Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Novo Selo kod Velike Plane - Velika Plana timetable

monday, 13.07.2020.
04:05 04:15 (00:10)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 04:05
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:10
dep. 04:10
3 km
Velika Plana, Railway station
arr. 04:15
8 km
05:52 06:14 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, Center
dep. 05:52
Novo Selo kod Velike Plane, Farma
arr. 05:55
dep. 05:55
1.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj
arr. 05:57
dep. 05:57
2.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Dva lava
arr. 06:00
dep. 06:00
4.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, S. raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
6.2 km
Staro Selo kod Velike Plane, D. cuprija
arr. 06:05
dep. 06:05
7.3 km
Staro Selo kod Velike Plane, E. kuca
arr. 06:07
dep. 06:07
8.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 06:08
dep. 06:08
8.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 06:09
dep. 06:09
9.4 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
10.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 06:11
dep. 06:11
10.9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:14
11.9 km
05:54 06:19 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, Center
dep. 05:54
Novo Selo kod Velike Plane, Igraliste
arr. 05:55
dep. 05:55
0.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Farma
arr. 05:57
dep. 05:57
1.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Most Gibavica
arr. 05:59
dep. 05:59
2.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj 1
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj - skola
arr. 06:01
dep. 06:01
3.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Dva lava
arr. 06:03
dep. 06:03
4.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Sojina raskrsnica
arr. 06:07
dep. 06:07
6.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Docanska cuprija
arr. 06:09
dep. 06:09
7.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Erina kuca
arr. 06:11
dep. 06:11
8.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Raskrsnica za Pokajnicu
arr. 06:13
dep. 06:13
9.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 06:15
dep. 06:15
10.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 06:17
dep. 06:17
11.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 06:18
dep. 06:18
12 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:19
12.5 km
06:05 06:30 (00:25)
B. RampaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
dep. 06:05
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 06:08
dep. 06:08
1.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 06:12
dep. 06:12
3.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 06:14
dep. 06:14
4.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 06:20
dep. 06:20
7.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 06:22
dep. 06:22
8.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
9.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:30
10.5 km
06:07 06:17 (00:10)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 06:07
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:12
3 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:17
8 km
06:56 07:13 (00:17)
B. RampaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
dep. 06:56
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 06:58
dep. 06:58
1.3 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 07:00
dep. 07:00
2.2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 07:02
dep. 07:02
3.2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 07:04
dep. 07:04
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
5.8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 07:07
dep. 07:07
7.7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 07:08
dep. 07:08
8.2 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 07:09
dep. 07:09
9.3 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 07:10
dep. 07:10
9.7 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:13
10.7 km
06:56 07:20 (00:24)
B. RampaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
dep. 06:56
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 06:58
dep. 06:58
0.5 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 07:00
dep. 07:00
1.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 07:05
dep. 07:05
3.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 07:07
dep. 07:07
4.5 km
Staro Selo kod Velike Plane
arr. 07:09
dep. 07:09
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Raskrsnica za Pokajnicu
arr. 07:13
dep. 07:13
7.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 07:15
dep. 07:15
8.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 07:17
dep. 07:17
9.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 07:18
dep. 07:18
10 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:20
10.5 km
07:02 07:24 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, Center
dep. 07:02
Novo Selo kod Velike Plane, Farma
arr. 07:05
dep. 07:05
1.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj
arr. 07:07
dep. 07:07
2.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Dva lava
arr. 07:10
dep. 07:10
4.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, S. raskrsnica
arr. 07:13
dep. 07:13
6.2 km
Staro Selo kod Velike Plane, D. cuprija
arr. 07:15
dep. 07:15
7.3 km
Staro Selo kod Velike Plane, E. kuca
arr. 07:17
dep. 07:17
8.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 07:18
dep. 07:18
8.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 07:19
dep. 07:19
9.4 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 07:20
dep. 07:20
10.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 07:21
dep. 07:21
10.9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:24
11.9 km
08:35 09:00 (00:25)
B. RampaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
dep. 08:35
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 08:36
dep. 08:36
0.5 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 08:38
dep. 08:38
1.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 08:42
dep. 08:42
3.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 08:44
dep. 08:44
4.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 08:50
dep. 08:50
7.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 08:52
dep. 08:52
8.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 08:55
dep. 08:55
9.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 08:56
dep. 08:56
10 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:00
10.5 km
10:33 10:51 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane
dep. 10:33
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 10:37
dep. 10:37
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 10:39
dep. 10:39
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 10:41
dep. 10:41
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Raskrsnica za Pokajnicu
arr. 10:45
dep. 10:45
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 10:47
dep. 10:47
7 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
8 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 10:50
dep. 10:50
8.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:51
9 km
10:35 10:48 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane
dep. 10:35
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 10:37
dep. 10:37
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 10:39
dep. 10:39
2.8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
3.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 10:42
dep. 10:42
5.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 10:43
dep. 10:43
6.1 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 10:44
dep. 10:44
7.2 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 10:45
dep. 10:45
7.6 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:48
8.6 km
10:43 10:53 (00:10)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 10:43
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
3 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
8 km
11:53 12:04 (00:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 11:53
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 11:58
dep. 11:59
3 km
Velika Plana, Railway station
arr. 12:04
8 km
12:43 13:08 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, Center
dep. 12:43
Novo Selo kod Velike Plane, Igraliste
arr. 12:44
dep. 12:44
0.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Farma
arr. 12:46
dep. 12:46
1.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Most Gibavica
arr. 12:48
dep. 12:48
2.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj 1
arr. 12:49
dep. 12:49
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj - skola
arr. 12:50
dep. 12:50
3.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Dva lava
arr. 12:52
dep. 12:52
4.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Sojina raskrsnica
arr. 12:56
dep. 12:56
6.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Docanska cuprija
arr. 12:58
dep. 12:58
7.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Erina kuca
arr. 13:00
dep. 13:00
8.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Raskrsnica za Pokajnicu
arr. 13:02
dep. 13:02
9.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 13:04
dep. 13:04
10.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
11.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 13:07
dep. 13:07
12 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:08
12.5 km
12:46 13:00 (00:14)
B. RampaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
dep. 12:46
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 12:47
dep. 12:47
0.5 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 12:48
dep. 12:48
1.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 12:51
dep. 12:51
3.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 12:52
dep. 12:52
4.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 12:56
dep. 12:56
7.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 12:57
dep. 12:57
8.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 12:58
dep. 12:58
9.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 12:59
dep. 12:59
10 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:00
10.5 km
12:52 13:14 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, Center
dep. 12:52
Novo Selo kod Velike Plane, Farma
arr. 12:55
dep. 12:55
1.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj
arr. 12:57
dep. 12:57
2.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Dva lava
arr. 13:00
dep. 13:00
4.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, S. raskrsnica
arr. 13:03
dep. 13:03
6.2 km
Staro Selo kod Velike Plane, D. cuprija
arr. 13:05
dep. 13:05
7.3 km
Staro Selo kod Velike Plane, E. kuca
arr. 13:07
dep. 13:07
8.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 13:08
dep. 13:08
8.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 13:09
dep. 13:09
9.4 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 13:10
dep. 13:10
10.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 13:11
dep. 13:11
10.9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:14
11.9 km
13:35 14:00 (00:25)
B. RampaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
dep. 13:35
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 13:36
dep. 13:36
0.5 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 13:38
dep. 13:38
1.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 13:42
dep. 13:42
3.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 13:44
dep. 13:44
4.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 13:50
dep. 13:50
7.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 13:52
dep. 13:52
8.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 13:55
dep. 13:55
9.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 13:56
dep. 13:56
10 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:00
10.5 km
14:17 14:39 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, Center
dep. 14:17
Novo Selo kod Velike Plane, Farma
arr. 14:20
dep. 14:20
1.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj
arr. 14:22
dep. 14:22
2.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Dva lava
arr. 14:25
dep. 14:25
4.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, S. raskrsnica
arr. 14:28
dep. 14:28
6.2 km
Staro Selo kod Velike Plane, D. cuprija
arr. 14:30
dep. 14:30
7.3 km
Staro Selo kod Velike Plane, E. kuca
arr. 14:32
dep. 14:32
8.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 14:33
dep. 14:33
8.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 14:34
dep. 14:34
9.4 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 14:35
dep. 14:35
10.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 14:36
dep. 14:36
10.9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:39
11.9 km
15:30 15:47 (00:17)
B. RampaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
dep. 15:30
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 15:32
dep. 15:32
1.3 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 15:34
dep. 15:34
2.2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 15:36
dep. 15:36
3.2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
5.8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 15:41
dep. 15:41
7.7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 15:42
dep. 15:42
8.2 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 15:43
dep. 15:43
9.3 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 15:44
dep. 15:44
9.7 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:47
10.7 km
15:43 15:53 (00:10)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 15:43
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:48
3 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:53
8 km
15:54 16:17 (00:23)
B. RampaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
dep. 15:54
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 15:56
dep. 15:56
0.5 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 15:58
dep. 15:58
1.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 16:01
dep. 16:01
3.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 16:03
dep. 16:03
4.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 16:09
dep. 16:09
7.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 16:11
dep. 16:11
8.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 16:13
dep. 16:13
9.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 16:15
dep. 16:15
10 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:17
10.5 km
16:22 16:40 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane
dep. 16:22
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 16:26
dep. 16:26
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 16:28
dep. 16:28
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Raskrsnica za Pokajnicu
arr. 16:34
dep. 16:34
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 16:36
dep. 16:36
7 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 16:38
dep. 16:38
8 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 16:39
dep. 16:39
8.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:40
9 km
16:25 16:38 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane
dep. 16:25
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 16:27
dep. 16:27
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 16:29
dep. 16:29
2.8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
3.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 16:32
dep. 16:32
5.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 16:33
dep. 16:33
6.1 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 16:34
dep. 16:34
7.2 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 16:35
dep. 16:35
7.6 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:38
8.6 km
17:15 17:32 (00:17)
B. RampaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
dep. 17:15
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 17:17
dep. 17:17
1.3 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 17:19
dep. 17:19
2.2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 17:21
dep. 17:21
3.2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 17:23
dep. 17:23
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
5.8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 17:26
dep. 17:26
7.7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 17:27
dep. 17:27
8.2 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 17:28
dep. 17:28
9.3 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 17:29
dep. 17:29
9.7 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:32
10.7 km
19:04 19:14 (00:10)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
dep. 19:04
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:09
3 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:14
8 km
19:30 19:50 (00:20)
B. RampaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
dep. 19:30
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 19:31
dep. 19:31
0.5 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 19:33
dep. 19:33
1.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 19:37
dep. 19:37
3.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 19:39
dep. 19:39
4.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 19:41
dep. 19:41
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 19:45
dep. 19:45
7.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 19:47
dep. 19:47
8.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 19:48
dep. 19:48
9.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 19:49
dep. 19:49
10 km
Velika Plana, Bus station
arr. 19:50
10.5 km
20:01 20:15 (00:14)
B. RampaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
dep. 20:01
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 20:02
dep. 20:02
0.5 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 20:03
dep. 20:03
1.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 20:06
dep. 20:06
3.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 20:07
dep. 20:07
4.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
5.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 20:11
dep. 20:11
7.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 20:12
dep. 20:12
8.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 20:13
dep. 20:13
9.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 20:14
dep. 20:14
10 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:15
10.5 km
20:20 20:33 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Velike Plane
dep. 20:20
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 20:22
dep. 20:22
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 20:24
dep. 20:24
2.8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
3.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 20:27
dep. 20:27
5.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 20:28
dep. 20:28
6.1 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 20:29
dep. 20:29
7.2 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 20:30
dep. 20:30
7.6 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:33
8.6 km

Naselja Novo Selo kod Velike Plane i Velika Plana su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novo Selo kod Velike Plane je u 04:05 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.