Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novo Selo kod Prokuplja - Prokuplje timetable

thursday, 21.11.2019.
06:52 07:01 (00:09)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja
dep. 06:52
Prokuplje, Novoselska 2
arr. 06:54
dep. 06:54
0.5 km
Prokuplje, Novoselska 1
arr. 06:55
dep. 06:55
0.7 km
Prokuplje, PZP
arr. 06:57
dep. 06:57
1 km
Prokuplje, 9. oktobar
arr. 06:59
dep. 06:59
1.4 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:00
dep. 07:00
2 km
Prokuplje, Center
arr. 07:01
3 km
07:15 07:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja
dep. 07:15
Prokuplje, Novoselska 2
arr. 07:17
dep. 07:17
0.5 km
Prokuplje, Novoselska 1
arr. 07:18
dep. 07:18
0.7 km
Prokuplje, PZP
arr. 07:19
dep. 07:19
1 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:21
dep. 07:21
2 km
Prokuplje, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:25
5 km
07:21 07:30 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja
dep. 07:21
Prokuplje, Novoselska 2
arr. 07:22
dep. 07:22
0.5 km
Prokuplje, Novoselska 1
arr. 07:23
dep. 07:23
0.7 km
Prokuplje, PZP
arr. 07:24
dep. 07:24
0.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:26
dep. 07:26
3 km
Prokuplje, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:30
6 km
07:23 07:34 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja
dep. 07:23
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:25
dep. 07:25
0.6 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:29
dep. 07:29
2.6 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:34
3.9 km
07:37 08:05 (00:28)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja, Intersection
dep. 07:37
Kostenica
arr. 07:40
dep. 07:40
0.7 km
Dzigolj
arr. 07:45
dep. 07:45
2.7 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
7.2 km
Gornja Strazava
arr. 07:53
dep. 07:53
10.3 km
Donja Strazava
arr. 07:55
dep. 07:55
11.7 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 07:57
dep. 07:57
12.5 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 07:58
dep. 07:58
12.9 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 07:59
dep. 07:59
13.1 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:00
dep. 08:00
14.2 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 08:01
dep. 08:01
14.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:05
15.5 km
13:08 13:50 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja
dep. 13:08
Mikulovac
arr. 13:11
dep. 13:11
2 km
Bajcince
arr. 13:16
dep. 13:16
4.8 km
Gornje Kordince
arr. 13:21
dep. 13:21
6.6 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
7.4 km
Gornja Strazava
arr. 13:35
dep. 13:35
11.9 km
Donja Strazava
arr. 13:39
dep. 13:39
13.3 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 13:40
dep. 13:40
14.1 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 13:41
dep. 13:41
15.1 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 13:42
dep. 13:42
15.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:44
dep. 13:44
16.4 km
Prokuplje, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
17.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:50
19.4 km
13:13 13:25 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja
dep. 13:13
Prokuplje, Novoselska 2
arr. 13:14
dep. 13:14
0.5 km
Prokuplje, Novoselska 1
arr. 13:16
dep. 13:16
0.7 km
Prokuplje, PZP
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
Prokuplje, 9. oktobar
arr. 13:19
dep. 13:19
1.4 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:20
dep. 13:20
2 km
Prokuplje, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:25
5 km
13:29 13:40 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja
dep. 13:29
Prokuplje, Kasarna
arr. 13:31
dep. 13:31
0.6 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:35
dep. 13:35
2.6 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:40
3.9 km
13:57 14:05 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja
dep. 13:57
Prokuplje, Kasarna
arr. 14:03
dep. 14:03
2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:05
4 km
16:21 17:10 (00:49)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja, Intersection
dep. 16:21
Mikulovac
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Mikulovac, Prodavnica
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Bajcince
arr. 16:31
dep. 16:31
4.8 km
Gornje Kordince
arr. 16:39
dep. 16:39
6.6 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
7.4 km
Gornja Strazava
arr. 16:54
dep. 16:54
12.3 km
Donja Strazava
arr. 17:01
dep. 17:01
13.7 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 17:03
dep. 17:03
14.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 17:04
dep. 17:04
14.8 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 17:05
dep. 17:05
15.5 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 17:06
dep. 17:06
16 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:07
dep. 17:07
17.4 km
Prokuplje, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
18.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:10
21.3 km
20:17 20:50 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja
dep. 20:17
Mikulovac
arr. 20:20
dep. 20:20
2 km
Bajcince
arr. 20:25
dep. 20:25
4.8 km
Gornje Kordince
arr. 20:30
dep. 20:30
6.6 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
7.4 km
Gornja Strazava
arr. 20:37
dep. 20:37
11.9 km
Donja Strazava
arr. 20:40
dep. 20:40
13.3 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 20:42
dep. 20:42
14.1 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 20:43
dep. 20:43
15.1 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 20:44
dep. 20:44
15.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:46
dep. 20:46
16.4 km
Prokuplje, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
17.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
19.4 km

Naselja Novo Selo kod Prokuplja i Prokuplje su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novo Selo kod Prokuplja je u 06:52 h, dok je poslednji polazak u 20:17 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.