Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Obrenovac - Ub timetable

monday, 19.11.2018.
05:40 06:18 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:40
Zvecka, Rampa
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 05:52
dep. 05:52
9 km
Stubline, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
12 km
Piroman, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
17 km
Loncanik
arr. 06:04
dep. 06:04
21 km
Milorci
arr. 06:07
dep. 06:07
24 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 06:10
dep. 06:10
27 km
Bogdanovica
arr. 06:12
dep. 06:12
29 km
arr. 06:15
dep. 06:15
32 km
Ub, Vučijak
arr. 06:18
35 km
06:33 07:10 (00:37)
Topolice
The timetable is valid until: 24.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 06:33
Obrenovac, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:43
dep. 06:43
7 km
Stubline, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
14 km
Piroman, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
19 km
Loncanik
arr. 06:58
dep. 06:58
23 km
Milorci
arr. 07:01
dep. 07:01
26 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Bogdanovica
arr. 07:07
dep. 07:07
31 km
arr. 07:10
34 km
07:33 08:10 (00:37)
Topolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 07:33
Obrenovac, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:38
dep. 07:38
3 km
Stubline, Sremčevići
arr. 07:43
dep. 07:43
7 km
Stubline, Center
arr. 07:48
dep. 07:48
14 km
Piroman, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
19 km
Loncanik
arr. 07:58
dep. 07:58
23 km
Milorci
arr. 08:01
dep. 08:01
26 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 08:05
dep. 08:05
29 km
Bogdanovica
arr. 08:07
dep. 08:07
31 km
arr. 08:10
34 km
07:48 08:23 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 07:48
Stubline, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
12 km
Piroman, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
17 km
Milorci
arr. 08:14
dep. 08:14
24 km
Bogdanovica
arr. 08:20
dep. 08:20
29 km
arr. 08:23
32 km
08:33 09:10 (00:37)
Topolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 08:33
Obrenovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:38
dep. 08:38
3 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:43
dep. 08:43
7 km
Stubline, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
14 km
Piroman, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Loncanik
arr. 08:58
dep. 08:58
23 km
Milorci
arr. 09:01
dep. 09:01
26 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 09:05
dep. 09:05
29 km
Bogdanovica
arr. 09:07
dep. 09:07
31 km
arr. 09:10
34 km
09:35 10:17 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:35
Zvecka, Rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:45
dep. 09:45
9 km
Stubline, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
12 km
Piroman, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
17 km
Loncanik
arr. 09:57
dep. 09:57
21 km
Milorci
arr. 10:00
dep. 10:00
24 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 10:04
dep. 10:04
27 km
Bogdanovica
arr. 10:06
dep. 10:06
29 km
arr. 10:10
dep. 10:10
32 km
Ub, Vučijak
arr. 10:17
35 km
11:10 11:48 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:10
Zvecka, Rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:22
dep. 11:22
9 km
Stubline, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
12 km
Piroman, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
17 km
Loncanik
arr. 11:34
dep. 11:34
21 km
Milorci
arr. 11:37
dep. 11:37
24 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 11:40
dep. 11:40
27 km
Bogdanovica
arr. 11:42
dep. 11:42
29 km
arr. 11:45
dep. 11:45
32 km
Ub, Vučijak
arr. 11:48
35 km
11:33 12:10 (00:37)
Topolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 11:33
Obrenovac, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:38
dep. 11:38
3 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:43
dep. 11:43
7 km
Stubline, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
14 km
Piroman, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
19 km
Loncanik
arr. 11:58
dep. 11:58
23 km
Milorci
arr. 12:01
dep. 12:01
26 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 12:05
dep. 12:05
29 km
Bogdanovica
arr. 12:07
dep. 12:07
31 km
arr. 12:10
34 km
12:35 13:18 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 12:35
Zvecka, Rampa
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 12:44
dep. 12:44
9 km
Stubline, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
12 km
Piroman, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
17 km
Loncanik
arr. 12:57
dep. 12:57
21 km
Milorci
arr. 13:00
dep. 13:00
24 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 13:04
dep. 13:04
27 km
Bogdanovica
arr. 13:06
dep. 13:06
29 km
arr. 13:10
dep. 13:10
32 km
Ub, Vučijak
arr. 13:18
35 km
13:03 13:40 (00:37)
Topolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 13:03
Obrenovac, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:13
dep. 13:13
7 km
Stubline, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
14 km
Piroman, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
19 km
Loncanik
arr. 13:28
dep. 13:28
23 km
Milorci
arr. 13:31
dep. 13:31
26 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 13:35
dep. 13:35
29 km
Bogdanovica
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
arr. 13:40
34 km
13:33 14:08 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:33
Stubline, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
12 km
Piroman, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
17 km
Milorci
arr. 13:59
dep. 13:59
24 km
Bogdanovica
arr. 14:05
dep. 14:05
29 km
arr. 14:08
32 km
14:25 15:03 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 14:25
Zvecka, Rampa
arr. 14:33
dep. 14:33
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:37
dep. 14:37
9 km
Stubline, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
12 km
Piroman, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
17 km
Loncanik
arr. 14:49
dep. 14:49
21 km
Milorci
arr. 14:52
dep. 14:52
24 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 14:55
dep. 14:55
27 km
Bogdanovica
arr. 14:57
dep. 14:57
29 km
arr. 15:00
dep. 15:00
32 km
Ub, Vučijak
arr. 15:03
35 km
15:03 15:40 (00:37)
Topolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 15:03
Obrenovac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Stubline, Sremčevići
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Stubline, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
14 km
Piroman, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
19 km
Loncanik
arr. 15:28
dep. 15:28
23 km
Milorci
arr. 15:31
dep. 15:31
26 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 15:35
dep. 15:35
29 km
Bogdanovica
arr. 15:37
dep. 15:37
31 km
arr. 15:40
34 km
16:15 17:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 16:15
Stubline, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
11 km
Piroman, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
16 km
Loncanik
arr. 16:44
dep. 16:44
20 km
Milorci
arr. 16:49
dep. 16:49
23 km
Bogdanovica
arr. 16:55
dep. 16:55
28 km
arr. 17:00
31 km
16:35 17:10 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 16:35
Zvecka, Rampa
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:44
dep. 16:44
9 km
Stubline, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
12 km
Piroman, Center
arr. 16:53
dep. 16:53
17 km
Loncanik
arr. 16:57
dep. 16:57
21 km
Milorci
arr. 17:00
dep. 17:00
24 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 17:04
dep. 17:04
27 km
Bogdanovica
arr. 17:06
dep. 17:06
29 km
arr. 17:10
32 km
17:15 17:54 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:15
Zvecka, Rampa
arr. 17:20
dep. 17:20
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:25
dep. 17:25
9 km
Stubline, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
12 km
Piroman, Center
arr. 17:34
dep. 17:34
17 km
Loncanik
arr. 17:38
dep. 17:38
21 km
Milorci
arr. 17:41
dep. 17:41
24 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 17:45
dep. 17:45
27 km
Bogdanovica
arr. 17:47
dep. 17:47
29 km
arr. 17:50
dep. 17:50
32 km
Ub, Vučijak
arr. 17:54
35 km
18:10 18:48 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 18:10
Zvecka, Rampa
arr. 18:18
dep. 18:18
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:22
dep. 18:22
9 km
Stubline, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
12 km
Piroman, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
17 km
Loncanik
arr. 18:34
dep. 18:34
21 km
Milorci
arr. 18:37
dep. 18:37
24 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 18:40
dep. 18:40
27 km
Bogdanovica
arr. 18:42
dep. 18:42
29 km
arr. 18:45
dep. 18:45
32 km
Ub, Vučijak
arr. 18:48
35 km
18:33 19:10 (00:37)
Topolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 18:33
Obrenovac, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:38
dep. 18:38
3 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:43
dep. 18:43
7 km
Stubline, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
14 km
Piroman, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
19 km
Loncanik
arr. 18:58
dep. 18:58
23 km
Milorci
arr. 19:01
dep. 19:01
26 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 19:05
dep. 19:05
29 km
Bogdanovica
arr. 19:07
dep. 19:07
31 km
arr. 19:10
34 km
19:34 20:10 (00:36)
Topolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 19:34
Obrenovac, Bus station
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 19:41
dep. 19:41
3 km
Stubline, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
14 km
Piroman, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
19 km
Loncanik
arr. 19:58
dep. 19:58
23 km
Milorci
arr. 20:01
dep. 20:01
26 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 20:05
dep. 20:05
28.8 km
Bogdanovica
arr. 20:07
dep. 20:07
31.1 km
arr. 20:10
34 km
21:34 22:10 (00:36)
Topolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 21:34
Obrenovac, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:41
dep. 21:41
3 km
Stubline, Center
arr. 21:48
dep. 21:48
14 km
Piroman, Center
arr. 21:54
dep. 21:54
19 km
Loncanik
arr. 21:58
dep. 21:58
23 km
Milorci
arr. 22:01
dep. 22:01
26 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 22:05
dep. 22:05
28.8 km
Bogdanovica
arr. 22:07
dep. 22:07
31.1 km
arr. 22:10
34 km

Naselja Obrenovac i Ub su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 21:34 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.