Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrenovac - Jasenak kod Obrenovca timetable

thursday, 20.02.2020.
03:40 03:57 (00:17)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 03:40
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 03:41
dep. 03:41
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 03:43
dep. 03:43
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 03:45
dep. 03:45
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 03:48
dep. 03:48
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 03:49
dep. 03:49
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 03:51
dep. 03:51
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 03:54
dep. 03:54
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 03:57
8.1 km
04:00 04:15 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 04:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 04:02
dep. 04:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 04:03
dep. 04:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 04:05
dep. 04:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 04:08
dep. 04:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 04:09
dep. 04:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 04:10
dep. 04:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 04:13
dep. 04:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 04:15
8.1 km
04:40 04:57 (00:17)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 04:40
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 04:41
dep. 04:41
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 04:43
dep. 04:43
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 04:45
dep. 04:45
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 04:48
dep. 04:48
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 04:49
dep. 04:49
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 04:51
dep. 04:51
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 04:54
dep. 04:54
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 04:57
8.1 km
05:00 05:13 (00:13)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:01
dep. 05:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:03
dep. 05:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:05
dep. 05:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 05:07
dep. 05:07
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:08
dep. 05:08
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 05:09
dep. 05:09
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:11
dep. 05:11
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:13
8.1 km
05:10 05:27 (00:17)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:10
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:11
dep. 05:11
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:13
dep. 05:13
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 05:18
dep. 05:18
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:19
dep. 05:19
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 05:21
dep. 05:21
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:24
dep. 05:24
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:27
8.1 km
05:15 06:05 (00:50)
Bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:15
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:17
dep. 05:17
0.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 05:25
dep. 05:25
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:27
dep. 05:27
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 05:28
dep. 05:28
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:32
dep. 05:32
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 05:35
dep. 05:35
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 05:39
dep. 05:39
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 05:41
dep. 05:41
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 05:51
dep. 05:51
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 05:53
dep. 05:53
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 05:55
dep. 05:55
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 05:57
dep. 05:57
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 06:01
dep. 06:01
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 06:03
dep. 06:03
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 06:05
22.4 km
05:30 05:45 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:33
dep. 05:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 05:38
dep. 05:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:39
dep. 05:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:43
dep. 05:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:45
8.1 km
06:35 07:14 (00:39)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:35
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:36
dep. 06:36
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:38
dep. 06:38
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 06:43
dep. 06:43
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:44
dep. 06:44
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 06:47
dep. 06:47
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 06:51
dep. 06:51
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 06:53
dep. 06:53
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 06:55
dep. 06:55
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 06:56
dep. 06:56
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 06:58
dep. 06:58
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 07:00
dep. 07:00
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 07:10
dep. 07:10
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 07:12
dep. 07:12
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 07:14
22.4 km
06:40 06:57 (00:17)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:40
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:41
dep. 06:41
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:43
dep. 06:43
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 06:48
dep. 06:48
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:49
dep. 06:49
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 06:51
dep. 06:51
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 06:54
dep. 06:54
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 06:57
8.1 km
07:00 07:15 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 07:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 07:03
dep. 07:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 07:08
dep. 07:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 07:09
dep. 07:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 07:10
dep. 07:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 07:13
dep. 07:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 07:15
8.1 km
07:15 07:35 (00:20)
Bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 07:15
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 07:17
dep. 07:17
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 07:19
dep. 07:19
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 07:25
dep. 07:25
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 07:27
dep. 07:27
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 07:28
dep. 07:28
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 07:32
dep. 07:32
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 07:35
8.1 km
08:30 08:45 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 08:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:32
dep. 08:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:33
dep. 08:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 08:38
dep. 08:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:39
dep. 08:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 08:40
dep. 08:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:43
dep. 08:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:45
8.1 km
09:00 09:17 (00:17)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:01
dep. 09:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:03
dep. 09:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 09:08
dep. 09:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 09:09
dep. 09:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 09:11
dep. 09:11
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 09:14
dep. 09:14
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 09:17
8.1 km
09:15 09:35 (00:20)
Bus stationDeonice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:15
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:17
dep. 09:17
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:19
dep. 09:19
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
2.8 km
Mislodin, Ulaz
arr. 09:21
dep. 09:21
4.4 km
Mislodin, JNA
arr. 09:22
dep. 09:22
5.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 09:23
dep. 09:23
5.8 km
Mislodin, Dom
arr. 09:24
dep. 09:24
6.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 09:26
dep. 09:26
7.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 09:29
dep. 09:29
10.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 09:30
dep. 09:30
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 09:31
dep. 09:31
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 09:33
dep. 09:33
13.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 09:34
dep. 09:34
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 09:35
14.4 km
10:00 10:15 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 10:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:02
dep. 10:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 10:03
dep. 10:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 10:08
dep. 10:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 10:09
dep. 10:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 10:10
dep. 10:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 10:13
dep. 10:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 10:15
8.1 km
11:00 11:17 (00:17)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:01
dep. 11:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:03
dep. 11:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 11:08
dep. 11:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:09
dep. 11:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 11:11
dep. 11:11
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 11:14
dep. 11:14
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 11:17
8.1 km
11:30 11:45 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:33
dep. 11:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 11:38
dep. 11:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:39
dep. 11:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 11:40
dep. 11:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 11:43
dep. 11:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 11:45
8.1 km
12:10 13:00 (00:50)
Bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 12:10
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:12
dep. 12:12
0.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:17
dep. 12:17
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 12:20
dep. 12:20
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:22
dep. 12:22
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 12:23
dep. 12:23
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 12:27
dep. 12:27
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 12:30
dep. 12:30
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 12:34
dep. 12:34
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 12:36
dep. 12:36
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 12:46
dep. 12:46
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 12:48
dep. 12:48
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 12:50
dep. 12:50
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 12:52
dep. 12:52
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 12:56
dep. 12:56
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 12:58
dep. 12:58
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 13:00
22.4 km
13:00 13:15 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:03
dep. 13:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 13:08
dep. 13:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 13:09
dep. 13:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 13:10
dep. 13:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 13:13
dep. 13:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 13:15
8.1 km
13:30 13:50 (00:20)
Bus stationDeonice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:34
dep. 13:34
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
2.8 km
Mislodin, Ulaz
arr. 13:36
dep. 13:36
4.4 km
Mislodin, JNA
arr. 13:37
dep. 13:37
5.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 13:38
dep. 13:38
5.8 km
Mislodin, Dom
arr. 13:39
dep. 13:39
6.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 13:41
dep. 13:41
7.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 13:44
dep. 13:44
10.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 13:45
dep. 13:45
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 13:46
dep. 13:46
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 13:48
dep. 13:48
13.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 13:49
dep. 13:49
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 13:50
14.4 km
13:40 13:57 (00:17)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:40
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:41
dep. 13:41
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:43
dep. 13:43
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 13:48
dep. 13:48
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 13:49
dep. 13:49
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 13:51
dep. 13:51
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 13:54
dep. 13:54
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 13:57
8.1 km
14:30 14:45 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 14:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:32
dep. 14:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:33
dep. 14:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 14:38
dep. 14:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:39
dep. 14:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 14:40
dep. 14:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:43
dep. 14:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:45
8.1 km
15:40 15:57 (00:17)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:40
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:41
dep. 15:41
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:43
dep. 15:43
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 15:48
dep. 15:48
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 15:49
dep. 15:49
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 15:51
dep. 15:51
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 15:54
dep. 15:54
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 15:57
8.1 km
16:00 16:15 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 16:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:02
dep. 16:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 16:03
dep. 16:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 16:08
dep. 16:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 16:09
dep. 16:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 16:10
dep. 16:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 16:13
dep. 16:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 16:15
8.1 km
17:00 17:39 (00:39)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:01
dep. 17:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:03
dep. 17:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 17:08
dep. 17:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:09
dep. 17:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:12
dep. 17:12
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 17:16
dep. 17:16
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 17:18
dep. 17:18
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:20
dep. 17:20
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 17:21
dep. 17:21
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:23
dep. 17:23
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 17:25
dep. 17:25
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 17:35
dep. 17:35
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 17:37
dep. 17:37
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:39
22.4 km
17:30 17:45 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:32
dep. 17:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:33
dep. 17:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 17:38
dep. 17:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:39
dep. 17:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 17:40
dep. 17:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:43
dep. 17:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:45
8.1 km
18:00 18:17 (00:17)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 18:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:01
dep. 18:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:03
dep. 18:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 18:08
dep. 18:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 18:09
dep. 18:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 18:11
dep. 18:11
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 18:14
dep. 18:14
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 18:17
8.1 km
18:50 19:10 (00:20)
Bus stationDeonice
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 18:50
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:52
dep. 18:52
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:54
dep. 18:54
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
2.8 km
Mislodin, Ulaz
arr. 18:56
dep. 18:56
4.4 km
Mislodin, JNA
arr. 18:57
dep. 18:57
5.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 18:58
dep. 18:58
5.8 km
Mislodin, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
6.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:01
dep. 19:01
7.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 19:04
dep. 19:04
10.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 19:05
dep. 19:05
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 19:06
dep. 19:06
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 19:08
dep. 19:08
13.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 19:09
dep. 19:09
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 19:10
14.4 km
19:00 19:15 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:02
dep. 19:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:03
dep. 19:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 19:08
dep. 19:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:09
dep. 19:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 19:10
dep. 19:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:13
dep. 19:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 19:15
8.1 km
19:45 20:02 (00:17)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:45
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:46
dep. 19:46
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:48
dep. 19:48
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 19:53
dep. 19:53
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:54
dep. 19:54
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 19:56
dep. 19:56
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:59
dep. 19:59
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:02
8.1 km
19:45 20:24 (00:39)
Bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:45
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:47
dep. 19:47
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:48
dep. 19:48
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 19:53
dep. 19:53
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:54
dep. 19:54
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 19:55
dep. 19:55
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:57
dep. 19:57
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 20:02
dep. 20:02
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 20:12
dep. 20:12
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 20:14
dep. 20:14
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 20:16
dep. 20:16
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:18
dep. 20:18
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 20:20
dep. 20:20
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 20:22
dep. 20:22
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 20:23
dep. 20:23
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 20:24
22.4 km
20:30 20:45 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 20:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:32
dep. 20:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:33
dep. 20:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 20:38
dep. 20:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 20:39
dep. 20:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 20:40
dep. 20:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 20:43
dep. 20:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:45
8.1 km
21:35 21:52 (00:17)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:35
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:36
dep. 21:36
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:38
dep. 21:38
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:40
dep. 21:40
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 21:43
dep. 21:43
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 21:44
dep. 21:44
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 21:46
dep. 21:46
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 21:49
dep. 21:49
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 21:52
8.1 km

Naselja Obrenovac i Jasenak kod Obrenovca su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 03:40 h, dok je poslednji polazak u 21:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.