Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Zabalj timetable

monday, 17.02.2020.
06:30 07:11 (00:41)
MAS - Central bus stationŠećerana
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 06:36
dep. 06:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 07:00
dep. 07:00
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 07:04
dep. 07:04
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 07:05
dep. 07:05
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 07:07
dep. 07:07
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 07:09
dep. 07:09
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 07:11
35 km
08:00 08:23 (00:23)
MAS - Central bus stationRaskrsnica - ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
arr. 08:23
23 km
10:00 10:41 (00:41)
MAS - Central bus stationŠećerana
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 10:06
dep. 10:06
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 10:30
dep. 10:30
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 10:34
dep. 10:34
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 10:35
dep. 10:35
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 10:37
dep. 10:37
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 10:39
dep. 10:39
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 10:41
35 km
15:15 15:38 (00:23)
MAS - Central bus stationRaskrsnica - ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
arr. 15:38
23 km
17:00 17:41 (00:41)
MAS - Central bus stationŠećerana
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 17:06
dep. 17:06
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 17:30
dep. 17:30
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 17:34
dep. 17:34
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 17:35
dep. 17:35
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 17:37
dep. 17:37
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 17:39
dep. 17:39
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 17:41
35 km
19:30 20:11 (00:41)
MAS - Central bus stationŠećerana
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 19:36
dep. 19:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 20:00
dep. 20:00
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 19:58
dep. 19:58
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 20:04
dep. 20:04
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 20:05
dep. 20:05
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 20:07
dep. 20:07
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 20:09
dep. 20:09
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 20:11
35 km
22:20 23:01 (00:41)
MAS - Central bus stationŠećerana
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:20
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 22:26
dep. 22:26
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 22:50
dep. 22:50
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 22:48
dep. 22:48
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 22:54
dep. 22:54
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 22:55
dep. 22:55
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 22:57
dep. 22:57
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 22:59
dep. 22:59
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 23:01
35 km

Naselja Novi Sad i Zabalj su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.