Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sip - Pozarevac timetable

thursday, 20.02.2020.
01:02 04:27 (03:25)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sip
dep. 01:02
Tekija kod Kladova
arr. 01:15
dep. 01:15
14.7 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 01:19
dep. 01:19
19 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 01:24
dep. 01:24
23.4 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 01:25
dep. 01:25
24 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 01:44
dep. 01:44
39.4 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 01:47
dep. 01:47
42.5 km
Golubinje
arr. 01:49
dep. 01:49
44.7 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 01:55
dep. 01:55
51.2 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 02:02
dep. 02:02
56.1 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 02:07
dep. 02:07
59.5 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 02:17
dep. 02:17
69.4 km
Dobra, S
arr. 02:36
dep. 02:36
89.3 km
Brnjica kod Golupca
arr. 02:47
dep. 02:47
102 km
Golubac, Ridan
arr. 02:53
dep. 02:53
108.6 km
Golubac, Dedine
arr. 02:57
dep. 02:57
111.8 km
Golubac, Bus station
arr. 03:04
dep. 03:04
114.4 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 03:08
dep. 03:08
117.1 km
Usije, Intersection
arr. 03:10
dep. 03:10
118.6 km
Bikinje, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
119.8 km
Ponikve
arr. 03:12
dep. 03:12
120.6 km
Branicevo, Center
arr. 03:17
dep. 03:17
123.5 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
127.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
130.2 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
131.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
132 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
133.1 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
136.5 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
137.9 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
138.9 km
Djurakovo, Center
arr. 03:43
dep. 03:43
143 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
147.1 km
Majilovac, II
arr. 03:50
dep. 03:50
147.6 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
149.9 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
150.6 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
151.6 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
153.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
158.3 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
162.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
165.5 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
166.3 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
167 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
167.7 km
06:26 09:50 (03:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Closed sales
Stations
Arrival
Departure
Novi Sip
dep. 06:26
Tekija kod Kladova
arr. 06:37
dep. 06:37
12 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 06:44
dep. 06:44
20 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 07:02
dep. 07:02
38 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 07:06
dep. 07:06
42 km
Golubinje
arr. 07:09
dep. 07:09
45 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 07:14
dep. 07:14
50 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
56 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 07:35
dep. 07:35
60 km
Boljetin kod Majdanpeka, I - raskrsnica
arr. 07:42
dep. 07:42
67 km
Dobra, S
arr. 08:08
dep. 08:08
90 km
Brnjica kod Golupca
arr. 08:20
dep. 08:20
102 km
Golubac, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
115 km
Usije, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
119 km
Ponikve
arr. 08:42
dep. 08:42
122 km
Branicevo, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
125 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 09:05
dep. 09:05
133 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
138 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:15
dep. 09:15
141 km
Djurakovo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
146 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
149 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
151 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
160 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
167 km
10:12 13:47 (03:35)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sip
dep. 10:12
Tekija kod Kladova
arr. 10:25
dep. 10:25
14.7 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 10:29
dep. 10:29
19 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 10:34
dep. 10:34
23.4 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 10:35
dep. 10:35
24 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 10:54
dep. 10:54
39.4 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 10:57
dep. 10:57
42.5 km
Golubinje
arr. 10:59
dep. 10:59
44.7 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 11:05
dep. 11:05
51.2 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
56.1 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 11:20
dep. 11:20
59.5 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 11:30
dep. 11:30
69.4 km
Dobra, S
arr. 11:49
dep. 11:49
89.3 km
Brnjica kod Golupca
arr. 12:00
dep. 12:00
102 km
Golubac, Ridan
arr. 12:06
dep. 12:06
108.6 km
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
111.8 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
114.4 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
117.1 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
118.6 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
119.8 km
Ponikve
arr. 12:33
dep. 12:33
120.6 km
Branicevo, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
123.5 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
127.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
130.2 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
131.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
132 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
133.1 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
136.5 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
137.9 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
138.9 km
Djurakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
143 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
147.1 km
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
147.6 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
149.9 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
150.6 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
151.6 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
153.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
158.3 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
162.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
165.5 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
166.3 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
167 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
167.7 km
16:27 20:02 (03:35)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sip
dep. 16:27
Tekija kod Kladova
arr. 16:40
dep. 16:40
14.7 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 16:44
dep. 16:44
19 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 16:49
dep. 16:49
23.4 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 16:50
dep. 16:50
24 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 17:09
dep. 17:09
39.4 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 17:12
dep. 17:12
42.5 km
Golubinje
arr. 17:14
dep. 17:14
44.7 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 17:20
dep. 17:20
51.2 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
56.1 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 17:35
dep. 17:35
59.5 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 17:45
dep. 17:45
69.4 km
Dobra, S
arr. 18:04
dep. 18:04
89.3 km
Brnjica kod Golupca
arr. 18:15
dep. 18:15
102 km
Golubac, Ridan
arr. 18:21
dep. 18:21
108.6 km
Golubac, Dedine
arr. 18:25
dep. 18:25
111.8 km
Golubac, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:40
114.4 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
117.1 km
Usije, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
118.6 km
Bikinje, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
119.8 km
Ponikve
arr. 18:48
dep. 18:48
120.6 km
Branicevo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
123.5 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
127.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
130.2 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
131.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
132 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
133.1 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
136.5 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
137.9 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
138.9 km
Djurakovo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
143 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
147.1 km
Majilovac, II
arr. 19:26
dep. 19:26
147.6 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
149.9 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
150.6 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
151.6 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
153.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
158.3 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
162.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
165.5 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
166.3 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
167 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
167.7 km
Novi Sip - Pozarevac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
01:02 04:27 (03:25)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sip
dep. 01:02
Tekija kod Kladova
arr. 01:15
dep. 01:15
14.7 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 01:19
dep. 01:19
19 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 01:24
dep. 01:24
23.4 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 01:25
dep. 01:25
24 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 01:44
dep. 01:44
39.4 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 01:47
dep. 01:47
42.5 km
Golubinje
arr. 01:49
dep. 01:49
44.7 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 01:55
dep. 01:55
51.2 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 02:02
dep. 02:02
56.1 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 02:07
dep. 02:07
59.5 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 02:17
dep. 02:17
69.4 km
Dobra, S
arr. 02:36
dep. 02:36
89.3 km
Brnjica kod Golupca
arr. 02:47
dep. 02:47
102 km
Golubac, Ridan
arr. 02:53
dep. 02:53
108.6 km
Golubac, Dedine
arr. 02:57
dep. 02:57
111.8 km
Golubac, Bus station
arr. 03:04
dep. 03:04
114.4 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 03:08
dep. 03:08
117.1 km
Usije, Intersection
arr. 03:10
dep. 03:10
118.6 km
Bikinje, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
119.8 km
Ponikve
arr. 03:12
dep. 03:12
120.6 km
Branicevo, Center
arr. 03:17
dep. 03:17
123.5 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
127.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
130.2 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
131.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
132 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
133.1 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
136.5 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
137.9 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
138.9 km
Djurakovo, Center
arr. 03:43
dep. 03:43
143 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
147.1 km
Majilovac, II
arr. 03:50
dep. 03:50
147.6 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
149.9 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
150.6 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
151.6 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
153.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
158.3 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
162.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
165.5 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
166.3 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
167 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
167.7 km
06:26 09:50 (03:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Novi Sip
dep. 06:26
Tekija kod Kladova
arr. 06:37
dep. 06:37
12 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 06:44
dep. 06:44
20 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 07:02
dep. 07:02
38 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 07:06
dep. 07:06
42 km
Golubinje
arr. 07:09
dep. 07:09
45 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 07:14
dep. 07:14
50 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
56 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 07:35
dep. 07:35
60 km
Boljetin kod Majdanpeka, I - raskrsnica
arr. 07:42
dep. 07:42
67 km
Dobra, S
arr. 08:08
dep. 08:08
90 km
Brnjica kod Golupca
arr. 08:20
dep. 08:20
102 km
Golubac, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
115 km
Usije, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
119 km
Ponikve
arr. 08:42
dep. 08:42
122 km
Branicevo, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
125 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 09:05
dep. 09:05
133 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
138 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:15
dep. 09:15
141 km
Djurakovo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
146 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
149 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
151 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
160 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
167 km
10:12 13:47 (03:35)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sip
dep. 10:12
Tekija kod Kladova
arr. 10:25
dep. 10:25
14.7 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 10:29
dep. 10:29
19 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 10:34
dep. 10:34
23.4 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 10:35
dep. 10:35
24 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 10:54
dep. 10:54
39.4 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 10:57
dep. 10:57
42.5 km
Golubinje
arr. 10:59
dep. 10:59
44.7 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 11:05
dep. 11:05
51.2 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
56.1 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 11:20
dep. 11:20
59.5 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 11:30
dep. 11:30
69.4 km
Dobra, S
arr. 11:49
dep. 11:49
89.3 km
Brnjica kod Golupca
arr. 12:00
dep. 12:00
102 km
Golubac, Ridan
arr. 12:06
dep. 12:06
108.6 km
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
111.8 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
114.4 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
117.1 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
118.6 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
119.8 km
Ponikve
arr. 12:33
dep. 12:33
120.6 km
Branicevo, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
123.5 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
127.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
130.2 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
131.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
132 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
133.1 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
136.5 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
137.9 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
138.9 km
Djurakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
143 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
147.1 km
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
147.6 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
149.9 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
150.6 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
151.6 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
153.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
158.3 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
162.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
165.5 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
166.3 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
167 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
167.7 km
16:27 20:02 (03:35)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sip
dep. 16:27
Tekija kod Kladova
arr. 16:40
dep. 16:40
14.7 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 16:44
dep. 16:44
19 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 16:49
dep. 16:49
23.4 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 16:50
dep. 16:50
24 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 17:09
dep. 17:09
39.4 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 17:12
dep. 17:12
42.5 km
Golubinje
arr. 17:14
dep. 17:14
44.7 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 17:20
dep. 17:20
51.2 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
56.1 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 17:35
dep. 17:35
59.5 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 17:45
dep. 17:45
69.4 km
Dobra, S
arr. 18:04
dep. 18:04
89.3 km
Brnjica kod Golupca
arr. 18:15
dep. 18:15
102 km
Golubac, Ridan
arr. 18:21
dep. 18:21
108.6 km
Golubac, Dedine
arr. 18:25
dep. 18:25
111.8 km
Golubac, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:40
114.4 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
117.1 km
Usije, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
118.6 km
Bikinje, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
119.8 km
Ponikve
arr. 18:48
dep. 18:48
120.6 km
Branicevo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
123.5 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
127.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
130.2 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
131.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
132 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
133.1 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
136.5 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
137.9 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
138.9 km
Djurakovo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
143 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
147.1 km
Majilovac, II
arr. 19:26
dep. 19:26
147.6 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
149.9 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
150.6 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
151.6 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
153.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
158.3 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
162.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
165.5 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
166.3 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
167 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
167.7 km

Naselja Novi Sip i Pozarevac su međusobno udaljena ~168 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 24min., a najduže 03h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sip je u 01:02 h, dok je poslednji polazak u 16:27 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sip - Pozarevac iznosi od 9,38 EUR do 9,38 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.