Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Obrenovac - Stepojevac timetable

thursday, 16.08.2018.
04:00 04:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 04:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 04:02
dep. 04:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 04:03
dep. 04:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 04:05
dep. 04:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 04:08
dep. 04:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 04:09
dep. 04:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 04:10
dep. 04:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 04:13
dep. 04:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 04:15
dep. 04:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 04:17
dep. 04:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 04:20
dep. 04:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 04:22
dep. 04:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 04:24
dep. 04:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 04:27
dep. 04:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 04:29
dep. 04:29
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 04:30
dep. 04:30
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 04:32
dep. 04:32
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 04:33
dep. 04:33
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 04:35
dep. 04:35
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 04:37
dep. 04:37
19.6 km
arr. 04:40
dep. 04:40
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 04:43
dep. 04:43
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 04:45
24.1 km
05:10 06:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:10
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:11
dep. 05:11
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:13
dep. 05:13
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 05:18
dep. 05:18
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:19
dep. 05:19
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 05:21
dep. 05:21
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:24
dep. 05:24
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:29
dep. 05:29
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:32
dep. 05:32
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:34
dep. 05:34
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:36
dep. 05:36
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:39
dep. 05:39
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 05:41
dep. 05:41
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 05:43
dep. 05:43
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 05:45
dep. 05:45
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 05:46
dep. 05:46
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 05:47
dep. 05:47
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 05:49
dep. 05:49
19.6 km
arr. 05:52
dep. 05:52
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 05:55
dep. 05:55
21.6 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 06:00
24.1 km
05:30 06:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:33
dep. 05:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 05:38
dep. 05:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:39
dep. 05:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:43
dep. 05:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:45
dep. 05:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:47
dep. 05:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:50
dep. 05:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:52
dep. 05:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:54
dep. 05:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:57
dep. 05:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 05:59
dep. 05:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 06:00
dep. 06:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 06:02
dep. 06:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 06:03
dep. 06:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 06:05
dep. 06:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 06:07
dep. 06:07
19.6 km
arr. 06:10
dep. 06:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 06:13
dep. 06:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:15
24.1 km
06:40 07:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:40
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:41
dep. 06:41
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:43
dep. 06:43
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 06:48
dep. 06:48
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:49
dep. 06:49
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 06:51
dep. 06:51
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 06:54
dep. 06:54
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 06:59
dep. 06:59
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:02
dep. 07:02
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:04
dep. 07:04
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:06
dep. 07:06
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:09
dep. 07:09
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 07:11
dep. 07:11
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 07:13
dep. 07:13
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 07:16
dep. 07:16
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 07:17
dep. 07:17
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 07:19
dep. 07:19
19.6 km
arr. 07:22
dep. 07:22
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 07:25
dep. 07:25
21.6 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 07:30
24.1 km
07:00 07:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 07:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 07:03
dep. 07:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 07:08
dep. 07:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 07:09
dep. 07:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 07:10
dep. 07:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 07:13
dep. 07:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 07:17
dep. 07:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:20
dep. 07:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:22
dep. 07:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:24
dep. 07:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:27
dep. 07:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 07:29
dep. 07:29
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 07:32
dep. 07:32
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 07:33
dep. 07:33
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 07:35
dep. 07:35
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 07:37
dep. 07:37
19.6 km
arr. 07:40
dep. 07:40
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 07:43
dep. 07:43
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:45
24.1 km
08:30 09:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 08:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:32
dep. 08:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:33
dep. 08:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 08:38
dep. 08:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:39
dep. 08:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 08:40
dep. 08:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:43
dep. 08:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 08:47
dep. 08:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 08:50
dep. 08:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 08:52
dep. 08:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 08:54
dep. 08:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 08:57
dep. 08:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 08:59
dep. 08:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 09:00
dep. 09:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 09:02
dep. 09:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 09:03
dep. 09:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 09:05
dep. 09:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 09:07
dep. 09:07
19.6 km
arr. 09:10
dep. 09:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 09:13
dep. 09:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 09:15
24.1 km
09:00 09:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:01
dep. 09:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:03
dep. 09:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 09:08
dep. 09:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 09:09
dep. 09:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 09:11
dep. 09:11
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 09:14
dep. 09:14
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 09:19
dep. 09:19
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 09:22
dep. 09:22
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 09:24
dep. 09:24
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 09:26
dep. 09:26
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 09:29
dep. 09:29
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 09:31
dep. 09:31
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 09:33
dep. 09:33
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 09:36
dep. 09:36
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 09:37
dep. 09:37
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 09:39
dep. 09:39
19.6 km
arr. 09:42
dep. 09:42
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 09:45
dep. 09:45
21.6 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 09:50
24.1 km
10:00 10:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 10:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:02
dep. 10:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 10:03
dep. 10:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 10:08
dep. 10:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 10:09
dep. 10:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 10:10
dep. 10:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 10:13
dep. 10:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 10:17
dep. 10:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 10:20
dep. 10:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 10:22
dep. 10:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 10:24
dep. 10:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 10:27
dep. 10:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 10:29
dep. 10:29
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 10:30
dep. 10:30
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 10:32
dep. 10:32
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 10:33
dep. 10:33
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 10:35
dep. 10:35
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 10:37
dep. 10:37
19.6 km
arr. 10:40
dep. 10:40
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 10:43
dep. 10:43
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:45
24.1 km
11:00 11:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:01
dep. 11:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:03
dep. 11:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 11:08
dep. 11:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:09
dep. 11:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 11:11
dep. 11:11
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 11:14
dep. 11:14
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 11:19
dep. 11:19
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 11:22
dep. 11:22
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 11:24
dep. 11:24
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 11:26
dep. 11:26
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 11:29
dep. 11:29
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 11:31
dep. 11:31
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 11:33
dep. 11:33
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 11:35
dep. 11:35
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 11:36
dep. 11:36
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 11:37
dep. 11:37
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 11:39
dep. 11:39
19.6 km
arr. 11:42
dep. 11:42
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 11:45
dep. 11:45
21.6 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 11:50
24.1 km
11:30 12:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:33
dep. 11:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 11:38
dep. 11:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:39
dep. 11:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 11:40
dep. 11:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 11:43
dep. 11:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 11:47
dep. 11:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 11:50
dep. 11:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 11:52
dep. 11:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 11:54
dep. 11:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 11:57
dep. 11:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 11:59
dep. 11:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 12:00
dep. 12:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 12:02
dep. 12:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 12:03
dep. 12:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 12:05
dep. 12:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 12:07
dep. 12:07
19.6 km
arr. 12:10
dep. 12:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 12:13
dep. 12:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:15
24.1 km
13:00 13:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:03
dep. 13:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 13:08
dep. 13:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 13:09
dep. 13:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 13:10
dep. 13:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 13:13
dep. 13:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 13:17
dep. 13:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 13:20
dep. 13:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 13:22
dep. 13:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 13:24
dep. 13:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:27
dep. 13:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 13:29
dep. 13:29
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 13:30
dep. 13:30
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 13:32
dep. 13:32
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 13:33
dep. 13:33
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 13:35
dep. 13:35
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 13:37
dep. 13:37
19.6 km
arr. 13:40
dep. 13:40
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 13:43
dep. 13:43
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 13:45
24.1 km
13:40 14:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:40
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:41
dep. 13:41
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:43
dep. 13:43
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 13:48
dep. 13:48
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 13:49
dep. 13:49
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 13:51
dep. 13:51
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 13:54
dep. 13:54
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 13:59
dep. 13:59
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:02
dep. 14:02
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 14:04
dep. 14:04
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 14:06
dep. 14:06
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 14:09
dep. 14:09
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 14:11
dep. 14:11
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 14:13
dep. 14:13
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 14:15
dep. 14:15
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 14:16
dep. 14:16
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 14:17
dep. 14:17
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 14:19
dep. 14:19
19.6 km
arr. 14:22
dep. 14:22
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 14:25
dep. 14:25
21.6 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 14:30
24.1 km
14:30 15:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 14:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:32
dep. 14:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:33
dep. 14:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 14:38
dep. 14:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:39
dep. 14:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 14:40
dep. 14:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:43
dep. 14:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:50
dep. 14:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 14:52
dep. 14:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 14:54
dep. 14:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 14:57
dep. 14:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 14:59
dep. 14:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 15:00
dep. 15:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 15:02
dep. 15:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 15:03
dep. 15:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 15:05
dep. 15:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 15:07
dep. 15:07
19.6 km
arr. 15:10
dep. 15:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 15:13
dep. 15:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:15
24.1 km
15:40 16:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:40
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:41
dep. 15:41
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:43
dep. 15:43
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 15:48
dep. 15:48
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 15:49
dep. 15:49
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 15:51
dep. 15:51
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 15:54
dep. 15:54
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 15:59
dep. 15:59
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:02
dep. 16:02
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:04
dep. 16:04
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:06
dep. 16:06
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:09
dep. 16:09
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:11
dep. 16:11
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 16:13
dep. 16:13
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 16:16
dep. 16:16
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 16:17
dep. 16:17
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 16:19
dep. 16:19
19.6 km
arr. 16:22
dep. 16:22
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 16:25
dep. 16:25
21.6 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 16:30
24.1 km
16:00 16:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 16:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:02
dep. 16:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 16:03
dep. 16:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 16:08
dep. 16:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 16:09
dep. 16:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 16:10
dep. 16:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 16:13
dep. 16:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 16:17
dep. 16:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:20
dep. 16:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:22
dep. 16:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:24
dep. 16:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:27
dep. 16:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:29
dep. 16:29
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 16:30
dep. 16:30
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 16:32
dep. 16:32
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 16:33
dep. 16:33
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 16:35
dep. 16:35
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 16:37
dep. 16:37
19.6 km
arr. 16:40
dep. 16:40
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 16:43
dep. 16:43
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:45
24.1 km
17:30 18:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:32
dep. 17:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:33
dep. 17:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 17:38
dep. 17:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:39
dep. 17:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 17:40
dep. 17:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:43
dep. 17:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 17:47
dep. 17:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 17:50
dep. 17:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 17:52
dep. 17:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 17:54
dep. 17:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:57
dep. 17:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 17:59
dep. 17:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 18:00
dep. 18:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 18:02
dep. 18:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 18:03
dep. 18:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 18:05
dep. 18:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 18:07
dep. 18:07
19.6 km
arr. 18:10
dep. 18:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 18:13
dep. 18:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:15
24.1 km
18:00 18:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 18:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:01
dep. 18:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:03
dep. 18:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 18:08
dep. 18:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 18:09
dep. 18:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 18:11
dep. 18:11
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 18:14
dep. 18:14
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 18:17
dep. 18:17
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 18:19
dep. 18:19
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 18:22
dep. 18:22
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 18:24
dep. 18:24
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 18:26
dep. 18:26
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 18:29
dep. 18:29
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 18:31
dep. 18:31
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 18:33
dep. 18:33
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 18:35
dep. 18:35
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 18:36
dep. 18:36
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 18:37
dep. 18:37
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 18:39
dep. 18:39
19.6 km
arr. 18:42
dep. 18:42
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 18:45
dep. 18:45
21.6 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 18:50
24.1 km
19:00 19:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:02
dep. 19:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:03
dep. 19:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 19:08
dep. 19:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:09
dep. 19:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 19:10
dep. 19:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:13
dep. 19:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 19:17
dep. 19:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:20
dep. 19:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 19:22
dep. 19:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 19:24
dep. 19:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 19:27
dep. 19:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 19:29
dep. 19:29
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 19:30
dep. 19:30
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 19:32
dep. 19:32
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 19:33
dep. 19:33
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 19:35
dep. 19:35
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 19:37
dep. 19:37
19.6 km
arr. 19:40
dep. 19:40
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 19:43
dep. 19:43
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 19:45
24.1 km
19:45 20:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:45
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:46
dep. 19:46
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:48
dep. 19:48
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 19:53
dep. 19:53
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:54
dep. 19:54
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 19:56
dep. 19:56
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:59
dep. 19:59
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:02
dep. 20:02
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 20:04
dep. 20:04
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 20:07
dep. 20:07
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 20:09
dep. 20:09
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:11
dep. 20:11
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:14
dep. 20:14
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 20:16
dep. 20:16
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 20:18
dep. 20:18
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 20:20
dep. 20:20
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 20:21
dep. 20:21
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 20:22
dep. 20:22
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 20:24
dep. 20:24
19.6 km
arr. 20:27
dep. 20:27
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 20:30
dep. 20:30
21.6 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 20:35
24.1 km
20:30 21:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 20:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:32
dep. 20:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:33
dep. 20:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 20:38
dep. 20:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 20:39
dep. 20:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 20:40
dep. 20:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 20:43
dep. 20:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 20:47
dep. 20:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 20:50
dep. 20:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 20:52
dep. 20:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:54
dep. 20:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:57
dep. 20:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 20:59
dep. 20:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 21:00
dep. 21:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 21:02
dep. 21:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 21:03
dep. 21:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 21:05
dep. 21:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 21:07
dep. 21:07
19.6 km
arr. 21:10
dep. 21:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 21:13
dep. 21:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 21:15
24.1 km

Naselja Obrenovac i Stepojevac su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.