Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Obrenovac - Trstenica timetable

thursday, 23.05.2019.
05:10 05:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:10
Obrenovac, Nasa skola
arr. 05:13
dep. 05:13
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:15
dep. 05:15
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 05:16
dep. 05:16
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 05:18
dep. 05:18
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:19
dep. 05:19
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 05:22
dep. 05:22
6.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 05:26
dep. 05:26
8.5 km
Stubline, Jadrani
arr. 05:28
dep. 05:28
9.6 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 05:29
dep. 05:29
10.4 km
Stubline, Ekonomija
arr. 05:31
dep. 05:31
11.2 km
Stubline, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
12 km
Stubline, Radio stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
13.2 km
Piroman, Keserovici
arr. 05:36
dep. 05:36
14.2 km
Piroman, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
15.2 km
Trstenica, Vrabac
arr. 05:40
dep. 05:40
16 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 05:42
dep. 05:42
17.4 km
Trstenica, Dom
arr. 05:43
dep. 05:43
18.1 km
Trstenica, Kalincevici
arr. 05:44
dep. 05:44
18.5 km
Trstenica, Karici
arr. 05:45
dep. 05:45
19.1 km
Trstenica, Okretnica - desno
arr. 05:47
dep. 05:47
19.9 km
Trstenica, Okretnica - pravo
arr. 05:50
24.1 km
09:00 09:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 09:03
dep. 09:03
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:05
dep. 09:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 09:06
dep. 09:06
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 09:08
dep. 09:08
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:09
dep. 09:09
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 09:12
dep. 09:12
6.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:16
dep. 09:16
8.5 km
Stubline, Jadrani
arr. 09:18
dep. 09:18
9.6 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 09:19
dep. 09:19
10.4 km
Stubline, Ekonomija
arr. 09:21
dep. 09:21
11.2 km
Stubline, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
12 km
Stubline, Radio stanica
arr. 09:24
dep. 09:24
13.2 km
Piroman, Keserovici
arr. 09:26
dep. 09:26
14.2 km
Piroman, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
15.2 km
Trstenica, Vrabac
arr. 09:30
dep. 09:30
16 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 09:32
dep. 09:32
17.4 km
Trstenica, Dom
arr. 09:33
dep. 09:33
18.1 km
Trstenica, Kalincevici
arr. 09:34
dep. 09:34
18.5 km
Trstenica, Karici
arr. 09:35
dep. 09:35
19.1 km
Trstenica, Okretnica - desno
arr. 09:37
dep. 09:37
19.9 km
Trstenica, Okretnica - pravo
arr. 09:40
24.1 km
11:20 12:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:20
Obrenovac, Nasa skola
arr. 11:23
dep. 11:23
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 11:25
dep. 11:25
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 11:26
dep. 11:26
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 11:28
dep. 11:28
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:29
dep. 11:29
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 11:32
dep. 11:32
6.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:36
dep. 11:36
8.5 km
Stubline, Jadrani
arr. 11:38
dep. 11:38
9.6 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 11:39
dep. 11:39
10.4 km
Stubline, Ekonomija
arr. 11:41
dep. 11:41
11.2 km
Stubline, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
12 km
Stubline, Radio stanica
arr. 11:44
dep. 11:44
13.2 km
Piroman, Keserovici
arr. 11:46
dep. 11:46
14.2 km
Piroman, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
15.2 km
Trstenica, Vrabac
arr. 11:50
dep. 11:50
16 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 11:52
dep. 11:52
17.4 km
Trstenica, Dom
arr. 11:53
dep. 11:53
18.1 km
Trstenica, Kalincevici
arr. 11:54
dep. 11:54
18.5 km
Trstenica, Karici
arr. 11:55
dep. 11:55
19.1 km
Trstenica, Okretnica - desno
arr. 11:57
dep. 11:57
19.9 km
Trstenica, Okretnica - pravo
arr. 12:00
24.1 km
13:30 14:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 13:35
dep. 13:35
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 13:36
dep. 13:36
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 13:38
dep. 13:38
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 13:42
dep. 13:42
6.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:46
dep. 13:46
8.5 km
Stubline, Jadrani
arr. 13:48
dep. 13:48
9.6 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 13:49
dep. 13:49
10.4 km
Stubline, Ekonomija
arr. 13:51
dep. 13:51
11.2 km
Stubline, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
12 km
Stubline, Radio stanica
arr. 13:54
dep. 13:54
13.2 km
Piroman, Keserovici
arr. 13:56
dep. 13:56
14.2 km
Piroman, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
15.2 km
Trstenica, Vrabac
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 14:02
dep. 14:02
17.4 km
Trstenica, Dom
arr. 14:03
dep. 14:03
18.1 km
Trstenica, Kalincevici
arr. 14:04
dep. 14:04
18.5 km
Trstenica, Karici
arr. 14:05
dep. 14:05
19.1 km
Trstenica, Okretnica - desno
arr. 14:07
dep. 14:07
19.9 km
Trstenica, Okretnica - pravo
arr. 14:10
24.1 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 15:33
dep. 15:33
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 15:35
dep. 15:35
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 15:36
dep. 15:36
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 15:38
dep. 15:38
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 15:42
dep. 15:42
6.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 15:46
dep. 15:46
8.5 km
Stubline, Jadrani
arr. 15:48
dep. 15:48
9.6 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 15:49
dep. 15:49
10.4 km
Stubline, Ekonomija
arr. 15:51
dep. 15:51
11.2 km
Stubline, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
12 km
Stubline, Radio stanica
arr. 15:54
dep. 15:54
13.2 km
Piroman, Keserovici
arr. 15:56
dep. 15:56
14.2 km
Piroman, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
15.2 km
Trstenica, Vrabac
arr. 16:00
dep. 16:00
16 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 16:02
dep. 16:02
17.4 km
Trstenica, Dom
arr. 16:03
dep. 16:03
18.1 km
Trstenica, Kalincevici
arr. 16:04
dep. 16:04
18.5 km
Trstenica, Karici
arr. 16:05
dep. 16:05
19.1 km
Trstenica, Okretnica - desno
arr. 16:07
dep. 16:07
19.9 km
Trstenica, Okretnica - pravo
arr. 16:10
24.1 km
18:00 18:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 18:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 18:03
dep. 18:03
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 18:05
dep. 18:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 18:06
dep. 18:06
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 18:08
dep. 18:08
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 18:12
dep. 18:12
6.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:16
dep. 18:16
8.5 km
Stubline, Jadrani
arr. 18:18
dep. 18:18
9.6 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 18:19
dep. 18:19
10.4 km
Stubline, Ekonomija
arr. 18:21
dep. 18:21
11.2 km
Stubline, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
12 km
Stubline, Radio stanica
arr. 18:24
dep. 18:24
13.2 km
Piroman, Keserovici
arr. 18:26
dep. 18:26
14.2 km
Piroman, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
15.2 km
Trstenica, Vrabac
arr. 18:30
dep. 18:30
16 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 18:32
dep. 18:32
17.4 km
Trstenica, Dom
arr. 18:33
dep. 18:33
18.1 km
Trstenica, Kalincevici
arr. 18:34
dep. 18:34
18.5 km
Trstenica, Karici
arr. 18:35
dep. 18:35
19.1 km
Trstenica, Okretnica - desno
arr. 18:37
dep. 18:37
19.9 km
Trstenica, Okretnica - pravo
arr. 18:40
24.1 km
20:00 20:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 20:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 20:03
dep. 20:03
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 20:05
dep. 20:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 20:06
dep. 20:06
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 20:08
dep. 20:08
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:09
dep. 20:09
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 20:12
dep. 20:12
6.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 20:16
dep. 20:16
8.5 km
Stubline, Jadrani
arr. 20:18
dep. 20:18
9.6 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 20:19
dep. 20:19
10.4 km
Stubline, Ekonomija
arr. 20:21
dep. 20:21
11.2 km
Stubline, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
12 km
Stubline, Radio stanica
arr. 20:24
dep. 20:24
13.2 km
Piroman, Keserovici
arr. 20:26
dep. 20:26
14.2 km
Piroman, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
15.2 km
Trstenica, Vrabac
arr. 20:30
dep. 20:30
16 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 20:32
dep. 20:32
17.4 km
Trstenica, Dom
arr. 20:33
dep. 20:33
18.1 km
Trstenica, Kalincevici
arr. 20:34
dep. 20:34
18.5 km
Trstenica, Karici
arr. 20:35
dep. 20:35
19.1 km
Trstenica, Okretnica - desno
arr. 20:37
dep. 20:37
19.9 km
Trstenica, Okretnica - pravo
arr. 20:40
24.1 km
23:10 23:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 23:10
Obrenovac, Nasa skola
arr. 23:13
dep. 23:13
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 23:15
dep. 23:15
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 23:16
dep. 23:16
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 23:17
dep. 23:17
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 23:18
dep. 23:18
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 23:21
dep. 23:21
6.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 23:24
dep. 23:24
8.5 km
Stubline, Jadrani
arr. 23:26
dep. 23:26
9.6 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 23:27
dep. 23:27
10.4 km
Stubline, Ekonomija
arr. 23:28
dep. 23:28
11.2 km
Stubline, Center
arr. 23:30
dep. 23:30
12 km
Stubline, Radio stanica
arr. 23:32
dep. 23:32
13.2 km
Piroman, Keserovici
arr. 23:33
dep. 23:33
14.2 km
Piroman, Center
arr. 23:35
dep. 23:35
15.2 km
Trstenica, Vrabac
arr. 23:36
dep. 23:36
16 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 23:39
dep. 23:39
17.4 km
Trstenica, Dom
arr. 23:40
18.1 km

Naselja Obrenovac i Trstenica su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 23:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.