Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Obrenovac - Urovci timetable

thursday, 28.05.2020.
04:30 04:44 (00:14)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 04:30
Obrenovac, Nemanjina
arr. 04:32
dep. 04:32
1.1 km
Obrenovac, Groblje
arr. 04:34
dep. 04:34
1.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 04:35
dep. 04:35
2.2 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 04:36
dep. 04:36
2.9 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 04:38
dep. 04:38
3.5 km
Obrenovac, Barake
arr. 04:39
dep. 04:39
4 km
arr. 04:41
dep. 04:41
4.8 km
Urovci, Intersection
arr. 04:44
5.9 km
05:50 06:04 (00:14)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:50
Obrenovac, Nemanjina
arr. 05:52
dep. 05:52
1.1 km
Obrenovac, Groblje
arr. 05:54
dep. 05:54
1.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 05:55
dep. 05:55
2.2 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 05:56
dep. 05:56
2.9 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 05:58
dep. 05:58
3.5 km
Obrenovac, Barake
arr. 05:59
dep. 05:59
4 km
arr. 06:01
dep. 06:01
4.8 km
Urovci, Intersection
arr. 06:04
5.9 km
06:10 06:40 (00:30)
Bora KecicTENT A - plato okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bora Kecic
dep. 06:10
Obrenovac, Gimnazija
arr. 06:12
dep. 06:12
0.5 km
Obrenovac, Jugodrvo
arr. 06:13
dep. 06:13
0.8 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 06:16
dep. 06:16
1.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 06:17
dep. 06:17
2.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 06:21
dep. 06:21
3 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 06:26
dep. 06:26
4.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 06:29
dep. 06:29
4.6 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 06:31
dep. 06:31
5.3 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 06:33
dep. 06:33
5.9 km
Obrenovac, Barake
arr. 06:35
dep. 06:35
6.4 km
arr. 06:38
dep. 06:38
7.2 km
arr. 06:40
7.8 km
06:39 06:55 (00:16)
14. oktobarTENT A - plato okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, 14. oktobar
dep. 06:39
Obrenovac, Crna tacka
arr. 06:40
dep. 06:40
0.6 km
arr. 06:41
dep. 06:41
1 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 06:43
dep. 06:43
1.4 km
Obrenovac, Jugodrvo
arr. 06:44
dep. 06:44
1.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 06:45
dep. 06:45
2.5 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 06:46
dep. 06:46
2.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 06:47
dep. 06:47
3.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 06:49
dep. 06:49
5.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 06:50
dep. 06:50
5.6 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 06:51
dep. 06:51
6.3 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 06:52
dep. 06:52
6.9 km
Obrenovac, Barake
arr. 06:53
dep. 06:53
7.4 km
arr. 06:54
dep. 06:54
8.2 km
arr. 06:55
8.8 km
07:10 07:40 (00:30)
Bora KecicTENT A - plato okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bora Kecic
dep. 07:10
Obrenovac, Gimnazija
arr. 07:12
dep. 07:12
0.5 km
Obrenovac, Jugodrvo
arr. 07:13
dep. 07:13
0.8 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 07:16
dep. 07:16
1.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 07:17
dep. 07:17
2.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 07:21
dep. 07:21
3 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 07:26
dep. 07:26
4.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 07:29
dep. 07:29
4.6 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 07:31
dep. 07:31
5.3 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 07:33
dep. 07:33
5.9 km
Obrenovac, Barake
arr. 07:35
dep. 07:35
6.4 km
arr. 07:38
dep. 07:38
7.2 km
arr. 07:40
7.8 km
08:00 08:30 (00:30)
Bora KecicTENT A - plato okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bora Kecic
dep. 08:00
Obrenovac, Gimnazija
arr. 08:02
dep. 08:02
0.5 km
Obrenovac, Jugodrvo
arr. 08:03
dep. 08:03
0.8 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 08:07
dep. 08:07
1.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 08:09
dep. 08:09
2.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 08:11
dep. 08:11
3 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 08:16
dep. 08:16
4.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 08:18
dep. 08:18
4.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 08:21
dep. 08:21
5.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 08:23
dep. 08:23
5.9 km
Obrenovac, Barake
arr. 08:25
dep. 08:25
6.4 km
arr. 08:28
dep. 08:28
7.2 km
arr. 08:30
7.8 km
09:00 09:30 (00:30)
Bora KecicTENT A - plato okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bora Kecic
dep. 09:00
Obrenovac, Gimnazija
arr. 09:02
dep. 09:02
0.5 km
Obrenovac, Jugodrvo
arr. 09:03
dep. 09:03
0.8 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 09:07
dep. 09:07
1.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 09:09
dep. 09:09
2.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 09:11
dep. 09:11
3 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 09:16
dep. 09:16
4.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 09:18
dep. 09:18
4.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 09:21
dep. 09:21
5.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 09:23
dep. 09:23
5.9 km
Obrenovac, Barake
arr. 09:25
dep. 09:25
6.4 km
arr. 09:28
dep. 09:28
7.2 km
arr. 09:30
7.8 km
09:45 10:04 (00:19)
Bus stationVeljanski
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:45
Obrenovac, Nemanjina
arr. 09:48
dep. 09:48
1.1 km
Obrenovac, Groblje
arr. 09:49
dep. 09:49
1.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 09:50
dep. 09:50
2.2 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 09:52
dep. 09:52
2.9 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 09:53
dep. 09:53
3.5 km
Obrenovac, Barake
arr. 09:54
dep. 09:54
4 km
arr. 09:56
dep. 09:56
4.8 km
Urovci, Intersection
arr. 09:59
dep. 09:59
5.9 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 10:00
dep. 10:00
6.6 km
arr. 10:01
dep. 10:01
7.2 km
arr. 10:02
dep. 10:02
7.9 km
Urovci, Veljanski
arr. 10:04
8.8 km
11:00 11:30 (00:30)
Bora KecicTENT A - plato okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bora Kecic
dep. 11:00
Obrenovac, Gimnazija
arr. 11:02
dep. 11:02
0.5 km
Obrenovac, Jugodrvo
arr. 11:03
dep. 11:03
0.8 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 11:07
dep. 11:07
1.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 11:09
dep. 11:09
2.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 11:11
dep. 11:11
3 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 11:16
dep. 11:16
4.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 11:18
dep. 11:18
4.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 11:21
dep. 11:21
5.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 11:23
dep. 11:23
5.9 km
Obrenovac, Barake
arr. 11:25
dep. 11:25
6.4 km
arr. 11:28
dep. 11:28
7.2 km
arr. 11:30
7.8 km
12:00 12:30 (00:30)
Bora KecicTENT A - plato okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bora Kecic
dep. 12:00
Obrenovac, Gimnazija
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Obrenovac, Jugodrvo
arr. 12:03
dep. 12:03
0.8 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 12:07
dep. 12:07
1.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 12:09
dep. 12:09
2.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 12:11
dep. 12:11
3 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 12:16
dep. 12:16
4.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 12:18
dep. 12:18
4.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 12:21
dep. 12:21
5.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 12:23
dep. 12:23
5.9 km
Obrenovac, Barake
arr. 12:25
dep. 12:25
6.4 km
arr. 12:28
dep. 12:28
7.2 km
arr. 12:30
7.8 km
12:15 12:34 (00:19)
Bus stationVeljanski
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 12:15
Obrenovac, Nemanjina
arr. 12:18
dep. 12:18
1.1 km
Obrenovac, Groblje
arr. 12:19
dep. 12:19
1.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 12:20
dep. 12:20
2.2 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 12:22
dep. 12:22
2.9 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 12:23
dep. 12:23
3.5 km
Obrenovac, Barake
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
arr. 12:26
dep. 12:26
4.8 km
Urovci, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
5.9 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 12:30
dep. 12:30
6.6 km
arr. 12:31
dep. 12:31
7.2 km
arr. 12:32
dep. 12:32
7.9 km
Urovci, Veljanski
arr. 12:34
8.8 km
13:10 13:40 (00:30)
Bora KecicTENT A - plato okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bora Kecic
dep. 13:10
Obrenovac, Gimnazija
arr. 13:12
dep. 13:12
0.5 km
Obrenovac, Jugodrvo
arr. 13:13
dep. 13:13
0.8 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 13:16
dep. 13:16
1.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 13:17
dep. 13:17
2.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 13:21
dep. 13:21
3 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 13:26
dep. 13:26
4.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 13:29
dep. 13:29
4.6 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 13:31
dep. 13:31
5.3 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 13:33
dep. 13:33
5.9 km
Obrenovac, Barake
arr. 13:35
dep. 13:35
6.4 km
arr. 13:38
dep. 13:38
7.2 km
arr. 13:40
7.8 km
13:40 13:59 (00:19)
Bus stationVeljanski
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:40
Obrenovac, Nemanjina
arr. 13:43
dep. 13:43
1.1 km
Obrenovac, Groblje
arr. 13:44
dep. 13:44
1.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 13:45
dep. 13:45
2.2 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 13:47
dep. 13:47
2.9 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 13:48
dep. 13:48
3.5 km
Obrenovac, Barake
arr. 13:49
dep. 13:49
4 km
arr. 13:51
dep. 13:51
4.8 km
Urovci, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
5.9 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 13:55
dep. 13:55
6.6 km
arr. 13:56
dep. 13:56
7.2 km
arr. 13:57
dep. 13:57
7.9 km
Urovci, Veljanski
arr. 13:59
8.8 km
14:00 14:30 (00:30)
Bora KecicTENT A - plato okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bora Kecic
dep. 14:00
Obrenovac, Gimnazija
arr. 14:02
dep. 14:02
0.5 km
Obrenovac, Jugodrvo
arr. 14:03
dep. 14:03
0.8 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 14:07
dep. 14:07
1.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 14:09
dep. 14:09
2.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 14:11
dep. 14:11
3 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 14:16
dep. 14:16
4.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 14:18
dep. 14:18
4.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 14:21
dep. 14:21
5.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 14:23
dep. 14:23
5.9 km
Obrenovac, Barake
arr. 14:25
dep. 14:25
6.4 km
arr. 14:28
dep. 14:28
7.2 km
arr. 14:30
7.8 km
15:10 15:40 (00:30)
Bora KecicTENT A - plato okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bora Kecic
dep. 15:10
Obrenovac, Gimnazija
arr. 15:12
dep. 15:12
0.5 km
Obrenovac, Jugodrvo
arr. 15:13
dep. 15:13
0.8 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 15:16
dep. 15:16
1.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 15:17
dep. 15:17
2.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 15:26
dep. 15:26
4.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 15:29
dep. 15:29
4.6 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 15:31
dep. 15:31
5.3 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 15:33
dep. 15:33
5.9 km
Obrenovac, Barake
arr. 15:35
dep. 15:35
6.4 km
arr. 15:38
dep. 15:38
7.2 km
arr. 15:40
7.8 km
15:40 15:59 (00:19)
Bus stationVeljanski
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:40
Obrenovac, Nemanjina
arr. 15:43
dep. 15:43
1.1 km
Obrenovac, Groblje
arr. 15:44
dep. 15:44
1.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 15:45
dep. 15:45
2.2 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 15:47
dep. 15:47
2.9 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 15:48
dep. 15:48
3.5 km
Obrenovac, Barake
arr. 15:49
dep. 15:49
4 km
arr. 15:51
dep. 15:51
4.8 km
Urovci, Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
5.9 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 15:55
dep. 15:55
6.6 km
arr. 15:56
dep. 15:56
7.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
7.9 km
Urovci, Veljanski
arr. 15:59
8.8 km
16:10 16:40 (00:30)
Bora KecicTENT A - plato okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bora Kecic
dep. 16:10
Obrenovac, Gimnazija
arr. 16:12
dep. 16:12
0.5 km
Obrenovac, Jugodrvo
arr. 16:13
dep. 16:13
0.8 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 16:16
dep. 16:16
1.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 16:17
dep. 16:17
2.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 16:21
dep. 16:21
3 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 16:26
dep. 16:26
4.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 16:29
dep. 16:29
4.6 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 16:31
dep. 16:31
5.3 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 16:33
dep. 16:33
5.9 km
Obrenovac, Barake
arr. 16:35
dep. 16:35
6.4 km
arr. 16:38
dep. 16:38
7.2 km
arr. 16:40
7.8 km
16:45 17:04 (00:19)
Bus stationVeljanski
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 16:45
Obrenovac, Nemanjina
arr. 16:48
dep. 16:48
1.1 km
Obrenovac, Groblje
arr. 16:49
dep. 16:49
1.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 16:50
dep. 16:50
2.2 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 16:52
dep. 16:52
2.9 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 16:53
dep. 16:53
3.5 km
Obrenovac, Barake
arr. 16:54
dep. 16:54
4 km
arr. 16:56
dep. 16:56
4.8 km
Urovci, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
5.9 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 17:00
dep. 17:00
6.6 km
arr. 17:01
dep. 17:01
7.2 km
arr. 17:02
dep. 17:02
7.9 km
Urovci, Veljanski
arr. 17:04
8.8 km
18:00 18:30 (00:30)
Bora KecicTENT A - plato okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bora Kecic
dep. 18:00
Obrenovac, Gimnazija
arr. 18:02
dep. 18:02
0.5 km
Obrenovac, Jugodrvo
arr. 18:03
dep. 18:03
0.8 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 18:07
dep. 18:07
1.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 18:09
dep. 18:09
2.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 18:11
dep. 18:11
3 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 18:16
dep. 18:16
4.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 18:18
dep. 18:18
4.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 18:21
dep. 18:21
5.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 18:23
dep. 18:23
5.9 km
Obrenovac, Barake
arr. 18:25
dep. 18:25
6.4 km
arr. 18:28
dep. 18:28
7.2 km
arr. 18:30
7.8 km
19:10 19:40 (00:30)
Bora KecicTENT A - plato okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bora Kecic
dep. 19:10
Obrenovac, Gimnazija
arr. 19:12
dep. 19:12
0.5 km
Obrenovac, Jugodrvo
arr. 19:13
dep. 19:13
0.8 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 19:16
dep. 19:16
1.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 19:17
dep. 19:17
2.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 19:21
dep. 19:21
3 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 19:26
dep. 19:26
4.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 19:29
dep. 19:29
4.6 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 19:31
dep. 19:31
5.3 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 19:33
dep. 19:33
5.9 km
Obrenovac, Barake
arr. 19:35
dep. 19:35
6.4 km
arr. 19:38
dep. 19:38
7.2 km
arr. 19:40
7.8 km
20:00 20:30 (00:30)
Bora KecicTENT A - plato okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bora Kecic
dep. 20:00
Obrenovac, Gimnazija
arr. 20:02
dep. 20:02
0.5 km
Obrenovac, Jugodrvo
arr. 20:03
dep. 20:03
0.8 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 20:07
dep. 20:07
1.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 20:09
dep. 20:09
2.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 20:11
dep. 20:11
3 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 20:16
dep. 20:16
4.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 20:18
dep. 20:18
4.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 20:21
dep. 20:21
5.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 20:23
dep. 20:23
5.9 km
Obrenovac, Barake
arr. 20:25
dep. 20:25
6.4 km
arr. 20:28
dep. 20:28
7.2 km
arr. 20:30
7.8 km
21:30 22:11 (00:41)
Bus stationTENT A - plato okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:30
arr. 21:35
dep. 21:35
1 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 21:36
dep. 21:36
1.4 km
Obrenovac, Jugodrvo
arr. 21:37
dep. 21:37
1.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 21:39
dep. 21:39
2.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 21:40
dep. 21:40
3.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 21:42
dep. 21:42
4 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 21:44
dep. 21:44
4.7 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 21:46
dep. 21:46
5.3 km
Obrenovac, Barake
arr. 21:48
dep. 21:48
5.8 km
arr. 21:50
dep. 21:50
6.6 km
Urovci, Intersection
arr. 22:10
dep. 22:10
20.2 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 21:52
dep. 21:52
8.4 km
arr. 21:53
dep. 21:53
9 km
arr. 21:54
dep. 21:54
9.7 km
Urovci, Veljanski
arr. 21:56
10.4 km

Naselja Obrenovac i Urovci su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.