Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Zemun (Beograd) timetable

tuesday, 20.11.2018.
05:30 06:40 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:30
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:36
dep. 05:36
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:44
dep. 05:44
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
20 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
24 km
Maradik, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
27 km
Indjija, Bus station
arr. 06:07
dep. 06:07
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:17
dep. 06:17
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:32
dep. 06:32
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 06:40
74 km
05:45 06:48 (01:03)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 06:48
74 km
05:50 07:01 (01:11)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:50
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 07:01
74 km
06:00 07:05 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:06
dep. 06:06
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:13
dep. 06:13
13 km
Gladnos (Maradik)
arr. 06:23
dep. 06:23
23 km
Maradik, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
27 km
Indjija, Bus station
arr. 06:37
dep. 06:37
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:47
dep. 06:47
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:01
dep. 07:01
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 07:05
74 km
06:01 07:46 (01:45)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 06:01
Petrovaradin, Railway station
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 06:20
dep. 06:21
18 km
Cortanovci, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Beska, Railway station
arr. 06:33
dep. 06:33
28 km
Indjija, Pustara
arr. 06:38
dep. 06:43
34 km
Indjija, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
39 km
Golubinci, Railway station
arr. 06:58
dep. 07:13
44 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
48 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 07:26
dep. 07:27
57 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 07:33
dep. 07:34
63 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 07:41
dep. 07:41
71 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 07:46
76 km
06:30 08:15 (01:45)
Dečija bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Dečija bolnica
dep. 06:30
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:58
dep. 06:58
-62.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
-62.2 km
Beska, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
30 km
Indjija, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
40 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
50 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
-62.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:59
dep. 07:59
63 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:15
77 km
06:38 08:17 (01:39)
Autovojvodina
The timetable is valid until: 20.06.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Autovojvodina
dep. 06:38
arr. 06:50
dep. 06:50
1 km
Indjija, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
48 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
56 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:02
dep. 08:02
63 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:17
76 km
06:55 08:18 (01:23)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:55
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:18
74 km
07:10 08:21 (01:11)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:10
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:21
74 km
07:30 08:46 (01:16)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:46
74 km
07:30 08:50 (01:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:44
dep. 07:44
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
20 km
Gladnos (Maradik)
arr. 07:56
dep. 07:56
24 km
Maradik, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
27 km
Indjija, Bus station
arr. 08:07
dep. 08:07
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:17
dep. 08:17
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:50
74 km
07:40 09:01 (01:21)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:01
74 km
07:50 09:18 (01:28)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:50
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:18
74 km
07:50 09:18 (01:28)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:50
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:18
74 km
07:55 09:18 (01:23)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:55
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:18
74 km
08:25 09:36 (01:11)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:25
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:36
74 km
08:35 10:00 (01:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
13 km
Gladnos (Maradik)
arr. 08:59
dep. 08:59
23 km
Maradik, Intersection
arr. 09:04
dep. 09:04
37 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
76 km
08:55 10:16 (01:21)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:55
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:16
74 km
09:30 10:30 (01:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:30
74 km
09:35 10:56 (01:21)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:41
dep. 09:41
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:49
dep. 09:49
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
20 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 10:01
dep. 10:01
24 km
Maradik, Intersection
arr. 10:04
dep. 10:04
27 km
Indjija, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:37
dep. 10:37
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:56
74 km
09:36 11:16 (01:40)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 09:36
Petrovaradin, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:50
7 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:55
12 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 10:00
dep. 10:00
18 km
Cortanovci, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:08
24 km
Beska, Railway station
arr. 10:13
dep. 10:13
28 km
Indjija, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:24
39 km
Golubinci, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:47
44 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:54
48 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 10:59
dep. 10:59
57 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 11:04
dep. 11:04
63 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 11:11
dep. 11:11
71 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 11:16
76 km
09:50 11:13 (01:23)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:50
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:56
dep. 09:56
0 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:04
dep. 10:04
0 km
Gladnos (Maradik)
arr. 10:14
dep. 10:14
23 km
Maradik, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
27 km
Indjija, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:55
dep. 10:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:13
74 km
10:00 11:11 (01:11)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:11
74 km
10:00 11:20 (01:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Petrovaradin
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:15
dep. 10:15
13 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 10:24
dep. 10:24
20 km
Gladnos (Maradik)
arr. 10:28
dep. 10:28
23 km
Maradik
arr. 10:32
dep. 10:32
27 km
Indjija, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:20
74 km
10:35 12:00 (01:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
-115.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
-115.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
Maradik, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
-115.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
74 km
10:50 12:10 (01:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:50
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:56
dep. 10:56
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:04
dep. 11:04
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
20 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:16
dep. 11:16
24 km
Maradik, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
27 km
Indjija, Bus station
arr. 11:27
dep. 11:27
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:37
dep. 11:37
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:52
dep. 11:52
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:10
74 km
10:50 12:10 (01:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:50
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:10
74 km
11:00 12:25 (01:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:00
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:25
74 km
11:45 13:06 (01:21)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:45
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:53
dep. 11:53
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
20 km
Gladnos (Maradik)
arr. 12:12
dep. 12:12
23 km
Beska, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
27 km
Indjija, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:52
dep. 12:52
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:06
74 km
12:00 13:03 (01:03)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:03
74 km
12:20 13:30 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:20
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:30
74 km
12:35 13:45 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:35
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:45
74 km
12:45 14:15 (01:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Petrovaradin
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Cortanovci, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
74 km
13:15 14:30 (01:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:15
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:21
dep. 13:21
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:28
dep. 13:28
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
23 km
Maradik, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
27 km
Indjija, Bus station
arr. 13:52
dep. 13:52
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 14:02
dep. 14:02
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:16
dep. 14:16
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:30
74 km
13:40 15:00 (01:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:46
dep. 13:46
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:54
dep. 13:54
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
20 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
24 km
Maradik, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
27 km
Indjija, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 14:27
dep. 14:27
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:42
dep. 14:42
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
74 km
13:40 15:00 (01:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
74 km
13:51 15:36 (01:45)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 13:51
Petrovaradin, Railway station
arr. 14:00
dep. 14:01
7 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:07
12 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 14:12
dep. 14:13
18 km
Cortanovci, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:26
24 km
Beska, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:32
28 km
Indjija, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:43
39 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:51
dep. 15:06
44 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
48 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:17
57 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
63 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:31
dep. 15:31
71 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:36
76 km
14:10 15:21 (01:11)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:10
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:21
74 km
14:30 15:50 (01:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 14:36
dep. 14:36
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 14:44
dep. 14:44
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
20 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
24 km
Maradik, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
27 km
Indjija, Bus station
arr. 15:07
dep. 15:07
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:32
dep. 15:32
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:50
74 km
14:45 16:05 (01:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
76 km
14:50 16:01 (01:11)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:50
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:01
74 km
15:00 16:21 (01:21)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:21
74 km
15:20 16:40 (01:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:20
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:34
dep. 15:34
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
20 km
Gladnos (Maradik)
arr. 15:46
dep. 15:46
24 km
Maradik, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
27 km
Indjija, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:22
dep. 16:22
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:40
74 km
15:30 16:50 (01:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Petrovaradin
arr. 15:37
dep. 15:37
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 15:54
dep. 15:54
20 km
Gladnos (Maradik)
arr. 15:58
dep. 15:58
23 km
Maradik
arr. 16:02
dep. 16:02
27 km
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:35
dep. 16:35
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:50
74 km
15:45 14:00 (-01:4)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Sirig, Novosadska 17
arr. 16:05
dep. 16:05
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 16:14
dep. 16:15
32 km
Vrbas, Bus station
arr. 16:28
dep. 16:28
45 km
Kula, Bus station
arr. 16:39
dep. 16:39
56 km
Crvenka, AS
arr. 16:49
dep. 16:49
64 km
Sivac, AS
arr. 16:59
dep. 16:59
72 km
Kljajicevo, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
84 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 17:24
dep. 17:24
97 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
97 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:00
103 km
15:48 17:17 (01:29)
Autovojvodina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Autovojvodina
dep. 15:48
arr. 15:55
dep. 15:55
1 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:17
77 km
16:00 17:15 (01:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:15
74 km
16:16 18:03 (01:47)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 16:16
Petrovaradin, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
7 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:31
12 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 16:36
dep. 16:42
18 km
Cortanovci, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
24 km
Beska, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
28 km
Indjija, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:08
39 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:31
44 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:37
48 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
57 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:49
dep. 17:50
63 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:57
dep. 17:58
71 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:03
76 km
16:30 17:50 (01:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:36
dep. 16:36
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:44
dep. 16:44
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:51
dep. 16:51
20 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
24 km
Maradik, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
27 km
Indjija, Bus station
arr. 17:07
dep. 17:07
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:17
dep. 17:17
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:32
dep. 17:32
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:50
74 km
16:40 18:01 (01:21)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:01
74 km
16:50 18:11 (01:21)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:50
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:58
dep. 16:58
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:06
dep. 17:06
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
20 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 17:17
dep. 17:17
23 km
Beska, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
27 km
Indjija, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:57
dep. 17:57
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:11
74 km
17:00 18:30 (01:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
Indjija, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
29 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
39 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
46 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:15
dep. 18:15
52 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:30
66 km
17:10 18:31 (01:21)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:10
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:31
74 km
17:34 19:10 (01:36)
Dečija bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Dečija bolnica
dep. 17:34
arr. 17:45
dep. 17:45
3 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:10
77 km
17:40 19:03 (01:23)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
0 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:54
dep. 17:54
0 km
Gladnos (Maradik)
arr. 17:54
dep. 17:54
23 km
Maradik, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 18:12
dep. 18:12
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:03
74 km
17:50 19:01 (01:11)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:50
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:01
74 km
18:00 19:21 (01:21)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:08
dep. 18:08
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:16
dep. 18:16
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
20 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 18:27
dep. 18:27
23 km
Beska, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
27 km
Indjija, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:53
dep. 18:53
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:07
dep. 19:07
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:21
74 km
19:10 20:31 (01:21)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:10
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:18
dep. 19:18
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:26
dep. 19:26
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
20 km
Gladnos (Maradik)
arr. 19:37
dep. 19:37
23 km
Beska, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
27 km
Indjija, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:53
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:17
dep. 20:17
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 20:31
74 km
20:00 21:11 (01:11)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:11
74 km
20:00 21:21 (01:21)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:21
74 km
21:10 22:31 (01:21)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:10
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:29
dep. 21:29
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
20 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
23 km
Maradik, Intersection
arr. 21:41
dep. 21:41
27 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
74 km
22:00 23:45 (01:45)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 22:00
Petrovaradin, Railway station
arr. 22:09
dep. 22:10
7 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 22:15
dep. 22:15
12 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 22:20
dep. 22:20
18 km
Cortanovci, Railway station
arr. 22:27
dep. 22:28
24 km
Beska, Railway station
arr. 22:34
dep. 22:35
28 km
Indjija, Railway station
arr. 22:47
dep. 22:53
39 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 23:22
dep. 23:22
48 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 23:27
dep. 23:27
57 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 23:33
dep. 23:33
63 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 23:45
76 km
22:10 23:33 (01:23)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:10
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 23:33
74 km

Naselja Novi Sad i Zemun (Beograd) su međusobno udaljena ~75 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće -01h i 4min., a najduže 01h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 13 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.