Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrenovac - Drazevac kod Obrenovca timetable

thursday, 27.02.2020.
03:40 04:11 (00:31)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 03:40
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 03:41
dep. 03:41
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 03:43
dep. 03:43
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 03:45
dep. 03:45
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 03:48
dep. 03:48
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 03:49
dep. 03:49
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 03:51
dep. 03:51
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 03:54
dep. 03:54
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 03:57
dep. 03:57
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 03:59
dep. 03:59
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 04:02
dep. 04:02
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 04:04
dep. 04:04
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 04:06
dep. 04:06
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 04:09
dep. 04:09
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 04:11
15.2 km
04:00 04:29 (00:29)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 04:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 04:02
dep. 04:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 04:03
dep. 04:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 04:05
dep. 04:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 04:08
dep. 04:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 04:09
dep. 04:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 04:10
dep. 04:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 04:13
dep. 04:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 04:15
dep. 04:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 04:17
dep. 04:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 04:20
dep. 04:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 04:22
dep. 04:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 04:24
dep. 04:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 04:27
dep. 04:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 04:29
15.2 km
04:40 05:11 (00:31)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 04:40
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 04:41
dep. 04:41
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 04:43
dep. 04:43
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 04:45
dep. 04:45
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 04:48
dep. 04:48
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 04:49
dep. 04:49
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 04:51
dep. 04:51
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 04:54
dep. 04:54
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 04:59
dep. 04:59
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:02
dep. 05:02
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:04
dep. 05:04
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:06
dep. 05:06
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:09
dep. 05:09
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 05:11
15.2 km
05:00 05:27 (00:27)
Bus stationLukici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:01
dep. 05:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:03
dep. 05:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:05
dep. 05:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 05:07
dep. 05:07
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:08
dep. 05:08
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 05:09
dep. 05:09
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:11
dep. 05:11
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:13
dep. 05:13
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:15
dep. 05:15
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:17
dep. 05:17
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:19
dep. 05:19
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:21
dep. 05:21
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:23
dep. 05:23
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 05:25
dep. 05:25
15.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 05:27
16.1 km
05:10 05:41 (00:31)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:10
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:11
dep. 05:11
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:13
dep. 05:13
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 05:18
dep. 05:18
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:19
dep. 05:19
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 05:21
dep. 05:21
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:24
dep. 05:24
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:29
dep. 05:29
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:32
dep. 05:32
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:34
dep. 05:34
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:36
dep. 05:36
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:39
dep. 05:39
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 05:41
15.2 km
05:30 05:59 (00:29)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:33
dep. 05:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 05:38
dep. 05:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:39
dep. 05:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:43
dep. 05:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:45
dep. 05:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:47
dep. 05:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:50
dep. 05:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:52
dep. 05:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:54
dep. 05:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:57
dep. 05:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 05:59
15.2 km
06:35 07:29 (00:54)
Bus stationLukici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:35
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:36
dep. 06:36
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:38
dep. 06:38
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 06:43
dep. 06:43
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:44
dep. 06:44
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 06:47
dep. 06:47
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 06:51
dep. 06:51
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 06:53
dep. 06:53
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 06:55
dep. 06:55
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 06:56
dep. 06:56
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 06:58
dep. 06:58
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 07:00
dep. 07:00
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 07:10
dep. 07:10
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 07:12
dep. 07:12
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
22.4 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 07:16
dep. 07:16
23.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:18
dep. 07:18
24.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:21
dep. 07:21
26 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:23
dep. 07:23
27.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
28.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 07:27
dep. 07:27
29.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 07:29
30.5 km
06:40 07:11 (00:31)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:40
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:41
dep. 06:41
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:43
dep. 06:43
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 06:48
dep. 06:48
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:49
dep. 06:49
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 06:51
dep. 06:51
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 06:54
dep. 06:54
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 06:59
dep. 06:59
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:02
dep. 07:02
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:04
dep. 07:04
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:06
dep. 07:06
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:09
dep. 07:09
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 07:11
15.2 km
07:00 07:29 (00:29)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 07:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 07:03
dep. 07:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 07:08
dep. 07:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 07:09
dep. 07:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 07:10
dep. 07:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 07:13
dep. 07:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 07:17
dep. 07:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:20
dep. 07:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:22
dep. 07:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:24
dep. 07:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:27
dep. 07:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 07:29
15.2 km
08:30 08:59 (00:29)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 08:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:32
dep. 08:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:33
dep. 08:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 08:38
dep. 08:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:39
dep. 08:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 08:40
dep. 08:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:43
dep. 08:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 08:47
dep. 08:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 08:50
dep. 08:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 08:52
dep. 08:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 08:54
dep. 08:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 08:57
dep. 08:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 08:59
15.2 km
09:00 09:31 (00:31)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:01
dep. 09:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:03
dep. 09:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 09:08
dep. 09:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 09:09
dep. 09:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 09:11
dep. 09:11
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 09:14
dep. 09:14
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 09:19
dep. 09:19
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 09:22
dep. 09:22
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 09:24
dep. 09:24
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 09:26
dep. 09:26
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 09:29
dep. 09:29
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 09:31
15.2 km
10:00 10:29 (00:29)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 10:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:02
dep. 10:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 10:03
dep. 10:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 10:08
dep. 10:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 10:09
dep. 10:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 10:10
dep. 10:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 10:13
dep. 10:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 10:17
dep. 10:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 10:20
dep. 10:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 10:22
dep. 10:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 10:24
dep. 10:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 10:27
dep. 10:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 10:29
15.2 km
11:00 11:31 (00:31)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:01
dep. 11:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:03
dep. 11:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 11:08
dep. 11:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:09
dep. 11:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 11:11
dep. 11:11
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 11:14
dep. 11:14
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 11:19
dep. 11:19
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 11:22
dep. 11:22
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 11:24
dep. 11:24
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 11:26
dep. 11:26
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 11:29
dep. 11:29
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 11:31
15.2 km
11:30 11:59 (00:29)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:33
dep. 11:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 11:38
dep. 11:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:39
dep. 11:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 11:40
dep. 11:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 11:43
dep. 11:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 11:47
dep. 11:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 11:50
dep. 11:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 11:52
dep. 11:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 11:54
dep. 11:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 11:57
dep. 11:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 11:59
15.2 km
13:00 13:29 (00:29)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:03
dep. 13:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 13:08
dep. 13:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 13:09
dep. 13:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 13:10
dep. 13:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 13:13
dep. 13:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 13:17
dep. 13:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 13:20
dep. 13:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 13:22
dep. 13:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 13:24
dep. 13:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:27
dep. 13:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 13:29
15.2 km
13:40 14:11 (00:31)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:40
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:41
dep. 13:41
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:43
dep. 13:43
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 13:48
dep. 13:48
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 13:49
dep. 13:49
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 13:51
dep. 13:51
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 13:54
dep. 13:54
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 13:59
dep. 13:59
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:02
dep. 14:02
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 14:04
dep. 14:04
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 14:06
dep. 14:06
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 14:09
dep. 14:09
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 14:11
15.2 km
14:30 14:59 (00:29)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 14:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:32
dep. 14:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:33
dep. 14:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 14:38
dep. 14:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:39
dep. 14:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 14:40
dep. 14:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:43
dep. 14:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:50
dep. 14:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 14:52
dep. 14:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 14:54
dep. 14:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 14:57
dep. 14:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 14:59
15.2 km
15:40 16:11 (00:31)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:40
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:41
dep. 15:41
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:43
dep. 15:43
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 15:48
dep. 15:48
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 15:49
dep. 15:49
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 15:51
dep. 15:51
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 15:54
dep. 15:54
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 15:59
dep. 15:59
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:02
dep. 16:02
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:04
dep. 16:04
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:06
dep. 16:06
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:09
dep. 16:09
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:11
15.2 km
16:00 16:29 (00:29)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 16:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:02
dep. 16:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 16:03
dep. 16:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 16:08
dep. 16:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 16:09
dep. 16:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 16:10
dep. 16:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 16:13
dep. 16:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 16:17
dep. 16:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:20
dep. 16:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:22
dep. 16:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:24
dep. 16:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:27
dep. 16:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:29
15.2 km
17:00 17:54 (00:54)
Bus stationLukici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:01
dep. 17:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:03
dep. 17:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 17:08
dep. 17:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:09
dep. 17:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:12
dep. 17:12
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 17:16
dep. 17:16
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 17:18
dep. 17:18
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:20
dep. 17:20
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 17:21
dep. 17:21
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:23
dep. 17:23
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 17:25
dep. 17:25
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 17:35
dep. 17:35
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 17:37
dep. 17:37
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
22.4 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 17:41
dep. 17:41
23.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 17:43
dep. 17:43
24.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 17:46
dep. 17:46
26 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 17:48
dep. 17:48
27.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:50
dep. 17:50
28.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 17:52
dep. 17:52
29.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 17:54
30.5 km
17:30 17:59 (00:29)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:32
dep. 17:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:33
dep. 17:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 17:38
dep. 17:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:39
dep. 17:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 17:40
dep. 17:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:43
dep. 17:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 17:47
dep. 17:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 17:50
dep. 17:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 17:52
dep. 17:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 17:54
dep. 17:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:57
dep. 17:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 17:59
15.2 km
18:00 18:31 (00:31)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 18:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:01
dep. 18:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:03
dep. 18:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 18:08
dep. 18:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 18:09
dep. 18:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 18:11
dep. 18:11
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 18:14
dep. 18:14
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 18:17
dep. 18:17
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 18:19
dep. 18:19
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 18:22
dep. 18:22
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 18:24
dep. 18:24
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 18:26
dep. 18:26
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 18:29
dep. 18:29
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 18:31
15.2 km
19:00 19:29 (00:29)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:02
dep. 19:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:03
dep. 19:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 19:08
dep. 19:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:09
dep. 19:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 19:10
dep. 19:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:13
dep. 19:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 19:17
dep. 19:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:20
dep. 19:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 19:22
dep. 19:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 19:24
dep. 19:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 19:27
dep. 19:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 19:29
15.2 km
19:45 20:16 (00:31)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:45
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:46
dep. 19:46
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:48
dep. 19:48
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 19:53
dep. 19:53
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:54
dep. 19:54
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 19:56
dep. 19:56
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:59
dep. 19:59
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:02
dep. 20:02
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 20:04
dep. 20:04
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 20:07
dep. 20:07
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 20:09
dep. 20:09
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:11
dep. 20:11
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:14
dep. 20:14
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 20:16
15.2 km
19:45 20:37 (00:52)
Bus stationLukici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:45
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:47
dep. 19:47
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:48
dep. 19:48
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 19:53
dep. 19:53
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:54
dep. 19:54
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 19:55
dep. 19:55
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:57
dep. 19:57
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 20:02
dep. 20:02
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 20:12
dep. 20:12
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 20:14
dep. 20:14
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 20:16
dep. 20:16
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:18
dep. 20:18
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 20:20
dep. 20:20
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 20:22
dep. 20:22
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 20:23
dep. 20:23
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 20:24
dep. 20:24
22.4 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 20:25
dep. 20:25
23.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 20:26
dep. 20:26
24.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 20:30
dep. 20:30
26 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:32
dep. 20:32
27.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:34
dep. 20:34
28.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
29.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 20:37
30.5 km
20:30 20:59 (00:29)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 20:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:32
dep. 20:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:33
dep. 20:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 20:38
dep. 20:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 20:39
dep. 20:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 20:40
dep. 20:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 20:43
dep. 20:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 20:47
dep. 20:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 20:50
dep. 20:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 20:52
dep. 20:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:54
dep. 20:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:57
dep. 20:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 20:59
15.2 km
21:35 22:06 (00:31)
Bus stationStepanovici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:35
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:36
dep. 21:36
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:38
dep. 21:38
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:40
dep. 21:40
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 21:43
dep. 21:43
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 21:44
dep. 21:44
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 21:46
dep. 21:46
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 21:49
dep. 21:49
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 21:52
dep. 21:52
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 21:54
dep. 21:54
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:57
dep. 21:57
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 21:59
dep. 21:59
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 22:01
dep. 22:01
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 22:04
dep. 22:04
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 22:06
15.2 km

Naselja Obrenovac i Drazevac kod Obrenovca su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 03:40 h, dok je poslednji polazak u 21:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.