Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novo Selo kod Prokuplja - Prokuplje timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Novo Selo kod Prokuplja - Prokuplje timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:03 06:45 (00:42)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja
dep. 06:03
Babin Potok
arr. 06:06
dep. 06:06
1.7 km
Stara Bozurna
arr. 06:10
dep. 06:10
4.8 km
Donja Rasovaca, Mesna
arr. 06:17
dep. 06:17
8.9 km
Bucic, Trafo
arr. 06:15
dep. 06:15
7.8 km
Gornja Rasovaca, Iza mosta
arr. 06:20
dep. 06:20
10.2 km
Kostadinovac, Prodavnica
arr. 06:22
dep. 06:22
11 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac)
arr. 06:25
dep. 06:25
12.4 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
13.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
13.3 km
Nova Bozurna
arr. 06:33
dep. 06:33
15.8 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:36
dep. 06:36
17.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:41
dep. 06:41
19.2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:45
20.5 km
07:37 08:05 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja, Intersection
dep. 07:37
Kostenica
arr. 07:40
dep. 07:40
0.7 km
Dzigolj
arr. 07:45
dep. 07:45
2.7 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
7.2 km
Gornja Strazava
arr. 07:53
dep. 07:53
10.3 km
Donja Strazava
arr. 07:55
dep. 07:55
11.7 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 07:57
dep. 07:57
12.5 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 07:58
dep. 07:58
12.9 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 07:59
dep. 07:59
13.1 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:00
dep. 08:00
14.2 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 08:01
dep. 08:01
14.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:05
15.5 km
13:08 13:50 (00:42)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja
dep. 13:08
Mikulovac
arr. 13:11
dep. 13:11
2 km
Bajcince
arr. 13:16
dep. 13:16
4.8 km
Gornje Kordince
arr. 13:21
dep. 13:21
6.6 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
7.4 km
Gornja Strazava
arr. 13:35
dep. 13:35
11.9 km
Donja Strazava
arr. 13:39
dep. 13:39
13.3 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 13:40
dep. 13:40
14.1 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 13:41
dep. 13:41
15.1 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 13:42
dep. 13:42
15.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:44
dep. 13:44
16.4 km
Prokuplje, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
17.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:50
19.4 km
15:23 16:05 (00:42)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja
dep. 15:23
Babin Potok
arr. 15:26
dep. 15:26
1.7 km
Stara Bozurna
arr. 15:30
dep. 15:30
4.8 km
Donja Rasovaca, Mesna
arr. 15:37
dep. 15:37
8.9 km
Bucic, Trafo
arr. 15:35
dep. 15:35
7.8 km
Gornja Rasovaca, Iza mosta
arr. 15:40
dep. 15:40
10.2 km
Kostadinovac, Prodavnica
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac)
arr. 15:45
dep. 15:45
12.4 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
13.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
13.3 km
Nova Bozurna
arr. 15:53
dep. 15:53
15.8 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:56
dep. 15:56
17.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 16:01
dep. 16:01
19.2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:05
20.5 km
16:21 17:10 (00:49)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja, Intersection
dep. 16:21
Mikulovac
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Mikulovac, Prodavnica
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Bajcince
arr. 16:31
dep. 16:31
4.8 km
Gornje Kordince
arr. 16:39
dep. 16:39
6.6 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
7.4 km
Gornja Strazava
arr. 16:54
dep. 16:54
12.3 km
Donja Strazava
arr. 17:01
dep. 17:01
13.7 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 17:03
dep. 17:03
14.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 17:04
dep. 17:04
14.8 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 17:05
dep. 17:05
15.5 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 17:06
dep. 17:06
16 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:07
dep. 17:07
17.4 km
Prokuplje, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
18.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:10
21.3 km
20:17 20:50 (00:33)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja
dep. 20:17
Mikulovac
arr. 20:20
dep. 20:20
2 km
Bajcince
arr. 20:25
dep. 20:25
4.8 km
Gornje Kordince
arr. 20:30
dep. 20:30
6.6 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
7.4 km
Gornja Strazava
arr. 20:37
dep. 20:37
11.9 km
Donja Strazava
arr. 20:40
dep. 20:40
13.3 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 20:42
dep. 20:42
14.1 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 20:43
dep. 20:43
15.1 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 20:44
dep. 20:44
15.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:46
dep. 20:46
16.4 km
Prokuplje, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
17.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
19.4 km
Novo Selo kod Prokuplja - Prokuplje timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
06:03 06:45 (00:42)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja
dep. 06:03
Babin Potok
arr. 06:06
dep. 06:06
1.7 km
Stara Bozurna
arr. 06:10
dep. 06:10
4.8 km
Donja Rasovaca, Mesna
arr. 06:17
dep. 06:17
8.9 km
Bucic, Trafo
arr. 06:15
dep. 06:15
7.8 km
Gornja Rasovaca, Iza mosta
arr. 06:20
dep. 06:20
10.2 km
Kostadinovac, Prodavnica
arr. 06:22
dep. 06:22
11 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac)
arr. 06:25
dep. 06:25
12.4 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
13.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
13.3 km
Nova Bozurna
arr. 06:33
dep. 06:33
15.8 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:36
dep. 06:36
17.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:41
dep. 06:41
19.2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:45
20.5 km
07:37 08:05 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja, Intersection
dep. 07:37
Kostenica
arr. 07:40
dep. 07:40
0.7 km
Dzigolj
arr. 07:45
dep. 07:45
2.7 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
7.2 km
Gornja Strazava
arr. 07:53
dep. 07:53
10.3 km
Donja Strazava
arr. 07:55
dep. 07:55
11.7 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 07:57
dep. 07:57
12.5 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 07:58
dep. 07:58
12.9 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 07:59
dep. 07:59
13.1 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:00
dep. 08:00
14.2 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 08:01
dep. 08:01
14.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:05
15.5 km
13:08 13:50 (00:42)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja
dep. 13:08
Mikulovac
arr. 13:11
dep. 13:11
2 km
Bajcince
arr. 13:16
dep. 13:16
4.8 km
Gornje Kordince
arr. 13:21
dep. 13:21
6.6 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
7.4 km
Gornja Strazava
arr. 13:35
dep. 13:35
11.9 km
Donja Strazava
arr. 13:39
dep. 13:39
13.3 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 13:40
dep. 13:40
14.1 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 13:41
dep. 13:41
15.1 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 13:42
dep. 13:42
15.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:44
dep. 13:44
16.4 km
Prokuplje, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
17.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:50
19.4 km
15:23 16:05 (00:42)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja
dep. 15:23
Babin Potok
arr. 15:26
dep. 15:26
1.7 km
Stara Bozurna
arr. 15:30
dep. 15:30
4.8 km
Donja Rasovaca, Mesna
arr. 15:37
dep. 15:37
8.9 km
Bucic, Trafo
arr. 15:35
dep. 15:35
7.8 km
Gornja Rasovaca, Iza mosta
arr. 15:40
dep. 15:40
10.2 km
Kostadinovac, Prodavnica
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac)
arr. 15:45
dep. 15:45
12.4 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
13.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
13.3 km
Nova Bozurna
arr. 15:53
dep. 15:53
15.8 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:56
dep. 15:56
17.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 16:01
dep. 16:01
19.2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:05
20.5 km
16:21 17:10 (00:49)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja, Intersection
dep. 16:21
Mikulovac
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Mikulovac, Prodavnica
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Bajcince
arr. 16:31
dep. 16:31
4.8 km
Gornje Kordince
arr. 16:39
dep. 16:39
6.6 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
7.4 km
Gornja Strazava
arr. 16:54
dep. 16:54
12.3 km
Donja Strazava
arr. 17:01
dep. 17:01
13.7 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 17:03
dep. 17:03
14.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 17:04
dep. 17:04
14.8 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 17:05
dep. 17:05
15.5 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 17:06
dep. 17:06
16 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:07
dep. 17:07
17.4 km
Prokuplje, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
18.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:10
21.3 km
20:17 20:50 (00:33)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Prokuplja
dep. 20:17
Mikulovac
arr. 20:20
dep. 20:20
2 km
Bajcince
arr. 20:25
dep. 20:25
4.8 km
Gornje Kordince
arr. 20:30
dep. 20:30
6.6 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
7.4 km
Gornja Strazava
arr. 20:37
dep. 20:37
11.9 km
Donja Strazava
arr. 20:40
dep. 20:40
13.3 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 20:42
dep. 20:42
14.1 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 20:43
dep. 20:43
15.1 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 20:44
dep. 20:44
15.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:46
dep. 20:46
16.4 km
Prokuplje, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
17.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
19.4 km

Naselja Novo Selo kod Prokuplja i Prokuplje su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novo Selo kod Prokuplja je u 06:03 h, dok je poslednji polazak u 20:17 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.