Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novo Selo kod Kanjize - Kanjiza timetable

thursday, 27.02.2020.
05:50 06:37 (00:47)
OkretnicaCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Kanjize, Okretnica
dep. 05:50
Orom, Skola
arr. 05:54
dep. 05:54
3 km
Orom, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
4 km
Doline, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
16 km
Totovo Selo, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
23 km
Tresnjevac, NAP
arr. 06:21
dep. 06:21
29 km
Tresnjevac, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
30 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
36 km
Kanjiza, Fruzsa
arr. 06:35
dep. 06:35
41 km
arr. 06:37
42 km
06:50 07:42 (00:52)
OkretnicaCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Kanjize, Okretnica
dep. 06:50
Orom, Skola
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Orom, Center
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Doline, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
9 km
Totovo Selo, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Velebit, Centar - okretnica
arr. 07:18
dep. 07:18
22 km
Tresnjevac, NAP
arr. 07:23
dep. 07:23
27 km
Tresnjevac, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
28 km
arr. 07:27
dep. 07:27
29 km
Adorjan, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
33 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
38 km
Kanjiza, Fruzsa
arr. 07:41
dep. 07:41
43 km
arr. 07:42
44 km
11:30 12:28 (00:58)
OkretnicaCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Kanjize, Okretnica
dep. 11:30
Orom, Skola
arr. 11:35
dep. 11:35
2 km
Orom, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
3 km
Doline, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
9 km
Totovo Selo, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
16 km
Velebit, Centar - okretnica
arr. 11:56
dep. 11:56
22 km
Tresnjevac, NAP
arr. 12:02
dep. 12:02
27 km
Tresnjevac, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
arr. 12:09
dep. 12:09
29 km
Adorjan, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
33 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
38 km
Kanjiza, Fruzsa
arr. 12:25
dep. 12:25
43 km
arr. 12:28
44 km
13:30 14:18 (00:48)
OkretnicaCentar - Skolski trg
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Kanjize, Okretnica
dep. 13:30
Orom, Skola
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Orom, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Doline, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
16 km
Totovo Selo, Center
arr. 13:56
dep. 13:56
23 km
Velebit, Centar - okretnica
arr. 14:03
dep. 14:03
29 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
35 km
Kanjiza, Fruzsa
arr. 14:16
dep. 14:16
41 km
arr. 14:18
42 km
Novo Selo kod Kanjize - Kanjiza timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
05:50 06:37 (00:47)
OkretnicaCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Kanjize, Okretnica
dep. 05:50
Orom, Skola
arr. 05:54
dep. 05:54
3 km
Orom, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
4 km
Doline, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
16 km
Totovo Selo, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
23 km
Tresnjevac, NAP
arr. 06:21
dep. 06:21
29 km
Tresnjevac, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
30 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
36 km
Kanjiza, Fruzsa
arr. 06:35
dep. 06:35
41 km
arr. 06:37
42 km
06:50 07:42 (00:52)
OkretnicaCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Kanjize, Okretnica
dep. 06:50
Orom, Skola
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Orom, Center
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Doline, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
9 km
Totovo Selo, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Velebit, Centar - okretnica
arr. 07:18
dep. 07:18
22 km
Tresnjevac, NAP
arr. 07:23
dep. 07:23
27 km
Tresnjevac, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
28 km
arr. 07:27
dep. 07:27
29 km
Adorjan, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
33 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
38 km
Kanjiza, Fruzsa
arr. 07:41
dep. 07:41
43 km
arr. 07:42
44 km
11:30 12:28 (00:58)
OkretnicaCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Kanjize, Okretnica
dep. 11:30
Orom, Skola
arr. 11:35
dep. 11:35
2 km
Orom, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
3 km
Doline, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
9 km
Totovo Selo, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
16 km
Velebit, Centar - okretnica
arr. 11:56
dep. 11:56
22 km
Tresnjevac, NAP
arr. 12:02
dep. 12:02
27 km
Tresnjevac, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
arr. 12:09
dep. 12:09
29 km
Adorjan, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
33 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
38 km
Kanjiza, Fruzsa
arr. 12:25
dep. 12:25
43 km
arr. 12:28
44 km
13:30 14:18 (00:48)
OkretnicaCentar - Skolski trg
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Kanjize, Okretnica
dep. 13:30
Orom, Skola
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Orom, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Doline, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
16 km
Totovo Selo, Center
arr. 13:56
dep. 13:56
23 km
Velebit, Centar - okretnica
arr. 14:03
dep. 14:03
29 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
35 km
Kanjiza, Fruzsa
arr. 14:16
dep. 14:16
41 km
arr. 14:18
42 km

Naselja Novo Selo kod Kanjize i Kanjiza su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novo Selo kod Kanjize je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.