Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrenovac - Valjevo timetable

monday, 24.02.2020.
05:40 07:00 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:40
Zvecka, Rampa
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 05:52
dep. 05:52
9 km
Stubline, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
12 km
Piroman, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
17 km
Loncanik, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
21 km
Milorci, Valjevski put
arr. 06:07
dep. 06:07
24 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
27 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
29 km
arr. 06:15
dep. 06:15
32 km
Ub, Vucijak
arr. 06:18
dep. 06:18
35 km
Murgas, Magacin
arr. 06:20
dep. 06:20
37 km
Bajevac, II
arr. 06:23
dep. 06:23
39 km
Bajevac, I
arr. 06:26
dep. 06:26
41 km
Stepanje
arr. 06:29
dep. 06:29
43 km
arr. 06:34
dep. 06:34
45 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
50 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
53 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:45
dep. 06:45
55 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
57 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:49
dep. 06:49
58 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:50
dep. 06:50
59 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:51
dep. 06:51
60 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:54
dep. 06:54
62 km
arr. 06:56
dep. 06:56
63 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:58
dep. 06:58
64 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:00
65 km
07:48 09:00 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 07:48
Stubline, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
12 km
Piroman, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
17 km
Milorci, Valjevski put
arr. 08:14
dep. 08:14
24 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 08:20
dep. 08:20
29 km
arr. 08:23
dep. 08:23
32 km
Murgas, Magacin
arr. 08:29
dep. 08:29
37 km
arr. 08:38
dep. 08:38
45 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
53 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:54
dep. 08:54
59 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
65 km
09:35 11:09 (01:34)
Bus stationRaskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:35
Zvecka, Rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:45
dep. 09:45
9 km
Stubline, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
12 km
Piroman, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
17 km
Loncanik, Center
arr. 09:57
dep. 09:57
21 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:00
dep. 10:00
24 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 10:04
dep. 10:04
27 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 10:06
dep. 10:06
29 km
arr. 10:10
dep. 10:10
32 km
Ub, Vucijak
arr. 10:17
dep. 10:17
35 km
Murgas, Magacin
arr. 10:20
dep. 10:20
37 km
Bajevac, Groblje
arr. 10:22
dep. 10:22
39 km
Bajevac, Skola
arr. 10:24
dep. 10:24
41 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 10:26
dep. 10:26
43 km
arr. 10:28
dep. 10:28
45 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
49 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
53 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:44
dep. 10:44
59 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
65 km
arr. 11:07
dep. 11:07
68 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
69 km
11:10 12:30 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:10
Zvecka, Rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:22
dep. 11:22
9 km
Stubline, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
12 km
Piroman, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
17 km
Loncanik, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
21 km
Milorci, Valjevski put
arr. 11:37
dep. 11:37
24 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
27 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 11:42
dep. 11:42
29 km
arr. 11:45
dep. 11:45
32 km
Ub, Vucijak
arr. 11:48
dep. 11:48
35 km
Murgas, Magacin
arr. 11:50
dep. 11:50
37 km
Bajevac, II
arr. 11:53
dep. 11:53
39 km
Bajevac, I
arr. 11:56
dep. 11:56
41 km
Stepanje
arr. 11:59
dep. 11:59
43 km
arr. 12:04
dep. 12:04
45 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
50 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
53 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:15
dep. 12:15
55 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:18
dep. 12:18
57 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:19
dep. 12:19
58 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:20
dep. 12:20
59 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:21
dep. 12:21
60 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:24
dep. 12:24
62 km
arr. 12:26
dep. 12:26
63 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:28
dep. 12:28
64 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:30
65 km
12:35 14:00 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 12:35
Zvecka, Rampa
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 12:44
dep. 12:44
9 km
Stubline, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
12 km
Piroman, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
17 km
Loncanik, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
21 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:00
dep. 13:00
24 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
27 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 13:06
dep. 13:06
29 km
arr. 13:10
dep. 13:10
32 km
Ub, Vucijak
arr. 13:18
dep. 13:18
35 km
Murgas, Magacin
arr. 13:22
dep. 13:22
37 km
Bajevac, Groblje
arr. 13:24
dep. 13:24
39 km
Bajevac, Skola
arr. 13:27
dep. 13:27
41 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 13:30
dep. 13:30
43 km
arr. 13:40
dep. 13:40
45 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
50 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
53 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:49
dep. 13:49
55 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:51
dep. 13:51
57 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:52
dep. 13:52
58 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:53
dep. 13:53
59 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:54
dep. 13:54
60 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:55
dep. 13:55
61 km
arr. 13:57
dep. 13:57
63 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:58
dep. 13:58
64 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:00
65 km
13:33 14:45 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:33
Stubline, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
12 km
Piroman, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
17 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:59
dep. 13:59
24 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
29 km
arr. 14:08
dep. 14:08
32 km
Murgas, Magacin
arr. 14:14
dep. 14:14
37 km
arr. 14:23
dep. 14:23
45 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
53 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:39
dep. 14:39
59 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:45
65 km
14:25 15:45 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 14:25
Zvecka, Rampa
arr. 14:33
dep. 14:33
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:37
dep. 14:37
9 km
Stubline, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
12 km
Piroman, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
17 km
Loncanik, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
21 km
Milorci, Valjevski put
arr. 14:52
dep. 14:52
24 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
27 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 14:57
dep. 14:57
29 km
arr. 15:00
dep. 15:00
32 km
Ub, Vucijak
arr. 15:03
dep. 15:03
35 km
Murgas, Magacin
arr. 15:05
dep. 15:05
37 km
Bajevac, II
arr. 15:08
dep. 15:08
39 km
Bajevac, I
arr. 15:11
dep. 15:11
41 km
Stepanje
arr. 15:14
dep. 15:14
43 km
arr. 15:19
dep. 15:19
45 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
50 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
53 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:30
dep. 15:30
55 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
57 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:34
dep. 15:34
58 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:35
dep. 15:35
59 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:36
dep. 15:36
60 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:39
dep. 15:39
62 km
arr. 15:41
dep. 15:41
63 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:43
dep. 15:43
64 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:45
65 km
17:15 18:30 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:15
Zvecka, Rampa
arr. 17:20
dep. 17:20
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:25
dep. 17:25
9 km
Stubline, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
12 km
Piroman, Center
arr. 17:34
dep. 17:34
17 km
Loncanik, Center
arr. 17:38
dep. 17:38
21 km
Milorci, Valjevski put
arr. 17:41
dep. 17:41
24 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
27 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 17:47
dep. 17:47
29 km
arr. 17:50
dep. 17:50
32 km
Ub, Vucijak
arr. 17:54
dep. 17:54
35 km
Murgas, Magacin
arr. 17:57
dep. 17:57
37 km
Bajevac, II
arr. 18:00
dep. 18:00
39 km
Bajevac, I
arr. 18:02
dep. 18:02
41 km
Stepanje
arr. 18:04
dep. 18:04
43 km
arr. 18:07
dep. 18:07
45 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
50 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
53 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:29
dep. 18:29
59 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:30
65 km
18:10 19:30 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 18:10
Zvecka, Rampa
arr. 18:18
dep. 18:18
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:22
dep. 18:22
9 km
Stubline, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
12 km
Piroman, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
17 km
Loncanik, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
21 km
Milorci, Valjevski put
arr. 18:37
dep. 18:37
24 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
27 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 18:42
dep. 18:42
29 km
arr. 18:45
dep. 18:45
32 km
Ub, Vucijak
arr. 18:48
dep. 18:48
35 km
Murgas, Magacin
arr. 18:50
dep. 18:50
37 km
Bajevac, II
arr. 18:53
dep. 18:53
39 km
Bajevac, I
arr. 18:56
dep. 18:56
41 km
Stepanje
arr. 18:59
dep. 18:59
43 km
arr. 19:04
dep. 19:04
45 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
50 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
53 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:15
dep. 19:15
55 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:18
dep. 19:18
57 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:19
dep. 19:19
58 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:20
dep. 19:20
59 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:21
dep. 19:21
60 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:24
dep. 19:24
62 km
arr. 19:26
dep. 19:26
63 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:28
dep. 19:28
64 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:30
65 km

Naselja Obrenovac i Valjevo su međusobno udaljena ~66 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 12min., a najduže 01h i 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 18:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.