Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrenovac - Barajevo timetable

monday, 17.02.2020.
09:15 10:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:15
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:17
dep. 09:17
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:19
dep. 09:19
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
2.8 km
Mislodin, Ulaz
arr. 09:21
dep. 09:21
4.4 km
Mislodin, JNA
arr. 09:22
dep. 09:22
5.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 09:23
dep. 09:23
5.8 km
Mislodin, Dom
arr. 09:24
dep. 09:24
6.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 09:26
dep. 09:26
7.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 09:29
dep. 09:29
10.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 09:30
dep. 09:30
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 09:31
dep. 09:31
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 09:33
dep. 09:33
13.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 09:34
dep. 09:34
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 09:35
dep. 09:35
14.4 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 09:36
dep. 09:36
14.9 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 09:37
dep. 09:37
15.7 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 09:39
dep. 09:39
16.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 09:40
dep. 09:40
17.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 09:41
dep. 09:41
17.8 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 09:42
dep. 09:42
18.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
19.4 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 09:46
dep. 09:46
20.1 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 09:48
dep. 09:48
20.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 09:49
dep. 09:49
21.2 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 09:50
dep. 09:50
22 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 09:52
dep. 09:52
22.5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
23.2 km
arr. 09:57
dep. 09:57
23.7 km
Bacevac, Izlaz
arr. 10:00
dep. 10:00
24.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 10:03
dep. 10:03
25.6 km
Bacevac, Skojevska
arr. 10:04
dep. 10:04
26.1 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 10:05
dep. 10:05
26.6 km
Bacevac, Dom
arr. 10:08
dep. 10:08
27.2 km
Bacevac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
27.8 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 10:12
dep. 10:12
29.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 10:15
30.6 km
13:30 14:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:34
dep. 13:34
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
2.8 km
Mislodin, Ulaz
arr. 13:36
dep. 13:36
4.4 km
Mislodin, JNA
arr. 13:37
dep. 13:37
5.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 13:38
dep. 13:38
5.8 km
Mislodin, Dom
arr. 13:39
dep. 13:39
6.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 13:41
dep. 13:41
7.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 13:44
dep. 13:44
10.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 13:45
dep. 13:45
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 13:46
dep. 13:46
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 13:48
dep. 13:48
13.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 13:49
dep. 13:49
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 13:50
dep. 13:50
14.4 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 13:51
dep. 13:51
14.9 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 13:52
dep. 13:52
15.7 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
16.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 13:55
dep. 13:55
17.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 13:56
dep. 13:56
17.8 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 13:57
dep. 13:57
18.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
19.4 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 14:01
dep. 14:01
20.1 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 14:03
dep. 14:03
20.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 14:04
dep. 14:04
21.2 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 14:07
dep. 14:07
22.5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
23.2 km
arr. 14:12
dep. 14:12
23.7 km
Bacevac, Izlaz
arr. 14:15
dep. 14:15
24.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 14:18
dep. 14:18
25.6 km
Bacevac, Skojevska
arr. 14:19
dep. 14:19
26.1 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 14:20
dep. 14:20
26.6 km
Bacevac, Dom
arr. 14:23
dep. 14:23
27.2 km
Bacevac, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
27.8 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 14:27
dep. 14:27
29.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 14:30
30.6 km
Obrenovac - Barajevo timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
09:15 10:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:15
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:17
dep. 09:17
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:19
dep. 09:19
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
2.8 km
Mislodin, Ulaz
arr. 09:21
dep. 09:21
4.4 km
Mislodin, JNA
arr. 09:22
dep. 09:22
5.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 09:23
dep. 09:23
5.8 km
Mislodin, Dom
arr. 09:24
dep. 09:24
6.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 09:26
dep. 09:26
7.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 09:29
dep. 09:29
10.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 09:30
dep. 09:30
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 09:31
dep. 09:31
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 09:33
dep. 09:33
13.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 09:34
dep. 09:34
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 09:35
dep. 09:35
14.4 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 09:36
dep. 09:36
14.9 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 09:37
dep. 09:37
15.7 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 09:39
dep. 09:39
16.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 09:40
dep. 09:40
17.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 09:41
dep. 09:41
17.8 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 09:42
dep. 09:42
18.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
19.4 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 09:46
dep. 09:46
20.1 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 09:48
dep. 09:48
20.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 09:49
dep. 09:49
21.2 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 09:50
dep. 09:50
22 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 09:52
dep. 09:52
22.5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
23.2 km
arr. 09:57
dep. 09:57
23.7 km
Bacevac, Izlaz
arr. 10:00
dep. 10:00
24.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 10:03
dep. 10:03
25.6 km
Bacevac, Skojevska
arr. 10:04
dep. 10:04
26.1 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 10:05
dep. 10:05
26.6 km
Bacevac, Dom
arr. 10:08
dep. 10:08
27.2 km
Bacevac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
27.8 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 10:12
dep. 10:12
29.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 10:15
30.6 km
13:30 14:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:34
dep. 13:34
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
2.8 km
Mislodin, Ulaz
arr. 13:36
dep. 13:36
4.4 km
Mislodin, JNA
arr. 13:37
dep. 13:37
5.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 13:38
dep. 13:38
5.8 km
Mislodin, Dom
arr. 13:39
dep. 13:39
6.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 13:41
dep. 13:41
7.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 13:44
dep. 13:44
10.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 13:45
dep. 13:45
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 13:46
dep. 13:46
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 13:48
dep. 13:48
13.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 13:49
dep. 13:49
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 13:50
dep. 13:50
14.4 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 13:51
dep. 13:51
14.9 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 13:52
dep. 13:52
15.7 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
16.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 13:55
dep. 13:55
17.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 13:56
dep. 13:56
17.8 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 13:57
dep. 13:57
18.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
19.4 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 14:01
dep. 14:01
20.1 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 14:03
dep. 14:03
20.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 14:04
dep. 14:04
21.2 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 14:07
dep. 14:07
22.5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
23.2 km
arr. 14:12
dep. 14:12
23.7 km
Bacevac, Izlaz
arr. 14:15
dep. 14:15
24.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 14:18
dep. 14:18
25.6 km
Bacevac, Skojevska
arr. 14:19
dep. 14:19
26.1 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 14:20
dep. 14:20
26.6 km
Bacevac, Dom
arr. 14:23
dep. 14:23
27.2 km
Bacevac, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
27.8 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 14:27
dep. 14:27
29.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 14:30
30.6 km
18:50 19:50 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 18:50
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:52
dep. 18:52
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:54
dep. 18:54
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
2.8 km
Mislodin, Ulaz
arr. 18:56
dep. 18:56
4.4 km
Mislodin, JNA
arr. 18:57
dep. 18:57
5.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 18:58
dep. 18:58
5.8 km
Mislodin, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
6.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:01
dep. 19:01
7.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 19:04
dep. 19:04
10.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 19:05
dep. 19:05
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 19:06
dep. 19:06
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 19:08
dep. 19:08
13.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 19:09
dep. 19:09
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 19:10
dep. 19:10
14.4 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 19:11
dep. 19:11
14.9 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 19:12
dep. 19:12
15.7 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 19:14
dep. 19:14
16.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 19:15
dep. 19:15
17.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 19:16
dep. 19:16
17.8 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 19:17
dep. 19:17
18.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
19.4 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 19:21
dep. 19:21
20.1 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 19:23
dep. 19:23
20.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 19:24
dep. 19:24
21.2 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 19:25
dep. 19:25
22 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 19:27
dep. 19:27
22.5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
23.2 km
arr. 19:32
dep. 19:32
23.7 km
Bacevac, Izlaz
arr. 19:35
dep. 19:35
24.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 19:38
dep. 19:38
25.6 km
Bacevac, Skojevska
arr. 19:39
dep. 19:39
26.1 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 19:40
dep. 19:40
26.6 km
Bacevac, Dom
arr. 19:43
dep. 19:43
27.2 km
Bacevac, Intersection
arr. 19:45
dep. 19:45
27.8 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 19:47
dep. 19:47
29.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 19:50
30.6 km
Obrenovac - Barajevo timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
09:15 10:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:15
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:17
dep. 09:17
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:19
dep. 09:19
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
2.8 km
Mislodin, Ulaz
arr. 09:21
dep. 09:21
4.4 km
Mislodin, JNA
arr. 09:22
dep. 09:22
5.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 09:23
dep. 09:23
5.8 km
Mislodin, Dom
arr. 09:24
dep. 09:24
6.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 09:26
dep. 09:26
7.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 09:29
dep. 09:29
10.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 09:30
dep. 09:30
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 09:31
dep. 09:31
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 09:33
dep. 09:33
13.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 09:34
dep. 09:34
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 09:35
dep. 09:35
14.4 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 09:36
dep. 09:36
14.9 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 09:37
dep. 09:37
15.7 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 09:39
dep. 09:39
16.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 09:40
dep. 09:40
17.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 09:41
dep. 09:41
17.8 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 09:42
dep. 09:42
18.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
19.4 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 09:46
dep. 09:46
20.1 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 09:48
dep. 09:48
20.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 09:49
dep. 09:49
21.2 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 09:50
dep. 09:50
22 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 09:52
dep. 09:52
22.5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
23.2 km
arr. 09:57
dep. 09:57
23.7 km
Bacevac, Izlaz
arr. 10:00
dep. 10:00
24.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 10:03
dep. 10:03
25.6 km
Bacevac, Skojevska
arr. 10:04
dep. 10:04
26.1 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 10:05
dep. 10:05
26.6 km
Bacevac, Dom
arr. 10:08
dep. 10:08
27.2 km
Bacevac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
27.8 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 10:12
dep. 10:12
29.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 10:15
30.6 km
13:30 14:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:34
dep. 13:34
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
2.8 km
Mislodin, Ulaz
arr. 13:36
dep. 13:36
4.4 km
Mislodin, JNA
arr. 13:37
dep. 13:37
5.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 13:38
dep. 13:38
5.8 km
Mislodin, Dom
arr. 13:39
dep. 13:39
6.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 13:41
dep. 13:41
7.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 13:44
dep. 13:44
10.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 13:45
dep. 13:45
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 13:46
dep. 13:46
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 13:48
dep. 13:48
13.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 13:49
dep. 13:49
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 13:50
dep. 13:50
14.4 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 13:51
dep. 13:51
14.9 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 13:52
dep. 13:52
15.7 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
16.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 13:55
dep. 13:55
17.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 13:56
dep. 13:56
17.8 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 13:57
dep. 13:57
18.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
19.4 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 14:01
dep. 14:01
20.1 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 14:03
dep. 14:03
20.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 14:04
dep. 14:04
21.2 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 14:07
dep. 14:07
22.5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
23.2 km
arr. 14:12
dep. 14:12
23.7 km
Bacevac, Izlaz
arr. 14:15
dep. 14:15
24.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 14:18
dep. 14:18
25.6 km
Bacevac, Skojevska
arr. 14:19
dep. 14:19
26.1 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 14:20
dep. 14:20
26.6 km
Bacevac, Dom
arr. 14:23
dep. 14:23
27.2 km
Bacevac, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
27.8 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 14:27
dep. 14:27
29.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 14:30
30.6 km
18:50 19:50 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 18:50
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:52
dep. 18:52
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:54
dep. 18:54
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
2.8 km
Mislodin, Ulaz
arr. 18:56
dep. 18:56
4.4 km
Mislodin, JNA
arr. 18:57
dep. 18:57
5.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 18:58
dep. 18:58
5.8 km
Mislodin, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
6.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:01
dep. 19:01
7.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 19:04
dep. 19:04
10.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 19:05
dep. 19:05
11.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 19:06
dep. 19:06
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 19:08
dep. 19:08
13.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 19:09
dep. 19:09
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 19:10
dep. 19:10
14.4 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 19:11
dep. 19:11
14.9 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 19:12
dep. 19:12
15.7 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 19:14
dep. 19:14
16.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 19:15
dep. 19:15
17.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 19:16
dep. 19:16
17.8 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 19:17
dep. 19:17
18.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
19.4 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 19:21
dep. 19:21
20.1 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 19:23
dep. 19:23
20.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 19:24
dep. 19:24
21.2 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 19:25
dep. 19:25
22 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 19:27
dep. 19:27
22.5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
23.2 km
arr. 19:32
dep. 19:32
23.7 km
Bacevac, Izlaz
arr. 19:35
dep. 19:35
24.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 19:38
dep. 19:38
25.6 km
Bacevac, Skojevska
arr. 19:39
dep. 19:39
26.1 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 19:40
dep. 19:40
26.6 km
Bacevac, Dom
arr. 19:43
dep. 19:43
27.2 km
Bacevac, Intersection
arr. 19:45
dep. 19:45
27.8 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 19:47
dep. 19:47
29.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 19:50
30.6 km

Naselja Obrenovac i Barajevo su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 09:15 h, dok je poslednji polazak u 18:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.