Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrenovac - Sabac timetable

thursday, 20.02.2020.
21:53 22:57 (01:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:53
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
8 km
Skela, Dom
arr. 22:10
dep. 22:10
14 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 22:19
dep. 22:19
21 km
Beljin, Baraka
arr. 22:22
dep. 22:22
24 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 22:25
dep. 22:25
26 km
Debrc, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
30 km
Skupljen, Baraka
arr. 22:37
dep. 22:37
36 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 22:38
dep. 22:38
37 km
Trbusac, Center
arr. 22:40
dep. 22:40
39 km
arr. 22:44
dep. 22:44
42 km
Misar, Dom
arr. 22:47
dep. 22:47
45 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:52
dep. 22:52
49 km
Sabac, Bus station
arr. 22:57
53 km
Obrenovac - Sabac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
21:53 22:57 (01:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:53
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
8 km
Skela, Dom
arr. 22:10
dep. 22:10
14 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 22:19
dep. 22:19
21 km
Beljin, Baraka
arr. 22:22
dep. 22:22
24 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 22:25
dep. 22:25
26 km
Debrc, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
30 km
Skupljen, Baraka
arr. 22:37
dep. 22:37
36 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 22:38
dep. 22:38
37 km
Trbusac, Center
arr. 22:40
dep. 22:40
39 km
arr. 22:44
dep. 22:44
42 km
Misar, Dom
arr. 22:47
dep. 22:47
45 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:52
dep. 22:52
49 km
Sabac, Bus station
arr. 22:57
53 km
Obrenovac - Sabac timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
21:53 22:57 (01:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:53
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
8 km
Skela, Dom
arr. 22:10
dep. 22:10
14 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 22:19
dep. 22:19
21 km
Beljin, Baraka
arr. 22:22
dep. 22:22
24 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 22:25
dep. 22:25
26 km
Debrc, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
30 km
Skupljen, Baraka
arr. 22:37
dep. 22:37
36 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 22:38
dep. 22:38
37 km
Trbusac, Center
arr. 22:40
dep. 22:40
39 km
arr. 22:44
dep. 22:44
42 km
Misar, Dom
arr. 22:47
dep. 22:47
45 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:52
dep. 22:52
49 km
Sabac, Bus station
arr. 22:57
53 km
Obrenovac - Sabac timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
21:53 22:57 (01:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:53
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
8 km
Skela, Dom
arr. 22:10
dep. 22:10
14 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 22:19
dep. 22:19
21 km
Beljin, Baraka
arr. 22:22
dep. 22:22
24 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 22:25
dep. 22:25
26 km
Debrc, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
30 km
Skupljen, Baraka
arr. 22:37
dep. 22:37
36 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 22:38
dep. 22:38
37 km
Trbusac, Center
arr. 22:40
dep. 22:40
39 km
arr. 22:44
dep. 22:44
42 km
Misar, Dom
arr. 22:47
dep. 22:47
45 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:52
dep. 22:52
49 km
Sabac, Bus station
arr. 22:57
53 km
Obrenovac - Sabac timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
21:53 22:57 (01:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:53
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
8 km
Skela, Dom
arr. 22:10
dep. 22:10
14 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 22:19
dep. 22:19
21 km
Beljin, Baraka
arr. 22:22
dep. 22:22
24 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 22:25
dep. 22:25
26 km
Debrc, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
30 km
Skupljen, Baraka
arr. 22:37
dep. 22:37
36 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 22:38
dep. 22:38
37 km
Trbusac, Center
arr. 22:40
dep. 22:40
39 km
arr. 22:44
dep. 22:44
42 km
Misar, Dom
arr. 22:47
dep. 22:47
45 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:52
dep. 22:52
49 km
Sabac, Bus station
arr. 22:57
53 km
Obrenovac - Sabac timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
21:53 22:57 (01:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:53
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
8 km
Skela, Dom
arr. 22:10
dep. 22:10
14 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 22:19
dep. 22:19
21 km
Beljin, Baraka
arr. 22:22
dep. 22:22
24 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 22:25
dep. 22:25
26 km
Debrc, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
30 km
Skupljen, Baraka
arr. 22:37
dep. 22:37
36 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 22:38
dep. 22:38
37 km
Trbusac, Center
arr. 22:40
dep. 22:40
39 km
arr. 22:44
dep. 22:44
42 km
Misar, Dom
arr. 22:47
dep. 22:47
45 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:52
dep. 22:52
49 km
Sabac, Bus station
arr. 22:57
53 km
Obrenovac - Sabac timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
21:53 22:57 (01:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:53
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
8 km
Skela, Dom
arr. 22:10
dep. 22:10
14 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 22:19
dep. 22:19
21 km
Beljin, Baraka
arr. 22:22
dep. 22:22
24 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 22:25
dep. 22:25
26 km
Debrc, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
30 km
Skupljen, Baraka
arr. 22:37
dep. 22:37
36 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 22:38
dep. 22:38
37 km
Trbusac, Center
arr. 22:40
dep. 22:40
39 km
arr. 22:44
dep. 22:44
42 km
Misar, Dom
arr. 22:47
dep. 22:47
45 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:52
dep. 22:52
49 km
Sabac, Bus station
arr. 22:57
53 km

Naselja Obrenovac i Sabac su međusobno udaljena ~53 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 04min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 21:53 h, dok je poslednji polazak u 21:53 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.