:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 17:18
dep. 17:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 17:19
dep. 17:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 17:21
dep. 17:21
25 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 17:23
dep. 17:23
26 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 17:25
dep. 17:25
27 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 17:27
dep. 17:27
28 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 17:28
dep. 17:28
28.7 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 17:30
30 km
17:15 18:05 (00:50)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:15
Obrenovac, Nasa skola
arr. 17:17
dep. 17:17
1.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 17:19
dep. 17:19
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 17:20
dep. 17:20
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 17:21
dep. 17:21
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:23
dep. 17:23
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 17:25
dep. 17:25
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 17:27
dep. 17:27
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 17:29
dep. 17:29
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 17:31
dep. 17:31
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 17:33
dep. 17:33
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 17:34
dep. 17:34
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 17:35
dep. 17:35
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 17:37
dep. 17:37
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 17:38
dep. 17:38
14.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 17:39
dep. 17:39
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 17:40
dep. 17:40
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 17:42
dep. 17:42
17 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina Kuća
arr. 17:44
dep. 17:44
18.2 km
Orasac kod Obrenovca, Mikići
arr. 17:46
dep. 17:46
19.1 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 17:47
dep. 17:47
20 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 17:49
dep. 17:49
21.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 17:51
dep. 17:51
22.6 km
Ljubinic, Dom
arr. 17:52
dep. 17:52
23.2 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 17:53
dep. 17:53
23.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 17:54
dep. 17:54
24.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 17:55
dep. 17:55
24.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 17:57
dep. 17:57
26 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 17:59
dep. 17:59
27.4 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 18:00
dep. 18:00
28 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 18:02
dep. 18:02
29 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 18:03
dep. 18:03
29.7 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 18:05
31 km
18:42 19:30 (00:48)
Nasa skolaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 18:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 18:43
dep. 18:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 18:44
dep. 18:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 18:45
dep. 18:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:47
dep. 18:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 18:49
dep. 18:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:53
dep. 18:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 18:55
dep. 18:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 18:57
dep. 18:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 18:58
dep. 18:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 19:01
dep. 19:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 19:03
dep. 19:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 19:06
dep. 19:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 19:15
dep. 19:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 19:17
dep. 19:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 19:18
dep. 19:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 19:19
dep. 19:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 19:21
dep. 19:21
25 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 19:23
dep. 19:23
26 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 19:25
dep. 19:25
27 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 19:27
dep. 19:27
28 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 19:28
dep. 19:28
28.7 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 19:30
30 km
18:48 19:19 (00:31)
TopoliceProdavnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 18:48
Zvecka, Rampa
arr. 18:57
dep. 18:57
6 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 19:00
dep. 19:00
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 19:07
dep. 19:07
14 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 19:17
dep. 19:17
20 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 19:19
22 km
19:35 20:30 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:35
Obrenovac, Nasa skola
arr. 19:37
dep. 19:37
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 19:40
dep. 19:40
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 19:41
dep. 19:41
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 19:43
dep. 19:43
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 19:44
dep. 19:44
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 19:46
dep. 19:46
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 19:48
dep. 19:48
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 19:50
dep. 19:50
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 19:52
dep. 19:52
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 19:54
dep. 19:54
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 19:55
dep. 19:55
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 19:56
dep. 19:56
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 19:58
dep. 19:58
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 19:59
dep. 19:59
14.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 20:00
dep. 20:00
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 20:01
dep. 20:01
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 20:03
dep. 20:03
17 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina kuca
arr. 20:05
dep. 20:05
18.2 km
Orasac kod Obrenovca, Vasici
arr. 20:06
dep. 20:06
18.9 km
Orasac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:08
dep. 20:08
20.2 km
Orasac kod Obrenovca, Vasici
arr. 20:10
dep. 20:10
21.5 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina kuca
arr. 20:12
dep. 20:12
22.2 km
Orasac kod Obrenovca, Mikići
arr. 20:13
dep. 20:13
23.1 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 20:14
dep. 20:14
24 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 20:15
dep. 20:15
24.6 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 20:17
dep. 20:17
25.6 km
Vukicevica, Arsenovica brdo
arr. 20:19
dep. 20:19
26.4 km
Vukicevica, 2
arr. 20:20
dep. 20:20
27.2 km
arr. 20:21
dep. 20:21
27.9 km
Vukicevica, 2
arr. 20:22
dep. 20:22
28.6 km
Vukicevica, Arsenovica brdo
arr. 20:23
dep. 20:23
29.4 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 20:25
dep. 20:25
30.2 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 20:28
dep. 20:28
30.9 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 20:30
32.2 km
20:42 21:30 (00:48)
Nasa skolaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 20:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 20:43
dep. 20:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 20:44
dep. 20:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 20:45
dep. 20:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:47
dep. 20:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 20:49
dep. 20:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 20:53
dep. 20:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 20:55
dep. 20:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 20:57
dep. 20:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 20:58
dep. 20:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 20:59
dep. 20:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 21:03
dep. 21:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 21:06
dep. 21:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 21:15
dep. 21:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 21:17
dep. 21:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 21:18
dep. 21:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 21:19
dep. 21:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 21:21
dep. 21:21
25 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 21:23
dep. 21:23
26 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 21:25
dep. 21:25
27 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 21:27
dep. 21:27
28 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 21:28
dep. 21:28
28.7 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 21:30
30 km
21:30 22:20 (00:50)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 21:32
dep. 21:32
1.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 21:34
dep. 21:34
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 21:35
dep. 21:35
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 21:36
dep. 21:36
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:38
dep. 21:38
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 21:40
dep. 21:40
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 21:42
dep. 21:42
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 21:44
dep. 21:44
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 21:46
dep. 21:46
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 21:48
dep. 21:48
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 21:49
dep. 21:49
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 21:50
dep. 21:50
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 21:52
dep. 21:52
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 21:53
dep. 21:53
14.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 21:54
dep. 21:54
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 21:55
dep. 21:55
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 21:57
dep. 21:57
17 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina Kuća
arr. 21:59
dep. 21:59
18.2 km
Orasac kod Obrenovca, Mikići
arr. 22:01
dep. 22:01
19.1 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 22:02
dep. 22:02
20 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 22:04
dep. 22:04
21.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 22:06
dep. 22:06
22.6 km
Ljubinic, Dom
arr. 22:07
dep. 22:07
23.2 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 22:08
dep. 22:08
23.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 22:09
dep. 22:09
24.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 22:10
dep. 22:10
24.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 22:12
dep. 22:12
26 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 22:14
dep. 22:14
27.4 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 22:15
dep. 22:15
28 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 22:17
dep. 22:17
29 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 22:18
dep. 22:18
29.7 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 22:20
31 km
22:42 23:30 (00:48)
Nasa skolaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 22:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 22:43
dep. 22:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 22:44
dep. 22:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 22:45
dep. 22:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 22:47
dep. 22:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 22:49
dep. 22:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 22:53
dep. 22:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 22:55
dep. 22:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 22:57
dep. 22:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 22:58
dep. 22:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 22:59
dep. 22:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 23:01
dep. 23:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 23:03
dep. 23:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 23:05
dep. 23:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 23:06
dep. 23:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 23:15
dep. 23:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 23:17
dep. 23:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 23:18
dep. 23:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 23:19
dep. 23:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 23:21
dep. 23:21
25 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 23:23
dep. 23:23
26 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 23:25
dep. 23:25
27 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 23:27
dep. 23:27
28 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 23:28
dep. 23:28
28.7 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 23:30
30 km

Naselja Obrenovac i Vukicevica su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 02:50 h, dok je poslednji polazak u 22:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.