Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Novi Sad - Zabalj timetable

saturday, 04.07.2020.
06:30 07:11 (00:41)
MAS - Central bus stationŠećerana
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 06:36
dep. 06:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 07:00
dep. 07:00
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 07:04
dep. 07:04
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 07:05
dep. 07:05
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 07:07
dep. 07:07
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 07:09
dep. 07:09
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 07:11
35 km
08:20 09:01 (00:41)
MAS - Central bus stationŠećerana
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:20
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 08:26
dep. 08:26
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 08:50
dep. 08:50
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 08:54
dep. 08:54
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 08:55
dep. 08:55
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 08:57
dep. 08:57
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 08:59
dep. 08:59
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 09:01
35 km
11:30 12:11 (00:41)
MAS - Central bus stationŠećerana
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 11:36
dep. 11:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 12:00
dep. 12:00
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 11:58
dep. 11:58
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 12:04
dep. 12:04
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 12:05
dep. 12:05
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 12:07
dep. 12:07
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 12:09
dep. 12:09
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 12:11
35 km
14:15 15:00 (00:45)
MAS - Central bus stationŠećerana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:15
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 14:47
dep. 14:47
27 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
26 km
Zabalj, Bozej
arr. 14:51
dep. 14:51
30 km
Zabalj, Sindikat
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Zabalj, Lovac
arr. 14:55
dep. 14:55
32 km
Zabalj, VOS
arr. 14:57
dep. 14:57
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 15:00
35 km
15:15 15:38 (00:23)
MAS - Central bus stationRaskrsnica - ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
arr. 15:38
23 km
15:15 16:00 (00:45)
MAS - Central bus stationŠećerana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 15:47
dep. 15:47
27 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
26 km
Zabalj, Bozej
arr. 15:51
dep. 15:51
30 km
Zabalj, Sindikat
arr. 15:53
dep. 15:53
31 km
Zabalj, Lovac
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Zabalj, VOS
arr. 15:57
dep. 15:57
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 16:00
35 km
18:00 18:45 (00:45)
MAS - Central bus stationŠećerana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 18:03
dep. 18:03
2 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 18:32
dep. 18:32
27 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
26 km
Zabalj, Bozej
arr. 18:36
dep. 18:36
30 km
Zabalj, Sindikat
arr. 18:38
dep. 18:38
31 km
Zabalj, Lovac
arr. 18:40
dep. 18:40
32 km
Zabalj, VOS
arr. 18:42
dep. 18:42
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 18:45
35 km
19:30 20:11 (00:41)
MAS - Central bus stationŠećerana
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 19:36
dep. 19:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 20:00
dep. 20:00
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 19:58
dep. 19:58
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 20:04
dep. 20:04
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 20:05
dep. 20:05
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 20:07
dep. 20:07
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 20:09
dep. 20:09
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 20:11
35 km
22:20 23:01 (00:41)
MAS - Central bus stationŠećerana
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:20
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 22:26
dep. 22:26
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 22:50
dep. 22:50
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 22:48
dep. 22:48
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 22:54
dep. 22:54
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 22:55
dep. 22:55
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 22:57
dep. 22:57
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 22:59
dep. 22:59
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 23:01
35 km

Naselja Novi Sad i Zabalj su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.